September 24, 2018 - ، ساعت 13:12
 
 
بازدید فرمانده نیروی دریایی ارتش دربندرعباس

صبح ساحل ، سیاسی - فرمانده نیروی دریایی ارتش از پروژه‌های عمرانی و یگان‌های منطقه یکم امامت نداجا دربندرعباس بازدید کرد.

کشتی «سانی» از بندر باهنر عازم شارجه شد

صبح ساحل ، سیاسی - کشتی مجهز سانی اولین سفر بندر باهنر به شارجه را آغاز کرد.  به گزارش جنوب ایران ، کشتی مجهز و معروف « سانی» در خط مسافری بندر شهید باهنر به شارجه فعال شد ..
سنگ اندازی برخی از آقایان در راه استخدام نیروهای بومی

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده بندرعباس، قشم، خمیر، حاجی آباد و ابوموسی گفت: برخی ها کماکان در راه  اجرای قانون استخدام نیروهای بومی و ماندگار در صنایع و بنگاه های بزرگ سنگ اندازی می کنند. 
25 شهید و 60 زخمی در حمله تروریستی اهواز

صبح ساحل ، سیاسی - دیروز در اولین روز هفته دفاع مقدس در رژه نیروهای انتظامی، متاسفانه در یک اقدام ناجوانمردانه و کور تروریستی، به جمع حاضر در محل رژه حمله و تیراندازی شد. 
آمادگی نیروهای مسلح برای دفاع از ملت و کشور

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجلس خطاب به  رهبران کشور‌های منطقه به ویژه کشور‌های عرب گفت :  آمریکا خیرخواه شما و ما نیست و نیت آن‌ها شیطانی است.
درس مکتب عاشورا، استکبار ستیزی، نماز و نظم است

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان روز عاشورا را روز استکبار ستیزی در مقابل استکبارستیزان و دشمنان اسلام خواند و افزود:
نماینده ای که با توزیع آش انتخاب شود، نمی تواند کاری انجام دهد

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان در رابطه با نحوه برخورد با گران فروشان ابراز کرد: علاج گران فروشی نخریدن است نه خریدن؛  وقتی اجناس گران می شود ..
مدیران پاسخگوی شفاف به مردم را در اولویت قرار دهند

صبح ساحل ، سیاسی - مدیركل روابط عمومی استانداری هرمزگان خواستار اولویت قرار دادن پاسخگویی شفاف به مردم از سوی مدیران شد.

برای سومین سال پیاپی شهر بندرعباس میزبان اجرای رژه ملی است

   صبح ساحل ، سیاسی - بابک پارسا//سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان در نشت خبری در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام محرم در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس بیان کرد ..
مردم حق دارندبدانند نمایندگانشان چه تصمیمی می‌گیرند

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم  بندرعباس  در مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر بنده حق مردم است که بدانند نمایندگانشان در مجلس شورای اسلامی چه تصمیمی اتخاذ می‌کنند .
رشوه عامل تمام بد بختی‌های جامعه است

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه دستگاه قضا باید با رشوه‌گیرندگان و رشوه‌دهندگان در همه بخش‌ها برخورد کند، گفت ..
مقابله با کوله‌بران جز هزینه و بدبینی چیزی برای جامعه ندارد

صبح ساحل ، سیاسی - عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه کوله‌بران و مرزنشینان فعال در جابجایی کالاهای خرد،‌ برخلاف قاچاقچیان کلان دستشان به جایی بند نیست، گفت ..
آمادگی آموزش و پرورش هرمزگان برای آغاز سال تحصیلی

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان و رییس شورای آموزش و پرورش استان گفت: شرایط لازم در تمامی زمینه ها برای آغاز سال تحصیلی جدید وجود دارد .
ساخت و ساز در مناطق روستایی استان با الگوی بومی هرمزگان سازگار شود

صبح ساحل ، سیاسی - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به لزوم بومی سازی ساخت و ساز در مناطق روستایی، بر نظارت مستمر و جدی از سوی دستگاه های ذیربط تاکید کرد.
اظهارات عضو کمیسیون عمران مجلس

صبح ساحل ، سیاسی - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: هدف برنامه های توسعه ای بهداشت و درمان در هرمزگان، باید رسیدن به میانگین کشوری باشد.

عملیات احداث تقاطع غیر همسطح روستای دهنو بخش قلعه قاضی شهرستان بندرعباس آغاز شد

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتبار اختصاص یافته به پروژه‌ «زیرگذر قلعه‌قاضی و دهنو» گفت:
شرایط فعلی بهترین زمان برای جذب گردشگران خارجی است

صبح ساحل  ، سیاسی - استاندار هرمزگان به شرایط توریستی سواحل و جزایر منطقه اشاره کرد و گفت: شرایط اقتصادی فعلی بهترین زمان برای جذب گردشگر است .
نمایش اقتدار بسیج در کنار آبهای خلیج فارس

صبح ساحل ، سیاسی - بسیجیان گردان های الی بیت المقدس با حضور در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله دو، آمادگی و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

سرمایه ها باید به سمت تولیدات صادرات محور هدایت شوند

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: برای پیروزی و موفقیت در جنگ اقتصادی با دشمنان به اتحاد، انسجام، وفاق و یکپارچگی نیازمندیم و می توانیم دست در دست هم این شرایط را با سربلندی پشت سر بگذاریم.
هیچ تحریمی نمی تواند مردم را از نظام اسلامی ایران دلسرد کند

صبح ساحل ، سیاسی - امام جمعه موقت بندرعباس گفت: دشمنان باید بدانندمردم کشور ما با تاسی از سیدالشهدا(ع) و واقعه کربلا با تحریم های دشمنان که هدفی جز از بین بردن اسلام ندارند مبارزه خواهند کرد.
روحانیت نقش موثری در افزایش شاخص های امنیتی جامعه دارند

صبح ساحل ، سیاسی - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: روحانیون به دلیل ارتباط مستقیم با مردم می توانند نقش موثری در افزایش شاخص های امنیتی و اجتماعی داشته باشند.
از نمایندگان مردم هرمزگان در خانه ملت چه خبر

صبح ساحل ، سیاسی - با آغاز تعطیلات تابستانی مجلس نمایندگان به حوزه های انتخابی خود مراجعه کردند که اظهارات 4تن از نمایندگان استان که در جلسات مختلف شرکت کردند در پی می آید.
سفرهای درمانی از استان به سایر استان‌ها احساس نشود

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، بندرخیمر، حاجی‌آباد و ابوموسی با بیان اینکه در حوزه درمانی (استان) کماکان گلایه‌هایی وجود دارد .
نیروی دریایی برقرار کننده امنیت در تنگه هرمز است

صبح ساحل ، سیاسی - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروی دریایی ایران در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی بزرگترین مدافع و برقرار کننده امنیت در تنگه هرمز بوده است.
استاندارخواستارحمایت صندوق توسعه ملی از پروژه های بزرگ هرمزگان شد

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: استان هرمزگان از ظرفیت های بسیاری برای اجرای كارهای بزرگ ملی برخوردار است و از صندوق توسعه ملی می خواهیم .
لزوم برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های مناسب در هفته دفاع مقدس

صبح ساحل ، سیاسی - فریدون همتی در نشست شورای هماهنگی و نظارت بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان هرمزگان بر لزوم اجرای برنامه های ...
اظهارات عضو کمیسیون عمران مجلس در جمع مردم بندرعباس

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم شهرستان‌های بندرعباس، قشم، بندرخمیر، حاجی‌آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی، گفت ..
ملوانان هرمزگان از ظرفیت‌های قانونی تجارت کالا استفاده کنند

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: مسائل و مشکلات احداث بندرگاه خمیر مرتفع شده و این پروژه هم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار است و به زودی عملیات اجرایی آن با 36 میلیارد تومان اعتبار آغاز می‌ شود.
باید گوش قاضی فاسد را پیچاند

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: درصورتی‌که مردم، دشمن را به‌خوبی بشناسند و به نقشه‌های شوم و توطئه‌های ننگین آنان آگاه باشند، هیچ استکباری شکل نمی‌گیرد.
پنج روستای شهرستان پارسیان جزئی از استان هرمزگان است

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: بازداشت معترضین به طرح انتزاع بخشی از پارسیان و الحاق آن به استان فارس کاری غیرقانونی است.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3848 خبر