June 24, 2017 - ، ساعت 14:45
 
 
از خرمای لور سیریک تا سیب درختی بشاگرد

صبح ساحل ، اقتصادی - بشاگرد تنها شهرستان در هرمزگان است که با وضعیت آب و هوایی مناسب هر ساله مقدار زیادی سیب درختی تولید می کند.
ایران فرصت تجارت به قطر را از دست ندهد

 صبح ساحل ، اقتصادی -   رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: فرصتی که برای تجارت با قطر برای ایران و هرمزگان پیش آمده ..
اهتمام مدیران مدارس در اجرای دقیق دستورالعمل ثبت نام دانش آموزان

صبح ساحل ، اجتماعی - یکی از دغدغه های خانواده ها در این ایام، نام نویسی دانش آموزان در مدارس است که دبیر ستاد ثبت نام آموزش وپرورش قشم از پیگیری اجرای دقیق شیوه نامه ثبت نام توسط مدیران خبرداد.
صادرات کالا از بندرلنگه به قطر 70 درصد افزایش می یابد

 صبح ساحل ، اقتصادی -  مدیرکل گمرک بندرلنگه در هرمزگان گفت: با توجه به ظرفیت موجود صادرات کالا از بندرلنگه به کشور قطر در روزهای آینده 70 درصد افزایش یابد.
افزایش روابط تجاری با عمان از طریق بندر عباس

 صبح ساحل ، اقتصادی - مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر دستاوردهای سفر هیأت تجاری استان هرمزگان به بندر خصب کشور عمان به منظور افزایش تعاملات تجاری، مسافری و گردشگری دریایی با این کشور را تشریح کرد .
آغاز بهره‌برداری از طرح‌های هفته جهاد‌کشاورزی

 صبح ساحل ، اقتصادی - محمدخداکریمی // رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از افتتاح  6طرح در هفته جهاد کشاورزی خبرداد.
آمریکا در پی خارج کردن پسته ایرانی از گردونه رقابت بین المللی است

صبح ساحل ، اقتصادی -  یک فعال بازرگانی می گوید : آمریکا با سیاست های مختلف در پی خارج کردن پسته ایرانی از گردونه رقابت در بازارهای بین المللی است.
مقصر رسوب کالا در بنادر ، گمرک نیست

 صبح ساحل ، اقتصادی - یک فعال صنفی حمل و نقل و ترانزیت کالا با بیان اینکه پنجره واحد گمرک بسیاری از کارها را تسهیل کرده، گفت: آنچه سبب می شود تا کالا در گمرک معطل شود، دستگاه های صادرکننده مجوزها هستند.
۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات جدید رسید

صبح ساحل ، اقتصادی - معاون وزیر صنعت از پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات جدید برای ۱۰ هزار واحدتولیدی در روند طرح رونق خبر داد.
بازدید نمایندگان اتحادیه اروپا از روند صید و صادرات آبزیان در هرمزگان

 صبح ساحل ، اقتصادی - مدیرکل شیلات هرمزگان در حاشیه بازدید  نمایندگان اتحادیه اروپا از روند صیدو صادارات آبزیان در هرمزگان گفت:شیلات هرمزگان به عنوان یک استان کامل از لحاظ شیلاتی گام های محکمی در رابطه با صادرات آبزیان برداشته است.
ارسال نخستین محموله صادراتی هرمزگان به قطر

صبح ساحل ، اقتصادی - مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: ۱۸۰ تن میوه و تره بار به عنوان نخستین محموله صادراتی از طریق این بندر توسط یک فروند لندینک کرافت به کشور قطر صادر شد.
بهره‌برداری از ۱۱ پروژه سرمایه‌گذاری در بندرشهید رجایی

 صبح ساحل ، اقتصادی - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با بهره‌برداری از ۱۱ پروژه در بندرشهیدرجایی علاوه بر ایجاد تحول در بزرگترین بندر تجاری ایران، برای حدود ۸۰۰ نفرشغل ایجاد می‌شود.
کاهش 50 مگاواتی مصرف برق در هرمزگان با کاهش ساعت کاری دستگاه های دولتی

صبح ساحل ، اقتصادی -  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: در صورت کاهش ساعت کاری دستگاههای دولتی پیک مصرف استان حداکثر 50 مگاوات کاهش می یابد. 
اتمام فاز نخست آبشیرین کن بندرعباس تا شهریور ماه

صبح ساحل ، اقتصادی -  معاون نظارت بر بهره برداری آبفای کشور از اتمام فاز نخست آبشیرین کن بندرعباس تا شهریور ماه امسال خبر داد. 
صاحبان دو خودرو چقدر باید مالیات دهند؟

صبح ساحل ، اقتصادی - طبق بخشنامه جدید مالیاتی سازمان امور مالیاتی درباره مشاغل خودرویی افرادی که دو خودرو یا بیشتر داشته باشند .
توزیع شکر برای کنترل بازار در ماه رمضان

صبح ساحل ، اقتصادی - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۶ گفت: در راستای تنظیم و کنترل بازار هرمزگان در ماه رمضان، شکر را به قیمتی مناسب در بین تعاونی ها و صنوف توزیع کرده ایم.
صرفه جویی میلیاردی با گازسانی به نیروگاه بخار بندرعباس

صبح ساحل ، اقتصادی - پارسا پروین مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان با اعلام این خبر گفت:در راستای تحقق گازرسانی به نیروگاه بخار بندرعباس در سال1395و  جایگزینی سوخت گاز طبیعی به جای مازوت ..
خودروهای لوکس قاچاق، سوژه تازه مخالفان دولت

صبح ساحل ، اقتصادی -  ماجرای خودروهای لوکس قاچاق این روزها خوراک رسانه‌ها شده و هر بار هم برخی خبرگزاری‌های خاص، با جهت‌دهی خاص به این موضوع پرداخته‌اند.
گردشگران عمانی با خودرو شخصی به قشم سفر می‌کنند

 صبح ساحل ، اقتصادی -  معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از فراهم شدن امکان سفر دریایی عمانی‌ها با انتقال خودور شخصی به جزیره قشم خبر داد .
ارائه خدمات بندری به قطرها

صبح ساحل ، اقتصادی - معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی گفت: هنوز تصمیمی در خصوص تردد کشتی های تجاری بین بنادر ایران و قطر اتخاذ نشده، اما اگر این کشور تقاضای ارائه خدمات بندری و دریایی داشته باشد .
افزایش تبادلات تجاری و اقتصادی ایران با کشور قطر از طریق هرمزگان

صبح ساحل ، اقتصادی - رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت هرمزگان از افزایش تبادلات تجاری و اقتصادی با کشور قطر خبر داد.
خرید تضمینی گندم، راهکاری برای تامین امنیت کشت و کشاورز

 صبح ساحل ، اقتصادی - خرید تضمینی محصولات کشاورزی به ویژه محصولاتی که به صورت مستقیم به امنیت غذایی مردم مرتبط هستند، امری بسیار اساسی است .
صادرات یک میلیارد دلاری از منطقه ویژه خلیج فارس

  صبح ساحل ، اقتصادی - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: میزان صادرات تولیدات صنایع مستقر در این منطقه طی سال 95 در مقایسه با سال قبل از آن با 22 درصد افزایش به بیش از یک میلیارد دلار ...
دستیبابی به رشد اقتصادی و اشتغالزایی با حمایت از تولید امکان پذیر است

صبح ساحل ، اقتصادی -   استاندار هرمزگان ضمن تاکید بر تلاش همه دستگاه های مسئول در رفع موانع تولید و جذب سرمایه گذاری، گفت: دستیابی به رشد اقتصادی و اشتغالزایی با حمایت از بخش تولید امکان پذیر است.
۶۶ درصد صادرات غیرنفتی کشور از طریق هرمزگان انجام می‌شود

صبح ساحل ، اقتصادی -  مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: ۶۶ درصد صادرات غیرنفتی کشور از طریق هرمزگان انجام می‌شود.
پیشرفت حفاری میدان گازی کیش از مرز 85 درصد گذشت

 صبح ساحل ، اقتصادی -  قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه پیشرفت حفاری 14حلقه چاه میدان گازی کیش از مرز 85 درصد گذشته است، گفت: حفاری چاه های میدان کیش امسال به پایان می رسد.
برداشت لیموترش در هرمزگان آغاز شد

صبح ساحل ، اقتصادی - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: برداشت لیموترش از سطح 9 هزار و 900 هکتار از باغ های این استان آغاز شده است.
میزهای تخصصی تجارت خارجی در هرمزگان تشکیل شود

 صبح ساحل ، اقتصادی -   استاندار هرمزگان بر لزوم تشکیل میزهای تخصصی تجارت خارجی در استان تاکید کرد و گفت: تشکیل این میزها نقش موثری در تسهیل و تسریع فرآیندها دارد که باید با مشارکت بخش خصوصی این میزها دایر شود.
بندر «باری» ایتالیا و بندرعباس خواهر خوانده می‌شوند‌

 صبح ساحل ، اقتصادی -  مشاور امور سرمایه گذاری استاندار هرمزگان از درخواست بندر باری واقع در استان پولیای ایتالیا برای پیوند خواهر خواندگی با بندرعباس خبرداد.
رونق بنادر و سواحل جنوبی کشور یک راهبرد کلان در دولت است

صبح ساحل ، اقتصادی -  معاون سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: رونق بنادر و سواحل جنوبی کشورمان یک راهبرد ویژه در دولت است که حجم سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در این حوزه گواهی بر این نگاه ویژه است.


نمایش 31 الی 60 از مجموع 3361 خبر