January 19, 2018 - ، ساعت 01:26
 
 
زندگی زیرآوار!!

صبح ساحل ، سیاسی - اینجا بستک است، شهری درغرب هرمزگان با جمعیت 50 هزار نفری در 220کیلومتری مرکز استان. اینجا بستک است با مردمانی که دیگر سرپناهی ندارند.
شیوه عقلایی مقابله با فساد اداری

  صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان ابتدای این هفته در جلسه ای با موضعگیری نسبت به برخی مناسبات غیرقانونی برعزم خود برای برچیدن فساد اداری تاکید کرده بود. 
جمع آوری خاطرات سردار عظمایی

صبح ساحل ، سیاسی - سرپرست حوزه هنری هرمزگان از آغاز جمع آوری خاطرات یکی از فرماندهان هرمزگان در دوران دفاع مقدس در این حوزه خبر داد.
شوراها وعده هاي خود را فراموش نكنند

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: اعضاي منتخب شوراهاي اسلامي شهر و روستا وعده هاي خود را به مردم فراموش نكنند.
تصمیم دولت برای بستک: 66میلیاردریال کمک بلاعوض

صبح ساحل ، سیاسی - معاون برنامه ریزی رئیس جمهور در مورد تامین مجموعه تسهیلات و کمک های بلاعوض از ناحیه دولت، اظهار داشت: 7 میلیارد ریال به عنوان تسهیلات ارزان قیمت برای احداث و تعمیرات و بالغ بر 66 میلیارد ریال نیز به صورت بلاعوض در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

مردم برنج فله ای نخرند

  صبح ساحل ، سیاسی -  مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآوردههای خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو به اعلام وضعیت سلامت برنجهای ایرانی پرداخت و اظهار کرد: اکنون صدها تن از هفت برند برنج توزیع شده در شمال کشور توقیف شده است و نتایج مرحله دوم بررسیها بر روی این محصولات بزودی اعلام میشود. 
مراسم تجلیل از پیرغلامان در رویدر

صبح ساحل ، سیاسی -  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره به اهمیت واقعه عاشورا در طول تاریخ تاکید کرد: عاشورا نقطه ای است که ظرفیت ایجاد بصیرت در آن بسیار فراوان است. 
اختصاص اعتبار بیمارستان بستک

صبح ساحل ، سیاسی -  استاندار هرمزگان از اختصاص 1.5 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه بیمارستان 64 تختخوابی بستک خبر داد که حدود 20 سال از آغاز عملیات ساخت آن میگذرد. 
درمقابل فساداقتصادی کوتاه نمی آیم

صبح ساحل ، سیاسی -  استاندار هرمزگان تصریح کرد: نجابت مردم هرمزگان موجب سکوت آنان در مقابل بسیاری حقوحقوقشان شده وشایسته نیست سهم این مردم نجیب از بنادر عظیم و سیستم حملونقل تنها دودماشینها باشد. 
دانش آموزانی که در انبار درس می خوانند

صبح ساحل ، سیاسی - در حالی که مسئولان آموزش و پرورش به فکر هوشمند سازی مدارس و احداث استخر و.... برای ارتقاء سطح آموزشی مدارس هستند، در روستای چاه غربال استان هرمزگان دانش آموزانش از ابتدایی ترین امکانات آموزشی هم محروم هستند و کلاسهایشان در انبار تشکیل می شود.
به یاد او که قلبش به عشق خدمت می تپید

صبح ساحل ، سیاسی -  زندگی عرصه آمدن و رفتن است، خوشا به حال انان که در این آمدن و رفتن جاودانه شوند و البته این جاودانه شدن بی بهاء به دست نمی آید چرا که از هزاران خصلت آدمی عمل به رفتارهای معدودی است که یاد و خاطره انسان را ماندگار می کند. 
نباید حماسیه 9 دی را خراب کنیم

صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: تندروها به دنبال ایجاد خط فتنه جدیدی در کشور هستند، باید با بصیرت دشمن را به درستی شناخت و بدانیم که فتنه تمام شدنی نیست.

انتقاد شدید استاندار

صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: قرار نيست استانداري نسخه بپيچد و دستگاه هاي ديگر تنها اجرا كنند بلكه در دولت تدبير و اميد هم فكري از ضروريات است و همه بايد در گرفتن تصميمات مشاركت داشته باشند. 
کابوس زلزله بر سر جنوب ایران

صبح ساحل ، سیاسی - تنها به فاصله ده روز از دهمین سالگرد زلزله فاجعه بار بم و یادآوری سهل انگاری ها و تداوم ساخت وسازهای غیرمقاوم در کشور زمین لرزه غرب استان هرمزگان، شاهدی از غیب بود بر بی توجهی ها به ساختمانهای فرسوده حتی ساختمانهای آموزشی چون مدارس. زمین لرزه پنج ونیم ریشتری صبح پنچ شنبه کوخرد که خساراتی در بستک وشهرهای اطراف آن به وجود آورد منجر به مرگ دست کم یک نفرو مجروح شدن 29نفر شد.

 
سفر رئیس جمهور به هرمزگان

صبح ساحل ، سیاسی - جاسم جادری از سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان خبر داد و افزود: دکتر روحانی طبق برنامه ریزی ها ابتدا به استان خوزستان و سپس در دومین سفر خود به هرمزگان سفر می کند. 
شهریار مشیری 3 حکم جدید صادر کرد

صبح ساحل ، سیاسی - افزایش محدوده منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، طرح جامع منطقه آزاد توسعه سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی قشم و الحاق جزیره هنگام به محدوده منطقه ویژه اقتصادی قشم از تازه‌ترین مصوبات شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری دولت یازدهم است.
صادرکنندگان نمونه هرمزگان تجلیل شدند

  صبح ساحل ، سیاسی -   صبح دیروز با حضور مسئولان کشوری و استانی 14 صادرکننده نمونه و خادمان صادراتی هرمزگانی تجلیل شدند. 
فيصل ضرغامي به سمت رئيس دفتر استاندار هرمزگان منصوب شد

  صبح ساحل ، سیاسی -  استاندار هرمزگان طي حكمي  فيصل ضرغامي را به سمت  رئيس دفتر خود منصوب نمود.جاسم جادري طي حمكي فيصل ضرغامي را به سمت رئيس دفتر خود  منصوب نمود.
آرش رضايي به سمت سرپرست دفتر هماهنگي امور توسعه جزاير منصوب شد

  صبح ساحل ، سیاسی -  استاندار هرمزگان طي حكمي  آرش رضايي را به سمت  سرپرست دفتر هماهنگي امور توسعه جزاير منصوب نمود. 
مرتضي محمود زاده به سمت سرپرست امور روستايي وشوراها منصوب شد

 صبح ساحل ، سیاسی -  استاندار هرمزگان طي حكمي  مرتضي محمود زاده دهبارزي  را به سمت  سرپرست امور روستايي وشوراها منصوب نمود.
9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بود

 صبح ساحل ، سیاسی -  نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به فتنه سال 88 گفت: 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بود.
گناه بزرگ فتنه‌گران ایجاد چالش برای نظام اسلامی بود

  صبح ساحل ، سیاسی -  قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان با بیان اینکه تدبیر و هوشیاری رهبری بازی جبهه استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی را به نفع نظام تمام کرد تصریح کرد: 9 دی سطح بصیرت و دشمن‌شناسی مردم را ارتقا داد و نظام و ملت را در مقابل فتنه‌های مشابه آینده واکسینه کرد.
شرایط انتقال پایتخت فراهم نیست

صبح ساحل ، سیاسی -  عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل محدودیت‌هایی که در منابع داریم، در حال حاضرامکان انتقال پایتخت وجود ندارد اما قرار شده این طرح مطالعه شود.
محروم بودن مردم از درآمدهای استان قابل پذیرش نیست

 صبح ساحل ، سیاسی -  استاندار هرمزگان با بيان اينكه حماسه 9 دي، به معني دفاع از هيچ حزب ، گروه و جناحي نبود گفت: در اين روز مردم ثابت كردند از آرمان هاي نظام جمهوري اسلامي و ولايت فقيه در هر شرايطي دفاع مي كنند.

هرمزگان می‌تواند قطب پرورش میگوی منطقه شود

 صبح ساحل ، سیاسی - قائم‌مقام سازمان شیلات ایران گفت: سهم 40 درصدی استان هرمزگان از صید جنوب کشور، نشان از پتانسیل وظرفیت بالای این استان دربخش شیلات دارد.    

برگزاری مراسم شب یادبودپدر مطبوعات هرمزگانبه 16 دیماه تغییر یافت

صبح ساحل ، سیاسی - ضمن سپاس از تمامی عزیزانی که از داخل وخارج استان به دنبال اعلام خبر برگزاری شب یادبود پدر مطبوعات هرمزگان شادروانحاج قاسم کرمی ضمن تماس با "صبح ساحل" به طرح نظر و اعلام آمادگی برای سهیم شدن در این مراسم معنوی پرداختند.

کارچاق‌کن‌ها جایی در دادگستری ندارند

 صبح ساحل ، سیاسی - حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری در جمع کارکنان قضایی و پرسنل دادگستری میناب با ذکر حدیثی از امام اول شیعیان اظهار داشت: بر اساس فرمایش مولای متقیان، قدر و منزلت انسان در مرحله نخست به اندازه همت و قصد و اراده قوی و اهتمام ورزیدن او در امور است.
سید پرویز محبی مدیرکل شیلات هرمزگان شد

  صبح ساحل ، سیاسی -  طی حکمی از سوی دکتر حسن صالحی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران، مدیرکل جدید شیلات هرمزگان منصوب شد. 
اظهارات جراره درخصوص انتقال پایتخت

صبح ساحل ، سیاسی - جراره نماینده مردم بندرعباس ، قشم ، حاجی آباد ، خمیر و ابوموسی گفت: انتقال پایتخت سیاسی کشور با توجه به معظلات ایجاد شده در تهران ضروری و محتمل می باشد.
نورچشمی بازی و رانت خواری باید از بین برود

صبح ساحل ، سیاسی - آئین تقدیر و معارفه سرپرست سابق و جدید روابط عمومی استانداری با حضور دکتر مرتضی حقیری زاده مشاور عالی استاندار، دکتر محمود رئوفی مشاور استاندار و احمد نفیسی مشاور فرهنگی استاندار و همچنین با استقبال خوب مجموعه رسانه ها و روابط عمومی های استان برگزار شد.


نمایش 2731 الی 2760 از مجموع 3521 خبر