August 18, 2017 - ، ساعت 09:28
 
 
روحانی هفته آینده فهرست کابینه را معرفی می‌کند

صبح ساحل-سیاسی:سخنگوی دولت گفت: گزارش نهایی هیئت عالی نظارت بر قراردادهای نفتی نشان می‌دهد قرارداد نفتی با توتال و شرکت چینی مورد تائید نهایی قرارگرفته است.
رتبه هفتم هرمزگان در تولید ناخالص داخلی

صبح ساحل-سیاسی:استاندار هرمزگان گفت: بالغ بر 314 میلیارد تومان اعتبارات قانون استفاده متوازن برای سال جاری به هرمزگان اختصاص یافته است.
برای اشتغالزايی و توليد هيچ راهی بهتر از توسعه صادرات غيرنفتی نيست

صبح ساحل-سیاسی:مقابله با چالش های اصلی اقتصادی كشور نیازمند تصمیم گیری های قاطع و بموقع است.
گمانه زنی برخی افراد در مورد کابینه دوازدهم

صبح ساحل-سیاسی:معاون امور مجلس رییس جمهوری تاکید کرد: جزییات بیشتر و دقیق تر در مورد کابینه آینده را فقط شخص رییس جمهوری می داند.
دولت یازدهم نیروهای کارآمد اهل سنت را در مناصب مدیریتی به کار گرفت

صبح ساحل- سیاسی:مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت: حضور و مشارکت گسترده اهل سنت در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم یک سرمایه بزرگ برای کشور است . 
امنیت، عزت، رفاه و آسایش حجاج باید محفوظ بماند

صبح ساحل-سیاسی: داغی که در دل ایرانی‌ها بواسطه حوادث تلخ حج ۹۴ پیش آمد، فراموش نشدنی است
آمریکایی‌ها بیشترین خسارت را از اقداماتشان خواهند دید

صبح ساحل-سیاسی:جلسه روسای قوای مجریه، مقننه و قضاییه به میزبانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد.
نباید دشمن را در هیچ شرایطی دست کم بگیریم

صبح ساحل-سیاسی: امام جمعه موقت بندرعباس گفت:ما نباید دشمن را در هیچ شرایطی دست کم بگیریم و مردم ما در طول 38 ساله بعد از انقلاب همواره درگیر بوده‌اند و هر جا غفلت کردیم، ضربه خوردیم.
انتخاب نهایی اعضای كابینه دولت توسط رییس‌جمهور انجام می‌شود

صبح ساحل-سیاسی:معاون اول رییس جمهور گفت: اگر قرار است اقتصاد مقاومتی كه اراده مقام معظم رهبری نیز پشت آن قرار گرفته، اجرا شود، همه باید پای كار باشند و نباید كسی با اجرایی شدن آن مخالفت كند.
انتخاب استانداران در حوزه اختیارات ریاست جمهوری است

صبح ساحل-سیاسی:رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: انتخاب استانداران در حوزه اختیارات ریاست جمهوری است.
مرزهای ایران از امنیت بالایی برخوردار است

صبح ساحل-سیاسی: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت : مرزهای جمهوری اسلامی ایران از امنیت بالایی برخوردار است.
ساعت کار دستگاه‌های اجرایی هرمزگان کاهش یافت

صبح ساحل-سیاسی: ساعت کار دستگاه‌های اجرایی استان هرمزگان در هفته دوم مرداد ماه كاهش یافته و از ساعت 6:30 دقیقه تا 13:30 دقیقه خواهد بود.
حقوق مرزنشینی برای مردم هرمزگان تقویت شود

صبح ساحل-سیاسی: نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق مرزنشینی برای مردم هرمزگان منجر به تأمین نیازهای اولیه آنان نشده است.
16مردادماه،نخستین پرواز از بندرعباس به مسقط

صبح ساحل-سیاسی: استاندار هرمزگان گفت: اقدامات نهایی جهت برقراری و راه‌اندازی خط هوایی میان شهرهای بندرعباس و مسقط پایتخت کشور عمان انجام شده است.
اقدام خصمانه کنگره با واکنش قطعی جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد

صبح ساحل-سیاسی:سیدعباس عراقچی معاون حقوقی وزارت امور خارجه، اقدام اخیر کنگره آمریکا را خلاف تعهدات آن کشور ارزیابی کرد و گفت: این اقدام واکنش قطعی جمهوری اسلامی ایران را در پی خواهد داشت.
مسوولان هرمزگان نگذارند سرمایه‌های استان هدر برود

صبح ساحل-سیاسی: رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان گفت: مهم‌ترین معضل مردم هرمزگان که به طور مستمر آن را با ما در میان می‌گذارند، موضوع بیکاری است.
راه‌های شرق هرمزگان برای اجرای پروژه‌های بزرگ بهبود یابد

صبح ساحل-سیاسی: استاندار هرمزگان گفت: احداث هزار کیلومتر راه روستایی یک کار جهادی بی نظیر در استان بود.
در برابر حرکت جدید کنگره آمریکا حتماً پاسخ خواهیم داد

صبح ساحل-سیاسی: رییس‌ جمهور با تاکید بر اینکه در برابر حرکت جدید کنگره آمریکا حتماً پاسخ لازم را خواهیم داد ، از واشنگتن خواست با احترام به حقوق ملت ایران، از تجربه 40 سال خصومت خود درس بگیرد.
شلیک ناو آمریکایی به سمت قایق‌های ایرانی در خلیج فارس

صبح سیاساحل-سی: خبرنگار «سی‌اِن اِن» از شلیک ناو آمریکایی به سمت قایق های ایرانی در خلیج فارس خبر داد
تحریم هیچ نتیجه‌ای ندارد

صبح ساحل-سیاسی: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان گفت: تحریم هیچ نتیجه‌ای در بر ندارد.
شایسته گزینی ملاک روحانی برای کابینه دوازدهم است

صبح ساحل-سیاسی: سخنگوی دولت درباره حضور انتخاب افراد در کابینه دوازدهم گفت: رئیس جمهوری در این خصوص با اکثر گروه ها و تشکل ها از جمله سه فراکسیون مجلس شورای اسلامی دیدارهایی داشتند که در این رابطه برای آقای روحانی ملاک شایسته گزینی است.
ورود بسیاری از‌کالای‌قاچاق از مبادی رسمی کشور

صبح ساحل-سیاسی:جانشین فرمانده ناجا گفت: پلیس هماهنگی‌های قانونی لازم برای استقرار در گمرکات کشور از جمله گمرکات هرمزگان به عنوان بزرگ‌ترین گمرکات کشور را انجام داده و تا پایان تابستان در گمرکات مستقر می‌شود.
اولویت‌هرمزگان در ‌زمینه ‌حقوق شهروندی باید تعیین شود

صبح ساحل-سیاسی: دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، ویژگی هرمزگان را در اجرای حقوق شهروندی و مشارکت اهل سنت در مدیریت استان دانست.
جلسات مشترک مجلس،دولت و این شورا برای اصلاح‌قانون‌انتخابات برگزار می‌شود

صبح ساحل-سیاسی: سخنگوی شورای نگهبان با ارائه گزارشی از عملکرد این شورا در یک سال گذشته گفت: شورای نگهبان از 26 تیرماه 95 تا 26 تیرماه امسال، 82 مصوبه مجلس شورای اسلامی را دریافت و درمورد 80 مصوبه آن اعلام نظر کرد.
احداث نخستین نیروگاه‌خورشیدی تولید‌برق در‌هرمزگان

صبح ساحل-سیاسی: استاندار هرمزگان سفر هیئت هرمزگانی به ایتالیا را از ثمرات برجام دانست و از احداث یک نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 100 مگاوات و با سرمایه‌گذاری 140 میلیون یورویی ایتالیایی‌ها در هرمزگان خبر داد.
نماز‌جمعه خطِ‌مقدم مقابله با‌دشمن است

صبح ساحل-سیاسی: نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، آزادی موصل را برای امنیت، ثبات و وحدت آینده عراق و منطقه بسیار با اهمیت دانست و گفت توطئه بزرگ دشمنان در این راه نیز با همت مردم عراق خنثی شد.
اهداف سفر استاندار هرمزگان به كشور ایتالیا اعلام شد

صبح ساحل-سیاسی: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: سفر استاندار هرمزگان و مدیران استان به كشور ایتالیا با دعوت رسمی استاندار پولیا و در جهت توسعه روابط و جذب سرمایه گذار خارجی صورت گرفت.
علاقه‌مند به ‌سرمایه‌گذاری‌‌های مشترک با ایتالیایی‌هاهستیم

صبح ساحل-سیاسی: در دیدار استاندار هرمزگان با استاندار پولیا در کشور ایتالیا راه‌های افزایش همکاری ها میان این دو استان مورد بررسی قرار گرفت.
دولت ‌در ‌برخوردبا فساد خط قرمز ندارد

صبح ساحل-سیاسی: محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه در ابتدای نشست خبری این هفته خود، مانند همیشه به ارائه گزارش کوتاهی درباره مسایل اقتصادی کشور پرداخت.
60میلیون تومان هزینه ساخت هرهکتار بوستان روستایی درهرمزگان

صبح ساحل-سیاسی: مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: هزینه احداث وتجهیز هرهکتار بوستان روستایی این استان بیش از 60 میلیون تومان است.


نمایش 31 الی 60 از مجموع 3202 خبر