September 20, 2017 - ، ساعت 19:19
 
 
ظریف،کلیدی که قفل های بین الملل را باز می کند

 صبح ساحل، سیاسی _  انتخاب ظریف به عنوان وزیر امور خارجه ایران را میتوان یکی از هوشمندانه ترین انتصابات روحانی دانست اتفاقی که نه تنها در ایران بلکه بر طبق عرف دیپلماتیک بین الملل ،کل دنیا نیز به آن واکنش نشان داد. 
روزگاری که بحرین استان چهاردهم ایران بود

 صبح ساحل، سیاسی _  تا 22مرداد 42سال قبل، بحرین هنوز بخشی از خاک ایران بود. اما از روز ۲۳ مرداد ۱۳۵۰ همه چیز تغییر کرد. جزیره بحرین، استان چهاردهم ایران در پی جدایی از سرزمین مادری، اعلام استقلال کرد و به کشوری مجزا تبدیل شد.
عدم توانایی‌ام در جلوگیری از تخریب ساحل ناراحتم کرد

 صبح ساحل، سیاسی _  نایب رییس شورای شهر بندرعباس بیان کرد:پرسیدن طرح سوال از شهردار و نظارت بر کار شهرداری حق مسلم اعضای شوراست، ما نمایندگان مردم هستیم و به صورت مستقیم از سوی همین مردم انتخاب شده‌ایم و تا زمانی که در شورا هستیم از حق مردم دفاع می‌کنیم.
نمایندگان هرمزگان در موافقت با کدام وزرا سخنرانی می کنند؟

صبح ساحل، سیاسی _ منصور آرامی و احمد جباری برای موافقت با 6 وزیر پیشنهادی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی وقت گرفته اند که طی دو روز بررسی رای اعتماد به وزرا در صحن علنی مجلس سخنرانی خواهند کرد.
شناخت فرقه ضاله لازمه مبارزه بسیج با وهابیت

صبح ساحل، سیاسی _ نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: بسیج برای مبارزه با وهابیت باید این فرقه ضاله را نیک بشناسد تا در مقابل توطئه ها و شبه سازی های آنان مقابله کند.
روحانیت به هیچ نهادی وابسته نیست

 صبح ساحل، سیاسی _ مديرکل تبليغات اسلامي هرمزگان گفت: حضرت امام خميني(ره) و ديگر بزرگان دين تلاش کردند تا روحانيون به هيچ نهادي وابسته نشود، چرا که در ديگر کشورها مثل کشور مصر که حوزه علميه آن وابسته به دولتی است که روي کار مي‌آيد و این شیوه کارآيي مناسبي ندارد و نتوانسته انتظارات مخاطبان را برآورده کند.
ساماندهی موافقان دولت توسط تابش، تاجگردون و مطهری

صبح ساحل، سیاسی _ وزیر پیشنهادی اطلاعات پس از دفاع از خود و برنامه هایش مورد توجه نمایندگان قرار گرفت و تعداد زیادی از نمایندگان برای روبوسی به نزد او رفتند اما لاریجانی به شوخی به آن ها گفت: آقای علوی این قدر هم بوسیدنی نیست سلیقه هم چیزی خوبی است و با این جمله از نمایندگان سر جای خود بنشینند.
هلال رأی اعتماد در صحن سبز بهارستان رویت می شود

صبح ساحل، سیاسی _  برآوردها و شنیده ها حاکی از این است که اکثریت وزرای پیشنهادی حجت الاسلام حسن روحانی، رییس جمهور می توانند رای اعتماد بهارستان نشینان را جلب کنند.
پیشنهاد مجمع نمایندگان هرمزگان به فعالان رسانه‌ای

صبح ساحل، سیاسی _  مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار اقدام به پیشنهادی قابل توجه خطاب به این قشر کرده است. 
سرپرست جدید اداره کل بازرسی استان منصوب شد

 صبح ساحل، سیاسی _ محمد نصوری به عنوان سرپرست جدید اداره کل بازرسی استان هرمزگان منصوب شد.
روحانی امروز برای دفاع از وزرا به مجلس می رود

صبح ساحل، سیاسی _ رییس‌جمهور گفت: من به صراحت می‌گویم هیچ کس به بنده به عنوان رییس‌جمهور فشار نیاورد که کسی را انتخاب کنم و در کابینه قرار دهم و بنده هم کسی نیستم که در شرایط فشار تصمیم بگیرم و این کار را نمی‌کنم. تمام افراد تصمیم خودم بود، البته با بسیاری مشورت کردم.
مدیرانی که تحمل نقد را ندارند کنار بروند

صبح ساحل، سیاسی _ نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: نقد را باید شیرین بدانیم نه تلخ، مسئولان نباید زمانی که از آنها انتقاد می شود بدنبال ایجاد مشکل برای خبرنگار باشند، مدیران و مسئولانی که نمی توانند کار کنند و طاقت نقد را ندارد کنار بروند تا برای اشخاص دیگر فرصت خدمت گذاری ایجاد شود.
هفت چالش کلیدی تیم اقتصادی روحانی

صبح ساحل، سیاسی _ به زودی و با تصمیم مجلس تیم اقتصادی دولت یازهم و در راس آن وزیر اقتصاد کار خود را آغاز می کند، با این حال اقدامات اولویت دار نمی تواند از تلاش برای مهار تورم و نقدینگی سرگردان، کاهش تاثیر تحریمها، بهبود وضعیت معیشتی مردم و توقف روند افت ارزش پول ملی خارج باشد.
چرخش های سیاسی ناگهانی، ترویج اصل بی اخلاقی است

 صبح ساحل، سیاسی _ تغییردولت که دراین هفته عملا به انجام رسید،یکی از بزرگترین تغییرات و جابه جایی ها در قدرت اجرایی کشور از لحاظ شیوه تفکر ،نحوه مدیریت امور ونوع گفتمان است.ت
رای اعتمادمجلس به وزرای پیشنهادی روحانی

صبح ساحل، سیاسی _ انتظار به پایان رسید و دولت تدبیر و امیدکار خود را آغازکرد. دکتر روحانی نخستین رییس جمهوری است که فهرست اعضای پیشنهادی کابینه خود را همزمان با مراسم تحلیل به مجلس ارایه کرد. واکنش های گروه های مختلف سیاسی پس از ارایه لیست آغاز شده است.
دو مدیر اسبق هرمزگان در میان وزرای پیشنهادی روحانی به مجلس

صبح ساحل، سیاسی _ در میان گزینه های پیشنهادی دکتر روحانی به مجلس دو چهره با سوابق مدیریت کلان در هرمزگان به چشم می خورد.به گزارش جنوب ایران، نگاهی به سوابق وزرای پیشنهادی دکتر روحانی به مجلس شورای اسلامی نشان می دهد که در ترکیب کابینه دو مدیر اسق هرمزگان به چشم می خورد که سابقه مدیریت در سطوح کلان را در هرمزگان تجربه کرده اند.
آغاز دولت تدبیر و امید

صبح ساحل، سیاسی _مراسم تحلیف دکتر حسن روحانی رییس جمهور ایران عصر دیروز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. 
انتقاد آیت ا... نعیم آبادی از جداسازی مناطقی از هرمزگان

صبح ساحل، سیاسی _آیت الله نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه روز قدس بار دیگر به مسئله مهم طرح های مطرح برای الحاق بخش هایی از هرمزگان به استان فارس هشدار داد. 
عرضه 2600 عنوان كتاب در نمایشگاه قرآن قشم

صبح ساحل، سیاسی _مدیر ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم درجمع خبرنگاران از افتتاح جشنواره ونمایشگاه قرآن در قشم خبرداد وگفت: نمایشگاه قرآن درسال گذشته نیز درجزیره زیبای قشم برگزار شدکه مورد استقبال کثیر مشتاقان قرآن وعترت قرار گرفت.  
تضعیف ارزش‌ها؛ هدف جنگ نرم

 صبح ساحل، سیاسی _فرمانده سپاه امام سجاد(ع) با بیان اینکه دشمن در جنگ نرم اقتدار نظام را مورد هدف قرار داده است، گفت: سپاه در این راستا طرح روشنگری را با هدف آگاهی‌بخشی آغاز کرده است. 
اتحاد مسلمانان، سلاحی که اسراییل را می ترساند

 صبح ساحل، سیاسی _زمانی خاورمیانه  مهد دیکتاتوری و اتحاد قومی _قبیله ای بود. نژاد و مذهب پایه و اساس تمامی مناسبات سیاسی و اقتصادی را تشکیل می داد و وجود مناقشه در فلسطین و دست اندازی های اسراییل به کشورهای کرانه باختری شاید تنها دغدغه مردم و حکومت های خاورمیانه بود نگرانی که بعضا با اعمال نفوذ امریکا و رشوه به سران وابسته آنها به نفع اسراییل نادیده گرفته میشد. 
هرمزگان در رتبه یازدهم تامین درآمدها قرار گرفت

صبح ساحل، سیاسی _ نشست شورای برنامه ریزی استان هرمزگان با تشریح آیین نامه اجرایی  ماده 194 و بیان جایگاه بودجه استان درسال 1392 برگزار شد.
اسامی33 نفر از اعضای کابینه دولت تدبیر و امید

صبح ساحل، سیاسی _ اعضای کابینه یازدهم در حالیکه چند روز تا استقرار رسمی این دولت بیشتر باقی نمانده است، یک گام تا نهایی شدن فاصله دارد، به طوریکه اکثر وزارتخانه ها وزرای پیشنهادی خود به مجلس را شناخته و به احتمال خیلی زیاد در روز تحلیف از سوی رئیس جمهور منتخب به مجلس شورای اسلامی معرفی خواهند شد.
کمبود روحانی؛ مشکل جدی هرمزگان

صبح ساحل، سیاسی _ مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان از کمبود روحاني در استان به عنوان يک مشکل جدي ياد کرد و افزود: در استان هرمزگان 2216 روستا وجود دارد که از اين تعداد، 500 روستا فاقد روحاني می باشد که اميد است با حمايت مرکز اين مشکل مرتفع شود.به
حضور مقامات خارجی در تحلیف حسن روحانی

صبح ساحل، سیاسی _ مراسم تحلیف رییس جمهور منتخب در روز 13 مرداد ماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود. بررسی ها نشان می دهد که این مراسم برای اولین بار در سطحی فراتر از تحلیف های قبلی برگزار خواهد شد و ابعاد بین المللی آن، بیش از آیین های مشابه قبلی برای رؤسای جمهور پیشین خواهد بود.
هشت نفر از اعضای کابینه روحانی پیشنهاد شدند

صبح ساحل، سیاسی _ روز گذشته، تابش از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از نهایی شدن فهرست کابینه روحانی توسط کارگروه‌های تخصصی که برای این کار در نظر گرفته شدند، خبر داد و گفت: این لیست در اختیار رئیس‌جمهور برگزیده قرار گرفته است. 
حرکت در مسیر تدبیر و اعتدال

صبح ساحل، سیاسی _ عضو کمیسون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت در مسیر تدبیر و اعتدال، سازندگی و پیشرفت کشور را به همراه خواهد داشت.
هیاهوهایی که فرصت ها را می سوزاند

صبح ساحل، سیاسی _ ابراز تمایل جک استراو برای سفر به ایران و دیدار با رییس جمهور منتخب این روزها سر و صدای زیادی بر پا کرده است ورای تمام اظهار نظرات گاها عجیب و تند برخی از سیاستمداران و مسوولان بررسی این ابراز تمایل میتواند نکات چندی را آشکار نماید.
نقش زنان در کابینه روحانی

صبح ساحل، سیاسی _ یکی از مباحثی که در روزهای تعیین کابینه دولت‌ها اذهان را متوجه خود می‌کند "حضور زنان در کابینه" است و سؤال‌های زیادی در خصوص تعداد و سمت‌های زنان کابینه جدید مطرح می‌شود.
همايش نكوداشت «آيت‌الله نعيم‌آبادی» برگزار می‌شود

صبح ساحل، سیاسی _ مسئول دفتر ستاد احيای امر به معروف هرمزگان از برگزاری همايش نكوداشت آيت‌الله نعيم‌آبادی، نماينده ولی فقيه در این استان به‌عنوان چهره ماندگار استان در نيمه دوم امسال خبر داد. 


نمایش 2731 الی 2760 از مجموع 3278 خبر