December 12, 2018 - ، ساعت 04:42
 
 
احداث صنايع انرژي بر پارسيان غرب استان را متحول می کند

صبح ساحل، اقتصادی _ معاون برنامه ريزي استانداری هرمزگان:با احداث صنايع انرژي بر پارسيان، تحولي نوين در غرب استان ايجاد مي شود.
پل خلیج فارس سال آینده به بهره برداری می رسد

 صبح ساحل، اقتصادی _ پل بزرگ خلیج فارس، که بندر لافت در جزیره ی قشم را به بندر پهل در استان هرمزگان متصل می کند، تا پایان سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
مقصر گرانی پیاز در هرمزگان کیست

صبح ساحل، اقتصادی _ در حالی که قیمت پیاز طی چند روز اخیر روند صعودی داشته و این سوال برای مصرف کنندگان به وجود آمده که چرا پیاز به یکباره این چنین افزایش قیمت داشته است هیچ کدام از مسوولین استانی سازمانشان را متولی کنترل و نظارت بر قیمت این محصول نمی دانند!!!
پول های معلق در کمین دارندگان کارت های اعتباری

صبح ساحل، اقتصادی _ به عنوان یک شهروند واردفروشگاهی می شوید، فروشگاهی بزرگ که تبلیغات آن در همه شهر دیده می شود، لبخندهای متصدیان فروشگاه تبریک بر لب دارند، از انتخاب شماتشکر می کنند و شما هم خوشنود از اینکه به تدریج فضاهای فروشگاهی اندکی حال و هوای بهار را تقدیم می کنند . 
مدعیان قیمت گذاری خودروچه خواهندکرد

صبح ساحل، اقتصادی _ در حالی که چند روز بیشتر نیست که  از سخنان شیرین رییس جمهور در رسانه ملی می گذرد بازار و مردم چشم انتظار پایین آمدن نرخ خودرو آن هم به صورت ضرب الاجل بنا به خواسته  رییس جمهوری هستند و اخبار مربوط به قیمت خودرو را دنبال می کنند.
اعلام شرایط جدید پرداخت تسهیلات 50 میلیونی مسکن درهرمزگان

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیرشعب بانک مسکن استان هرمزگان از پرداخت تسهیلات مسکن با شرایط جدید خبرداد. «علی کمالی» درگفت وگو با صبح ساحل گفت: درشرایط جدید تسهیلات ساخت مسکن استفاده همزمان از حساب صندوق پس‌انداز ساخت و اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن امکانپذیر شده است.
فولاد هرمزگان پرچمدار شکست تحریم ها

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیرعامل فولاد خوزستان گفت: از آنجاکه فولاد هرمزگان بعنوان پیشرفته ترین کارخانه فولادي کشور در اوج تحریمها ساخته و به بهره برداری رسیده است، پرچمدار تحریمها است.
پراید۱۲میلیون می شود

صبح ساحل، اقتصادی _ رمضانعلی سبحانی‌فر با تشریح جزئیات جلسه کارگروه مشترک دولت و مجلس برای تدوین شیوه نامه جدید قیمت‌گذاری خودرو، گفت: با نهایی شدن این دستورالعمل، قیمت مصوب خودروها ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت و در نهایت قیمت خودرویی مثل پراید ۱۲ الی ۱۳ میلیون خواهد شد.
فرمانداری ابوموسی واردات پورشه را تکذیب کرد

صبح ساحل، اقتصادی _ بخش «رسانه‌های دیگر ایسنا» در تاریخ 6 اسفند 91 خبری را به نقل از شفاف نیوز منتشر کرد که می‌گفت 500 دستگاه پورشه از ابوموسی وارد شده است. فرمانداری ابوموسی توضیحاتی راجع به این خبر منتشر کرده است. 
پیش فروش سکه یا بالا بردن قیمت سکه؟

صبح ساحل، اقتصادی _ در پی اعلام قیمت پیش فروش سکه از سوی رئیس کل بانک مرکزی، قیمت انواع سکه در بازار با افزایش روبرو شد .
هرمزگان با عطر شکوفه‌های انبه به استقبال بهار می‌رود

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیر باغبانی جهاد کشاورزی هرمزگان از گلدهی درختان انبه در شهرستان‌های میناب، رودان و بندرعباس خبر داد.
عیدانه پر دردسر

صبح ساحل، اقتصادی _ بالاخره بعد برگزاری نشست های  مختلف بین دولت و مجلس و تصمیمات اتخاذ شده عیدانه ای که به قول دولت کمک برای خرید شب عید مردم است به حساب سرپرست خانوارها واریز شد و این شد آغاز دردسری به نام ازدحام و شلوغی در بازار ، بانک ها و مراکز خرید سطح شهر.
کاهش قیمت مرغ منجمد

صبح ساحل، اقتصادی _ معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از روند مطلوب توزیع مرغ منجمد با قیمت 4 هزار و 700 تومان خبر داد.
کسب سه مقام نخست برای استان هرمزگان در حوزه اشتغال

صبح ساحل، اقتصادی _ استان هرمزگان سه مقام نخست کشوری را در حوزه اشتغال کسب کرد. 
مانور مقابله با سوانح دریایی

صبح ساحل، اقتصادی _ در آستانه فرارسیدن تعطیلات نوروز 92، مانور مقابله با سوانح دریایی  در بندر شهید حقانی بندرعباس با موفقیت اجرا شد.
پیش فروش نوروزی بلیط های قطار

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیرکل راه آهن هرمزگان از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیط قطارهای نوروزی در استان خبر داد.
شهرداري بندرعباس تخفيف ويژه مي دهد

 صبح ساحل، اقتصادی _ شهردار بندرعباس اعلام کرد که بدهکاران شهرداري بندرعباس در صورت پرداخت بدهي خود تا پايان اسفند، از تخفيف ويژه برخوردار مي شوند.
دستور تجدیدنظر در قیمت جدید خودروها صادر شد

صبح ساحل، اقتصادی _ وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به صحبت‌های رئیس جمهور در مورد بازار خودرو ، گفت: صبح امروز به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دستور دادم که بررس ی کنند چگونه می توان در قیمت جدید خودروهای تولید داخل تجدیدنظر کرد.
400بازارچه صنایع دستی درایام عید نوروز برپا می شود

صبح ساحل، اقتصادی _ معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: هنرمندان صنایع دستی در افزون بر 400بازارچه صنایع دستی در قالب چهارهزار و 500غرفه و سیاه چادر عشایری در کشور به استقبال بهار و عید نوروز می روند.
نصب 47 دستگاه بر روی چاه های آب شرب رودان

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان از نصب تعداد47 دستگاه کنتور حجمی الکترومغناطیسی بر روی ورودی مخازن و منابع تولید آب در روستاهای شهرستان رودان خبر داد.
گرانی پوشاک دغدغه مردم بندرعباس

 صبح ساحل، اقتصادی _ در حالی که روزهای پایانی سال را می گذاریم و بیشتر خانواده ها خودشان را برای نوروز آماده می کنند بازار ها گرمتر می شوند و تعداد زیادی از شهروندان را می بینیم که برای خرید پوشاک، کیف و کفش و .... به بازار ها آمده اند.
تولید بیش از 146هزارتن شمش آلومینیوم در هرمزآل

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیرعامل مجتمع آلومینیوم هرمزآل گفت: 146هزارو 507تن شمش آلومینیوم ازامسال تاکنون دراین مجتمع تولید شده است.
همایش شرکای ماندگار بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان برگزار شد

صبح ساحل، اقتصادی _  نخستین همایش شرکای ماندگار بانک مهر اقتصاداستان هرمزگان دربندرعباس برگزار شد. در این همایش باشکوه «امینی» رئیس دفتر مدیرعامل بانک مهراقتصاددرسخنانی هدف از برگزاری این همایش را حفظ وارتقای ارزش مشتریان، تقویت فرهنگ مشتری‌مداری و ... عنوان کرد. 
ماجرای واردات 500 پورشه میلیاردی از جزیره ابوموسی

صبح ساحل، اقتصادی _ رئیس کمیسیون شوراها با بیان اینکه اخیرا خبر رسیده تعداد 500 دستگاه خودروی لوکس پورشه از طریق جزیره ابوموسی به کشور وارد شده گفت: مرجع واردکننده و ارز تخصیصی به این خودروهای لوکس مبهم است.
لطفا کالای گران نخرید

صبح ساحل، اقتصادی _ جمعی از  اقتصاددانان تاکید کردند: در شرایط اقتصادی فعلی و نوسانات شدید در قیمت بیشتر کالاها بهتر است مردم کالاهایی را که موردنیازشان نیست نخرند و در خانه تلنبار نکنند زیرا همین اقدام باعث تشدید گرانی ها و تورم می شود.
پايان تعميرات اساسي واحدهای پالايشگاه نفت بندرعباس

صبح ساحل، اقتصادی _ واحد آيزوماكس شركت پالايش نفت بندرعباس  به مراحل پاياني تعميرات اساسي خود رسيد و آماده راه اندازي شد.
تعیین دستمزد بر مبنای تامین معیشت خانوار

صبح ساحل، اقتصادی _ سرپرست وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی، گفت: برای دستیابی به رقم واقعی دستمزد باید عواملی مانند کاهش هزینه های تولید و تامین معیشت خانوار کارگری محقق شود.
طرح های هادي روستايی؛ سند توسعه روستا

صبح ساحل، اقتصادی _ طرح هادي روستاي مرد نو شهرستان بستک طي مراسمي با حضور   شاملو معاون عمران روستايي بنياد مسکن انقلاب اسلامي ، جباري نماينده مردم در مجلس شورای اسلامی ،   ذاکری مدير کل بنياد مسکن مسوولان و ديگر عوامل اجرايي  به بهره برداري رسيد.
ارز، طلا و سکه روزهای متلاطمی را می گذرانند

صبح ساحل، اقتصادی _ آمارها و بررسی نرخ ارز، سکه و طلا حاکی از آن است که این روزها  صرافان و زرگران با بازار  متلاطمی رو به رو هستند و نوسان زیاد نرخ ارز و طلا باعث سردرگمیشان شده است.
بازدید سفیر فنلاند از منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

  صبح ساحل، اقتصادی _  : سفیر فنلاند در جریان بازدید از منطقه ویژه  اعلام کرد:نقش آفرینی مناطق ویژه در توسعه اقتصادی، جذب سرمایه گذاری، خلق کار، گردش سرمایه، تبادل دانش مدیریت، انتقال فن آوری، تقویت صادرات غیر نفتی، توسعه زیر ساختها به عنوان یک مکانیزم  شتاب به سوی  اقتصادی پویا هدف گذاری  گردیده است 


نمایش 4561 الی 4590 از مجموع 5088 خبر