September 20, 2017 - ، ساعت 06:40
 
 
پرهیز از اختلاف برای سربلندی هرمزگان

صبح ساحل-سیاسی:وزیر کشور گفت: استاندار جدید باید تلاش کرده و از همه مسئولین و مردم استفاده کند، بنده هیچ‌گونه اختلاف و شائبه عدم هماهنگی را نمی‌پذیرم.
هرمزگان از گذشته‌های دور عقب‌ماندگی زیادی دارد

صبح ساحل-سیاسی:نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: فکر کردن به حواشی ما را از کار و برنامه توسعه‌ای استان عقب می‌اندازد و امیدوارم در دولت دوازدهم و انتصاب استاندار جدید با تمامی توان و ظرفیت کارهای زمین‌مانده استان که کم نیست با همراهی نمایندگان مجلس و دولتمردان نیز برطرف شود.
معرفی «همتی» استاندار هرمزگان، امروز در بندرعباس

صبح ساحل-سیاسی:امروز با حضور وزیر کشور مراسم تکریم و معارفه استانداران هرمزگان برگزار معارفه می‌شود.
هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل ایران مواجه خواهد شد

صبح ساحل-سیاسی:مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبح دیروز با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.
پیگیری‌های لازم جهت درمان و بهبودی کامل زائران مجروح هرمزگانی صورت خواهد گرفت

صبح ساحل-  سیاسی  ، استاندار هرمزگان با صدور پیامی شهادت محمد یاسین روشی نوجوان هرمزگانی و تعدادی از هم‌وطنان در حادثه تروریستی ناصریه عراق را تسلیت گفت.به گزارش ایسنا،  در متن پیام «فریدون همتی» استاندار هرمزگان آمده است.
آیین تودیع و معارفه استاندار هرمزگان با حضور وزیر کشور برگزار می‌شود

صبح ساحل- سیاسی  ،آیین تودیع و معارفه استاندار هرمزگان فردا دوشنبه(27   شهریورماه) با حضور رحمانی فضلی، وزیر کشور در بندرعباس  برگزار می شود.
انتقاد آیت الله نعیم آبادی از عدم پوشش آیین‌های محلی در صدا و سیما

صبح ساحل- سیاسی، نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان تنها راه پیروزی مسلمانان در مقابل هرگونه توطئه و اختلاف را وحدت خواند و افزود: وحدت سبب غلبه مسلمانان بر کفار به‌ویژه استکبار جهانی  می‌شود.
آمریکایی‌ها می‌خواهند‌‌ تحریم‌ها را‌ به سایر بخش‌‌ها منتقل کنند‌

صبح ساحل-سیاسی:جانشین سازمان اطلاعات سپاه گفت: آنها با بهانه مخالفت جمهوری اسلامی با بازدید از مراکز نظامی به دنبال آن هستند که تحریم‌ها را از بخش هسته‌ای به سایر بخش‌‌ها منتقل کنند.
اقدامات دولت برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها

صبح ساحل -سیاسی: مشاور رئیس‌جمهور درباره اقدامات دولت برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: حضور زنان در ورزشگاه‌ها تا حدی حل شده است و دولت به دنبال حل بقیه آن است.یک بده بستان‌هایی صورت گرفته است نمی‌خواهم بگویم جنگ، اما گام‌هایی برداشته شده و گام‌های بیشتری برداشته می‌شود.
باید به استان هرمزگان نگاه ملی داشته باشیم

صبح ساحل-سیاسی:استاندار جدید هرمزگان بیان کرد: امیدوارم سطح زندگی مردم، تولید و اشتغال در هرمزگان را به نقطه‌ای برسانیم که دیگر کسی در استان با این مشکلات روبه‌رو نشود.
تاکید ریس جمهوربراستفاده استانداران از زنان و جوانان در مناصب مختلف

صبح ساحل-سیاسی:معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر تأخیر مجلس در رسیدگی به لایحه مربوط به سازمان ملی جوانان گفت:...
رأی اعتماد هیأت وزیران به استانداران هفت استان کشور

صبح ساحل-سیاسی:در جلسه دیروز  هیأت دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری تشکیل شد، استانداران پیشنهادی هفت استان کشور از هیأت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
مسئولان حمل‌ونقل استان فرافکنی می‌کنند

صبح ساحل-سیاسی:قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: درحالی‌که مدیر حمل‌ونقل استان هرمزگان مسئولیت حادثه واژگونی اتوبوس داراب را بر گردن وزارت آموزش‌وپرورش می‌اندازد، با صورت‌وضعیت‌های موجود دیه دانش‌آموزان پرداخت شده است.
«همتی»بیست و یکمین استاندار هرمزگان

صبح ساحل- سیاسی  /خورشیدزاده /سرانجام بعد از40 روز از استقرار رسمی دولت دوازدهم درکشور و گمانه زنی های مختلفی که درمورد مدیریت جدید استان هرمزگان...
به حضور چند ساله‌ام در میان مردم هرمزگان افتخار می‌کنم در هر منصب و مسوولیتی که باشم در خدمت مردم این استان خواهم بود

صبح ساحل-سیاسی:دکتر جادری ظهور دیروز و پس از اعلام نام استاندار جدید هرمزگان درگفتگوی اختصاصی با «صبح ساحل» گفت: استان مهم هرمزگان ومردم شریف و نجیبش به اعتقاد بنده شایسته بهترین ها هستند...
باید در اداره استان ها به خواست و مطالبه مردم در دوران انتخابات، توجه شود

صبح ساحل- سیاسی: رییس‌ جمهور، ضرورت اتخاذ و پیمودن مشی اعتدال و میانه‌روی را توسط استانداران و همه مسئولین رده‌های مختلف دستگاه‌های اجرایی مورد تأکید کرد.
اظهارات نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان

صبح ساحل-سیاسی:نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان گفت: پشت پرده تمامی اقدامات تروریستی و جریان‌ وحشی داعش در منطقه، رژیم صهیونیستی قرار دارد.
آغاز تغییرات استانداران در سطح کشور

صبح ساحل-سیاسی:سخنگوی دولت از آغاز تغییرات در سطح مدیران عالی استان‌ها خبرداد.
هرمزگان با شاخص‌های توسعه کشوری فاصله‌دارد

صبح ساحل-سیاسی:رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان و عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی گفت...
تأخیر 15 ساله قیچی دولت در بریدن رُبان آب‌شیرین‌کن بندرعباس

صبح ساحل-اقتصادی:درحالی‌که 15 سال از سر زبان افتادن احداث آب شیرین بندرعباس بر لبان مسئولان هرمزگان می‌گذرد اما بازهم رُبان افتتاحیه این طرح در انتظار قیچی دولت‌مردان است.
130 تا 150هزار تومان،سود سهام عدالت

  صبح ساحل ، سیاسی - رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به واریز قطعی سود سهام عدالت گفت: کسانی که یک میلیون تومان سهام دارند بین ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار تومان سود به حساب آنها واریز می شود.
سرنوشت کشفیات قاچاق چه می‌شود؟

صبح ساحل ، سیاسی - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران راه‌های استفاده از کشفیات قاچاق را تشریح کرد.علی اکبر پور احمدنژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد ..
شهردار بندر لنگه انتخاب شد

صبح ساحل ، سیاسی - شریف شریفی‌نژاد به‌عنوان شهردار بندرلنگه انتخاب شد.به گزارش فارس، اعضای شورای اسلامی شهر بندر لنگه با فراز و نشیب‌هایی که در طول این مدت برای انتخاب شهردار این شهر پشت سرگذاشتند .
جزییات پرداخت بیمه دانش‌آموزان هرمزگانی

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس کل بیمه مرکزی گفت: صنعت بیمه کشور خسارت مربوط به حادثه دانش آموزان استان هرمزگان را به طور کامل پرداخت می کند.
عوامل مقصر سانحه واژگونی اتوبوس دانش آموزان را در جلسه مشترک دعوت خواهیم کرد

صبح ساحل  ، سیاسی - دادستان کل کشور در تشریح آخرین جزئیات پرونده حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی گفت: عوامل مقصر را در جلسه مشترک دعوت خواهیم کرد.
واکنش شیخ قتالی به فجایع مرگبار میانمار

صبح ساحل ، سیاسی - امام جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: سکوت مرگبار مجامع بین‌المللی در قبال کشتار مسلمانان در میانمار باید شکسته شود.
گزارش یک فاجعه!

   صبح ساحل ، سیاسی - گروه کارشناسی وزارت آموزش و پرورش که با هدف بررسی سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی ماموریت ویژه یافته بود، گزارش اولیه خود را منتشر کرد.
دولت به‌جای شروع پروژه‌های جدید پول مردم را بدهد

   صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان در خصوص حادثه دل‌خراش واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان هرمزگانی در داراب گفت .
پرونده‌ حادثه اتوبوس دانش‌آموزان چگونه بسته می‌شود

 صبح ساحل ، سیاسی - کمند روستا-صبح ساحل اکنون و چند روز پس از حادثه هنوز اظهارنظرها در مورد این حادثه تلخ ادامه دارد، نوجوانان دانش‌آموز با حضور انبوهی از مردم شهرشان و در میان ماتم و بهت و بی‌قراری خانواده‌هایشان تشییع شده‌اند .
گزینه نهایی برای استانداری هرمزگان کیست؟

  صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس به تشریح تصمیمات این مجمع در بندرعباس در خصوص انتخاب استاندار آینده هرمزگان پرداخت.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3276 خبر