June 24, 2018 - ، ساعت 19:31
 
 
رواج زمین‌خواری در میناب

صبح ساحل، سیاسی _ امام جمعه میناب با بیان اینکه زمین خواری در این منطقه بسیار رواج یافته است، گفت: صدور مجوزهای مختلف برای افرادی خاص و عملیاتی نشدن مجوزها باعث افزایش تعداد بیکاران شده است.
مرشدی دبیر شورای فرهنگ عمومی

صبح ساحل، سیاسی _ طی حکمی از سوی سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس شورای فرهنگ عمومی کشور، حجت الاسلام والمسلمین حسین مرشدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی استان منصوب شد.
ما اهل میتینگ نیستیم

صبح ساحل، سیاسی _ استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه مسئولان کاری به میتینگ های انتخاباتی نداشته باشند، اظهار کرد: ما اهل میتینگ نیستیم میتینگ های انتخاباتی مربوط به کسانی است که با میتینگ سرکار آمده اند.
انتقاد آیت ا... نعیم آبادی از برج سازی در کنار ساحل

صبح ساحل، سیاسی _ امام جمعه بندرعباس از طرح برج سازی در کنار ساحل بندرعباس به شدت انتقاد کرد. به گزارش مهر، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس ساحل زیبای خلیج فارس را یکی از امتیازات بسیار مهم برای شهر بندرعباس دانست و
مخالفت نمایندگان هرمزگان با اعمال محدودیت برای خبرنگاران رسانه ها

صبح ساحل، سیاسی _  نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را بررسی کردند که در آن برای خبرنگاران و عکاسان و فیلمبرداران در صحن علنی مجلس محدودیت زمانی و مکانی ایجاد می کرد.
ناگفته های قرائتی دربندرعباس

صبح ساحل، سیاسی _ رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: نباید وقت خود را به غیر از قرآن و نهج البلاغه برای چیز دیگری صرف کنیم اما متاسفانه می بینیم که در کشور ما، چهار ماه حوزه ها تعطیل می شود و یا اینکه 20 روز وقت خود را برای تخمه شکستن صرف می کنیم.
مخالفت نمایندگان هرمزگان با اعمال محدودیت برای خبرنگاران رسانه ها

صبح ساحل، سیاسی _  نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را بررسی کردند که در آن برای خبرنگاران و عکاسان و فیلمبرداران در صحن علنی مجلس محدودیت زمانی و مکانی ایجاد می کرد.

 
آلماتی مقری برای گام های رو به جلو

صبح ساحل، سیاسی _ با وجود اینکه کمتر کسی گمان توافق و پیشبرد مذاکرات در قزاقستان را میبرد اما این بار آلماتی مقری برای آغاز گامهای رو به جلو برای مذاکرات ایران و 5 + 1 شد. 
ویژه برنامه های صداوسیمای خلیج فارس برای انتخابات ریاست جمهوری

  صبح ساحل، سیاسی _ ویژه برنامه های صداوسیمای خلیج فارس برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد.
نخستین كشتی فرآورده بر ساخت داخل در انتظار سفر رحیمی

صبح ساحل، سیاسی _ به گفته مقامات شركت ایزوایكو، مراسم به آب اندازی نخستین كشتی فرآورده بر ساخت داخل كه قرار بود در سفر اخیر رییس جمهور به هرمزگان انجام شود، قرار است بزودی با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شود.
آگاهی انتخاباتی مردم در یک یا دو هفته ایجاد نمی شود

صبح ساحل، سیاسی _ نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: باید در مکان های پر رفت و آمد همچون فرودگاه ها، ترمینال های مسافری، راه آهن، بنادر و ادارات به جای پرداختن به سایر تبلیغات، آیات قرآن نصب شود.
اراده جدی دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد

صبح ساحل، سیاسی _ عباس مومن آبادی، رییس شورای دستگاه های نظارتی استان هرمزگان در جلسه شورای اداری شهرستان میناب و در بیست و پنجمین کارگاه آموزشی آشنایی با قانون ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد اداری افزود: مردم ما دشمن را به خوبی شناخته و پای آرمان های انقلاب می ایستند. 
تامین داشته باشیم افشاگری می کنیم

صبح ساحل، سیاسی _ حجت الاسلام محمدرضا زائری فرزند غلامعباس زائری از سیاسیون استان هرمزگان درباره دادگاه سعید مرتضوی به اظهار نظر پرداخت. وی از همراهان عبدالحسین روح الامینی با بیان نکاتی اعلام کرد که اگر برای برخی افراد تامین جانی برقرار گردد سخنان مهمی را درباره سعید مرتضوی و متهمان این پرونده اعلام خواهند کرد.
سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی به جزایر هرمزگان

صبح ساحل، سیاسی _ اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به صورت قطعی در تاریخ 17 و 18 اسفند ماه جاری به خلیج‌فارس و جزایر سه‌گانه سفر می‌کنند. 
مدرسه‌ای در هرمزگان بدون آب و برق نباشد

صبح ساحل، سیاسی _ استاندار هرمزگان با تاکید بر ضرورت برقرسانی و آب‌رسانی به تمام مدارس، اظهار داشت: بر اساس آمار ارائه شده 33 مدرسه در استان هرمزگان فاقد برق است که این امر هیچگونه توجیهی ندارد و پسندیده نیست.
موشک کروز دریایی ظفر با موفقیت شلیک شد

صبح ساحل، سیاسی _ موشک کروز دریایی با نام ظفر در منطقه سوم نیروی دریایی سپاه مورد آزمایش قرار گرفت و هدف مورد نظر را با دقت و موفقیت منهدم کرد. 
حضور مشایی تکذیب شد

صبح ساحل، سیاسی _ حضور مشایی در اجلاس وحدت و انسجام جوانان ایرانی تکذیب شد. بدنبال انتشار خبری مبنی بر حضور اسفندیار رحیم‌مشایی در اجلاس سراسری وحدت و انسجام جوانان ایرانی، این خبر از سوی مسئولان مربوطه تکذیب شد.
انتقاد از دولت یک قدم مانده به رفتن

 صبح ساحل، سیاسی _ در دوره‌ای که امری به شدت عادی می شود اتفاق خطرناکی می افتد و آن اینکه تشخص و ارزیابی آنچه حقیقت و واقعی است از آنچه  غیر واقعی است دشوار می شود. 
سپاه براساس دسیسه های دشمن خود را آماده کند

صبح ساحل، سیاسی _ فرمانده سپاه گفت: ما باید در هر موضعی که در سپاه قرار داریم، به دنبال فراهم ساختن بهترین شیوه و امکان پاسداری باشیم، امروز ولی امر مسلمین بیش از هر زمان دیگری از ما درخواست ایفای نقش فعال تر و دقیق تر و هوشمندانه تر دارند.
ایران از موضع قدرت وارد مذاکرات می‌شود

صبح ساحل، سیاسی _ مهمان‌پرست تاکید کرد: مذاکره زمانی مفید است که از موضع برابر و با حفظ احترام طرف مقابل باشد.
114میلیون تومان نرخ جدید دیه

صبح ساحل، سیاسی _ مدیر عامل بیمه ایران گفت: میزان حق بیمه ها با افزایش نرخ دیه در ماه های عادی به 114 میلیون تومان و در ماه های حرام به 152 میلیون تومان، در جلسه سه شنبه هفته جاری مشخص می شود.
پاسخ احمدی‌نژاد به یک سوال سانسور شده

صبح ساحل، سیاسی _  صداوسیما در جریان گفت‌وگوی زنده تلویزیونی رئیس‌جمهور با مردم از پخش پرسش انتقادی خبرنگار یکی از خبرگزاری‌ها و پاسخ رییس‌جمهور به این پرسش خودداری کرد که این امر بازتاب زیادی در سایت‌های خبری داشت.
تشکیل استان مجمع الجزایر خلیج فارس

صبح ساحل، سیاسی _ یکی از اساتید و پژوهشگران تاریخ گفت: جزایر خلیج فارس همانند ارث پدری ما هستند و باید برای آبادسازی آنها استان مجمع الجزایر خلیج فارس تشکیل شود.
جزایر خلیج‌فارس را محل برگزاری میتینگ‌های انتخاباتی نکنید!

صبح ساحل، سیاسی _ نماینده مردم بندرعباس با باین اینکه هزینه میلیاردی همایش‌ها می‌تواند خرج توسعه جزایر شود اظهار کرد: وام ازدواج جوانان را قطع کرده‌اند اما همایش میلیاردی برگزار می‌کنند
امروز باید ایران را بسازیم و جهانی فکر کنیم

صبح ساحل، سیاسی _ رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان می دانند که هر حرکتی از سوی ملت ایران بر تمامی دنیا تاثیرگذار خواهد بود بنابراین از تبدیل شدن ایران به عنوان یک الگوی جهانی می ترسند. 
نخستین کشتی فرآورده‌بر ساخت داخل به آب انداخته می شود

صبح ساحل، سیاسی _ قرار است امروز نخستین کشتی فرآورده‌بر ساخت داخل باحضور رییس‌جمهور در بندرعباس به آب انداخته شود.
آیا ارتش می تواند؟

صبح ساحل، سیاسی _ در هفته های گذشته تغییر و تحولات مهمی در بدنه نظامی و ارتش افغانستان و نیروهای خارجی حاضر در این کشور صورت گرفت از جانشینی فرمانده دانفورد تا فرمان کرزای برای استقلال بیشتر ارتش افغان.
توسعه بندرشهید رجایی در پیشرفت کشور تاثیر بسزایی دارد

صبح ساحل، سیاسی _ محمود احمدی‌نژاد گفت: افزایش ظرفیت بندر شهیدرجایی توسط متخصصان داخلی باعث خوشحالی دوچندان شده است.
رییس جمهور بازهم به هرمزگان می آید

صبح ساحل، سیاسی _    رئیس جمهور اسلامی ایران در کمتر از یک هفته بار دیگر به استان هرمزگان برای افتتاح پروژه‌هایی در حوزه نفت و گاز به استان سفر می‌کند. 
افشاگری سیاسی ،پاسخی به خلأهای سیاسی

صبح ساحل، سیاسی _ هفته گذشته اتفاقاتی در صحن علنی مجلس رخ داد که به گواه همه فعالان سیاسی در تاریخ جمهوری اسلامی بی سابقه بوده است. 


نمایش 3391 الی 3420 از مجموع 3731 خبر