July 23, 2017 - ، ساعت 13:14
 
 
پیکان باز نمی‌گردد

صبح ساحل، اقتصادی _ انتشار خبر دور جدید تحریم‌های آمریکا در قالب تحریم صنعت خودرو کشورمان، علاوه بر حدس و گمان در ارتباط با ابعاد، گستردگی و تاثیر آن بر این صنعت، برخی را بر آن داشت تا خودی نشان داده و در پوشش نظر کارشناسی سخنانی بی‌پایه را بر زبان آورند که با توجه به رشد صنعت خودرو در کشور، موجب وهن آن است. 
قیمت‌گذاری ارز مرجع متوقف شد

صبح ساحل، اقتصادی _ بانک مرکزی قیمت ارزهای مبادلاتی را پنج شنبه گذشته در مرکز مبادلات ارزی اعلام کرد و درعین حال طی دو روز اخیر نرخ گذاری ارزهای مرجع مانند یورو و پوند توسط بانک مرکزی متوقف شده است.
پیشرفت32درصدی پل خلیج‌فارس

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیرعامل سازمان منطقه‌ آزاد قشم گفت: ساخت پل خلیج فارس که سال گذشته آغاز شد اکنون با 32 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.
نقطـــه امیـد فولاد هرمزگان

صبح ساحل، اقتصادی _ فولاد مبارکه اصفهان که این روزها به عنوان قطب صنعت کشور از آن یاد می شود توانسته درسال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی علاوه بر ثبت رکوردهای متوالی ماهانه فراتر از برنامه پیش بینی شده بین 7 تا 27 درصد درخطوط تولیدی این شرکت رشد داشته باشد.
توزیع گوشت مرغ با قیمت مصوب 5 هزار تومان

 صبح ساحل، اقتصادی _ تعیین زمان آغاز طرح ضیافت رمضان از 14 تیر ماه و توزیع گوشت مرغ با قیمت مصوب پنج هزار تومان در هرمزگان از مهمترین مباحث طرح شده در نشست ستاد تنظیم بازار این استان است.
بارگیری خودرو در بندرلنگه

صبح ساحل، اقتصادی _ معاون دریایی و بندری اداره بنادر ودریانوردی بندرلنگه از آغاز عملیات بهره برداری از سکوی فلزی بارگیری خودروها در این اداره خبر داد.
پتانسیل قشم در اقتصاد

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پتانسیل قوی و بالای این جزیره جهت ارائه کمک و نقش آفرینی در اقتصاد کلان کشور خبر داد.
پرونده شرکتی هاعده ای را جا گذاشت

صبح ساحل، اقتصادی _ مصوبه های ناگهانی و یکباره که فضای اشتغال وبازار و بسیاری حوزه های دیگر را درکشور تحت تاثیر قرار دهد ومدتها به سردرگمی مردم بینجامد در دولت نهم و دهم کم نبوده است.
رانا هاچ بک می شود

صبح ساحل، اقتصادی _ معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از عرضه مدل هاچ بک خودروی رانا تا پایان سال جاری خبر داد.
استقرار گمرک در منطقه لیردف

صبح ساحل، اقتصادی _ نماینده شهرستان‌های شرقی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های استاندار هرمزگان مشکل شهر شدن لیردف و استقرار گمرک این منطقه درحال برطرف شدن است.
محصول لیموترش هرمزگان 40هزارتن کاهش یافت

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: شیوع بیماری جاروگ و امحاء باغهای لیموترش، موجب کاهش 40هزارتنی این محصول شده است.
خروج گندم از هرمزگان ممنوع است

صبح ساحل، اقتصادی _ مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان از افزایش پنج برابری خرید گندم توسط شبکه تعاون روستایی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد و گفت: برای جلوگیری از سوء استفاده، خروج گندم از تمام گلوگاه‌ها و مرزهای استان ممنوع شده است.
جزییات لوله کشی گازخانگی و تجاری در بندرعباس

صبح ساحل، اقتصادی _ شهروندان بندرعباس برای اجرای لوله کشی گاز خانگی و تجاری به مجریان ذیصلاح مراجعه کنند. 
ظرفیت های معدنی استان هرمزگان

صبح ساحل، اقتصادی _ استان هرمزگان به لحاظ موقعیت جغرافیایی و ساختارزمین‌شناختی دارای ظرفیتهای بسیاری در بخش معدنی است.
قطع همکاری برخی خطوط کشتیرانی دنیا با بندر شهیدرجایی

صبح ساحل، اقتصادی _ معاون امور کانتینر و لجستیک تایدواتر خاورمیانه از قطع همکاری تمامی خطوط معتبر کشتیرانی دنیا و عدم ارایه سرویس مستقیم به بندرشهید رجایی خبر داد.
هرمزگان؛ قطب ساخت شناور

صبح ساحل، اقتصادی _ دسترسی به دریا ظرفیت خوبی برای ساخت شناور در هرمزگان ایجاد کرده است به گونه ای که از این استان به عنوان قطب تولید شناور یاد می شود.
گوشت مرغ در رمضان باید کمتر از 6000 تومان باشد

 صبح ساحل، اقتصادی _  مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: هر کیلوگرم گوشت مرغ در ماه رمضان نباید بیش از 6000 تومان به دست مصرف‌کننده برسد.
جزئیات سبد کالای کارمندان

صبح ساحل، اقتصادی _  مدیرکل تامین و توزیع وزارت صنعت در تشریح برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان از جزئیات سبد کالایی کارمندان و قیمت‌های آن، نمایشگاه‌های طرح ضیافت، میزان عرضه کالاهای اساسی و همچنین تامین روغن و شکر قنادی‌ها برای کنترل قیمت زولبیا و بامیه خبر داد.
نياز به واردات فرآورده‌اي براي تأمين بنزين نداريم

صبح ساحل، اقتصادی _  رئيس جمهور با اشاره به اینکه نزديک به 25 سال روي پالايشگاه‌هاي کشور سرمايه‌گذاري نشده بود و يکباره اراده‌اي انجام شد تا بنزين در داخل کشور تأمين شود، گفت: امروز با تلاش و همت خانواده بزرگ صنعت نفت، نياز به واردات هيچ فرآورده‌اي براي تأمين بنزين در کشور نداريم و با بهره‌برداري از ساير طرح‌ها مي‌توانيم صادرکننده نيز باشيم.
دستور دولت برای افزایش حقوق کارمندان

صبح ساحل، اقتصادی _ به گزارش خبرنگار جنوب ایران، بر اساس ابلاغیه یکی از مسئولان ارشد دولتی به تعدادی از وزرای کابینه، مقرر شده است موضوع اصلاح ضرایب فوق العاده بدی آب و هوا برای کارمندان شاغل در مناطق متأثر از پدیده ریزگرد شامل استانهای ایلام، خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان مورد بررسی کارشناسان قرار گرفته و نتیجه برای تصویب به هیئت دولت ارائه شود.
مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی از پایه های عظیم حماسه ی اقتصادی است

صبح ساحل، اقتصادی _  چند سالی است که رهبر فرزانه انقلاب بنا به مقتضیات زمانی کشور و جهان اسلام بعد از تحویل سال، سال پیش رو را ، به نامی خاص نام گذاری می نمایند. 
مسکن مهر بندرعباس مهر مسوولین را می طلبد

صبح ساحل، اقتصادی _  بخش مسکن در ایران و بدون شک در تمام دنیا از مهمترین دغدغه های هر شهروندی است با این تفاوت که در ایران همواره مسکن از ناپایدارترین بخش های اقتصادی این کشور بوده که متاسفانه طی چند سال اخیر رشد بی سابقه قیمت مسکن و حضور دلالان در بازار مسکن به ویژه در شهر های بزرگ گویای این ادعاست.
آغاز پیش فروش مگان هاچ‌ بک در ایران

صبح ساحل، اقتصادی _ آغاز پیش فروش مگان هاچ بک در ایران در حالی است که مدیرعامل رنو خاورمیانه پیش از این از عملکرد شرکت نگین خودرو در عرضه محصولات رنو در ایران انتقاد کرده است.
واریز افزایش حقوق بازنشسته‌ها ۲ ماه زودتر

صبح ساحل، اقتصادی _ عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه افزایش ۲۵ درصدی حقوق بازنشستگان به موقع تصویب شد، گفت: افرادی که امسال بازنشسته می‌شوند نیز مشمول این افرایش خواهند شد.
به آینده تولید امیدوارم

صبح ساحل، اقتصادی _ رییس اتاق بازرگانی و صنعت و معدن بندرعباس گفت: با توجه به شرایط پیش آمده باید به آینده تولید و سرمایه گذاری در کشور امیدوار بود.
بازار خودرو همچنان آشفته !!

صبح ساحل، اقتصادی _ بازار خودرو همچنان آشفته و متلاطم است. قیمت ها پر از نوسان. هر روز خبرهای تازه‌ای از قیمت خودروهای تولید داخل به گوش می رسد. 
كارآفرينان برتر و نمونه استان هرمزگان تجليل شدند

صبح ساحل، اقتصادی _ طي‌آييني كه با حضور "بامري" معاون سياسي امنيتي استانداري هرمزگان، "راستي" مشاور وزير و مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي، مديران دستگاههاي اجرايي و بنگاههاي اقتصادي و اعضای تشکلات کارگری و کارفرمایی برگزار شد،كارآفرينان برتر و شايسته تقدير، تجليل شدند.
"وام" 50 ميليون توماني در دولت فعلي عملياتي مي‌شود‌؟

صبح ساحل، اقتصادی _ رئيس کانون انبوه سازان گفت: پيش بيني مي‌شود تا پايان دولت فعلي وام 50 ميليون توماني ساخت مسکن عملياتي شود.
اعلام قیمت مگان و تندر 90

صبح ساحل، اقتصادی _ رییس شورای رقابت همچنین در خصوص علت کاهش 55 درصدی تولید خودرو طی 2 ماه گذشته گفت: علت اصلی این کاهش شورای رقابت نیست و این موضوع به 7 ماه پیش و انتظار برای قیمت گذاری خودرو از سوی سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده برمی گردد. 
توزیع یارانه ها با سبک و سیاقی جدید

صبح ساحل، اقتصادی _ دولت یازدهم با رویکردی جدید به یارانه های می اندیشد رویکردی که پیش از این دولت نهم و دهم نتواست آنرا اجرایی کند و همیشه به این موضوع اعتقاد داشت که جدایی دهک های پردرآمد از کم درآمد به آسانی صورت نمی گیرد.


نمایش 2851 الی 2880 از مجموع 3515 خبر