November 20, 2017 - ، ساعت 11:05
 
 
واکنش دیوان عدالت اداری به مصوبه جدایی بخش هایی از هرمزگان

صبح ساحل ، سیاسی - در آخرین دقایق دیشب قبل از به زیر چاپ رفتن روزنامه باخبر شدیم به دنبال طرح شکواییه ای از سوی نیما صفا حقوقدان و پژوهشگر هرمزگانی در ارتباط با موضوع انتزاع بخش هایی از هرمزگان و الحاق آن به فارس و ارجاع آن به دیوان عدالت اداری در جلسه مورخ 21/8/ 92 این دیوان دستور توقف اجرای مصوبه دولت را صادر کرده است.
دادگاه غیرعلنی احمدی نژاد

صبح ساحل ، سیاسی - رییس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران گفت: دادگاه محمود احمدی‌نژاد باید غیرعلنی باشد؛ زیرا در مرحله تحقیقات است.

امروز معرفی استاندار جدید

صبح ساحل ، سیاسی - انتخاب عنوان استاندار هرمزگان که به احتمال زیاد امروز قطعی می شود، می تواند نقطه آغازی برخیزش دوباره هرمزگان برای جهش توسعه ای(البته به شرط تداوم گفتگوهای نتیجه بخش بین المللی ورفع تحریم ها) باشد. 
انتصاب مدیرعامل جدید سازمان بنادر و دریانوردی

صبح ساحل ، سیاسی -  محمد سعیدنژاد طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون وزیر راه و شهرسازی منصوب شد.
امارات از جزایر سه گانه چه می خواهد؟

صبح ساحل ، سیاسی -  بحث برسرحاکمیت جزایر سه گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی سالهاست که عامل تنش و مناقشه میان ایران و امارات متحده عربی است، به گونه ای که هر از گاهی شاهد تکرار این ادعاهای بی اساس از سوی مقامات اماراتی درباره مالکیت بر این جزایر هستیم.
شستشوی خانه خدا با گلاب ایرانی

 صبح ساحل ، سیاسی -  کعبه معظمه امروز با آب زمزم و گلاب ناب ایرانی شستشو داده می شود. 

ناپایداری جوی در هرمزگان

 صبح ساحل ، سیاسی -  با ادامه فعالیت سامانه ناپایدار جوی در مناطق جنوبی کشور هوای برخی از نقاط هرمزگان در 24 ساعت آینده ابری و بارانی خواهد بود.
خبر عجیبی که تکذیب شد

  صبح ساحل ، سیاسی -  ادعای پرداخت رشوه یک میلیاردی تومانی برای ملاقات ده دقیقه ای با یک مقام بلند پایه منطقه آزاد قشم تکذیب شد. 
فرهادی رییس شورای اسلامی استان شد

صبح ساحل ، سیاسی -  پس از برگزاری انتخابات و مراحل رای گیری ترکیب هیات رییسه شورای اسلامی هرمزگان تعیین و منصور فرهادی نماینده شورای اسلامی شهرستان رودان به عنوان رییس شورای اسلامی استان انتخاب و معرفی شد. 

انتخاب استاندار جدید هرمزگان تا پایان هفته

صبح ساحل ، سیاسی -  رییس مجمع نمایندگان استان هرمزگان از معرفی استاندار این استان تا پایان هفته جاری خبرداد. احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار جنوب ایران اظهار داشت: انتخاب استاندار جدید هرمزگان وارد مراحل نهایی خود شده است و به احتمال قوی تا پایان هفته جاری این انتخاب صورت خواهد گرفت.
برنامه هیات کمیسیون امنیت ملی درباره مصوبه پارسیان

 صبح ساحل ، سیاسی -  نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس اعلام کرد هیئتی از این کمیسیون این هفته برای بررسی موضوع انتزاع بخش‌هایی از استان هرمزگان و الحاق آن به فارس، با دبیر شورایعالی امنیت ملی و وزرای اطلاعات و کشور، تشکیل جلسه می‌دهد.
عضو فیس بوک هستم

 صبح ساحل ، سیاسی -  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به نظر من فیسبوک از مصادیق مجرمانه به شمار نمیرود و کسانی که عضو آن هستند ارتباطات سالم و درستی دارند.
بازدید بازرسان بین المللی از معدن اورانیوم گچین

صبح ساحل ، سیاسی -  جمهوری اسلامی ایران در توافق جدیدی با آژانس بین المللی انرژی اتمی و در جهت افزایش میزان همکاری های دواطلبانه، اجازه بازدید از معدن اورانیوم گچین در غرب بندرعباس را به بازرسان آژانس داد. 
حملات متعدد دزدان دریایی به کشتی‌های ایرانی ناکام ماند

صبح ساحل، سیاسی-   معاون عملیات نیروی دریایی ارتش از نجات چند فروند کشتی تجاری ایرانی از حمله دزدان دریایی در آبهای آزاد خبر داد. 
دستگاه های نظارتی وارد صحنه شوند

صبح ساحل، سیاسی- خطیب جمعه بندرعباس با بیان اینکه آمریکا و غرب با جاسوسی‌های خود موجب ناامنی در جهان شده‌اند، گفت:  خبر جدیدی در انگلستان منتشر شد که از فعالیت روزانه 600 میلیون نفر جاسوس در این کشور خبر می‌داد.
شب های محرم و هیات

 صبح ساحل، سیاسی-   عزاداری های امام حسین(ع) همیشه بخشی از خاطرات وهویت ایرانی و ایرانیان است. در هرجای دنیا که باشیم برای این عزاداری ها دلتنگ می شویم. به هیئتها سری می زنم تا بتوانم با گرفتن عکس از مراسم محرم ،برای دوستان دور از دیار بندرعباس حال و هوای عزاداری دوران نوجوانی وکودکی هایشان را زنده کنم. 
چه کسی استاندار هرمزگان می شود

صبح ساحل، سیاسی- این روزها که موضوع انتخاب استانداران در دستور کار کابینه یازدهم است، نمایندگان استان هرمزگان اعتقاد دارند که نخستین استاندار دولت تدبیر و امید باید یک فرد بومی باشد.
ادعای باجناق الهام درباره حقوق وزرا

صبح ساحل ، سیاسی -   باجناق غلامحسین الهام و یکی از حامیان جدی اسفندیار رحیم‌مشایی، ادعایی عجیب را درباره حقوق وزرای کابینه روحانی در صفحه شخصی خود مطرح کرده است. 
واکنش نماینده مجلس به حادثه تیراندازی در بندرعباس

صبح ساحل ، سیاسی -   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره حادثه تیراندازی در بندرعباس گفت: تیراندازی انجام شده در حوالی دانشگاه آزاد بندرعباس اتفاق افتاده و دو کشته آن دانشجو نبوده‌اند.
مدیرکل هرمزگان، معاون استاندار مرکزی

صبح ساحل ، سیاسی -   مهدی زندوکیلی مدیرکل راه و شهرسازی بندرعباس به عنوان سرپرست معاونت عمرانی استانداری مرکزی معرفی شد.

سفر هیات کمیسیون امنیت ملی به هرمزگان

صبح ساحل ، سیاسی -   پس از بررسی موضوع مربوط به استان‌های هرمزگان و فارس، مقرر شد کمیته‌ای با عضویت آقایان حقیقت‌پور، حیدرپور، شوهانی و سوری به منطقه اعزام و برای بررسی موضوع، پیشنهادی را جهت تصمیم‌گیری به کمیسیون ارائه کنند.

 
نشست مشترک خانه مطبوعات با شورای شهر

صبح ساحل ، سیاسی -  رئیس خانه مطبوعات استان هرمزگان گفت: رسانه ها تنها منتقد نیستند بلکه در تعامل سازنده شهرداری و شورای شهر با رسانه ها می توان بااستفاده از ظرفیت رسانه ها، از دیدگاه های مردم آگاه شد وپیام شورا وشهرداری را به مردم رساند.
سهرابی فرمانده سپاه بندرلنگه شد

صبح ساحل ، سیاسی -    مراسم تودیع سرهنگ رنجبر و معارفه سرهنگ سهرابی بعنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان بندرلنگه برگزار شد.
شهردار جدید و سازمانی پر چالش

صبح ساحل ، سیاسی -    سازمان فرهنگی ورزشی بندرعباس،علی رغم آنکه وظایفش حوزه ای به وسعت همه شهر را در برمی گیرد هنوزنتوانسته آنچنان که متناسب نامش است در میان مردم شناخته شود ودر نظرسنجی که در این سایت درمورد کیفیت عملکرد این سازمان گذاشته شده تاکنون تنها 14 رای داده شده ،یعنی حتی به تعداد کارکنان خود این سازمان هم نتوانسته مشارکت در یک نظرسنجی را جذب کند، درحالیکه جلب مشارکتهای مردم یکی از مهمترین معیارهای موفقیت یا عدم موفقیت چنین سازمانی است.
دیدارنمایندگان هرمزگان با وزیردفاع

 صبح ساحل ، سیاسی -    اعضای مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با سردار دهقان وزیر دفاع دیدار و گفتگو کردند. 
محمدرضا زائری در بندرعباس

 صبح ساحل ، سیاسی -   شب ساعت 20 در حسینیه عاشقان ثارالله شهر بندرعباس واقع در روبروی دفتر امام جمعه بندرعباس، ساعت 22 در مسجد علی ابن ابیطالب واقع در بلوار ساحلی جنب مجتمع های تجاری نیلی سخنرانی می کند. 
رییس جمهورآمریکا اسیر اسرائیل است

صبح ساحل ، سیاسی -   نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه آمریکا غرق در غرض و بدهکاری است، گفت: حاکمیت جهانی آمریکا دیگر به اتمام رسیده و این کشور دچار مشکلات و نارضایتی مردم است. 
بندر تاریخی لافت ساماندهی می شود

صبح ساحل ، سیاسی -   رئیس میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بندر تاریخی لافت به عنوان اولین اکوموزه ایران، با داشتن بسیاری از جاذبه های فرهنگی و گردشگری کلکسیونی از میراث فرهنگی مادی و معنوی در جزیره قشم است لذا ساماندهی این بندر تاریخی در دستور کار منطقه آزاد قرار گرفت.
خلاف نظر رهبری عمل نمی‌کنیم

صبح ساحل ،سیاسی -  وزیر امور خارجه در پاسخ به سوال کریمی قدوسی نماینده مشهد درباره تماس تلفنی رئیس جمهور کشورمان با اوباما، گفت: من و آقای دکتر روحانی مخالف نظر مقام معظم رهبری عمل نکرده و نمی‌کنیم.
هشدار صریح امام جمعه اهل سنت پارسیان

 صبح ساحل ،سیاسی -  دو روز پس از ادعای نماینده شیراز در زمینه قطعی‌بودن الحاق پنج روستای شهرستان پارسیان وتذکر به امامان‌جمعه ونمایندگان استان در زمینه عدم ورود به این بحث، شیخ احمدخنجی امام‌جمعه اهل‌سنت شهرستان پارسیان ضمن رد این ادعاها وجوسازی‌های بی‌اساس اظهارداشت: گویا قادری  نماینده شیراز خود را درجایگاهی می‌بیند که می‌تواند به امامان‌جمعه و نمایندگان استان هرمزگان تذکر بدهد.


نمایش 2731 الی 2760 از مجموع 3417 خبر