May 24, 2018 - ، ساعت 21:54
 
 
نقل‌های شبکه‌های مجازی عمدتا باطل است

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: نقل‌های شبکه های مجازی عمدتا باطل است غرض های شخصی و گروهی در آن است و نقل های سالم محدود است.
سربازان گمنام،اوج نشینان قله محبوبیت اجتماعی

 صبح ساحل ، سیاسی -  هنگامی که شهروندان و مردم کوچه و بازار در افغانستان، عراق، سوریه و. صبح هنگام یا به گاه ظهر و یا در وقت شبانه درخیابان، محل کسب و کار و درپی امور روزمره خودند ..
تحولات چشمگیری در گردشگری دریایی هرمزگان ایجاد خواهد شد

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: تحولات چشمگیری در حوزه گردشگری دریایی در جزایر هرمز، لاوان و هنگام در دستور کار قرار دارد و تا پایان سال جاری اجرایی خواهد شد.
باید فرصت‌های مدیریتی در اختیار جوانان قرار داد

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان با اشاره به توانمندی‌ها و افتخارآفرینی جوانان در عرصه‌های مختلف علمی، مدیریتی و اقتصادی گفت: باید فرصت‌های مدیریتی را به جوانان داده و آن‌ها را باور کرد.
اختصاص 900 میلیارد تومان برای اشتغال فراگیر، روستایی و مشاغل خانگی

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: کارگران از عناصر اصلی تعیین کننده عرصه تولید و ستون فقرات اقتصاد هستند و بنیان های توسعه اقتصادی کشور بر دوش آنان است.
ایجاد اشتغال برای 64هزار نفردر شهرهای غرب هرمزگان

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم غرب هرمزگان با اشاره به تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: این قانون در راستای حمایت از جوانان باانگیزه بوده ..
نام خلیج‌فارس با ایران جاودان خواهد ماند

 صبح ساحل ، سیاسی - صدف محمودی//10 اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس است، خلیج فارسی که بخش عظیمی از هویت و تاریخ ایران را در خود دارد.
با کمک شوراها می‌توانیم شاهد تحولات گسترده در هرمزگان باشیم

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: رویکرد مجلس در دوره دهم حمایت از مردم و محرومان در روستاهاست و هر موضوعی که برای محرومان در مجلس مطرح شده ..
به بیگانگان اجازه نمی‌دهیم نام خلیج‌فارس را جعل کنند

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: ملت هوشیار ما هرگز به بیگانگان و کشورهای عربی اجازه نمی‌دهند به گوشه‌ای از آب‌های خلیج‌فارس تعدی و نام خلیج‌فارس را جعل کنند.
اظهارات امام جمعه بندرعباس در خصوص کمک به ساخت مسجدجامع

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: کمک ۵ میلیارد تومانی از بودجه شهرداری و حقوق کارگران شهرداری کذب محض است.

رکوردشکنی‌فولادهرمزگان در فروردین 97

صبح ساحل ، سیاسی - مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان ازرکورد‌شکنی این شرکت در فروردین ۹۷ خبرداد.فرزاد ارزانی در گفت و گوی اختصاصی با صبح ساحل ..
بهره‌گیری از نیرو‌های بومی اولویت اشتغال استان

صبح ساحل ، سیاسی -  رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در هرمزگان دغدغه اشتغال ونرخ بالای بیکاری برازنده هرمزگان نیست ..
تمجید آیت الله نعیم آبادی از نصب اسکله‌های گردشگری در مناطق ساحلی

صبح ساحل ، سیاسی - مدیرکل و معاونین اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با همراهی جمعی از مدیران بنادر تابعه با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس ..
ظرفیت‌های تاریخی و فرهنگی خلیج فارس

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: روز ملی خلیج فارس فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های تاریخی و فرهنگی خلیج فارس در سطح بین المللی است.
هرمزگانی‌ها در استان خود احساس غربت می‌کنند

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس، با انتقاد از بی‌توجهی برخی مسئولان نسبت به وضعیت معیشتی مردم از وضعیت اقتصادی مردم هرمزگان و تبعیضی که بر آن‌ها روا شده انتقاد کرد.
اعتقاد به منجی و مصلح در همه ادیان وجود دارد

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: ظهور جریان‌های انحرافی درباره مهدویت ناشی از جهل و نا آگاهی مردم در این زمینه است.

باید مانع نفوذ دشمن در میدان مجازی و حقیقی شویم

صبح ساحل ، سیاسی - امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه دنیا تمام توان و قدرت خود را برای شکستن عهود الهی و ریشه‌کن کردن معارف دین و ارزش‌های اسلامی بکار گرفته‌اند .
نبود بازار صادراتی خرمای هرمزگان را بدون مشتری گذاشته است

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با بیان اینکه نبود بازار صادراتی خرمای هرمزگان را بدون مشتری گذاشته است، 
مدیران ادارات برای جذب سرمایه گذار زمان بیشتری بگذارند

صبح ساحل ، سیاسی - فرماندار بندرعباس گفت: مدیران ادارات و سازمان ها برای جذب سرمایه گذار و تولید کنندگان زمان بیشتری بگذارند و وارد مذاکره شوند .
با حمایت از کالای ایرانی،تولیدکننده کالایش را تقویت می‌کند

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: مردم باید از کالای ایرانی حمایت کنند تا تولیدکننده بتواند کالایش را تقویت و ارتقا بخشد.
آمادگی امروز نیروهای مسلح برای بزرگی و عظمت ایران فرداست

صبح ساحل ، سیاسی - فرمانده قرارگاه مقدم نیروی دریایی ارتش گفت: امروز چشم دنیا به ایران و ایرانی است که چگونه با آمادگی ..
تاکید نماینده مجلس بر استخدام نیروهای بومی غرب هرمزگان

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صیادان اقشاری سخت کوش هستند .
تاکید امام جمعه بندرعباس بر ضرورت تقویت آمادگی دفاعی کشور

صبح ساحل ، اقتصادی - در آستانه سالروز 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ،فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان هرمزگان با آیت الله نعیم ابادی ..
تغییر در نحوه اعزام زائران به عراق

صبح ساحل ، سیاسی - رییس سازمان حج و زیارت از تغییر در نحوه اعزام زائران به عراق با هدف کاهش دغدغه‌ها و برون رفت از مشکلات کنونی، خبر داد.
اعطای تسهیلات به واحدهای مسکونی بافتهای فرسوده

صبح ساحل ، سیاسی -  بافت های فرسوده محدوده های آسیب پذیر شهرها در برابر خطرهای طبیعی بویژه زلزله، سیل و بارندگی هستند .
مرحله دوم مرمت قلعه فین آغاز می‌شود

صبح ساحل ، سیاسی - معاون میراث فرهنگی هرمزگان از آغاز مرمت مرحله دوم قلعه فین خبر داد.
انتقاد جدی استاندار به عملکرد مدیران فرهنگی

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان با ابراز گلایه از وضعیت کنونی متولیان فرهنگی در هرمزگان خواستار تغییر رویه فرهنگی متولیان این امر در هرمزگان شد.
ایجاد اشتغال از اولویت‌های هرمزگان است

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: به منظور تسهیل روند سرمایه گذاری در شهرستان ها باید اتاقی در فرمانداری ها تحت عنوان اتاق سرمایه گذاری تشکیل شود .
ترامپ بزودی از مواضع تهدید آمیزش عقب نشینی می‌کند

صبح ساحل ، سیاسی - امام جمعه موقت بندرعباس، تهدیدهای آمریکا و هم پیمانانشان علیه سوریه را ترس از نابودی قدرت و حکومت خودشان دانست .
خرمای هرمزگان باید با بسته‌بندی مدرن و شناسنامه‌دار وارد بازار شود

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم بندرعباس در مجلس با بیان اینکه نبود بازار صادراتی خرمای هرمزگان را بدون مشتری گذاشته است،گفت: این خرما باید با بسته بندی مدرن و شناسنامه‌دار وارد بازار تجاری شود.


نمایش 31 الی 60 از مجموع 3683 خبر