December 13, 2018 - ، ساعت 07:34
 
 
حمله به سوريه، حماقت است

صبح ساحل، سیاسی _ نماينده ولي فقيه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به قوت گرفتن احتمال حمله به سوريه گفت: اگر آمريكا اين كاررا بكند مرتكب حماقت و بي خردي شده است.
نخستین مذاکرات هسته‌ای در نیویورک

صبح ساحل، سیاسی _ رییس‌جمهور صبح دیروز در همایش ائمه جمعه گفت: شاید در هفته‌های آینده اولین مذاکرات در ارتباط با موضوع هسته‌یی در نیویورک صورت گیرد.

برکناری قریب‌الوقوع دانشجو

صبح ساحل، سیاسی _ ۶ نفر از ۹ عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی صورتجلسه ای مبنی بر عزل فرهاد دانشجو از ریاست این دانشگاه و منصوب کردن حمید میرزاده عضو دیگر هیئت امنای دانشگاه تنظیم کردند. 
غیرمنتظره های شورای چهارم، خطرمشروعیت عمومی

صبح ساحل، سیاسی _ شورای شهر بندرعباس در دومین گام خود،شهرداربندرعباس را برکنار و شهردارمنطقه یک را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرد
صندلی های منتظر

صبح ساحل، سیاسی _ 36 روز از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید می‌گذرد و ماه عسل مسئولان جدید قوه مجریه در حال به اتمام رسیدن است.

تعیین شهرداربندرعباس تاسه ماه آینده

صبح ساحل، سیاسی _ رییس شورای شهر بندرعباس بیان کرد: با توجه به تصمیمات گرفته شده و با 13 رای موافق محمد جواد سلطان زاده شهردار بندرعباس برکنار و عبدالحسین ارجمند شهردار منطقه یک به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد. 
برخی برای منافع خود لیست جعل کرده اند

 صبح ساحل، سیاسی _ شهریار مشیری عنوان کرد: برخی برای منافع سیاسی خود و نه برای مصالح استان، لیست و عنوان جعل کرده اند و گرنه ستاد آقای دکتر روحانی در هرمزگان هرگز نگفته که استاندار باید بومی باشد.
تکذیبیه هاشمی را ملاک عمل قرار دهیم

صبح ساحل، سیاسی _ امام جمعه بندرعباس با یبان اینکه باید تکذیبیه آیت‌الله هاشمی پیرامون سخنان منسوب به وی در مورد سوریه را ملاک قرار دهیم، گفت: همه دیدیم صهیونیست‌هایی که مدعی مشت آهنین بودند چگونه در جنگ‌های اخیر فرار را برقرار ترجیح دادند.
معرفی سرپرست شهرداری بندرعباس

صبح ساحل، سیاسی _ اعضای شورای شهر بندرعباس عبدالحسین ارجمند که تا قبل از این شهردار منطقه یک شهرداری این شهر بود را به عنوان سرپرست جدید شهرداری بندرعباس انتخاب کردند.
دیدار نمایندگان هرمزگان با وزیرکشور

صبح ساحل، سیاسی _  3تن از نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با رحمانی فضلی وزیر کشور دیدار کردند.
رئیس کل گمرک ایران منصوب شد

صبح ساحل، سیاسی _ وزیر اقتصاد در حکمی مسعود کرباسیان را به عنوان رئیس کل گمرک انتخاب کرد. به گزارش فارس، زمزمه انتخاب مسعود کرباسیان به عنوان رئیس کل گمرک از چند روز پیش قوت گرفته بود که در نهایت وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز با صدور حکمی وی را به عنوان رئیس کل گمرک انتخاب کرد.
انتخاب رئیس شورای شهر بندرعباس؛آغاز یک حرکت یا پایان؟

صبح ساحل، سیاسی _ هفته گذشته باتشکیل نخستین جلسه شورای شهر چهارم،این شورا رئیس خود راشناخت. با تأکیدی که برانتخاب هرچه سریعتر رئیس و مشخص شدن آينده شهرداری شده بود ،پس از سه بار رای گیری متوالی و ناکامی آقایانی که کاندید ریاست شورای شهربودند،خانم راحله ملایی رئیس شورای شهر بندرعباس شد.

سخنان رییس جمهور در مجلس خبرگان اميدواركننده بود

صبح ساحل، سیاسی _ نماينده مردم استان هرمزگان در مجلس خبرگان رهبري، سخنان دكتر روحاني در مجلس خبرگان را اميدوار كننده دانست و گفت: همه بايد حمايت كنيم تا وي بتواند مشكلات اقتصادي كشور را سامان دهد.

مشیری: صورتجلسه پیشنهاد استاندار از سوی ستاد روحانی کذب است

صبح ساحل، سیاسی _ به دنبال انتشار برخی خبرهای غیررسمی در مورد تدوین صورتجلسه ای میان دست اندرکاران ارشد ستادروحانی و فعالین اصلاح طلب در استان مبنی برطرح استاندار پیشنهادی به مسئولین تصمیم گیرنده کشوری،
گزینه‌‌های نمایندگان برای استاندار پیشنهادی متفاوت است

صبح ساحل، سیاسی _ نماینده شهرستان‌های شرقی هرمزگان با بیان اینکه گزینه‌های نمایندگان این استان برای استاندار پیشنهادی متفاوت و متعدد است، از برگزاری نشست احتمالی مجمع نمایندگان برای رسیدن به گزینه‌‌ واحد با هدف پیشنهاد به کابینه خبر داد.
بهره گیری از توان نیروهای استان در مناصب مختلف

صبح ساحل، سیاسی _ رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه مثبت دولت آینده به تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و توسعه ای هرمزگان عمیق و پیام آور رشد شاخص ها در زمینه های مختلف است.
شهردار بندرعباس ابقاء شد

صبح ساحل، سیاسی _ اعضای شورای شهر چهارم بندرعباس در نخستین جلسه خود تصمیم به ابقاء شهردار فعلی بندرعباس به مدت یک ماه گرفتند.  نخستین جلسه دوره چهارم شورای اسلامی شهر بندرعباس دیروز برگزار شد که در این جلسه رئیس و اعضای هیات رئیسه شورا انتخاب شدند.
گام های شورا در راستای تحقق خواسته های شهروندان باشد

صبح ساحل، سیاسی _ معاون مدیریت و منابع نیروی انسانی استانداری هرمزگان بیان کرد: اعضای شورای شهر باید در تصمیم گیری های خود اول رضای خدا و بعد صلاح مردم را در نظر بگیرند و هر گام آنها باید در راستای تحقق خواسته های شهروندان شهر باشد.
اراده مسوولان برای شکستن فضای تورم

صبح ساحل، سیاسی _ نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس گفت: اراده دولت و مجلس برای شکستن فضای تورم و ایجاد نشاط در جامعه جدی است.
زنان دیپلمات و مرضیه های سیاستمدار

صبح ساحل، سیاسی _ مرضیه وحید دستجردی اولین زن وزیر بعد از انقلاب اسلامی بود و دولت احمدی نژاد اولین دولتی بود که در آن دولت، زنان وزارت گرفتند.
تأکيد بر تلاش براي ممانعت از حمله نظامي به سوريه

صبح ساحل، سیاسی _ ولاديمير پوتين رييس‌جمهور روسيه در تماس تلفني با حجت‌الاسلام والمسلمين دكتر حسن روحاني رييس‌جمهوري اسلامي ايران بر موضع مشترک کشورش با ايران براي تلاش جهت ممانعت از حمله نظامي کشورهاي غربي به سوريه تأکيد کرد.
آمادگي ايران براي تداوم همكاري با آژانس بين المللي انرژي اتمي و 1+5

صبح ساحل، سیاسی _ وزیر امور خارجه با اشاره به صلح آميز بودن برنامه هسته اي كشورمان و اذعان بسياري از كشورها به اين موضوع، بر ضرورت به رسميت شناخته شدن حق استفاده صلح آميز هسته اي ايران از فناوري هسته اي تاكيد و در عين حال آمادگي جمهوري اسلامي ايران را براي تداوم همكاري با آژانس بين المللي انرژي اتمي و نيز كشورهاي 1+5 براي شفافيت و رفع ابهام اعلام كرد و اين موضوع را نيازمند وجود اراده جدي نزد اين كشورها دانست.
حمله آمریکا به سوریه از حرف تا عمل

 
صبح ساحل، سیاسی _ زمزمه های حمله به سوریه بالاخره به فریادهای متجاوزانه ای  تبدیل شد مطمئنا این مساله شبیه به هیچیک از حملات و رخدادهای نظامی دهه های گذشته در خاورمیانه نخواهد بود چرا که ماهیت نیروهای داخلی و خارجی دخیل در سوریه با عراق و لیبی متفاوت است .
مصوبه ای برای جدایی پارسیان از هرمزگان وجود ندارد

صبح ساحل، سیاسی _ خاک هرمزگان سند عزت و شرف هر هرمزگانی است و اجازه جدایی حتی یک وجب آن را نمی دهیم.
استاندار هرمزگان: تحقق 33 درصدی اشتغال تعهد شده استان

صبح ساحل ، سیاسی - ابراهیم عزیزی، استاندار هرمزگان در نشست شورای اشتغال و سرمایه‌گذاری هرمزگان ضمن تقدیر از مسئولان دستگاه‌ها در هرمزگان گفت: آنچه پیرامون اشتغال مسلم و مبرهن است این است که این حوزه بر روی تمامی حوزه‌های دیگر تاثیرگذار است.
راه اندازی شهرداری ناحیه ویژه در بندرعباس

صبح ساحل ، سیاسی - شهردار بندرعباس گفت: شهرداری ناحیه ویژه واقع درشهرک پیامبر اعظم (ع) راه اندازی می شود.
مردم از شوراها، خواسته‌هاي خود را طلب دارند

صبح ساحل ، سیاسی - معاون سياسي امنيتي استاندار هرمزگان گفت: مشارکت گسترده مردم در انتخابات اخیر شوراها نشان از خواسته‌های متعدد مردمانی است که از بستر شوراها، دستیابی به حقوق خود را مطالبه می‌کنند.
سیاستمدار آمریکایی در تهران

صبح ساحل ، سیاسی - همزمانی سفر سلطان قابوس، پادشاه عمان  با حضور جفری فلتمن، معاون سیاسی دبیر کل سازمان ملل متحد در تهران باعث گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره محور مذاکرات این دو مقام شده است. 
نمایندگان ما صریح نیستند

صبح ساحل، سیاسی- مردم استان هرمزگان از قشرهای مختلف با تفاوتهای اعتقادی،فکری وفرهنگی درهمه سطوح تحصیلی وشغلی هنگامی که از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی یاد می کنند عموما در یک زمینه جمله  مشترکی دارند 
افزايش تعداد شهرهاي هرمزگان

صبح ساحل، سیاسی- استاندار هرمزگان از افزايش تعداد شهرهاي استان در آينده اي نزديك خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۵۰ درصد جمعيت استان شهري و بيش از ۵۰ درصد جمعيت آن روستايي است كه با افزايش تعداد شهرهاي استان سعي در ايجاد تعادل بين اين دو نسبت داريم.


نمایش 3391 الی 3420 از مجموع 3979 خبر