December 15, 2018 - ، ساعت 03:38
 
 
تبلیغات فرصتی برای آگاهی یا فریب؟

صبح ساحل، سیاسی _ سالهاست که در کشور خود تبلیغ کرده¬ایم که تبلیغات انتخاباتی نباید افکار عمومی را به سوی فریب سوق دهد. 
هر کدام از نامزد های انتخابات شورای شهر بندرعباس چقدر رای آوردند؟

صبح ساحل، سیاسی _ بر اساس اطلاعیه صادر شده نهایی از سوی فرمانداری بندرعباس، نتیجه کامل آرای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس بدین شرح است:
انتخاب روحانی و آینده معادلات دیپلماتیک

صبح ساحل، سیاسی _ انتخابات ایران در حالی به پایان رسید که پیروز این میدان بیشتر از هر کاندید دیگری میتواند در عرصه سیاست خارجی تحول آفرین باشد اگرچه ایران همواره در سالهای پس از انقلاب تلاش کرده است تا با حفظ آرمانها و اهداف اسلامی خود مطالباتش را در عرصه بین المللی پی گیری نماید اما این بار وجه خوب و دیپلماتیک روحانی کشورهای اروپایی و امریکایی را برای به سرانجام رسیدن مذاکرات و رفع شبهات امیدوار کرده است.
احضار رئيس جمهور بدون هماهنگي با مسئولان ارشد قوه قضائيه بود

صبح ساحل، سیاسی _ سخنگوي قوه قضائيه در مورد خبر احضار رئيس جمهور به دادگاه گفت: اینجانب در جريان موضوع نبوده ام و از روي سايت هاي خبري، چنين خبري را مشاهده كرده ام، همچنين رياست قوه قضاييه در جريان نبوده‌اند كه پس از پرسش از اين موضوع مطلع شده اند.
اختلاف افكني بين شيعه و اهل سنت از نظر نظام اسلامي منفور است

صبح ساحل، سیاسی _ نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: منفورترين سخن از نظر نظام اسلامي اين است كه پيامد آن ايجاد اختلاف بين شيعه و اهل سنت باشد.
روحانی و اعتدال

صبح ساحل، سیاسی _ اعتدال لازمه گفتگوست و دیالوگی که در آن مشی اعتدال نباشد، منولوگ است نه دیالوگ. یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران نشان داد که می توان بر سر اصول و باورهای فکری و اعتقادی بود اما از در تواضع و منطق به گفتگو نشست و گفتمان غالب خود را به جامعه معرفی نمود.
دولت قوی؛ پیشرفت کشور

صبح ساحل- سیاسی، نماینده مردم شرق هرمزگان گفت: هیچ فرقی نمی کند که رئیس جمهور منتخب مردم از کدام جناح سیاسی باشد و ما همه وظیفه داریم از رئیس جمهور منتخب مردم پشتیبانی کنیم.
مشارکت2/77 درصدی هرمزگانی ها در انتخابات ریاست جمهوری

صبح ساحل- سیاسی،معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان در نشست خبری روز گذشته نتایج یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوی دراستان هرمزگان را به تفکیک شهرستان ها اعلام کرد.
لیست برگزیدگان شوراهای اسلامی در بندرلنگه، هرمز، میناب، خمیر و رویدر

صبح ساحل-سیاسی، شامگاه روزگذشته پس از گذشت حدود 48 ساعت از انتخابات شوراهای شهر روستا فرماندار بندرعباس درنشستی مطبوعاتی اسامی منتخبین شهرستان بندرعباس را اعلام کرد. 
مردم هرمزگان انتخاب روحانی را جشن گرفتند

صبح ساحل – سیاسی، با اعلام نتیجه قطعی آرای ریاست جمهوری یازدهم، جمع کثیری از مردم بندرعباس به خصوص جوانان با حضور در خیابان‌ها و معابر به ویژه بلوار ساحلی بندرعباس به شادمانی پرداختند. 
خودرو باز هم گران شد

صبح ساحل- سیاسی ،عرضه محدود خودرو‌سازان و بحث‌های مربوط به تشدید محدودیت‌های بین‌المللی برای صنعت خودروی ایران باعث افزایش ۵۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار شده است.
شعارهای کلان، دغدغه های خُرد

صبح ساحل- سیاسی ،دیروز انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا در سراسر کشور همزمان با انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری درسراسر کشور برگزار شد، دیروز رای شهروندان کشورعلاوه بر تعیین سیاستهای عمدة اقتصادی و سیاسی برای ریاست جمهوری، سرنوشت زندگی روزمره شهرهایشان را نیز تعیین کرد.
اطلاعات خانوادگی کاندیداهای ریاست جمهوری یازدهم

صبح ساحل، سیاسی _ در روزهای منتهی به انتخابات 24 خرداد شاهد ارایه انواع تحلیل‌ و خبرها از سوی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری یا پیرامون آنها هستیم، اما در میان همه این اخبار جای اخباری که به رای دهندگان اطلاعاتی حداقلی از وضعیت خانوادگی کاندیداهای ریاست جمهوری دهد خالی است.
تبلیغات انتخاباتی در هرمزگان به اوج رسید

صبح ساحل، سیاسی _ درحالی  که کمتراز 48 ساعت دیگر تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری وشوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشوربه پایان می رسد و تبلیغات از ساعت 24 فردا ممنوع می‌شود، شاهد جنب وجوش های فراوانی از سوی کاندیداها و حامیان آنها هستیم.
پیش بینی3 فروند بالگرد برای جمع آوری آرای مناطق دورافتاده هرمزگان

صبح ساحل، سیاسی _  استاندار هرمزگان از آحاد مردم برای حضور در پای صندوق های رای وخلق حماسه سیاسی مورد تاکید مقام معظم رهبری تاکید کرد.
راه را بر شورای ضعیف ببندید

 صبح ساحل، سیاسی _  جامعه کنونی ما  ترکیبی از خصلت های قدیم وجدید است که ویژگی های مدرن و سنتی را در خود جای داده است. دراین جامعه نهادهای سنتی گاه با تحولاتی به نهادی مدرن تبدیل شده و گاه درمقاومت دربرابر مدرن شدن درتاریخ گذشته منجمد شده است.
مسؤلیت همگانی در عرصه انتخابات

صبح ساحل، سیاسی _  همخوانی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اگر چه به تحلیل رفتن توان نیروهای سیاسی برای جذب آراء مردم و تشویق آنها برای رآی دادن به کاندیدهای مورد نظر و حتی فعال نمودن ستادهای انتخاباتی ختم شده است، اما این همخوانی سبب شده تا آراء انتخابات شوراها در افزایش مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری مؤثر باشد. 
رفسنجانی در فیلم تبلیغاتی روحانی

 صبح ساحل، سیاسی _  یکی از عوامل سازنده فیلم تبلیغاتی حسن روحانی با اظهار اینکه هاشمی رفسنجانی در این فیلم انتخاباتی با مردم سخن خواهد گفت، بیان کرد: در این مستند آیت الله هاشمی رفسنجانی پیرامون مسائل اخیر کشور مباحثی را با مردم مطرح خواهد کرد.
ورود سیاسیون شورا را تضغیف کرد

صبح ساحل، سیاسی _  در هر جامعه متمدني مردم از طريق نمايندگانشان كه با آراي خود انتخاب كردند با مديران ارشد كشور و شهر خود در ارتباط هستند . 
صدور گواهی تایید شماره ملی برای شرکت در انتخابات

صبح ساحل، سیاسی _ معاون امور اسناد هویتی وقائم مقام سازمان ثبت احوال کشور خبرداد : تا روز برگزاری انتخابات افرادی که شناسنامه ویا کارت ملی خودرا گم کرده باشند می توانند با مراجعه به ادارات ثبت احوال گواهی تاییدیه شماره ملی خودرا دریافت کنند.
هاشمی و خاتمی با هم فامیل شدند

صبح ساحل، سیاسی _ ازدواج بستگان رجال سیاسی با هم، همیشه از خبرهای جذاب دنیای سیاست بوده. حالا و در آستانه انتخابات، هاشمی رفسنجانی و خاتمی، دوباره با هم فامیل شدند. 
انتظارات جامعه اهل سنت بندرعباس از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی

صبح ساحل، سیاسی _ در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به سراغ علما و امامان جمعه اهل سنت بندرعباس رفته و دیدگاه های آن را در مورد این حماسه جویا شده ایم.
هفته پر جنب و جوش انتخاباتی در هرمزگان

صبح ساحل، سیاسی _ با پایان یافتن مناظره های تلویزیونی کاندیداها، فرصتی بوجود آمده تا آنها بتوانند به استان های مختلف کشور از جمله هرمزگان سفر کنند. به گزارش جنوب ایران،‌ با پایان مناظره های تلویزیونی کاندیداها و با آغاز هفته پایانی رقابت های انتخاباتی در سراسر کشور،‌ هرمزگان این هفته روزهای پر جنب و جوشی را خواهد داشت.
حضور ۲۳۹نامزد در شوراهای بندرعباس

صبح ساحل، سیاسی _ فرمانداربندرعباس اعلام كرد: ۲۳۹نامزد چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای بندرعباس تبلیغات خود را از امروز ۱۶ خردادماه بصورت علنی اغاز كردند. 
به افرادی که از دیگران خرج می کنندرای ندهید

صبح ساحل، سیاسی _ امام جمعه بندرعباس گفت: تا زمانی که معنای کار به درستی در جامعه تبیین نشود، حماسه اقتصادی نیز شکل نمی گیرد و صدا و سیما وظیفه دارد یک شبکه مخصوص کار ایجاد کند تا مردم کار را فقط پشت میز نشینی ندانند.
اسامي نامزدهاي شوراي اسلامي در بندرعباس

صبح ساحل، سیاسی _ فرمانداری بندرعباس در اطلاعیه ای خطاب به داوطلبان شوراها، فهرست نهائی اسامی نامزدهای تائید صلاحیت شده را اعلام کرد. به گزارش مهر، اسامي نهايي نامزدهاي تاييد صلاحيت شده انتخابات شوراي اسلامي پنج شهر، شهرستان با صدور اطلاعيه اي اعلام شد.
کشف نخستین محموله قاچاق نفت در آب‌های هرمزگان

صبح ساحل، سیاسی _ فرمانده پایگاه دریابانی بندرعباس از توقیف دو دستگاه کامیون و کشف 18هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت خبر داد.
حضور حداکثری مردم

صبح ساحل، سیاسی _ قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان گفت: حضور حداکثری مردم بر تغییر معادلات سیاسی بحران سوریه موثر است.
آغازتبلیغات انتخابات شوراها

صبح ساحل، سیاسی _ کاندیداهایی که خود را برای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر آماده می کنند تبلیغات رسمی خود را از دیشب شروع کرده اند. کسانی که مدتها قبل برنامه های خود را برای چنین ایامی تنظیم کرده بودند احتمالا اکنون تصاویرشان را بردرودیوار شهر دیده اید. 
بهره‌برداری از 3552 واحد مسکن مهر هرمزگان در تیر ماه

صبح ساحل، سیاسی _ مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از واگذاری 3 هزار و 552 واحد مسکونی مهر و همچنین نخستین دور اسناد واحدهای مسکونی مهر طی تیرماه سال‌ جاری در این استان خبر داد.


نمایش 3511 الی 3540 از مجموع 3979 خبر