September 20, 2017 - ، ساعت 19:19
 
 
خداحافظی با دسته‌چک‌های قدیمی

صبح ساحل-اقتصادی:معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان جزئیات طرح جدید جایگزینی چک‌های الکترونیکی، گفت: چک‌های قدیمی تا اردیبهشت ماه سال ۹۷، در شبکه بانکی پردازش و پذیرش می‌شوند.
حواله های ساندرو استپ وی قابل فروش نیست

صبح ساحل-اقتصادی:معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا، با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر خرید و فروش حواله های خودروی ساندرو استپ وی در رسانه های خبری اعلام کرد: با توجه به عدم امکان صلح در قراردادهای پیش فروش این خودرو هر گونه عواقب احتمالی در جریان داد و ستد متوجه خریداران و فروشندگان است.
افزایش برداشت میگو در هرمزگان

صبح ساحل-اقتصادی:برداشت میگوی پرورشی در هرمزگان 10 درصد نسبت به پارسال افزایش یافته است.
فرایند تحویل پژو ۲۰۰۸ آغاز شد

صبح ساحل-اقتصادی:طبق اعلام ایران خودرو دعوتنامه تحویل خودروی پژو ۲۰۰۸ افرادی که موعد تحویل خودروی آنها شهریور ۱۳۹۶ است صادر شده و تحویل خودرو در چند روز آینده صورت خواهد گرفت.
جزيره هنگام،اولين منطقه گردشگرى حلال كشور می‌شود

صبح ساحل-اقتصادی:مديركل غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم از  جذب 150 نفر نيرو در منطقه آزاد قشم و 200 نفر نيرو در سراسر كشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
سه فروند اسکله شناور چند منظوره در بندر شهید رجایی ساخته شد

صبح ساحل-اقتصادی:معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از ساخت سه فروند رمپ اسکله شناور چند منظوره در تعمیرگاه دریایی بندر شهید رجایی با تکیه بر دانش و توانمندی متخصصان داخلی و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد.
آب شیرین کن ها 25درصد آب آشامیدنی روستاهای هرمزگان را تامین می کنند

صبح ساحل-اقتصادی:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان گفت: هم اکنون آب آشامیدنی مورد نیاز 25 از درصد روستاهای استان با 20 سایت آب شیرین کن تامین می‌شود.
استراتژی ما افزایش حقوق بازنشستگان بیش از نرخ تورم است

صبح ساحل-اقتصادی:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گوید باید با اعمال مشوق‌های بیمه‌ای به سمت رسمی کردن نیروهای کار برویم.
هشدار نابودی منابع آبی کشور!

صبح ساحل-اقتصادی:در حال حاضر ۲۵ درصد منابع آبی کشور بدون منبع درآمدی بوده و این در حالی است که باید این عدد زیر ۱۵ درصد باشد.
امکان پرداخت کارتی کرایه تاکسی‌ها

صبح ساحل-اقتصادی:یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیکی با اشاره به اهمیت گسترش خدمات کارتی به ضرورت ایجاد پایانه‌های کارتخوان یا بارکدی در تاکسی‌ها برای حل مشکل پول خرد در پرداخت کرایه تاکسی‌ها در کشور پرداخت.
صدور مجوز ساخت اولین طرح پتروشیمی در بزرگترین جزیره خلیج فارس

صبح ساحل-اقتصادی:با هدف تکمیل زنجیره ارزش گاز متان در صنعت پتروشیمی، اولین مجوز احداث یک مجتمع 500 هزار تنی پتروشیمی در دوران پسا برجام در جزیره قشم صادر شد.
امکان فروش برخی خودروهای لوکس توقیفی درداخل کشور

صبح ساحل-اقتصادی:یکسال پس از صدور رای دیوان عدالت اداری در رد مصوبه دولت مبنی بر ممنوعیت واردات خودرو با حجم موتور بالای2500 سی سی، اکنون مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی می گوید، آن دسته از خودروهایی که تا پیش از این مصوبه دولت وارد کشور شده اند، برای فروش در داخل منعی ندارند.
حساب سهام عدالت فوت شدگان افزایش می‌یابد

صبح ساحل-اقتصادی:مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریور ماه مهلت دارند حساب سهام عدالت خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند.
پراید به بایگانی تاریخ سپرده شود

صبح ساحل-اقتصادی:رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پراید در کلاس استانداردهای جهانی نیست و باید هر چه زودتر از رده خارج شود.
150 دفتر پیشخوان دولت در هرمزگان آماده ارایه خدمات مشترکان آبفار هستند

صبح ساحل-اقتصادی:رئیس اداره خدمات و امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان با اشاره به واگذاری برخی خدمات امور مشترکان این شرکت به دفاتر پیشخوان دولت ، گفت: هم اکنون 150 دفتر در این خصوص فعال هستند.
جلوی واردات را بگیریم با مجتمع‌های تجاری قشم چه کنیم

صبح ساحل- اقتصادی:مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با وجود تعداد زیاد مجتمع‌های تجاری فعال در قشم نمی‌توان جلوی واردات را گرفت، زیرا این اقدام، منجر به واردات قاچاق و از بین رفتن سرمایه بخش خصوصی می‌شود.
رشد شش درصدی جابجایی کالا در بندر شهید رجایی

صبح ساحل-اقتصادی:مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی ضمن اشاره به رشد 6 درصدی تخلیه و بارگیری انواع کالا در کارنامه عملیاتی بزرگترین بندر تجاری ایران، از افزایش 119 درصدی حجم کالاهای ترانشیپی طی پنج ماه نخست سال جاری خبر داد.
جمع آوری ۲۰ هزار بذر از جنگلهای حرا در میناب

صبح ساحل-اجتماعی:رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان میناب از آغاز برداشت و جمع آوری ۲۰ هزار بذر حرا از جنگل های حرا در تیاب، کلاهی و کرگان خبر داد.
«بی‌آبی»، ۴ روستای شهر فین را خالی از سکنه کرد

صبح ساحل-اقتصادی:بحران مهاجرت در شمال استان هرمزگان که درسال های گذشته کند شده بود، شتاب مجدد گرفته تا جایی که از ۱۲۸ روستا در شهر فین، ۴ روستا به دلایل مختلف از جمله بی‌آبی و نبود سایر امکانات خالی از سکنه شده است.
۱۲۰ میلیارد تومان مشوق صادراتی به چه کسانی می‌رسد؟

صبح ساحل-اقتصادی:بسته حمایت از صادرات غیر نفتی از اختصاص ۱۲۰ میلیارد تومان به عنوان مشوق‌های صادراتی خبر داده و اولویت دریافت این مشوق‌ها را برای شرکت‌های دانش بنیان اعلام کرده است.
کاشت زعفران در شهرستان حاجی آباد

صبح ساحل-اقتصادی:رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان حاجی آباد از کاشت زعفران در ایستگاه تولید بذر و نهال باغات این شهرستان خبر داد.
آغاز برداشت بنه از ارتفاعات بستک

صبح ساحل-اقتصادی:برداشت بنه از ارتفاعات شهرستان بستک آغاز شد.
آغاز کشت هنداونه پاییزه در سه هزار و 500 هکتار از زمین های میناب

صبح ساحل-اقتصادی:مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میناب گفت: در کشت پاییزه امسال سه هزار و 500 هکتار از زمین های کشاورزی میناب به زیر کشت هندوانه می رود.
جایگزین پراید با قیمتی متفاوت به بازار می آید

صبح ساحل-اقتصادی:سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس گفت: خودروهای جایگزین پراید با شرایط قیمتی متفاوت با در نظر گرفتن توانایی اقشار مختلف در بازار عرضه خواهند شد.
شناسایی منشاء‌ ارز در گمرک امکانپذیر شد

صبح ساحل- اقتصادی  ،سرپرست گمرک ایران از فراهم شدن شفافیت در مصارف ارزی کشور خبر داد و گفت: با استقرار دستگاه‌های ایکس ری، ۴۸۰ مورد قاچاق انسان در گمرکات کشف شد.
پایان خام فروشی زمین‌های قشم

صبح ساحل-اقتصادی:مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از سه طرح آماده سازی 98، 74 و 65 هکتاری شهرک های مدرن در غرب شهر قشم بازدید کرد.
200میلیون تومان اعتبار برای کنترل آفت سرخرطومی خرما در هرمزگان نیاز است

صبح ساحل-اقتصادی:  مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی استان هرمزگان گفت: 200 میلیون تومان اعتبار برای ردیابی و کنترل آفت سوسک سرخرطومی حنایی خرما در نخلستان های استان نیاز است .
10 گونه گیاه دارویی در هرمزگان کشت می شود

صبح ساحل-اقتصادی:مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: با توجه به شرایط اقلیمی ، امسال حدود 10 گونه گیاه دارویی در 67 هکتار از زمین های کشاورزی استان کشت می شود.
579 مدرسه در هرمزگان نیازمند مقاوم سازی است

صبح ساحل-اقتصادی:سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: در حال حاضر 579 مدرسه در قالب دو هزار و 428 کلاس درس در استان نیازمند مقاوم سازی است.
آغاز برداشت میوه درختان مراتع کوهستانی بشاگرد

صبح ساحل-اقتصادی:رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بشاگرد از آغاز برداشت میوه درختان بنه و کسور از مراتع کوهستانی شهرستان بشاگرد خبر داد.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3821 خبر