May 27, 2018 - ، ساعت 20:09
 
 
نباید ریسک‌پذیری را از مدیران بگیریم

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم بندرعباس در مجلس با اشاره به اینکه باید با امید و تلاش فضای همدلی را تقویت بخشید تا خدمت به مردم را تسریع ببخشیم .
اگر یک بیکار هم در هرمزگان باشد باید به خود شک کنیم

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: در اوایل انقلاب همواره مدیران در بین مردم بودند و به دغدغه‌های آنان گوش می‌دادند .
هرمزگان باید نقش برجسته‌ای در تجارت با کشور قطر داشته باشد

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور قرار دارد و باید به مانند زمان دفاع مقدس امروز هم در جنگ اقتصادی همه در بخش های تولید، صادرات و تجارت پای کار باشند .
توجه به معیشت مرزنشینان برای پیشگیری از قاچاق کالا

صبح ساحل ، سیاسی - اعضای هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از ستاد و روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور، در سفر به هرمزگان بر لزوم توجه به معیشت و اشتغال مرزنشینان تاکید کردند.
مدیران هرمزگان در مقابل هم نیستند تا مشکلات حل شوند

صبح ساحل ، سیاسی -  استاندار هرمزگان گفت: با توجه به ظرفیت های اقتصادی و صنعتی موجود در استان هرمزگان باید شرکت توسعه و عمران هرمزگان تشکیل شود.
ساخت بیمارستان در بندرعباس،میناب و خانه‌های بهداشت در روستاهای هرمزگان

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: با پیگیری هایی كه انجام شده و براساس مصوبه رئیس جمهوری و هیئت دولت به استان طی دو سال آینده بیمارستان 531 تخت خوابی ..
معاون سیاسی وزیر کشور ایجاد هرگونه استان جدید را تکذیب کرد

صبح ساحل ، سیاسی - معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به برخی شایعات مبنی بر ایجاد استان های جدید در تقسیمات کشور گفت: هیچگونه طرحی برای ایجاد استان جدید در وزارت کشور مطرح نیست .
عملیات احداث موزه دفاع مقدس بزودی آغاز می‌شود

صبح ساحل ، سیاسی - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان گفت: احداث موزه دفاع مقدس به عنوان یک اثر ماندگار در استان در اولویت نخست این اداره کل قرار دارد.
اجرای میز خدمت در راستای تحقق دولت الکترونیک

صبح ساحل ، سیاسی -  استاندار هرمزگان بر لزوم راه اندازی میز خدمت در تمامی دستگاه های اجرایی هرمزگان به عنوان یکی از سیاست های مهم دکتر روحانی رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید تاکید کرد.

ساماندهی خیابان‌های بافت فرسوده شهر بندرعباس

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت:معابر و خیابان‌های سه محله بافت فرسوده در بندرعباس تا پایان امسال ساماندهی می‌شود.
انتقادنماینده مردم هرمزگان ازورود فاضلاب خانگی و صنعتی به خلیج فارس

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: تذکرات داده شده به وزیر نیرو و مسئولان اجرایی در مورد ورود روزانه ۷۰۰ لیتر فاضلاب خانگی و صنعتی به خلیج فارس تاکنون نتیجه بخش نبوده است.
مقاومت تنها راه شکستن شاخ آمریکا است

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد.
آغاز دریانوردی ناوشکن سهند،به‌زودی

صبح ساحل ، سیاسی - امیرسرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش گفت:بزودی ناوشکن سهند در آب‌های خلیج فارس و دریای عمان و آب‌های آزاد پرچم اقتدار ایران را به اهتزاز در می‌آورد.
تصرف قدس حرکتی خطرناک برای استعمار کشورها است

صبح ساحل ، سیاسی - روزنامه نگار و تحلیلگر مسائل سیاسی آمریکایی گفت: آمریکا و اسرائیل با تصرف قدس یک حرکت خطرناک استعماری را برای استعمار سایر کشورها آغاز کرده اند.
مردم، محور و پشتوانه نظام و دولت هستند

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: روابط عمومی ها باید سیاست ها، برنامه ها، اهداف و توفیقات هر مجموعه را با زبان گیرا، دل نشین و نفوذ پذیر در افکار، به جامعه منتقل کنند . 
مبلغان دینی حق را کتمان نکنند

صبح ساحل ، سیاسی - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر شناخت بایدها و نبایدهای تبلیغ توسط روحانیون گفت: مبلغان دینی حق را کتمان نکنند .
برنامه اشتغال فراگیر در شهرستان بشاگرد تدوین شود

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان با تاکید بر لزوم ایجاد اشتغال در شهرستان بشاگرد، خواستار تدوین برنامه اشتغال فراگیر بشاگرد با استفاده از ظرفیت های دستگاه هایی ..
فرآیند وام اشتغال در روستاها نظارت شود

صبح ساحل ، سیاسی -  نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند وام اشتغال در روستاها باید هدایت و نظارت شود تا اعتباری که برای اشتغال روستایی در نظر گرفته ..
واگذاری سهام شرکت‌های تأمین اجتماعی در هرمزگان

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: اولویت واگذاری سهام شرکت های قابل واگذاری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در هرمزگان باید با مردم این استان باشد.
نام‌گذاری یک خیابان به نام شهدای اصناف

صبح ساحل ، سیاسی - اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس با بررسی روند احداث و تکمیل شهرک صنفی بنکداران بندرعباس، بر نام‌گذاری بلوار ورودی این شهرک با نام شهدای اصناف هرمزگان تاکید کردند.
ترامپ حتی به فکر کشور آمریکا نیست

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: عالی ترین تعریف از ترامپ این است که بگوییم ترامپ دیوانه است که حتی به فکر کشور آمریکا نیست و این کشور را مفتضح کرده است.
هرمزگان در نیروی بومی توانمند کمبودی ندارد

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که جایی که آب هست تیمم جایز نیست .
آمریکایی ها با خروج از برجام چهره واقعی خود را نشان دادند

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: شهدا مدرسان بزرگ دانشگاه با عظمت دفاع مقدس بودند و امروز به برکت خون شهدا در هر صحنه ای انقلاب اسلامی ..
کتاب انقلاب اسلامی کارنامه هرمزگان در انقلاب است

  صبح ساحل ، سیاسی - در آیینی از کتاب چهار جلدی انقلاب اسلامی در هرمزگان  به روایت ساواک رونمایی شد.

18 هزار نفر در دستگاه‌های دولتی استخدام می‌شوند

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور از استخدام ۱۸ هزار نفر در دستگاه‌های دولتی خبر داد.

ایجاد حس اطمینان و امنیت در مردم از خصوصیت‌های مهم جمعیت هلال احمر است

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان ایجاد حس اطمینان و امنیت در مردم را از خصوصیت های مهم جمعیت هلال احمر برشمرد.
تمرین مشترک امدادو نجات دریایی ایران و عمان در تنگه هرمز برگزار شد

صبح ساحل ، سیاسی - تمرین مشترک امداد و نجات دریایی با مشارکت نیروی دریایی ارتش و سپاه پاسداران،دریابانی و اداره بنادر و دریانوردی با نیروی دریایی ارتش عمان ..
اختصاص 30 درصد پست‌های دولتی به بانوان در دولت دوازدهم

 صبح ساحل ، سیاسی - معاون رئیس‌جمهور در حوزه زنان و خانواده گفت: تشویق پوشیدن لباس سنتی بانوان هرمزگان از سوی استاندار هرمزگان امری قابل‌ستایش است .
تدوین برنامه ارتقای وضعیت زنان و خانواده برای هرمزگان

  صبح ساحل ، سیاسی - صدف محمودی//معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور دربندرعباس گفت: پیشرفت و اصلاح جامعه نیازمند تلاش مستمر است.
حضور بانوان در ورزشگاه‌ها در دستور کار دولت است

صبح ساحل ، سیاسی - صدف محمودی//معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه سامان‌دهی حضور بانوان در ورزشگاه‌ها  در دستور کار دولت دوازدهم قرارگرفته است .


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3687 خبر