July 23, 2017 - ، ساعت 13:06
 
 
جلسه راهکارهای افزایش حمل و نقل کانتینری در راه آهن هرمزگان

صبح ساحل-اقتصادی: مدیرکل راه آهن هرمزگان از برگزاری جلسه راهکارهای افزایش حمل و نقل کانتینری در این اداره کل خبر داد
تأسیسات فرآورش گاز «هنگام» تا پایان سال به بهره برداری می رسد

صبح ساحل-اقتصادی: سرپرست منطقه عملیاتی قشم در شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: تأسیسات فرآورش گاز هنگام تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
آغاز برداشت آلوئه ورا از مزارع هرمزگان

صبح ساحل-اقتصادی: برداشت گیاه آلوئه ورا از مزارع هرمزگان آغاز شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان  ،گرگیج مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: برداشت برگ آلوئه ورا در 40 هکتارمزرعه و در ۳ چین در فصل های زمستان ، بهار و تابستان است.
بهره گیری از توانمندی های هرمزگان منجر به اشتغالزایی بیشتر خواهد شد

صبح ساحل-اقتصادی: استاندار هرمزگان گفت: اگر از ظرفیت ها و توانمندی های استان هرمزگان بیشتر بهره ببریم قطعا خواهیم توانست شغل بیشتری در استان ایجاد کنیم.
۸۰ درصد اعتبارات به دلیل نابسامانی ها از بین می رود

صبح ساحل-اقتصادی: رئیس شورای حمل و نقل استان هرمزگان گفت: ۸۰ درصد اعتبارات به دلیل نابسامانی ها از بین می رود.
بیکاری جوانان بشاگردی با وجود ظرفیت‌های عظیم معدنی

صبح ساحل-اجتماعی: بیکاری در بشاگرد با وجود معادن ارزشمندی که راکد مانده‌اند 53 درصد از جمعیت این منطقه را به‌طور نسبی دچار فقر اقتصادی کرده است، شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری و محرومیت را در کشور داراست.
تامین آب هشت هزار روستایی درغرب قشم تا پایان مرداد 96

صبح ساحل-اقتصادی: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان گفت: آب آشامیدنی هفت هزار و 998 نفر روستایی در 9 روستای غرب شهرستان قشم تا پایان مرداد ماه جاری تامین می شود.
پرورش 8 تن ماهی گرمابی در استخرهای روستایی سیریک

صبح ساحل-اقتصادی: رئیس شیلات سیریک گفت: با هدف کمک به معیشت خانواده وصادرات امسال 8تن ماهی گرمابی درسطح 2هکتار ازاستخرهای روستایی این شهرستان درحال پرورش است.
گمرک 100 ساله شیو پارسیان لنگ ارتقا ازملوانی به تجاری

صبح ساحل-اقتصادی: فرماندار پارسیان گفت: گمرک ملوانی 100 ساله شیو این شهرستان در راستای اقتصاد مقاومتی و افزایش صادرات کالا به کشورهای حوزه خلیج فارس ازجمله قطر و همچنین بهبود معیشت مردم نیازمند ارتقا به تجاری است.
تأکید کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت توسعه بنادر هرمزگان

صبح ساحل-اقتصادی: اعضای کمیسیون عمران مجلس از دو بندر شهید رجایی و شهید باهنر بازدید کردند و از نزدیک در جریان مشکلات این بنادر قرار گرفتند.
آغاز برداشت رطب از 500 هکتار نخیلات شهرستان بندرلنگه

صبح ساحل-اقتصادی: برداشت رطب از 500 هکتار از نخیلات شهرستان بندرلنگه آغاز شد.
امکان بهره مندی جمعیت 400 میلیون نفری کشورهای منطقه ازبندرشهیدرجایی

صبح ساحل-اقتصادی: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به به جایگاه فرامنطقه ای و بین المللی بندر شهید رجایی گفت: این بندر از جمله ممتازترین بنادر منطقه است و شرایط مناسبی برای بهره مندی جمعیت 400 میلیون نفری کشورهای آسیای میانه را فراهم کرده است.»
قیمت کوئیک بین ۳۳ تا ۴۰ میلیون تومان

صبح ساحل-اقتصادی: معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا از عرضه خودروی کوئیک در مدل‌های مختلف آن به قیمت بین ۳۳ تا ۴۰ میلیون تومان خبر داد.
قلمرو هرمزگان جولانگاه قاچاقچیان نیست

صبح ساحل-اقتصادی: ناظر گمرکات هرمزگان در جلسه شورای جنگ نرم فرماندهی انتظامی استان گفت: با توجه به اشراف اطلاعاتی کامل گمرک و نیروی انتظامی و مجهز شدن به تجهیزات نظارتی و کنترلی، قلمرو هرمزگان دیگر جولانگاه قاچاقچیان نیست. 
پویایی اقتصاد در گرو احیاء فرهنگ شکرگزاری و قناعت است

صبح ساحل- اقتصادی: نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، پویایی اقتصاد را در گرو احیاء فرهنگ شکرگزاری، احسان و قناعت دانست.
همكاری موسسه Gfz آلمان با منابع طبيعی استان هرمزگان

صبح ساحل-اقتصادی: مدير كل منابع طبيعی و آبخيزداری هرمزگان از همكاری مركز تحقيقات علوم زمين آلمان ((gfz  در پايش عرصه های منابع طبيعی استان و بررسی پديده ها و رفع چالش های موجود در استان خبر داد.
آغاز برداشت انجیر از باغ های هرمزگان

صبح ساحل-اقتصادی: برداشت انجیر در 310 هکتار از باغ های هرمزگان آغازشد.
بیش از 5هزار تن‌خرما برداشت شد

صبح ساحل-اقتصادی: برداشت رطب از هزار و 860 هکتار از نخلستان های بستک آغاز شد.
جزایر خلیج‌فارس می‌توانند کانون توسعه‌کشور شوند

صبح ساحل- اقتصادی: معاون اول رئیس‌جمهور گفت: یکی از اولویت‌های اصلی کشور این است که همه جزایر خلیج‌فارس باید با کمک مناطق آزاد به کانون توسعه و پیشرفت کشور تبدیل شوند.
سرمایه گذاری چینی‌ها در قشم

صبح ساحل-اقتصادی: مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم از مذاکرات نهایی و سرمایه‌گذاری 15ساله چینی‌ها در ساخت شهر فرودگاهی قشم خبر داد.
چند درصد ورودی بازار کار زن هستند؟

صبح ساحل-اقتصادی: بررسی نتایج یک تحقیق کارشناسی از این حکایت دارد که از جمعیتی که طی سه سال اخیر وارد بازار کار شده‌اند حدود ۴۰ درصد زن هستند.
مصرف بنزین به اوج خود رسید

صبح ساحل-اقتصادی: معاون شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه مصرف بنزین در ایران به بیش از ۸۳ میلیون لیتر رسیده است، اظهار کرد: با وجود اینکه مصرف بنزین در کشور به پیک خود رسیده، مشکلی در تامین بنزین وجود ندارد.
انقلاب جدید در حوزه اینترنت

صبح ساحل-اقتصادی: یک کارشناس فناوری اطلاعات با بیان ضرورت فرهنگ‌سازی مناسب برای ورود اینترنت اشیاء به کشور، مزایای استفاده از اینترنت اشیاء را تسهیل در امور مربوط به ترافیک شهری، سلامت و بهداشت، کشاورزی، صنعت و امور خانه‌داری عنوان کرد.
تبدیل پالایشگاه نفت‌ستاره خلیج‌فارس به‌هاب تولید‌بنزین

صبح ساحل-اقتصادی: مجری طرح پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس گفت: این پالایشگاه از لحاظ پالایشگاه میعانات گازی با این ابعاد در دنیا رقیبی ندارد و می توان به جرئت گفت این پالایشگاه بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی در دنیا است.
توسعه و بازسازی شبکه توزیع روستای کریان شهرستان میناب

صبح ساحل-اقتصادی: معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از توسعه و بازسازی شش هزار و ۷۰۰ متر شبکه توزیع در روستای کریان شهرستان میناب خبر داد.
1000 کیلومتر راه روستایی دیگر در هرمزگان احداث می شود

صبح ساحل-اقتصادی: مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از تدوین برنامه سال دوم برای احداث 1000کیلومتر راه روستایی دیگر در استان هرمزگان خبر داد.
افزایش ۶۳ درصدی درآمد دولت از واردات خودرو

صبح ساحل-اقتصادی: درآمد دولت از مالیات واردات خودرو در سال گذشته حدود ۶۳ درصد نسبت به سال قبل از آن افزایش یافته است.
افزایش تسهیلات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی و امید هرمزگان

صبح ساحل-اقتصادی: مدیر صندوق کارآفرینی و امید هرمزگان از افزایش 50 درصدی تسهیلات اشتغالزایی این صندوق در سالجاری در مقایسه با سال گذشته خبر داد.
استان هرمزگان،رکورددار بیشترین سازه‌های ساحلی

صبح ساحل-اقتصادی: معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: در مجموع طول ساحلی کشور ۹۷۳ سازه داریم و هرمزگان به واسطه برخورداری از بیشترین نوار ساحلی، دارای بیشترین سازه های ساحلی نیز هست.
سرمایه گذاری یک شرکت ویتنامی در منطقه آزاد قشم

صبح ساحل-اقتصادی: وزیر صنعت، معدن و تجارت از ارائه پیشنهادی در قالب لایحه دولت به مجلس خبر داد تا ارزش افزوده طلا و فلزات گرانبها از ۹ درصد به ۳ درصد کاهش یابد.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3515 خبر