June 24, 2018 - ، ساعت 13:39
 
 
برخورد قاطعی با گرانفروشان خواهیم داشت

صبح ساحل، سیاسی _  فرماندار بندرعباس از برخورد قاطع با گرانفروشان و سودجویان طبق تاکیدات استاندار هرمزگان خبر داد.

سوت قطارها در بندرعباس به صدا درآمد

صبح ساحل، سیاسی _ سـوت قـطارها در اداره کل راه آهن هرمزگان در لحظه تاريخي ورود حضرت امام خميني(ره) به ميهن اسلامي، بصدا در آمد.

جشن انقلاب با حضور استاندار و دانش آموزان

صبح ساحل، سیاسی استاندارهرمزگان گفت : استقلال همه جانبه درگرو تحصیل علم و کسب دانش های روزدنیا است. 

انتقاد شدید استاندار از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها درهرمزگان

صبح ساحل، سیاسی _ افزایش لجام گسیخته نرخ اجناس ومواد خوراکی چندهفته اخیر درپی افزایش نرخ دلار و سکه، موجی از نارضایتی و دل‌نگرانی‌هایی را برای شهروندان هرمزگانی به همراه داشت.

برچیده شدن مدارس کپری از افتخارات مجمع خیرین استان است

صبح ساحل ، سیاست _ رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان هرمزگان گفت:هرمزگان پنجمین استان برای تشکیل مجمع خیرین بوده و در زمینه های مختلف برای زدودن مشکلات اجتماعی همیاری می رساند،سیدعبدالله هاشمی درجمع خبرنگاران افزود: جمع آوری مدارس کپری از افتخارات این مجمع است و اگر مدارس کپری وجود داشته باشد به دلیل جابجایی ها ناشی ازمشکلات خشکسالی و خالی ماندن برخی کلاس های درس درآن مناطق است.
برنامه های گرامیداشت دهه فجر در هرمزگان

صبح ساحل ، سیاست _ رییس ستاد دهه فجربندرعباس از برگزاری حداقل 215 عنوان برنامه در دهه فجر امسال دراین شهرستان خبرداد و افزود: رژه دریایی و دریاپیمایی ملوانان،صیادان و شناورها به موازات حرکت راه پیمایان در بلوار ساحلی تجربه ابداعی ستاد دهه فجر شهر بندرعباس است.
بیمارستان خلیج فارس،بیمارستان دوستدار مادر شناخته شد

صبح ساحل ، اجتماعی _مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان گفت:بیمارستان خلیج فارس تامین اجتماعی استان، به عنوان بیمارستان دوستدار مادر شناخته شد.دکترکامیار وثوقی در گفت و گو با خبرنگار صبح ساحل افزود: لوح بیمارستان دوستدار مادر پس از بررسی اصول و اقدامات دهگانه اعلام شده از سوی وزارت بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی از سوی این وزارت خانه به بیمارستان خلیج فارس تامین اجتماعی استان تعلق گرفت.

بندرعباس نقطه آغاز مراودات تجاری هرمزگان و بندر مرسین ترکیه

صبح ساحل ، سیاسی -استاندار هرمزگان در دو روز گذشته میزبان همتای ترکیه ای خود از استان مرسین بود تا فصل جدیدی را در روابط تجاری دوکشور ایران و ترکیه از این نقطه آغاز کنند،حسن بصیر گوزل اوغلو استاندار مرسین در راس هیاتی تجاری متشکل از نمایندگان حوزه های مختلف این استان درهتل همای بندرعباس با استاندار،معاونان ومدیران بخش اقتصادی هرمزگان پای میز مذاکره نشستند تا توافقات مشترک و اراده حاکم زمینه ساز ارتباطاتی عملی برای این دو استان باشد.

میز خدمت وصندلی خالی

صبح ساحل ، سیاسی - تشکیل میز خدمت تکلیفی است که در دولت دهم برعهده همه دستگاههای اجرایی دولتی باهدف ارایه سهل تر خدمات به ارباب رجوع گذاشته شد.
برگزاری مسابقات قرآن، بزرگترین رویداد فرهنگی هرمزگان است

صبح ساحل ، سیاسی _استاندارهرمزگان گفت : برگزاری سی وچهارمین مسابقات کشوری قرآن دراستان، بزرگترین رویدادفرهنگی برای هرمزگان است.
دکتر متکی: جبهه متحد اصولگرایان دو اصل شایسته سالاری و مقبولیت را ملاک انتخاب کاندیدا قرار داده است

صبح ساحل، سیاسی _ دبیر اجرایی جبهه متحد اصولگرایان با بیان اینکه شعارها و اهداف جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات مشخص است گفت: جبهه متحد اصولگرایان پس از موفقیت در انتخابات شوراها، انتخابات مجلس هفتم و هشتم و ریاست جمهوری با داشتن حداکثر کرسی در مجلس یک دهه موفقیت را برای خود رقم زده است . 
توسعه همه جانبه هرمزگان در سایه همدلی و وفاق به دست می آید

صبح ساحل ، سیاسی - «توسعه همه جانبه هرمزگان» چگونه محقق می شود، این سوالی است که صبح ساحل سعی دارد در گفت وگو با چهره های سرشناس سیاسی، اجتماعی و اقتصادی استان به بحث بگذارد، آنچه در پی می آید نظرات «علی دیرباز» از چهره های سیاسی استان و نماینده سابق مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به «صبح ساحل» است.
از فعالیت های زیرساختی تولید علم در هرمزگان حمایت می کنیم

صبح ساحل،سیاسی: تفاهمنامه همکاری میان پارک علم و فناوری با مسکن و شهرسازی، شرکت توزیع برق، توانیر و منطقه صنعتی ویژه اقتصادی خلیج فارس در دفتر استاندار هرمزگان عقد قرارداد شد.
تخریب چهره کاندیداهای نمایندگی مجلس جرم است

صبح ساحل، سیاسی _  رييس كل دادگستري استان هرمزگان با اشاره به پيش رو بودن انتخابات مجلس نهم، بر جرم بودن تخريب كانديداها تاكيد كرد.
صلاحیت بیش از 80 درصد داوطلبان انتخابات مجلس در هرمزگان احراز شده است

 صبح ساحل، سیاسی _  بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از اطرافیان کاندیداها در هرمزگان، در مجموع صلاحیت بیش از 80 درصد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات مجلس نهم در هرمزگان احراز شده است.
نباید قیمت ها در ایام نوروز افزایش پیدا کند

صبح ساحل ، گروه سیاسی_استاندار هرمزگان گفت: هیچ بخشی تحت هیچ عنوانی حق ندارد قیمتها را در ایام تعطیلات نوروز افزایش دهد.ابراهیم عزیزی در جلسه ستاد تسهیلات دائمی سفرهای نوروزی استان هرمزگان با اشاره به لزوم آمادگی کامل دستگاههای اجرایی برای ارائه خدمات به مسافران نورورزی، اظهار داشت:
امام جمعه میناب:مردم را فریب ندهید که در میناب مترو درست می کنیم!

صبح ساحل ، گروه شهرستانها _ امام جمعه میناب گفت: مسئولان  نظارت و اجرایی  در انتخابات بی طرف  باشند  و  برای  حفظ بی طرفی و نگه داشتن اسرار کاندیدا تلاش کنند چون شماها امین مردم هستید.
پیاده روی بانواندر بندرعباس بحث برانگیز شد

صبح ساحل ، گروه سیاست _ معاون سياسي و امنيتي استانداري هرمزگان و رييس كارگروه تخصصي زنان  گفت: حق استفاده زنان از سه ساعت ورزش در طول هفته كاري در ادارات و سازمان ها بايد اجرايي شود. 
برخی نامزدها برای کسب رای کباب می دهند

صبح ساحل ، گروه سیاست _مام جمعه بندرعباس: برخی نامزدها برای کسب رای کباب می دهندامام جمعه بندرعباس گفت: مردم با حضور در صحنه های مختلف مرگ امریكا را نزدیك كردند و با حضور در انتخابات و دهه فجر مرگ این استعمار را نزدیك تر كنیم.
حمایت از پژوهشگران را یک اصل بدانید

صبح ساحل ، گروه سیاسی _  استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت و جایگاه بالای پژوهش در اندیشه های دینی و پیشرفت های علمی خطاب به مدیران استان گفت: حمایت از پژوهشگران را یک اصل بدانید.
برنامه های تشكل های سیاسی رسمی نیازی به مجوز ندارد

صبح ساحل ، گروه سیاسی _ مدیركل سیاسی وزارت كشور گفت:احزاب و تشكل های سیاسی كه روند رسمی و قانونی را طی كرده اند برای برگزاری برنامه ها ی خود مانند همایش ها نیازی به اخذ مجوز ندارند.
فولاد هرمزگان الگوی سایر طرح‌های صنعتی

صبح ساحل ،گروه سیاسی _ تبلور تلاش و دانش متخصصان ایرانی، توان نیروهای بومی است که عظمت این صنعت نامی، نام هرمزگان را درعرصه صنعت جهانی وکشور می‌درخشاند.
معرفی دبیرجبهه پایداری هرمزگان

صبح ساحل ، گروه سیاسی_ حجت‌الاسلام عباس متین به عنوان دبیر جبهه پایداری هرمزگان معرفی شد.
رئیس جمهور دربندرعباس؛وحدت هرمزگانی‌هاتحقق اهداف بلند راتضمین می‌کند

صبح ساحل ، سیاست _ رئیس جمهور گفت: ایران سرشار از نعمت، منابع انسانی وپتانسیل‌های مختلف است وبیکاری شایسته 75 میلیونی با این همه نعمت نیست.  
همایش بزرگ جبهه اصول گرایان هرمزگان برگزار شد

 صبح ساحل، سیاسی - دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و نماینده ی مردم تهران گفت: دشمنان با ترفندهای مختلف به دنبال تبدیل رقابت های داخلی انقلاب به رقابت های تخریبی هستند.«حسین فدایی» در همایش بزرگ جبهه ی اصول گرایان استان هرمزگان در بندرعباس افزود: در انقلاب کسانی بودند که در عرصه ی سیاست، به خاطر منافع مادی، هوای نفس و دنیاطلبی و با تصور این که از هر ظرفیتی برای حاکمیت خود استفاده کنند وارد نقشه ی دشمن شدند.
کسی حق ندارد مطبوعات را در مقابل بیان واقعیت ها تهدید کند

 گروه سیاسی: استاندار هرمزگان گفت: رسانه ها نباید فضای مصاحبه ها و پاسخگویی مسوولان را به بازجویی تبدیل كنند اما اگر جسارت همراه با منطق باشد کاملا حمایت می کنم.
هرکس ذره ای به انتخابات خدشه وارد کند از آن نمی گذریم

صبح ساحل، سیاسی _  استاندار هرمزگان با پایان یافتن حدود یکسال از زمان اجرای طرح تحول اقتصادی و اجرای هدفمندی یارانه ها در استان و همچنین با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس نهم _مهمترین رخداد سیاسی استان_ در جمع خبرنگاران و رسانه ها ی استان حاضر شد ودر نخستین نشست خبری خود با محدودیت انتخابات و تشریح نتایج هدفمندی یارانه به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان در«صبح‌ساحل»

صبح ساحل ، سیاسی - حجت‌الاسلام والمسلمین علی مریدی‌زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به همراه جمعی از کارشناسان این اداره کل با حضور در دفتر روزنامه ‌صبح‌ساحل از 26 سال تلاش مستمر صبح‌‌ساحل درعرصه اطلاع‌رسانی هرمزگان قدردانی کرد. 
جنب وجوش مسافرین احتمالی بهارستان

صبح ساحل ، سیاسی - انتخابات مجلس شورای اسلامی در ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این انتخابات جدای از آنکه مردم با مشارکت خود یکی از قوای مهم و تاثیرگذار کشور را شکل داده و اراده‌ی خود را اعمال می‌نمایند از منظر سیاسی و دور نمای قدرت در کشورمان فوق‌العاده حائز اهمیت است.
تکلیف مدیران بهانه گیر و توجیه گر یکسره می شود

 استاندار هرمزگان ضمن اتمام حجت با مدیران کم‌کار درحوزه اشتغال،گفت: تکلیف مدیرانی که با بهانه‌گیری کم‌کاری خود را توجیه می‌کنند باید یکسره شود.


نمایش 3691 الی 3720 از مجموع 3731 خبر