November 21, 2018 - ، ساعت 05:57
 
 
سهم فرهنگیان و روحانیون در شوراها

صبح ساحل، سیاسی _ معاون سياسي امنيتي استاندار هرمزگان گفت: بيش از 900 نفر فرهنگي در شوراهاي اسلامي شهر روستا ثبت نام كرده اند.
منافع استان قربانی سهم خواهی های جناحی

صبح ساحل، سیاسی _ فعالیتهای غیر رسمی برای انتخابات ریاست جمهوری جسته وگریخته درهمه نقاط کشور از جمله بندرعباس آغاز شده است. 
تعدد کاندیداهای شورا،فرصت یا تهدید؟

صبح ساحل، سیاسی _ در شهر بندرعباس بیش از 180 نفر برای انتخابات شورای شهر کاندیدا شده‌اند، حال اینکه بسیاری از شهرها و روستاهای استان هرمزگان با کمبودکاندیداها مواجه هستند. 
خدمت به مردم با صبحانه کارمندی

صبح ساحل، سیاسی _ ساعت8 و 30 دقیقه بامداد، یک اداره. فرق چه می کند. اداره دولتی باشد یا نیمه دولتی. شرکت دولتی باشد یا خصوصی، نهادی باشد دولتی یا ارگانی دولتی. 
عراق در خطر تجزیه

صبح ساحل، سیاسی _ عراق هم این روزها مانند سوریه و مصر عرصه درگیری های خیابانی است . اگرچه در این کشور برای استقرار دموکراسی تلاش فراوانی شد اما به واسطه نبود دولت حداکثری و نیز پر رنگ بودن مرزهای قومی و مذهبی مردم عراق همچنان تلاش دارند تا با تاسی از کشورهایی چون مصر و سوریه مطالبات خود را با خشونت و درگیری ها در خیابان طلب کنند.
سجاده، لباس احرام وسنگ قبرمان هم چینی شده

صبح ساحل، سیاسی _ نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس بندرعباس اظهار کرد: متأسفانه سیاست‌های غلط دولت موجب ازبین رفتن فرهنگ کار شده و این مسئله باعث شده که امروز سجاده، لباس احرام و حتی سنگ قبر ما هم از چین وارد شود.به
جزئیات فساد 450میلیون یورویی کیش را فاش می‌کنم

صبح ساحل، سیاسی _ مصطفی پورمحمدی، رییس سازمان بازرسی کشور اظهار کرد: بزودی جزئیاتی از پرونده فساد 450میلیون یورویی کیش را فاش خواهم کرد.
نیازمند به یک انقلاب اخلاقی در جامعه هستیم

صبح ساحل، سیاسی _ کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در سفر به بندرعباس در نشست های مختلفی به سوالات مردم هرمزگان در خصوص مسائل گوناگون پاسخ گفت.
چگونه وارد انتخابات شوراها شویم؟

صبح ساحل، سیاسی _ انتخابات شوراها فرصت مناسبی است برای ارزیابی عملکردها. چه عملکرد اعضاء فعلی شوررا و چه عملکرد رأی دهندگان. آنچه که در انتخابات نمود می یابد اهمیت آگاهی و انتخابات درست رأی دهندگان است. بارها از افراد شنیده ایم که نمایندگان مجلس یا اعضاء شوراها برای ما چه کرده اند؟
سناریوی جدید برای رهبری در خاورمیانه

صبح ساحل، سیاسی _ ترکیه، امریکا، اسراییل این فورمول جدید اوباما برای آینده روابط  اسراییل است .  رییس جهمور آمریکا در حالی سفر خود به خاور میانه را به پایان برد که  توانست روزهای سرد روابط انکارا – تلاویو را تلطیف نماید. 
کاندیداها از حیطه قانون خارج نشوند

صبح ساحل، سیاسی _ فرماندار بندرعباس بررعایت اخلاق انتخاباتی توسط کاندیداهای احتمالی و روسای ستادهای انتخاباتی تاکید کرد.
نامه نمایندگان هرمزگان به وزیر ورزش وجوانان

صبح ساحل، سیاسی _ دو تن از نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان خواستار 18تیمی‌ماندن لیگ برتر فوتبال و بهادادن بیشتر به تیم‌های شهرستانی شدند.
انتقال زندان بندرعباس به خارج از شهر

 صبح ساحل، سیاسی _ معاون توسعه مدیریت سازمان زندانها گفت: زندان بندرعباس وضعیت بسیار مطلوبی دارد و تلاشهای خوبی برای اصلاح و تربیت مددجویان در این زندان انجام می شود.
12 خرداد؛اعلام اسامی داوطلبان شوراهای شهر و روستا

صبح ساحل، سیاسی _ رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: دوازدهم خرداد ماه نظر قطعی و نهایی هیئت نظارت استان درباره داوطلبان شورای شهر وروستا اعلام می شود.
کوتاهی در تشکیل هیات عالی اجرایی انتخابات برای وزارت کشور مشکل آفرین خواهدشد

صبح ساحل، سیاسی _ عضو هیات عالی اجرایی انتخابات ریاست جمهوری، با انتقاد از خودداری وزارت کشور از تشکیل این هیات گفت: هیات عالی اجرایی از اهمیت ویژه ای در رسمیت بخشیدن به فعالیت های وزارت کشور در روند اجرایی انتخابات سال 92 برخوردار است و کوتاهی در این زمینه می تواند متوجه ابعاد حقوقی موضوع باشد و مشکلاتی را برای وزارت کشور بوجود آورد.
جزئیات برنامه‌های بزرگداشت روز ملی خلیج فارس در هرمزگان

 صبح ساحل، سیاسی _ استاندار هرمزگان آخرین اطلاعات، آمار و جزئیات مراسم، همایش‌ها، برنامه‌ها و جشنواره‌های مرتبط با بزرگداشت روز ملی خلیج فارس در این استان را تشریح کرد.
طرح جامع توسعه جزایر جنوبی کشور

صبح ساحل، سیاسی _ نماینده مردم بندرعباس، قشم، خمیر و حاجی آباد در مجلس گفت: هدف بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از جزایر نازعات بررسی جامع طرح توسعه جزایر جنوبی کشور است.
آمار نامزدهای انتخابات شورا در هرمزگان به تفکیک هر شهر

صبح ساحل، سیاسی _ لیست تفکیکی شمار داوطلبان در هر کدام از شهرهای استان نشان می دهد که دامنه رقابت ها در هرمزگان بسیار گرم و فشرده خواهد بود.
گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه در بندرعباس

صبح ساحل، سیاسی _ به مناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مراسمی با حضور کارکنان سپاه ناحیه بندرعباس درنمازخانه آن ناحیه برگزار شد.
علت کاندیدا شدن افسانه بایگان

صبح ساحل، سیاسی _ افسانه بایگان بازیگر مطرح سینما مدعی است که از سوی دفتر نهاد ریاست جمهوری در انتخابات شرکت کرده است.
يكپارچه سازي فعاليت روابط عمومي هاي استان

صبح ساحل، سیاسی _ سرپرست اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري هرمزگان گفت: با برنامه ريزي هاي انجام شده در شوراي روابط عمومي هاي استان امسال كليه فعاليت هاي مجموعه روابط عمومي ها يكپارچه و در جهت ارتقا جايگاه اين مجموعه هدايت مي شود.
الزامات حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی

صبح ساحل، سیاسی _ تدبیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامگذاری سال 1392 با عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نشان دهنده اهمیت توجه به این دوبعد مهم درتوسعه وپیشرفت کشور عزیزمان می باشد
عوامل تنش زا را روزانه رصد می کنیم

صبح ساحل، سیاسی _ رئیس دادگستری هرمزگان گفت: تمامی اتفاقاتی که ممکن است امنیت کشور و انتخابات را زیر سوال ببرد و یا تنشی را ایجاد کند روزانه رصد و پیش بینی های حوادث را برای پیشگیری از آن برنامه ریزی می کنیم. 
معیارهای احراز صلاحیت کاندیداها در انتخابات شوراها

صبح ساحل، سیاسی _ به گزارش جنوب ایران، در انتخابات شوراها همه اقشار جامعه که واجد شرایط هستند می توانند ثبت نام کنند ولیکن بایستی با این قوانین آشنا باشند.
مردم هرمزگان آغازگر حماسه سیاسی هستند

صبح ساحل، سیاسی _ استاندار هرمزگان با اشاره به استقبال گسترده در ثبت نام شوراهاي شهر و روستا؛ مردم هرمزگان استارت حماسه سياسي را زدند/8767 نفر در انتخابات شوراهاي شهر و روستا ثبت نام كردند.
شورای ناظر بر شهردار شورای وابسته به شهردار

صبح ساحل، سیاسی _ شورای شهر نهادی که ریشه آن به انجمن های ایالتی  و ولایتی و انجمن های شهر باز می گردد یکی از گسترده ترین زمینه های مشارکت  عمومی را شکل داده است. 
تب داغ ثبت نام شوراها در هرمزگان

صبح ساحل، سیاسی _ آنگونه که پیش بینی می شد برای نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشخاص شناخته شده هرچه که به روزهای پایانی ثبت نام نزدیک می شویم حضوربیشتری در مراکز ثبت نام می یابند.
دو یادداشت از دو زاویه در مورد انتخابات شوراها

رقابتی سنتی برای نهادی مدرن 

صبح ساحل، سیاسی _ چهارمین روز ثبت نام از کاندیداهای انتخابات شورای شهر با استقبال تعداد قابل توجه شهروندان به پایان رسید. 
پاسخ به سوالی درباره " زنده باد بهار"

صبح ساحل، سیاسی _ بامری در پاسخ به سئوالی که تا کنون گزارشی از تخلفات انتخاباتی در استان گزارش شده است، بیان داشت: در مورد برخی از نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری که در بدنه نظام دارای پست و سمت هستند تخلفاتی گزارش شده است.
وعده های کوچک کاندیداها، تضعیف آگاهی بخشی شهروندان

صبح ساحل، سیاسی _ ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر  و روستا از امروز آغازشد. این تیتر اغلب روزنامه های امروز درکشور بود.


نمایش 3541 الی 3570 از مجموع 3936 خبر