July 23, 2017 - ، ساعت 13:01
 
 
آخرین وضعیت انتقال سرور تلگرام به ایران

صبح ساحل-اجتماعی: معاون وزیر ارتباطات با بیان این که شبکه‌های اجتماعی خارجی اگر می‌خواهند در ایران فعالیت کنند، باید سرورهایشان را به ایران بیاورند و به آنها فرصت داده‌ شده گفت: به همین دلیل تلگرام هم باید این موضوع را بپذیرد.
نصب ۷۰ دوربین شهری در معابر بندرعباس

صبح ساحل-اجتماعی: معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری بندرعباس گفت: ۷۰دوربین کنترل و نظارت ترافیکی توسط شهرداری در سطح شهر نصب شده اما برای بهره‌برداری از آن نیازمند اعلام آمادگی و حضور نیروهای پلیس است.
خطرناک ترین نوشیدنی ها برای مصرف دارو

صبح ساحل-اجتماعی: نوشیدنی های معمولی از آب میوه ها گرفته تا نوشیدنی های کافئین داری مانند قهوه یا چای ممکن است اثربخشی داروهای خاصی را کاهش دهند و وضعیتی ایجاد کننده که تهدید کننده سلامت است.
عادت‌های اشتباه در شست‌و‌شوی صورت

صبح ساحل-اجتماعی: شستن صورت ساده‌ترین کار در عادت‌های روزمره به حساب می‌آید.
تمام کارت های ملی تا پایان سال 97 هوشمند می شود

صبح ساحل-اجتماعی: سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: تا پایان سال 97، تمام افراد واجد شرایط در داخل کشور صاحب کارت هوشمند ملی می شوند.
۶۰دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس ۱۱۵ هرمزگان اضافه خواهد شد

صبح ساحل-اجتماعی: رئیس فوریت های پزشکی استان هرمزگان گفت: ۶۰دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس ۱۱۵ هرمزگان اضافه خواهد شد.
ماهی‌فروشان بدون رعایت مسائل بهداشتی آبزیان را به فروش می‌رسانند

صبح ساحل-اجتماعی: مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان بر ضرورت توسعه ساماندهی مراکز عرضه آبزیان تأکید کرد.
1670 نفر امسال از هرمزگان به حج تمتع اعزام می شوند

صبح ساحل-اجتماعی: جانشین مدیرکل سازمان حج و زیارت هرمزگان گفت: امسال یکهزار و 670 نفر در قالب 11 کاروان ازاین استان برای انجام مناسک حج تمتع از طریق فرودگاه بندرعباس عازم سرزمین وحی می شوند.
افزایش ۱۰ درصدی سرانه پزشکان روستایی

صبح ساحل-اجتماعی:معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران درباره رشد سرانه پزشکان روستایی در سال جاری گفت: طبق مصوبه هیئت وزیران سرانه پزشکان روستایی در سال جاری، ۱۰ درصد نسبت به سال ۹۴ افزایش یافته است.
تفاهمنامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان و کمیته امداد امام خمینی ( ره ) این استان

صبح ساحل-اجتماعی: تفاهمنامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  هرمزگان و کمیته امداد امام خمینی ( ره ) این استان با حضور طرفین مبادله شد.
شرکت های دانش بنیان هرمزگان در زمینه فناوری های آب با شرکت آب منطقه ای همکاری می کنند

صبح ساحل-اجتماعی: معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان از تنظیم برنامه های اجرایی آب منطقه ای و پارک علم و فناوری هرمزگان در بسته های پنج گانه اقتصاد مقاومتی خبر داد.
فعالیت ۲۰۰۰جنگلبان در کشور

صبح ساحل-اجتماعی: دبیر اجرایی شبکه سمن‌های محیط زیستی استان تهران گفت: توجه صرف به منافع کوتاه مدت، مقطعی و زودبازده و یا استفاده نادرست و شتاب‌زده از منابع طبیعی خلاف رویکرد توسعه پایدار و بهره‌برداری بهینه است.
افزایش بازدید گردشگران از ژئوپارک قشم

صبح ساحل-اجتماعی: بازدید گردشگران از ژئوپارک قشم در 3 ماه نخست امسال 13 درصد افزایش یافته است.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ،حمیدرضا محسن پور سرپرست مدیریت ژئوپارک قشم گفت: در این مدت 85 هزار و 212گردشگر از این ژئوپارک بازدیدکردند.
45هزارمدد جو در هرمزگان زیرپوشش خدمات بهزیستی

صبح ساحل-اجتماعی: مدیرکل بهزیستی هرمزگان گفت: 45 هزار نفراز مددجویان این استان در گروه های مختلف سنی زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.
بدهی 7300میلیاردی تامین‌اجتماعی به مراکز درمانی

 صبح ساحل-اجتماعی: مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین روند پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد عنوان کرد: بدهی ما به مراکز طرف قرارداد تا پایان سال گذشته 5500 میلیارد تومان و در سال جاری نیز 1900 است.
انباشت 50هزارو 755کارت ملی هوشمند در مخازن ثبت احوال هرمزگان

صبح ساحل-اجتماعی: مدیرکل ثبت احوال هرمزگان گفت: ازمجموع481 هزار و 424 کارت ملی هوشمند صادرشده برای شهروندان این استان ، 50هزارو 755کارت درمخازن نگهداری این اداره انباشت شده است.
افزایش 5 درصدی سهم فنی وحرفه ای وکاردانش تا پایان برنامه ششم توسعه

صبح ساحل- اجتماعی: معاون آموزش متوسطه گفت : برنامه ریزی درجهت ارتقای 5درصدی سهم دانش آموزان در رشته های فنی وحرفه ای وکاردانش تا پایان برنامه ششم توسعه ازاهداف اصلی این برنامه است.
بازنشستگی؛ آغازی برای مسافرکشی

صبح ساحل-اجتماعی: اوضاع نابسامان حقوق های بازنشستگی سبب شده است که افراد بعد از 30 سال کار به مسافرکشی و شغل هایی از این قبیل روی آورند.
«دانش‌آموزان ایرانی، ترکیه‌ای و ایتالیایی» رکورددار تعطیلات تابستانی

صبح ساحل-اجتماعی: دانش‌آموزان ایتالیایی با 91 روز، طولانی‌ترین تعطیلات تابستانی را در بین کشورهای اروپایی دارند و البته دانش‌آموزان دبستانی ایرانی با 113 روز، رکورددار تعطیلات تابستانی هستند.
بیماران مبتلا به مزاحمت درمان نمی‌شوند

صبح ساحل-اجتماعی: مزاحمت تلفنی در ایران همچنان به تفریحی برای برخی از افراد تبدیل شده به گونه‌ای که انگار آن‌ها کاری جز این ندارند که دستشان را روی شماره‌ها برای شادی خود بچرخانند.
کارشناس سازمان غذا و دارو:ثبت برند اختصاصی ممنوع است

صبح ساحل-اجتماعی: مدیر کل نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو از ممنوعیت ثبت برند اختصاصی خبر داد.
تجهیز سازمان قطار نجات در راه‌آهن هرمزگان

صبح ساحل-اجتماعی: مدیرکل راه‌آهن هرمزگان از تجهیزشدن سازمان قطار نجات در این استان خبر داد
توسعه طرح های آموزشی در هرمزگان

صبح ساحل-اجتماعی: مهر ماه امسال 50 طرح آموزشی با 145 کلاس درس در هرمزگان بهره برداری می رسد.
برخورد «گشت ارشاد»ی با بدحجابی موثر نبوده است

صبح ساحل-اجتماعی: معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص قانون راهکارهای اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب گفت: این قانون نیاز به بازنگری جدی دارد و قانون کامل و به روزی نیست.
این غذاها پوستتان را معرکه می کند!

صبح ساحل-اجتماعی: غذاهایی که در این لیست می بینید عجیب و غریب نیستند و به سادگی می توانید آنها را به صورت روزانه استفاده می کنید.
ذخیره سازی 3 هزار و 170 نمونه خون بندناف برای پیوند

صبح ساحل-اجتماعی: رئیس گروه بانک خون بند ناف و سلول های بنیادی سازمان انتقال خون ایران گفت: 3هزار و 170نمونه خون بندناف در بانک سازمان انتقال خون ذخیره شده که آماده پیوند است.
تاکید بر استاندارد‌سازی مصنوعات طلا در استان‌هرمزگان

صبح ساحل-اجتماعی: نخستین جلسه کمیته نظارت استانی بر مصنوعات طلا در استان هرمزگان برگزار شد.
اجرای‌طرح سرشماری باغ‌ها و‌دام‌های استان هرمزگان

صبح ساحل-اجتماعی: معاون امور اقتصادی وبرنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت :با همکاری سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان  طرح سرشماری باغ ها ودام  به مدت یک ما ه اجرا می شود.
ساماندهی بیش از 500 نفر از نیروهای آموزشی و پرورشی بستك

صبح ساحل-اجتماعی: مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستك از ساماندهی بیش از 500 نفر نیروهای آموزشی و پرورشی این شهرستان برای سال تحصیلی جدید خبر داد.
افتتاح پایگاه اورژانس اجتماعی جاسک

صبح ساحل-اجتماعی: پایگاه اورژانس اجتماعی درشهرستان جاسک راه اندازی شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ،زهرا دارابی معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی هرمزگان گفت: این پایگاه باهدف مداخله در بحران فردی، خانوادگی و اجتماعی با خط تلفن 123 ایجاد شده است


نمایش 1 الی 30 از مجموع 5133 خبر