August 16, 2018 - ، ساعت 18:39
 
 
فولاد هرمزگان الگوی سایر طرح‌های صنعتی

صبح ساحل ،گروه سیاسی _ تبلور تلاش و دانش متخصصان ایرانی، توان نیروهای بومی است که عظمت این صنعت نامی، نام هرمزگان را درعرصه صنعت جهانی وکشور می‌درخشاند.
معرفی دبیرجبهه پایداری هرمزگان

صبح ساحل ، گروه سیاسی_ حجت‌الاسلام عباس متین به عنوان دبیر جبهه پایداری هرمزگان معرفی شد.
رئیس جمهور دربندرعباس؛وحدت هرمزگانی‌هاتحقق اهداف بلند راتضمین می‌کند

صبح ساحل ، سیاست _ رئیس جمهور گفت: ایران سرشار از نعمت، منابع انسانی وپتانسیل‌های مختلف است وبیکاری شایسته 75 میلیونی با این همه نعمت نیست.  
همایش بزرگ جبهه اصول گرایان هرمزگان برگزار شد

 صبح ساحل، سیاسی - دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و نماینده ی مردم تهران گفت: دشمنان با ترفندهای مختلف به دنبال تبدیل رقابت های داخلی انقلاب به رقابت های تخریبی هستند.«حسین فدایی» در همایش بزرگ جبهه ی اصول گرایان استان هرمزگان در بندرعباس افزود: در انقلاب کسانی بودند که در عرصه ی سیاست، به خاطر منافع مادی، هوای نفس و دنیاطلبی و با تصور این که از هر ظرفیتی برای حاکمیت خود استفاده کنند وارد نقشه ی دشمن شدند.
کسی حق ندارد مطبوعات را در مقابل بیان واقعیت ها تهدید کند

 گروه سیاسی: استاندار هرمزگان گفت: رسانه ها نباید فضای مصاحبه ها و پاسخگویی مسوولان را به بازجویی تبدیل كنند اما اگر جسارت همراه با منطق باشد کاملا حمایت می کنم.
هرکس ذره ای به انتخابات خدشه وارد کند از آن نمی گذریم

صبح ساحل، سیاسی _  استاندار هرمزگان با پایان یافتن حدود یکسال از زمان اجرای طرح تحول اقتصادی و اجرای هدفمندی یارانه ها در استان و همچنین با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس نهم _مهمترین رخداد سیاسی استان_ در جمع خبرنگاران و رسانه ها ی استان حاضر شد ودر نخستین نشست خبری خود با محدودیت انتخابات و تشریح نتایج هدفمندی یارانه به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان در«صبح‌ساحل»

صبح ساحل ، سیاسی - حجت‌الاسلام والمسلمین علی مریدی‌زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به همراه جمعی از کارشناسان این اداره کل با حضور در دفتر روزنامه ‌صبح‌ساحل از 26 سال تلاش مستمر صبح‌‌ساحل درعرصه اطلاع‌رسانی هرمزگان قدردانی کرد. 
جنب وجوش مسافرین احتمالی بهارستان

صبح ساحل ، سیاسی - انتخابات مجلس شورای اسلامی در ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این انتخابات جدای از آنکه مردم با مشارکت خود یکی از قوای مهم و تاثیرگذار کشور را شکل داده و اراده‌ی خود را اعمال می‌نمایند از منظر سیاسی و دور نمای قدرت در کشورمان فوق‌العاده حائز اهمیت است.
تکلیف مدیران بهانه گیر و توجیه گر یکسره می شود

 استاندار هرمزگان ضمن اتمام حجت با مدیران کم‌کار درحوزه اشتغال،گفت: تکلیف مدیرانی که با بهانه‌گیری کم‌کاری خود را توجیه می‌کنند باید یکسره شود.
نباید عده ای با استفاده رانت و رابطه به وام های کلان دست یابند

مشاور رئیس سازمان و مدیرکل بازرسی استان هرمزگان گفت : بانک های استان در پرداخت تسهیلات ، قوانین و مقررات را ملاک عمل قرار دهند و عدالت را رعایت کنند .
عزل و نصب هایم سلیقه ای نبوده است

صبح ساحل، سیاسی _ شهردار بندرعباس گفت: از ابتدایی که به عنوان شهردار فعالیت خود را آغاز کردم از نیروهایی بهره بردم که دارای سه شاخصه کارآمدی، تعهد به کار و هماهنگی و همراهی با برنامه ها در اولویتشان بود و کسانی که از این سه خصیصه به دور بودن از سیستم خارج شدند.
«صبح ساحل» نماد مطالبه گری و آرمانخواهی مردم هرمزگان است

صبح ساحل، سیاسی _ نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی 27 سال انتشار مستمر روزنامه صبح‌ساحل را گامی مهم در توسعه فرهنگی استان قلمداد کردند.
کاندیداتوری دیرباز قطعی شد

صبح ساحل، سیاسی _ با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی فعالیت‌های غیررسمی نامزدهای احتمالی در استان آغاز شده و همراه با حواشی مختلفی نیز است، اما شاهد تازه‌ترین خبر مربوط به تصمیم نهایی و قطعی "علی دیرباز" از نمایندگان ادوار گذشته هرمزگان در مجلس است.
حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

صبح ساحل، سیاسی _ کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تصویب اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه، تعداد نمایندگان حوزه‌های انتخاباتی در 22 استان کشور را تغییر داد  و 20 نماینده به نمایندگان مجلس اضافه کرد
چاوش خوانی ریشه در فرهنگ اصیل هرمزگان دارد

صبح ساحل، سیاسی _ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، در همایش چاوش خوانان استان هرمزگان که توسط انجمن تعزیه خوانی استان برگزار شد گفت: چاوش خوانی ریشه در فرهنگ اصیل هرمزگان دارد.
موفقيت «عمليات مرواريد» بدترين خبر زندگي صدام بود

صبح ساحل، سیاسی _ هفتم آذرماه يادآور عمليات پيروزمندانه‌اي است كه طي آن، نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران با اجراي عملياتي متهورانه، ضمن انهدام اسكله نفتي البكر و الاميه، چندين ناو جنگي و هواپيماي دشمن را به قعر دريا فرستادند.
موضع آشوری درباره حقوق مادام العمر

صبح ساحل، سیاسی _  محمد آشوری نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شان مسئولین به چنین طرح هایی نیست و عدالت هم اجازه نمی دهد که افراد از بیت المال بصورت مادام العمر حقوق دریافت کنند.
دیرباز:درحال بررسی کاندیداتوری خود هستم

صبح ساحل، سیاسی _  ملت بزرگ و خداجوی ایران اسلامی در سایه وحدت و همدلی و تبعیت از رهبری معظم به عنوان الگویی برای ملتهای بیدار جهان درآمده و توطئه های نخ نما شده استکبار کوچکترین خللی در عزم و اراده نظام اسلامی برای ایجاد و بسط جامعه ای نمونه  و کفر ستیز نخواهد داشت.
انتظارات موتلفه اسلامی هرمزگان از استاندار

صبح ساحل، سیاسی _  دبیر حزب موتلفه اسلامی استان هرمزگان گفت: استاندار هرمزگان می‌تواند از پتانسیل مدیران موفق هرمزگان بهره مند شود.
حدود یك هزار شعبه اخذ رای برای انتخابات مجلس پیش بینی شده است

صبح ساحل، سیاسی _ معاون سیاسی امنیتی استانداری گفت:هم اكنون آمار دقیقی از تعداد شعبات اخذ رأی برای برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دست نیست اما پیش بینی می شود قریب به یك هزار شعبه در استان فعال باشد.


نمایش 3781 الی 3800 از مجموع 3800 خبر