July 24, 2017 - ، ساعت 11:11
 
 
اولویت‌هرمزگان در ‌زمینه ‌حقوق شهروندی باید تعیین شود

صبح ساحل-سیاسی: دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، ویژگی هرمزگان را در اجرای حقوق شهروندی و مشارکت اهل سنت در مدیریت استان دانست.
جلسات مشترک مجلس،دولت و این شورا برای اصلاح‌قانون‌انتخابات برگزار می‌شود

صبح ساحل-سیاسی: سخنگوی شورای نگهبان با ارائه گزارشی از عملکرد این شورا در یک سال گذشته گفت: شورای نگهبان از 26 تیرماه 95 تا 26 تیرماه امسال، 82 مصوبه مجلس شورای اسلامی را دریافت و درمورد 80 مصوبه آن اعلام نظر کرد.
احداث نخستین نیروگاه‌خورشیدی تولید‌برق در‌هرمزگان

صبح ساحل-سیاسی: استاندار هرمزگان سفر هیئت هرمزگانی به ایتالیا را از ثمرات برجام دانست و از احداث یک نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 100 مگاوات و با سرمایه‌گذاری 140 میلیون یورویی ایتالیایی‌ها در هرمزگان خبر داد.
نماز‌جمعه خطِ‌مقدم مقابله با‌دشمن است

صبح ساحل-سیاسی: نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، آزادی موصل را برای امنیت، ثبات و وحدت آینده عراق و منطقه بسیار با اهمیت دانست و گفت توطئه بزرگ دشمنان در این راه نیز با همت مردم عراق خنثی شد.
اهداف سفر استاندار هرمزگان به كشور ایتالیا اعلام شد

صبح ساحل-سیاسی: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: سفر استاندار هرمزگان و مدیران استان به كشور ایتالیا با دعوت رسمی استاندار پولیا و در جهت توسعه روابط و جذب سرمایه گذار خارجی صورت گرفت.
علاقه‌مند به ‌سرمایه‌گذاری‌‌های مشترک با ایتالیایی‌هاهستیم

صبح ساحل-سیاسی: در دیدار استاندار هرمزگان با استاندار پولیا در کشور ایتالیا راه‌های افزایش همکاری ها میان این دو استان مورد بررسی قرار گرفت.
دولت ‌در ‌برخوردبا فساد خط قرمز ندارد

صبح ساحل-سیاسی: محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه در ابتدای نشست خبری این هفته خود، مانند همیشه به ارائه گزارش کوتاهی درباره مسایل اقتصادی کشور پرداخت.
60میلیون تومان هزینه ساخت هرهکتار بوستان روستایی درهرمزگان

صبح ساحل-سیاسی: مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: هزینه احداث وتجهیز هرهکتار بوستان روستایی این استان بیش از 60 میلیون تومان است.
جزییات تشییع وخاکسپاری ۸ شهید گمنام در هرمزگان

صبح ساحل-سیاسی: جزییات تشییع و خاکسپاری ۸ شهید گمنام در هرمزگان تشریح شد.
ایران‌اسلامی در صف‌اصلی مبارزه با‌تروریست قرار‌دارد

صبح ساحل-سیاسی: نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های کلان استکبار جهانی در راستای ایجاد اختلاف بین مسلمانان، بر اهتمام علما و اندیشمندان دینی بر تحکیم هرچه بیشتر وحدت و یکپارچگی اسلامی تأکید کرد.
آخرین جزییات مراسم تحلیف رییس‌جمهوری و رای‌اعتماد به وزیران دولت دوازدهم

صبح ساحل-سیاسی: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی آخرین جزییات مراسم تحلیف رییس جمهوری و رای اعتماد به وزیران دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.
قدرت موشکی ایران قابل مذاکره نیست

صبح ساحل-سیاسی: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، قدرت موشکی ایران را دفاعی و غیر قابل مذاکره و معامله دانست و گفت: هم ردیف شمردن سپاه با گروه‌های تروریستی و اعمال تحریم های مشابه، ریسک بزرگی برای آمریکایی‌ها و پایگاه ها و نیروهای آن‌ها در منطقه است.
فرازهایی از نامه احمدی‌نژاد‌خلاف واقع است

صبح ساحل-سیاسی: سخنگوی دستگاه قضا در نشست خبری در باره موضوعات مختلف از جمله موضع این قوه برای اجرای منشور حقوق شهروندی، محکومیت جاسوس امریکایی، اعتراف قاتل آتنا به یک قتل دیگر، بازدید خارجی ها از زندان اوین و نامه احمدی نژاد سخن گفت.
اخراج بازنشسته‌ها از ادارات دولتی

صبح ساحل-سیاسی: رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ادامه پیگیری‌ها بر روی وضعیت مدیران دوتابعیتی خبر داد و گفت: اخیرا در همین راستا چند مدیر دوتابعیتی اخراج شدند.
سفراعضای کمیسیون عمران مجلس به هرمزگان

صبح ساحل-سیاسی: رئیس کمیته بندری و دریایی کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای کمیسیون عمران مجلس جهت بازدید و بررسی ظرفیت ها و مشکلات بندرشهید رجایی به بندرعباس مسافرت می کنند.
مسوولان هرمزگان توجیه نکنند،حقایق را بیان کنند

صبح ساحل -سیاسی: آیت الله نعیم‌آبادی گفت: من تا زمانی که مشکل بوی آب بندرعباس از نظر مردم حل نشود، آن را در نماز جمعه بیان و تکرار می‌کنم.
هزینه‌های انتخاباتی میلیاردی در هرمزگان آفت انتخابات است

صبح ساحل -  سیاسی  ، رئیس دفتر شورای نگهبان در هرمزگان گفت: هزینه‌های گزاف انتخاباتی در هرمزگان از اشکالات خاص این استان است .
خط هوایی بندرعباس -مسقط راه‌اندازی می‌شود

صبح ساحل-سیاسی: استاندار هرمزگان گفت: ایرلاین هرمز،  ایرلاین اختصاصی استان هرمزگان ثبت شد و در مرحله خرید هواپیما جهت آغاز فعالیت رسمی است.
آمریکا با ۶ هزار میلیارد دلار هزینه ‌هیچ اقدامی علیه ایران نتوانست انجام دهد

صبح ساحل-سیاسی: ‌جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه آمریکا با ۶ هزار میلیارد دلار هزینه ‌هیچ اقدامی علیه ایران نتوانست انجام دهد، گفت: در کشورمان دلیرمردانی زیادی وجود دارند که بدون هیچ چشم داشتی برای حفظ ناموس خود می‌جنگند.
استان‌های‌مرزی کشور درگیر پدیده قاچاق هستند

صبح ساحل-سیاسی: فرمانده ناجا با اشاره به اینکه ناجا آمادگی لازم برای برقراری امنیت در مرز خسروی را دارد، گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود نیم میلیون نفر از این مرز راهی کشور عراق شوند، از این رو باید توان و تلاش خود را افزایش دهیم.
پول گاز و نفت کفاف بودجه جاری را نمی‌دهد

صبح ساحل-سیاسی: رئیس مجلس شورای اسلامی ترکیب نیروی انسانی کشور را نامتوازن خواند و گفت: این مشکل عدم توازن در بودجه نیز وجود دارد و تنها ۱۰ درصد بودجه به امور عمرانی اختصاص دارد.
با‌ بازشماری آرای‌انتخابات در‌بندرعباس مخالفت شد

صبح ساحل-سیاسی: سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت : براساس تصمیم هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با بازشماری آرای انتخابات در بندرعباس مخالفت شد.
اشتغال جوان‌ها و رونق‌تولید اولویت‌اصلی‌دولت است

صبح ساحل-سیاسی: رییس جمهور، خشونت و افراطی‌گری را خطری بزرگ برای منطقه و جهان دانست و تاکید کرد که پیروزی مردم عراق بر تروریست های داعش و آزادسازی موصل،حرکتی خوشحال کننده نه تنها برای مردم عراق بلکه برای مردم ایران و همه ملتهای منطقه است.
بازشمارى تمامى صندوق‌هاى انتخابات شوراى شهر بندرعباس

صبح ساحل-سیاسی: رییس مجمع نمایندگان هرمزگان گفت: به‌منظور صيانت از آراى تمامى كانديداهاى شوراى شهر بندرعباس و شفافيت موضوع، از هيأت مركزى نظارت درخواست بازشمارى تمامى صندوق‌هاى رأى بندرعباس را كرده‌ايم.
وزارت کشور برای تبدیل بخش‌هایی از هرمزگان به شهرستان اقدام کند

صبح ساحل- سیاسی: نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کشور باید بخش‌هایی که در استان هرمزگان در حد شهرستان شدن است، را تبدیل به شهرستان کند.
اعضای کابینه تا ماه آینده‌معرفی می‌شوند

صبح ساحل-سیاسی:سخنگوی دولت با تاکید بر این که تا ماه آینده اعضای کابینه دوازدهم معرفی می شوند گفت: رئیس جمهوری کارگروهی برای انتخاب اعضای دولت دوازدهم تشکیل نداده است.
اعزام دانشجویان هرمزگان به عتبات عالیات

صبح ساحل- سیاسی ،  مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌ های هرمزگان گفت: 800 نفر از دانشگاهیان این استان تیرماه امسال برای اعزام به عتبات عالیات در پایگاه اینترنتی لبیک (www.labbayk.ir) نام نویسی کرده اند.
برگزاری اجلاس سراسری نماز رویداد مهمی در هرمزگان است

صبح ساحل- سیاسی ،  استاندار هرمزگان گفت: اجلاس سراسری نماز رویداد بسیار مهمی است که آذر ماه در هرمزگان برگزار می شود و می تواند در جذب جوانان و اقشار دیگر به نماز اثرگذار باشد.
برای افزایش‌جذب گردشگر در‌هرمزگان برنامه ریزی‌ شود

صبح ساحل -سیاسی  ، نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: باید برای نیمه دوم سال که شرایط آب و هوایی مناسبی برای جذب گردشگر وجود دارد .
ترکیب نهایی پنجمین دوره شورای شهر بندرعباس

صبح ساحل- سیاسی: فرمانداری بندرعباس ، نتیجه قطعی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس را اعلام کرد.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3150 خبر