January 21, 2018 - ، ساعت 11:56
 
 
تغییر بعضی مدیران و مسئولان، غیر عادی نیست

   صبح ساحل ، سیاسی - عضو هیئت‌رئیسه‌ مجلس شورای اسلامی گفت: اگر فرآیند تغییر مدیران منطقی باشد هر تغییری در راستای بهبود وضعیت قابل پذیرش است و در این زمینه منطق کار، خدمت هرچه بهتر به مردم است.

زمین مسجد جامع بندرعباس غصبی نیست

 صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با تأکید بر اینکه زمین مسجد جامع بندرعباس سند دارد و اگر لازم باشد سند آن را می‌آورم تا به همگان ثابت شود .
در شهرهای بندری با افت کیفیت زندگی مواجه هستیم

  صبح ساحل ، سیاسی - معاون وزیر راه و شهرسازی و سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران اظهار داشت: هزار و 344 محله در 543 شهر کشور مورد مطالعات ..
لزوم تسریع در اتمام پروژه‌های آبشیرین‌کن بندرعباس

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس گفت: زمانیکه پروژه های آب شیرین کن بندرعباس به بهره برداری برسد دیگر نباید از منابع آبی میناب در تامین آب شرب شهرهای بندرعباس و بندرخمیر استفاده شود.
مجلس بدنبال جلوگیری از افزایش تورم در سال آینده است

   صبح ساحل ، سیاسی - عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: کار بررسی لایحه بودجه سال آینده کشور را از هفته آینده در صحن علنی مجلس آغاز خواهیم کرد.
به دنبال افزایش فرصت‌های شغلی هرمزگانی‌ها در حوزه انرژی هستیم

صبح ساحل ، سیاسی - عضو هیئت‌رئیسه‌ مجلس گفت: تحقق پروژه انتقال آب خلیج‌فارس و احداث آب‌شیرین‌کن بندرعباس به‌طور حتم بخش کشاورزی استان را احیا خواهد کرد.
مردم پای انقلاب اسلامی خود ایستاده‌اند

  صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: واکنش مردم پس از فتنه 88 و فتنه 96 نشان داد که مردم همان مردم هستند و پای انقلاب اسلامی خود ایستاده‌اند.
کاهش 5ساعته فاصله تهران_بندرعباس

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان با بیان این خبر که جزیره هرمز مرکز برگزاری فستیوال های جهانی می شود .
هنوز هم به زنده ماندن خدمه نفت‌کش ایرانی امیدواریم

 صبح ساحل ، سیاسی - معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه گفت: کشتی آتش‌نشان ژاپنی، برای کمک به مهار آتش سانحه نفت‌کش ایرانی در آب‌های چین اعزام‌شده و امروز صبح در محل پهلو می‌گیرد.
35هزار واحد مسکن مهر در بندرعباس فاقد فضای آموزشی

  صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم هرمزگان در مجلس از نبود فضای آموزشی در 35 هزار واحد مسکن مهر در شهرک پیامبر اعظم بندرعباس انتقاد کرد.

کیفیت آموزش در هرمزگان باید ارتقا یابد

  صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: آمایش آموزشی یکی از ضروریات برای هرمزگان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

آزادی ۱۵۹ نفر از اغتشاشگران اخیر با قرار وثیقه در بندرعباس

   صبح ساحل ، سیاسی - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان گفت: تعدادی از اغتشاشگران اخیر در بندرعباس با قرار وثیقه و کفالت و برخی نیز بلاقید از زندان آزاد شدند.
قطار سریع السیر در مسیر بندرعباس به تهران راه اندازی شود

   صبح ساحل ، سیاسی - مسائل و موضوعات مرتبط با راه و مسکن استان هرمزگان در دیدار استاندار هرمزگان با وزیر راه و شهرسازی که در تهران انجام شد، مورد بررسی قرار گرفت.
نه دفاع می‌کنم، نه توجیه گلایه مردم به‌حق است

   صبح ساحل،سیاسی- صدف محمودی: معضلات و مشکلات شهر بندرعباس آن‌قدر زیاد است که نیازی به برشمردن آن‌ها نیست. یک نگاه اجمالی به شهر برای پی بردن به این معضلات کافی ست.
احدی جرات تجاوز به ایران اسلامی ندارد

  صبح ساحل ، سیاسی - فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم استقبال از ناوگروه چهل و نهم با اشاره به جنگ نرم و تلاش دشمن برای شکل‌گیری عملیات روانی در داخل کشور، گفت .
فروش اجناس تاناکورا و بنجل چینی به اسم ارزانسرا در بندرعباس!

 صبح ساحل ، سیاسی - رکود اقتصادی و کاهش قدرت خرید مردم موجب شده تا پای انواع منسوجات و پوشاک بی کیفیت به کشور باز شود و در قالب ارزان سراها شاهد فروش بنجل فروشی خارجی با محوریت اجناس چینی باشیم.
دولتمردان به دنبال کاهش مشکلات معیشتی مردم باشند

   صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان خطاب به دشمنان و استکبار جهانی با بیان اینکه هر غلطی می‌توانید انجام دهید اما این ملت یک رهبر و نظام دارد که عاشق و پایبند به آن است، عنوان کرد .
دوگانگی مدیریتی در مناطق آزاد موجب نارضایتی مردم شده است

   صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس تنها راه‌حل مشکل دوگانگی مدیریتی در مناطق آزاد را‌ استیضاح وزیر اقتصاد دانست و گفت .
تعطیلی پنجشنبه‌های ادارات لغو می‌شود

  صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: مدیران باید پیگیری امور را بلد باشند و بتوانند از حق استان در بودجه و سایر مسائل در سطح کشور به‌صورت فعالانه مطالبه کرده و سهم مناسب را کسب کنند.
حمایت همه جانبه از نظام اسلامی مسوولیت همگانی است

  صبح ساحل ، سیاسی - شرایط اقتصادی جامعه مطلوب نیست و تمامی مسؤولان این دغدغه را دارند. باید با تلاش مضاعف و بکارگیری همه ظرفیت‌ها به گونه‌ای حرکت کرد که مشکلات اقتصادی مردم حل شود و رضایت نسبی در میان مردم حاصل شود. 
گوش‌به‌فرمان رهبری روی پای خود خواهیم ایستاد

  صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: توانمندی‌های ما دشمن را نگران کرده و بر آن داشته تا به بهانه‌های مختلف در مسائل و ابعاد گوناگون مشکلاتی را به وجود بیاورند .
ترامپ کوچک تر از آن است که در عزم انقلابی مردم خللی ایجاد کند

  صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: مردم هرمزگان به عشق رهبرشان به خیابان ها آمدند تا به آشوبگران نشان دهند که ترامپ کوچک تر از آن است که در عزم انقلابی مردم خللی ایجاد کند.
اجتماع مردم ولایت مدار امروز دربندرعباس

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان گفت: اجتماع حماسی مردم ولایت مدار بندرعباس برگزار می‌شود.
الگوی جدیدی برای حل مشکلات و نارسایی‌های هرمزگان طراحی شده است

  صبح ساحل ، سیاسی - عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی  اظهارداشت : با توجه به نزدیکی زمان تصویب بودجه سال آینده و بودجه ریزی های استانی متعاقب آن، اطلاعات جمع آوری شده ..
شهرداری‌های هرمزگان برنامه‌ ایجاد درآمد پایدار تدوین كنند

  صبح ساحل ، سیاسی - سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان خواستار تدوین برنامه‌ ایجاد درآمد پایدار توسط شهرداری‌های هرمزگان شد.
دیوان محاسبات گره گشای مشکلات بودجه ای زندان ها باشد

   صبح ساحل  ، سیاسی - مدیر کل زندان های هرمزگان گفت: اعتبارات اندک اداره کل زندان های استان جوابگوی هزینه های جاری نیست و نیاز است دیوان محاسبات با ارشاد و راهنمایی، گره گشای این مشکل در زندان ها باشد.
كنگره با عظمتی جهت معرفی شهدای هرمزگان برگزار شود

 صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: مردم ایران اسلامی با حضور گسترد در مراسم سالروز حماسه 9 دی مشت محکمی بر دهان دشمنان زدند.
پروژه غول پیکر ساحل بندرعباس باید تخریب شود

   صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با تأکید بر اینکه قانون برای اجرا و برقرار شدن نظم اجتماعی عادلانه است .
مسئولین هرمزگان به بازی‌های رایانه‌ای به چشم سرگرمی می‌نگرند

  صبح ساحل ، سیاسی - قهرمان‌بازی‌های رایانه‌ای استان هرمزگان گفت: در هرمزگان مسئولین به بازی‌های رایانه‌ای همچون یک سرگرمی می‌نگرند درحالی‌که قرار است .
ببینید چه کسانی به تفرقه‌افکنی و دوقطبی کردن کشور دامن می‌زنند

   صبح ساحل ، سیاسی - رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی گفت: دشمن به دنبال این است از تجمعات مطالبه گرایانه مردم به‌عنوان چالش علیه نظام بهره گیرد و مسئولان باید توجه کنند.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3524 خبر