August 24, 2017 - ، ساعت 13:08
 
 
گل‌های نجومی

صبح ساحل-حوادث:چندی پیش بود که ستاد مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد «گل» دومین مخدر مصرفی در کشور پس از تریاک است، پس از آن رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از افزایش کشفیات این ماده خبر داد و حالا از قیمت‌های نجومی این گل‌ها خبر رسیده است.
مالاریا تهدیدی جدی برای سلامت دو میلیارد نفر در آسیا

صبح ساحل-حوادث:مقابله با بیماری های عفونی ناشی از پشه یکی از بزرگترین دغدغه ها وبحران های سیستم های بهداشت و سلامت آسیا و حداقل 22 کشور این بخش از جهان است. منطقه ای که دومیلیارد نفر در 19 کشور همچنان با تهدید این بیماری مواجه هستند.
سواری ها و موتورسیکلت ها در تیرماه بیشترین نقش را در حوادث داشته اند

صبح ساحل-حوادث:رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت:سواری ها و موتورسیکلت ها در طول تیرماه سال ٩٦، بیشترین نقش را در حوادث داشته اند طوری که سواری ها نزدیک به ٥٥ درصد حوادث را رقم زده اند.
وقتی سرِ فرزندتان داد می‌زنید چه اتفاقی می‌افتد؟

صبح ساحل-اجتماعی:می‌خواهیم در مورد داد و فریاد زدن حرف بزنیم. شاید شما جزو آنهایی باشید که مدام سر بچه‌ها داد می‌زنند یا شاید هم گهگاه این کار را می‌کنید و یا ممکن است خیلی به ندرت پیش بیاید که سر فرزندتان داد بزنید.
اختلال کم توجهی بيش فعالی در کـــودکان را سرسری نگیریــد!

صبح ساحل-اجتماعی:اختلال کم توجهی بیش فعالی یکی از پر مطالعه ترین حوزه های سلامت کودک است.
راز با اتیکت بودن

صبح ساحل-اجتماعی:اختلال کم توجهی بیش فعالی یکی از پر مطالعه ترین رفتارهای خوب و شایسته رعایت تمام اصولی است که در هر زمانی برای ایجاد یک حس خوب و احساس آرامش در تمام انسانها به کار رفته می شود.مودب و با اتیکت بودن فقط و فقط برای جوامع پیشرفته و رویدادهای رسمی و یا برای اتاق هیت رییسه ها نیست.رفتارهای شایسته در هرروز, زمان |,مکان  و مناسبتی اجتناب ناپذیر هستند.اینکه بدانیم چگونه هنگام مدیریت شرایط ویژه با آرامش و خونسردی خودمان را مثبت نشان دهیم.اینکه بدانیم چه جاهایی می توانیم رفتارهایمان را بهتر کنیم و وقار و متانت بیشتری به آن بیافزاییم .
چگونه از شر بوی بد پا رها شویم؟

صبح ساحل-اجتماعی:تعریق زیاد و بوی بد پاها عللی دارد که به کمک برخی روش ها می توانید آن را برطرف کنید.
ترک کردم؛ ولی شک خانواده دوباره معتادم کرد

صبح ساحل-حوادث :بار اول که در کمپ بستری شدم اعتیادم را ترک کردم و پاک پاک به خانه برگشتم، ولی عدم اعتماد خانواده و نبود حمایت های معنوی از سوی آنها باعث شد دوباره مصرف کنم تا حداقل به خاطر کاری که نمی کنم گناهکار نشوم.
هشداری جدی به متولدان قبل از ۷۱

صبح ساحل-حوادث:بسیاری از مبتلایان به «هپاتیت B » در حال حاضر افرادی هستند که قبل از سال ۱۳۷۱به دنیا آمده‌اند، بنابراین توصیه می‌شود این افراد زودتر اقدام به واکسیناسیون کنند.
اول مهر به فکر بچه‌هایتان باشید

صبح ساحل-اجتماعی:«به زودی کتاب‌های درسی دانش آموزان تحویل‌شان می‌شود و بچه‌های ما مجبور خواهند شد کیف‌های سنگین مدرسه را ۹ ماه به دوش بکشند؛ کیف هایی که گاه به بالای ۱۰ کیلوگرم می رسند و بچه هایمان را مستعد ابتلا به انواع بیماری‌ها و عوارض جسمی و حرکتی در بزرگسالی می‌کنند.»
هشدار نسبت به وقوع روزانه حداقل یک یا 2 مورد «کودک‌آزاری» درحاشیه شهرها

صبح ساحل-حوادث:مدیرعامل جمعیت امام علی (ع) با بیان آنکه در حاشیه شهرها حداقل روزانه یک یا دو مورد کودک آزاری مشاهده می‌کنیم؛ بر ضرورت تصویب لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان تاکید کرد و گفت: نمایندگان مجلس باید بدانند که حتی یک روز تعلل در تصویب این لایحه به معنای وقوع کودک آزاری‌های بیشتر در جامعه است و آنها در مقابل این مسائل مسئول هستند.
جزئیات برگزاری آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور

صبح ساحل-اجتماعی:مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت آزمون استخدامی از امروز سه‌شنبه ۳۱ مردادماه از طریق سایت سازمان سنجش توزیع می‌شود.
ایران، مهمان ویژه نمایشگاه کتاب پکن

صبح ساحل- هنری:اجرای موسیقی گروه لیان و سمفونی صلح و دوستی، حضور کامبیز درم‌بخش کاریکاتوریست شناخته شده کشورمان، رونمایی از ترجمه چینی دو کتاب هوشنگ مرادی کرمانی از جمله کتاب مربای شیرین، برگزاری هفته فیلم ایران با نمایش فیلم‌هایی از عباس کیارستمی، اصغر فرهادی و نرگس آبیار و نیز حضور نویسندگان و منتقدانی مانند حسین پاینده، طاهره ایبد و شیوا مقانلو؛ اینها تنها بخشی از اهم برنامه ایران در نمایشگاه کتاب پکن است که در این دوره کشورمان مهمان ویژه این رویداد است.
حق طلاق در واپسگرایی سنت و مدرنیته؟

صبح ساحل-اجتماعی: «حق طلاق مطلقا دردست مرد است و این حق از او سلب نمی‌شود» مرد ، هرگاه بخواهد می‌تواند دادخواست طلاق بدهد و ملزم نیست دلیل خاصی را برای تصمیم خود ذکر کند.
انهدام ۲۲ باند حمل و ترانزیت مواد مخدر در استان

صبح ساحل-حوادث: رئیس کل دادگستری هرمزگان از انهدام ۲۲ باند حمل و ترانزیت مواد مخدر در استان هرمزگان خبر داد.
نفرات برتر مشخص شدند

صبح ساحل ، ورزشی -  محمودرییسی قهرمانان رده سنی شطرنج استان هرمزگان مشخص شدند.مسابقات شطرنج رده سنی استان هرمزگان با شرکت 77 نفر از شطرنجبازان رده سنی زیر 8 سال تا 18 سال از شهرستان های بندرعباس ..
«دالغا» در باکو کنسرت می‌دهد

 صبح ساحل ، هنری - سرپرست و یکی از نوازندگان گروه موسیقی «دالغا» در تشریح تازه ترین فعالیت های این گروه موسیقایی از احتمال برگزاری کنسرتی ویژه در سالن حیدرعلی اف باکو خبر داد.
سالم‌سازی فضای اقتصادی با استقرار پلیس در گمرک

صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس پلیس آگاهی ناجا یکی از مهمترین اهداف استقرار پلیس در گمرک شهید رجایی بندرعباس را سالم‌سازی فضای اقتصادی و کمک به تولید داخلی دانست.
هنر دریادلان خلیج فارس روانه آب شد

صبح ساحل ، اجتماعی - ساخت لنج چوبی 600 تنی که با هزینه‌ای بالغ بر 2.5 میلیارد تومان که در یک دوره یک سال‌ونیمه در روستای گوران جزیره قشم انجام شده بود پایان گرفت و روانه خلیج فارس شد.
هیچ‌مرگ‌ومیر عقرب گزیدگی در هرمزگان به دلیل کمبود امکانات یا نبود پزشک نبوده است

 صبح ساحل ، حوادث - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: سال 95 بیش از سه هزار مورد عقرب گزیدگی در استان ثبت شد که فقط سه مورد فوتی به دنبال داشت.
شگرد جدید سارقان برای خالی کردن منازل

صبح ساحل ، حوادث - سارقان زمان سرقت را از ساعات پایانی و بامداد به سر شب های شلوغ یعنی ساعت های 19 تا 21 تغییر داده اند.
رفع مشکل هویت فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی

صبح ساحل اجتماعی:عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، گفت: با تعیین تکلیف طرح اصلاح قانون تابعیت، ۷۰ درصد مشکلات هویتی فرزندان ناشی از ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی رفع می شود.
ریشه خشونت در جامعه کجاست؟

صبح ساحل-حوادث:بعید است شما در طول یک روز از میدان، خیابان و یا کوچه ای عبور کنید ولی خشونت و تندخویی را نبینید، این خشونت می تواند کلامی و یا فیزیکی باشد که هر دو برای سلامت جامعه مضر و زیان آور است.
قدرت خواب عمیق در تقویت مهارت‌های حرکتی

صبح ساحل-اجتماعی:محققان طی انجام یک پژوهش جدید دریافتند که خواب عمیق می‌تواند به تقویت مغز کمک کند تا مهارت‌های جدید مانند حمل اشیاء را یاد بگیرد.
قد خود را با «سنگ‌پا» زدن افزایش دهید

صبح ساحل-اجتماعی:استفاده از «سنگ‌پا» دارای خواص و فواید زیادی است؛ استفاده از سنگ‌پا با تحریک هیپوفیز مغز و تولید هورمون رشد به افزایش قد کمک شایانی می‌کند ...
پائیز 2017 صنعت مد و لباس چه رنگی خواهد شد؟

صبح ساحل-اجتماعی:با نزدیک شدن به اواخر پاییز تولیدکنندگان برتر پوشاک دنیا وارد...
تولید برق با جان‎فشانی

صبح ساحل-اجتماعی/ محمد خداکریمی
نیمه تابستان یا همان چله این فصل را در حالی پشت سر می گذاریم که دمای هوای استان هرمزگان همچنان بین 40و 50بالا و پایین می شود.
روایت اولین اسیر فراری

صبح ساحل-اجتماعی:سوز سرما از لای نرده‌ها تو می‌آمد، ساعت از نیمه‌های شب گذشته بود، نگهبان‌ها این موقع شب خواب بودند، حالا وقتش بود، باید دل به دریا می‌زدیم...
برآورد وجود ۷۰ هزار کودک خیابانی در کشور

صبح ساحل-حوادث:معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: برآورد می‌شود ۷۰ هزار کودک خیابانی در کشور داشته باشیم.
وقوع انفجار در موتور هواپیما، پرواز تهران-بندرعباس

صبح ساحل-حوادث:پرواز شماره 7089 هواپیمایی کیش ایر که با یک فروند هواپیمای ام دی 80 تهران را به مقصد بندرعباس ترک کرده بود، دقایقی پس از برخاستن به دلیل نقص فنی در موتور به فرودگاه مهرآباد بازگشت.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3684 خبر