November 18, 2018 - ، ساعت 22:37
 
 
برگزاری مسابقات قرآن، بزرگترین رویداد فرهنگی هرمزگان است

صبح ساحل ، سیاسی _استاندارهرمزگان گفت : برگزاری سی وچهارمین مسابقات کشوری قرآن دراستان، بزرگترین رویدادفرهنگی برای هرمزگان است.
دکتر متکی: جبهه متحد اصولگرایان دو اصل شایسته سالاری و مقبولیت را ملاک انتخاب کاندیدا قرار داده است

صبح ساحل، سیاسی _ دبیر اجرایی جبهه متحد اصولگرایان با بیان اینکه شعارها و اهداف جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات مشخص است گفت: جبهه متحد اصولگرایان پس از موفقیت در انتخابات شوراها، انتخابات مجلس هفتم و هشتم و ریاست جمهوری با داشتن حداکثر کرسی در مجلس یک دهه موفقیت را برای خود رقم زده است . 
توسعه همه جانبه هرمزگان در سایه همدلی و وفاق به دست می آید

صبح ساحل ، سیاسی - «توسعه همه جانبه هرمزگان» چگونه محقق می شود، این سوالی است که صبح ساحل سعی دارد در گفت وگو با چهره های سرشناس سیاسی، اجتماعی و اقتصادی استان به بحث بگذارد، آنچه در پی می آید نظرات «علی دیرباز» از چهره های سیاسی استان و نماینده سابق مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به «صبح ساحل» است.
از فعالیت های زیرساختی تولید علم در هرمزگان حمایت می کنیم

صبح ساحل،سیاسی: تفاهمنامه همکاری میان پارک علم و فناوری با مسکن و شهرسازی، شرکت توزیع برق، توانیر و منطقه صنعتی ویژه اقتصادی خلیج فارس در دفتر استاندار هرمزگان عقد قرارداد شد.
تخریب چهره کاندیداهای نمایندگی مجلس جرم است

صبح ساحل، سیاسی _  رييس كل دادگستري استان هرمزگان با اشاره به پيش رو بودن انتخابات مجلس نهم، بر جرم بودن تخريب كانديداها تاكيد كرد.
صلاحیت بیش از 80 درصد داوطلبان انتخابات مجلس در هرمزگان احراز شده است

 صبح ساحل، سیاسی _  بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از اطرافیان کاندیداها در هرمزگان، در مجموع صلاحیت بیش از 80 درصد داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات مجلس نهم در هرمزگان احراز شده است.
نباید قیمت ها در ایام نوروز افزایش پیدا کند

صبح ساحل ، گروه سیاسی_استاندار هرمزگان گفت: هیچ بخشی تحت هیچ عنوانی حق ندارد قیمتها را در ایام تعطیلات نوروز افزایش دهد.ابراهیم عزیزی در جلسه ستاد تسهیلات دائمی سفرهای نوروزی استان هرمزگان با اشاره به لزوم آمادگی کامل دستگاههای اجرایی برای ارائه خدمات به مسافران نورورزی، اظهار داشت:
امام جمعه میناب:مردم را فریب ندهید که در میناب مترو درست می کنیم!

صبح ساحل ، گروه شهرستانها _ امام جمعه میناب گفت: مسئولان  نظارت و اجرایی  در انتخابات بی طرف  باشند  و  برای  حفظ بی طرفی و نگه داشتن اسرار کاندیدا تلاش کنند چون شماها امین مردم هستید.
پیاده روی بانواندر بندرعباس بحث برانگیز شد

صبح ساحل ، گروه سیاست _ معاون سياسي و امنيتي استانداري هرمزگان و رييس كارگروه تخصصي زنان  گفت: حق استفاده زنان از سه ساعت ورزش در طول هفته كاري در ادارات و سازمان ها بايد اجرايي شود. 
برخی نامزدها برای کسب رای کباب می دهند

صبح ساحل ، گروه سیاست _مام جمعه بندرعباس: برخی نامزدها برای کسب رای کباب می دهندامام جمعه بندرعباس گفت: مردم با حضور در صحنه های مختلف مرگ امریكا را نزدیك كردند و با حضور در انتخابات و دهه فجر مرگ این استعمار را نزدیك تر كنیم.
حمایت از پژوهشگران را یک اصل بدانید

صبح ساحل ، گروه سیاسی _  استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت و جایگاه بالای پژوهش در اندیشه های دینی و پیشرفت های علمی خطاب به مدیران استان گفت: حمایت از پژوهشگران را یک اصل بدانید.
برنامه های تشكل های سیاسی رسمی نیازی به مجوز ندارد

صبح ساحل ، گروه سیاسی _ مدیركل سیاسی وزارت كشور گفت:احزاب و تشكل های سیاسی كه روند رسمی و قانونی را طی كرده اند برای برگزاری برنامه ها ی خود مانند همایش ها نیازی به اخذ مجوز ندارند.
فولاد هرمزگان الگوی سایر طرح‌های صنعتی

صبح ساحل ،گروه سیاسی _ تبلور تلاش و دانش متخصصان ایرانی، توان نیروهای بومی است که عظمت این صنعت نامی، نام هرمزگان را درعرصه صنعت جهانی وکشور می‌درخشاند.
معرفی دبیرجبهه پایداری هرمزگان

صبح ساحل ، گروه سیاسی_ حجت‌الاسلام عباس متین به عنوان دبیر جبهه پایداری هرمزگان معرفی شد.
رئیس جمهور دربندرعباس؛وحدت هرمزگانی‌هاتحقق اهداف بلند راتضمین می‌کند

صبح ساحل ، سیاست _ رئیس جمهور گفت: ایران سرشار از نعمت، منابع انسانی وپتانسیل‌های مختلف است وبیکاری شایسته 75 میلیونی با این همه نعمت نیست.  
همایش بزرگ جبهه اصول گرایان هرمزگان برگزار شد

 صبح ساحل، سیاسی - دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و نماینده ی مردم تهران گفت: دشمنان با ترفندهای مختلف به دنبال تبدیل رقابت های داخلی انقلاب به رقابت های تخریبی هستند.«حسین فدایی» در همایش بزرگ جبهه ی اصول گرایان استان هرمزگان در بندرعباس افزود: در انقلاب کسانی بودند که در عرصه ی سیاست، به خاطر منافع مادی، هوای نفس و دنیاطلبی و با تصور این که از هر ظرفیتی برای حاکمیت خود استفاده کنند وارد نقشه ی دشمن شدند.
کسی حق ندارد مطبوعات را در مقابل بیان واقعیت ها تهدید کند

 گروه سیاسی: استاندار هرمزگان گفت: رسانه ها نباید فضای مصاحبه ها و پاسخگویی مسوولان را به بازجویی تبدیل كنند اما اگر جسارت همراه با منطق باشد کاملا حمایت می کنم.
هرکس ذره ای به انتخابات خدشه وارد کند از آن نمی گذریم

صبح ساحل، سیاسی _  استاندار هرمزگان با پایان یافتن حدود یکسال از زمان اجرای طرح تحول اقتصادی و اجرای هدفمندی یارانه ها در استان و همچنین با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس نهم _مهمترین رخداد سیاسی استان_ در جمع خبرنگاران و رسانه ها ی استان حاضر شد ودر نخستین نشست خبری خود با محدودیت انتخابات و تشریح نتایج هدفمندی یارانه به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان در«صبح‌ساحل»

صبح ساحل ، سیاسی - حجت‌الاسلام والمسلمین علی مریدی‌زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به همراه جمعی از کارشناسان این اداره کل با حضور در دفتر روزنامه ‌صبح‌ساحل از 26 سال تلاش مستمر صبح‌‌ساحل درعرصه اطلاع‌رسانی هرمزگان قدردانی کرد. 
جنب وجوش مسافرین احتمالی بهارستان

صبح ساحل ، سیاسی - انتخابات مجلس شورای اسلامی در ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این انتخابات جدای از آنکه مردم با مشارکت خود یکی از قوای مهم و تاثیرگذار کشور را شکل داده و اراده‌ی خود را اعمال می‌نمایند از منظر سیاسی و دور نمای قدرت در کشورمان فوق‌العاده حائز اهمیت است.
تکلیف مدیران بهانه گیر و توجیه گر یکسره می شود

 استاندار هرمزگان ضمن اتمام حجت با مدیران کم‌کار درحوزه اشتغال،گفت: تکلیف مدیرانی که با بهانه‌گیری کم‌کاری خود را توجیه می‌کنند باید یکسره شود.
نباید عده ای با استفاده رانت و رابطه به وام های کلان دست یابند

مشاور رئیس سازمان و مدیرکل بازرسی استان هرمزگان گفت : بانک های استان در پرداخت تسهیلات ، قوانین و مقررات را ملاک عمل قرار دهند و عدالت را رعایت کنند .
عزل و نصب هایم سلیقه ای نبوده است

صبح ساحل، سیاسی _ شهردار بندرعباس گفت: از ابتدایی که به عنوان شهردار فعالیت خود را آغاز کردم از نیروهایی بهره بردم که دارای سه شاخصه کارآمدی، تعهد به کار و هماهنگی و همراهی با برنامه ها در اولویتشان بود و کسانی که از این سه خصیصه به دور بودن از سیستم خارج شدند.
«صبح ساحل» نماد مطالبه گری و آرمانخواهی مردم هرمزگان است

صبح ساحل، سیاسی _ نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی 27 سال انتشار مستمر روزنامه صبح‌ساحل را گامی مهم در توسعه فرهنگی استان قلمداد کردند.
کاندیداتوری دیرباز قطعی شد

صبح ساحل، سیاسی _ با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی فعالیت‌های غیررسمی نامزدهای احتمالی در استان آغاز شده و همراه با حواشی مختلفی نیز است، اما شاهد تازه‌ترین خبر مربوط به تصمیم نهایی و قطعی "علی دیرباز" از نمایندگان ادوار گذشته هرمزگان در مجلس است.
حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

صبح ساحل، سیاسی _ کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تصویب اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه، تعداد نمایندگان حوزه‌های انتخاباتی در 22 استان کشور را تغییر داد  و 20 نماینده به نمایندگان مجلس اضافه کرد
چاوش خوانی ریشه در فرهنگ اصیل هرمزگان دارد

صبح ساحل، سیاسی _ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، در همایش چاوش خوانان استان هرمزگان که توسط انجمن تعزیه خوانی استان برگزار شد گفت: چاوش خوانی ریشه در فرهنگ اصیل هرمزگان دارد.
موفقيت «عمليات مرواريد» بدترين خبر زندگي صدام بود

صبح ساحل، سیاسی _ هفتم آذرماه يادآور عمليات پيروزمندانه‌اي است كه طي آن، نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران با اجراي عملياتي متهورانه، ضمن انهدام اسكله نفتي البكر و الاميه، چندين ناو جنگي و هواپيماي دشمن را به قعر دريا فرستادند.
موضع آشوری درباره حقوق مادام العمر

صبح ساحل، سیاسی _  محمد آشوری نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شان مسئولین به چنین طرح هایی نیست و عدالت هم اجازه نمی دهد که افراد از بیت المال بصورت مادام العمر حقوق دریافت کنند.
دیرباز:درحال بررسی کاندیداتوری خود هستم

صبح ساحل، سیاسی _  ملت بزرگ و خداجوی ایران اسلامی در سایه وحدت و همدلی و تبعیت از رهبری معظم به عنوان الگویی برای ملتهای بیدار جهان درآمده و توطئه های نخ نما شده استکبار کوچکترین خللی در عزم و اراده نظام اسلامی برای ایجاد و بسط جامعه ای نمونه  و کفر ستیز نخواهد داشت.


نمایش 3901 الی 3930 از مجموع 3932 خبر