December 16, 2018 - ، ساعت 08:16
 
 
نیروی دریایی، اقتدار نظام را در آب‌های آزاد به نمایش می‌گذارد

صبح ساحل، سیاسی _ فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: اعزام ناوگروه‌های این نیرو به آب‌های آزاد ادامه می‌یابد. 
بازدیدبیش از سه هزار دانش آموز بندرعباسی از مناطق جنگی

صبح ساحل، سیاسی _ فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس گفت: سه هزار و 828 دانش آموز دختر پایه دوم دبیرستان از 21 مهرماه عازم مناطق عملیاتی جنوب وغرب کشور می شوند. 
دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس آغاز به کار کرد

صبح ساحل، سیاسی _ دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس با پذیرش 47 دانشجو در بندرعباس، فعالیت خود را آغاز کرد.
خارج کردن نام گروهک منافقین از لیست سیاه تروریست ها دشمنی آشکار آمریکا با ملت ایران است

 صبح ساحل، سیاسی _ نماینده مردم بندرعباس و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام اخیر آمریکا در خارج کردن نام گروهک تروریستی منافقین از لیست سیاه گروههای تروریستی از اقدامات جنایتکارانه سران کاخ سفید در دشمنی آشکار با ملت ایران است.
هدف اصلی شورای برنامه‌ریزی نگاه درست به وضعیت استان است

صبح ساحل، سیاسی _ شورای اداری استان هرمزگان در ساحل بندرعباس برگزار شد. استاندار هرمزگان گفت: انتظار می‌رود اعضای شورای برنامه‌ریزی با نگاه درست به اهداف آن، این شورا را در امر تسهیل در حرکت توسعه‌ای دستگاه‌ها یاری کنند.
شرایط سرمایه گذاری در شهرستان بندرعباس فراهم شود

 صبح ساحل، سیاسی _ فرماندار بندرعباس خواستار ایجاد شرایط و امنیت مناسب برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در بخش مرکزی شهرستان بندرعباس شد.
ملاحظه کاری در دستور کار سازمان بازرسی نیست

صبح ساحل، سیاسی _ مشاور رئیس سازمان و بازرس کل استان هرمزگان گفت : سازمان بازرسی به هیچ وجه ملاحظه کاری را در دستور کار نداشته و برخورد قاطع با متخلفین را پیگیری می نماید. 
اخطاراستانداربه ادارات کم کار در جذب سرمایه گذار

صبح ساحل، سیاسی _ استاندار هرمزگان به اداراتی که طرح های خود را برای جذب سرمایه گذاران معرفی نکرده اند اخطار داد و مهلتی چهار روزه را برای آنها تعیین کرد.
نمایش اقتدار نیروهای مسلح در سواحل خلیج فارس

صبح ساحل، سیاسی _ در اولین روز از هفته دفاع مقدس ، نیروهای نظامی و انتظامی هرمزگان با برگزاری آیین رژه، آمادگی خود را در کنار آبهای خلیج فارس و تنگه هرمز به نمایش گذاشتند.
رصد کامل خروج سه یگان نظامی آمریکا از خلیج فارس

 صبح ساحل، سیاسی _ فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه اشرافیت کامل اطلاعاتی بر تحرکات منطقه داریم، گفت: دقایقی پیش سه یگان نظامی آمریکا از خلیج فارس خارج شده اند و تا رسیدن به آمریکا رصد می شوند.
بندرعباس ميزبان مسئولان و رايزنان عمان

صبح ساحل، سیاسی _ استاندار هرمزگان از برگزاري نشست مشترك مسئولان بخش خصوصي و دولتي هرمزگان با مسئولان استان مسندم عمان، طي آذرماه سال‌جاري به ميزباني بندرعباس خبر داد.
دشمنان از گسترش اسلام در میان ملت ها عصبانی هستند

صبح ساحل، سیاسی _ مدیرحوزه های علمیه هرمزگان گفت: اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) نشانه ناراحتی و عصبانیت دشمنان ازنفوذ و گسترش اسلام در میان جوامع و بخصوص جوامع غیر مسلمان است.
زيردريايي طارق دل به دريا زد

 صبح ساحل، سیاسی _ زیردریایی سنگین طارق 901 و ناوشکن جمهوری اسلامی ایران  سهند با دستور حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در آب های نیلگون خلیج فارس به آب انداخته شد.
سند هویتی شهید «دارا» دربندرعباس رونمایی شد

صبح ساحل، سیاسی _ سند هویتی شهید اسحق دارا به عنوان جوانترین شهید استان در مبارزه با دشمن در تنگه هرمز، در اجلاس وحدت و انسجام ملی جوانان ایرانی با حضور استاندار هرمزگان و مشاوران جوان رئیس جمهور در حوزه جوانان در بندرعباس رونمایی شد. 
افزایش 190 درصدی تولیدات منطقه ویژه خلیج فارس

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت : مجموع تولیدات واحدهای مستقر در این منطقه شامل صنایع آلومینیوم ، فولاد ، روی و آند در پنج ماهه اول سال جاری نسبت به مشابه سال قبل 190 درصد افزایش یافته است. 
فرصت سوزی از نوع عزل مدیران

صبح ساحل، سیاسی _ آنقدر خبرهای اقتصادی کشور و افزایش کم سابقه قیمت ها گوشها و چشم ها را مبهوت کرده که شاید خبر عزل و نصب ها چندان جلب توجه نکند. اما حقیقت اینست که این خبرها باید بیش از این که دیده می شود دیده شود.
14 سفر رئیس جمهور به هرمزگان نشان از توجه ویژه دولت به این استان دارد

صبح ساحل، سیاسی _ استاندار هرمزگان تحقق 14 سفر توسط احمدینژاد طی هفت سال اخیر را بی سابقه و گفت: این تعداد حضور رئیس جمهوری در یک استان نشان از توجه ویژه دولت به توسعه دارد.
ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در هرمزگان اعلام شد

صبح ساحل، سیاسی _ ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در هرمزگان اعلام شد. معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان در این نشست اظهار داشت: ویژه برنامه هفته دفاع مقدس از روز سی ام شهریورماه آغاز و تا روز ششم مهر ماه ادامه دارد.
"احمد مرادی"فرماندار بندرعباس شد

صبح ساحل، سیاسی _ استاندار هرمزگان گفت: وجود امنیت، نظم و وحدت  از وظایف اصلی  و تاثیرگذار بر  اهداف کلان دولتها  است.
ناوگروه ارتش از سفر دریایی به بندرعباس بازگشت

صبح ساحل، سیاسی _ ناوگروه بیست و یکم نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از یک ماموریت دریایی 77 روزه به میهن اسلامی بازگشت.
فرماندار جديد شهرستان بندر لنگه معرفي شد

صبح ساحل، سیاسی _ فرماندار جديد شهرستان بندر لنگه معرفي شد. با حضور معاون سياسي امنيتي استانداري هرمزگان، مسعود قانعي فرد به عنوان فرماندار جديد بندر لنگه معرفي شد.
تمام تحرکات ناوهای آمریکایی را در خلیج فارس کنترل می‌کنیم

صبح ساحل، سیاسی _ فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: توانایی ایجاد امنیت در منطقه را داریم. دریادار حبیب‌الله سیاری یادآور شد: در جریان دفاع مقدس نیز شاهد برتری تجهیزات نظامی طرف مقابل بودیم ولی با تکیه بر اعتقادات خودمان و توانایی‌هایمان پیروز شدیم.
دشمن بدنبال اطلاعات نیروی دریایی سپاه است

صبح ساحل، سیاسی _ فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: دشمن به دنبال کسب اطلاعات درباره نیروی دریایی سپاه است. به گزارش مهر، سردار علی فدوی در گردهمایی سراسری توجیه حفاظتی نمایندگان افسران رایانه نیروی دریایی سپاه بر حفظ اسناد و اطلاعات این نیرو توسط کارشناسان حفاظتی تاکید کرد.
44پروژه مهر ماندگار تا پایان دولت دهم درهرمزگان به بهره برداری می رسد

صبح ساحل، سیاسی _ در آخرین روز از گرامیداشت هفته دولت تور یک روزه بازدید از پروژه های عمرانی مهر ماندگار با حضور استاندار هرمزگان و مدیران، امامان جمعه و جماعت، اعضای شورای شهر و معتمدین محلی دیروزدر بندرعباس برگزار شد.
دوران واگذاری امور به آقازاده ها گذشته است

صبح ساحل، سیاسی _ استاندار هرمزگان گفت:در گذشته به اسم خصوصی سازی امور را به صورت اختصاصی به آقازاده ها واگذار می كردند اما در سال های اخیر خصوصی سازی واقعی عینیت پیدا كرده است.
نقد سالم لازمه سیستم مدیریتی است

صبح ساحل، سیاسی _  استاندار هرمزگان گفت: از رسانه‌ها و خبرنگاران انتظار می‌رود علاوه بر ارتقای توان تحلیل‌گری خود، مراقب باشند در دام جلوه‌های وارونه که از سوی دشمنان طراحی و ترویج می‌شود، نیافتند.
مسیر راهپیمایی روز قدس در بندرعباس اعلام شد

صبح ساحل، سیاسی _  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر بندرعباس را اعلام كرد. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام 'غلامعلی ارجمند' در نشست برنامه ریزی روز جهانی قدس در بندرعباس  اظهار داشت: راهپیمایی در شهر بندرعباس ساعت 11 صبح روز جمعه 27 مرداد ازسه راه برق تا گلزار شهدا برگزار می شود. 
شهرستان شدن فین قطعی است

صبح ساحل، سیاسی _ استاندارهرمزگان گفت:هرچند قرار بود طرح ارتقای بخش فین به شهرستان تا عید فطر در استان نهایی و به وزارت كشور ارسال شود اما این اقدام ، پیش از موعد انجام شده و بر اساس اخبار رسیده در كمیسیون تقسیمات كشوری دولت نیز تصویب شده است.
مردم رودان خواستار عذرخواهی مدیرکل صداوسیمای خلیج فارس شدند

صبح ساحل، سیاسی _ جمعی از مردم رودان در پی بروز مسائلی در یک برنامه تلویزیونی مربوط به مرکز صدا و سیمای خلیج فارس در این راستا اعتراض خود را با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند.
سرمایه گذاری برای كشف استعدادهای جوانان یك ضرورت است

صبح ساحل، سیاسی _ معاون سیاسی امنیتی استاندارهرمزگان گفت: سرمایه گذاری برای كشف استعدادهای جوانان یك ضرورت مهم است.


نمایش 3781 الی 3810 از مجموع 3980 خبر