May 22, 2017 - ، ساعت 23:43
 
 
مردم را به سمت بوم گردی تشویق کنیم

  صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: نیاز است کمپ های گردشگری برای اسکان مسافران در هرمزگان و به خصوص در چندین منطقه از شهرستان بندرعباس ایجاد شود و در کنار آن خدمات جانبی نیز به مسافران ارائه شود.
آیین نامه تبلیغات انتخابات شوراهای شهر و روستا

  صبح ساحل ، سیاسی - در فعالیتهای تبلیغات انتخاباتی، انجام مجموعه‌ای از امور ممنوع است و مرتکبین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند. اطلاع از این آئین‌نامه به همه کاندیداها و هواداران‌شان در انتخابات توصیه می‌شود.
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) در استان هرمزگان راه‌اندازی شد

  صبح ساحل ، سیاسی - مدیر بنیاد مهدویت هرمزگان با تاکید بر ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه اسلامی گفت: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) در استان هرمزگان راه‌اندازی شد.
ایران ابر قدرت حمایت از مستضعفان جهان است

  صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: امروز ایران به ابرقدرتی تبدیل شده است که عزت و استقلال و حمایت از مستضعفان جهان را در رأس امور خود قرار داده .
بیش از ۵۶ میلیون نفر واجد شرایط حضور در انتخابات هستند

   صبح ساحل ، سیاسی - رییس ستاد انتخابات کشور گفت: ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجدان شرایط حضور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت هستند.
تامین تمامی ملزومات مورد نیاز برگزاری انتخابات در هرمزگان

   صبح ساحل ، سیاسی - رئیس كمیته پشتیبانی ستاد انتخابات هرمزگان از تامین تمامی وسائل و ملزومات مورد نیاز برگزاری انتخابات در هرمزگان خبر داد.
وجدان ‌مان نگذاشت کاری برخلاف قانون کنیم

صبح ساحل ، سیاسی - عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان هرمزگان گفت: به برخی افراد تذکر دادیم .
رقابت 182 داوطلب در انتخابات شورای شهر بندرعباس

  صبح ساحل ، سیاسی - رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان بندرعباس از تائید صلاحیت 182 داوطلب برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس خبر داد.
جزییات مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی باندهای قاچاق و رانت در هرمزگان

  صبح ساحل ، سیاسی - مدیرکل اطلاعات استان هرمزگان گفت :به مناسبت روز میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) هفته منتهی به این روز را هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) ..
همه در انتخابات شرکت کنند تا ابهت و مصونیت کشور حفظ شود

 صبح ساحل ، سیاسی - حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز در دیدار هزاران نفر از معلمان سراسر کشور، آموزش و پرورش را زیر ساخت اصلی علم و تحقیق در کشور دانستند .
ایجاد شهرک صنعتی در شهرستان بندرعباس

   صبح ساحل ، سیاسی - هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه (13 اردیبهشت)به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس‌جمهوری با ایجاد شهرک صنعتی شماره (4) خرم‌آباد در استان لرستان موافقت کرد.
مرکز آموزش فنی و حرفه ای بشاگرد موجب مهارت آموزی جوانان و کاهش بیکاری می شود

  صبح ساحل ، سیاسی - نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: ارکان مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران برای ارائه خدمات به بشاگرد تلاش کرده اند و شاهد ارائه خدمات خوبی در این شهرستان هستیم.
انتخابات کاغذاندازی به صندوق نیست

 صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: انتخابات کاغذ اندازی به صندوق نیست بلکه باید با چشمان باز گزینه اصلح را هم در انتخابات ریاست جمهوری و هم در انتخابات شوراها برگزینید.
تحت تأثیر هیچ شخص یا گروه سیاسی قرار نمی‌گیریم

صبح ساحل ، سیاسی - عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان هرمزگان گفت: مستقل تصمیم می‌گیریم و توجه به نقطه نظرات و توصیه‌ها نداریم و این اطمینان را به مردم استان می‌دهم .
تشکیل 9 پرونده تخلفات انتخاباتی دراستان هرمزگان

  صبح ساحل ، سیاسی - رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: 9 پرونده تخلفات انتخاباتی در دادسرای ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در هرمزگان تا به امروز تشکیل شده است.
حضور نیروی دریایی ارتش در آبهای دور نشان از قدرت ایران است

   صبح ساحل ، سیاسی - فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش گفت: حضور نیروی دریایی ارتش علاوه بر قدرت و سیطره بر دریا نشان از خود اتکایی این نیرو است.
دستاوردهای دولت در هرمزگان چشمگیر است

   صبح ساحل ، سیاسی - رییس ستاد مرکزی دکتر روحانی در هرمزگان گفت: انتخابات در کشور ما یکی از ارکان اصلی مردم سالاری دینی است که طی سالهای بعد از انقلاب، انتخابات گوناگونی داشته ایم .
رد صلاحیت حدود 10 هزار داوطلب انتخابات شوراها

   صبح ساحل ، سیاسی - رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از رد صلاحیت حدود 10 هزار داوطلب این انتخابات پیش از رسیدگی هیئت‌های استانی خبر داد.
دشمنان لحظه‌ای از کینه‌توزی بر علیه ملت ایران دست بر نمی‌دارند

صبح ساحل ، سیاسی - فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: دشمنان لحظه‌ای از کینه‌توزی بر علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی دست بر نمی‌دارند.
اظهارات ابراهیم رئیسی در بندرعباس

صبح ساحل ، سیاسی - حجت الاسلام ابراهیم رئیسی نامزد انتخبات ریاست جمهوری گفت: کشور همه امکانات مورد نیاز را برای پیشرفت و حل مشکل های مردم دارد وتنها نیازمند مدیریتی جهادی برای حل آنها است.
29 اردیبهشت همچون دوم خرداد نقطه عطف دیگری خواهد شد

 صبح ساحل ، سیاسی - وزیر علوم دولت اصلاحات گفت: احتمال می‌دهم 29 اردیبهشت هم مثل دوم خرداد یک نقطه عطف دیگری باشد البته امیدوارم نقطه عطف منفی نباشد .
دولت یازدهم باعث تقویت انسجام مذاهب اسلامی شد

صبح ساحل ، سیاسی - امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: در دولت یازدهم یکپارچگی میان شیعه و سنی تقویت شده و دل پیروان دو مذهب اسلامی به هم نزدیک تر شد.
بین وعده و عمل یکی را انتخاب کنیم

  صبح ساحل ، سیاسی - رئیس جمهوری 29 اردیبهشت امسال را روز انتخاب بزرگ و سرنوشت ساز توصیف کرد و گفت: بیاید در این روز بین وعده و عمل؛ یکی را انتخاب کنیم.
بنادر و جزایر جنوب را باید آباد و جهانی کنیم

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس جمهوری گفت: کشور ایران که اکنون در طول سه ساله دولت یازدهم تقریبا در زمینه های اقتصادی، علمی و بین المللی پیشرفت کرده، هیچ وقت حاضر نخواهد شد که به عقب برگردد .
نامزدها عهد ببندند اولویت آنها حمایت از قشر ضعیف باشد

   صبح ساحل ، سیاسی - حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه روز کارگر در دیدار هزاران نفر از کارگران و کارآفرینان، کارگری را مایه افتخار خواندند و با تأکید بر تأمین «امنیت شغلی و معیشتِ» جامعه کارگری افزودند.
امروز یک روز تاریخی برای صنعت نفت ایران تبدیل خواهد شد

صبح ساحل ، سیاسی - حجت‌الاسلام حسن روحانی گفت:  همان‌طور که افتتاح 6 فاز از پارس جنوبی در یک روز، روزی تاریخی برای صنعت نفت بود امروز هم یک روز تاریخی برای صنعت نفت ما خواهد بود .
بی توجهی به وعده‌های بی‌پایه و اساس کاندیداها

  صبح ساحل ، سیاسی - خطیب جمعه بندرعباس گفت: من در انتخابات نظری ندارم و لیستی هم نخواهم داشت و تنها سفارش من به شما هوشیاری و توجه به برنامه کاندیداها است.
ستاد روحانی در هرمزگان آغاز به کار کرد

   صبح ساحل ، سیاسی - ستاد انتخاباتی روحانی در استان هرمزگان از روز جمعه   ۸ اردیبهشت‌ماه فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
روحیه صیانت از حقوق کارگران در جامعه تقویت شود

  صبح ساحل ، سیاسی - دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان از كارخانه صبا فولاد خلیج فارس در منطقه ویژه اقتصادی و صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در بندرعباس بازدید كرد.
با قدرت از رای مردم صیانت می‌کنیم

  صبح ساحل ، سیاسی - عضو هیأت عالی اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در کشور گفت: برگزاری انتخاباتی با شکوه و منسجم در سراسر ایران اسلامی، تراز نظام ما را در جهان ارتقاء می‌دهد.


نمایش 31 الی 60 از مجموع 3023 خبر