May 27, 2018 - ، ساعت 14:17
 
 
خیابان‌ها و کوچه‌های میناب روشن‌تر از قبل می‌شود

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: با مشارکت اداره برق و شهرداری میناب و براساس اولویت‌های تعیین‌شده به‌زودی عملیات روشنایی خیابان‌ها ..
40 درصد جمعیت هرمزگان را حاشیه‌نشین‌ها تشکیل می‌دهند

صبح ساحل ، اجتماعی - صبح ساحل//سامیه طهورنیان:حاشیه‌نشینی پدیده‌ای است که مردم با اسکان غیررسمی و بدون مجوّز گروه بزرگی از مردم در مکانی در کناره شهرها ایجاد می‌شود.
برنامه‌ای که هموفیلی‌ها را از رنج تایید نسخه رها می‌کند

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران ضمن تشریح هزینه‌های سالانه بیمه سلامت برای بیماران خاص ..
نیاز مبرم هرمزگان به اهدای خون

صبح ساحل ، اجتماعی - اهدای خون یکی از دغدغه های همیشگی هرمزگان است که با کاهش استقبال مردمی برای اهدا در گرمای هوا و ماه مبارک رمضان نیاز استان به دریافت خون را شدت می بخشد.
نگرانی از آسیب‌های اجتماعی در برخی مناطق شهر بندرعباس جدی است

صبح ساحل ، اجتماعی - فرماندار بندرعباس با اشاره به این‌که 41/2درصد از سکونت‌گاه‌های شهر بندرعباس از بافت فرسوده و حاشیه‌نشین است گفت: بزهکاری در بافت ناهمگن و درهم تنیده بروز می‌کند.
صف‌های کیلومتری خودروها در پمپ بنزین پارسیان

صبح ساحل ، اجتماعی - با اعلام اعتصاب کامیون داران در برخی شهرهای جنوبی، صف های طولانی در پمپ بنزین های پارسیان به وجود آمده است.
صدور بیش از دو هزار کارت شناسایی برای شاغلان صنایع دستی

صبح ساحل ، اجتماعی - بیش از دو هزار کارت شناسایی ویژه شاغلان بخش صنایع دستی هرمزگان از ابتدای سال تا کنون صادر شده است.
فضای شهر بندرعباس برای رفت و آمد معلولان مناسب نیست

صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس انجمن ضایعات نخاعی هرمزگان عنوان کرد: در حال حاضر معلولان برای رفت و آمد در فضای شهر بندرعباس با مشکلات زیادی رو به رو هستند و با سختی کارهای روزانه خود را انجام می دهند.
صنایع دستی میناب، از صادرات

 صبح ساحل ، اجتماعی - صنایع‌دستی در شهرستان میناب همانند بسیاری از نقاط دیگر کشورمان حالتی مکمل اقتصاد و کشاورزی داشته و تأمین‌کننده بخشی از نیازهای مردم منطقه‌ است.
جایگاه فعلی میناب حق مردم دومین شهرستان هرمزگان نیست

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب با بیان اینکه حق مردم دومین شهرستان استان هرمزگان این نیست .


جمع آوری مبلغ ۹۲۰ میلیونی برای کارهای عام المنفعه

صبح ساحل ، اجتماعی - رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان سیریک گفت: از صدقات مردمی شهرستان در سال گذشته بیش از ۹۲۰ میلیون ریال کمک های نقدی برای نیازمندان ..
عضو هیئت رئیسه شورای شهر بندرعباس: دغدغه اصلی مردم شهر بندرعباس نجات ساحل از فاضلاب است

عضو هیئت رئیسه شورای شهر بندرعباس گفت: یکی از دغدغه های اصلی مردم شهر بندرعباس وجود بافت فرسوده و نجات ساحل بندرعباس از فاضلاب است.
پیش بینی ثبت نام ۴۵ هزار نفر پایه اول ابتدایی در هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان پیش بینی کرد امسال ۴۵ هزار نفر در پایه اول ابتدایی در استان ثبت نام کنند.
احیای کشاورزی قشم با تولید محصولات گلخانه ای

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر کشاورزی و شیلات سازمان منطقه آزاد قشم از سیاست احیای کشاورزی در این جزیره با استفاده از روش تولید محصولات گلخانه ای خبر داد.
نداشتن امنیت شغلی سهم کارگران فصلی

صبح ساحل ، اجتماعی - در پایتخت اقتصادی کشور در هیاهوی شهر کسانی هستند که در گوشه و کنار خیابان های شهر در انتظار ماشینی هستند تا آنان را برای انجام کاری ببرند .
وقتی جوان هرمزگانی با مدرک فوق لیسانس ماهی می‌فروشد

صبح ساحل ، اجتماعی - از آنجایی که استان هرمزگان به عنوان تامین کننده سرمایه ی مالی کشور شناخته شده است، اغلب مردم از سایر نقاط کشور برای کسب درآمد به این استان مراجعه می کنند .
نرخ فرزندآوری در هرمزگان رو به کاهش است

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر کل ثبت احوال هرمزگان گفت: هر چند شاخص نرخ فرزند آوری و جایگزینی جمعیت در این استان بالاتر از میانگین کشوری بوده، اما این روند سیر نزولی داشته و رو به کاهش است.
عزم ویژه‌ای برای توسعه هرمز وجود دارد

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل هماهنگی امور توسعه جزایر استانداری هرمزگان گفت: محوریت توسعه در هرمز با گردشگری خواهد بود و تلاش خواهیم کرد .
آموزش‌های شغلی به مددجویان باید براساس نیاز بازار کار باشد

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل زندان‌های هرمزگان بر نیازسنجی و شناسایی پتانسیل و ظرفیت‌های بازار کار تأکید کرد و گفت: باید باتوجه به نیاز بازار کار، به مددجویان آموزش‌های شغلی داده شود.
افزایش انعقاد قرارداد خون بند ناف نوزاد در بانک خون رویان هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - مسئول بانک خون رویان هرمزگان از انعقاد ۶۱ قرار داد نمونه برداری خون بند ناف نوزاد در این بانک خبر داد. 
هرمزگان صادر کننده شناورهای صیادی و باری به کشورهای حاشیه خلیج فارس

صبح ساحل ، اقتصادی - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از صادرات چهار فروند لنج فایبرگلاس صیادی و باری ساخته شده توسط کارگاه های شناورسازی این استان به مقصد کشورهای حاشیه خلیج فارس خبر داد.
آتش در دامان باغات و مراتع جنگل میناب

صبح ساحل ، اجتماعی - سالهاست که باغات و مراتع جنگلی میناب با آتش بی‌تدبیری دست‌وپنجه نرم می‌کند درحالی‌که مقابله با آتش‌سوزی در این شهرستان متأسفانه اولویت هیچ‌کدام از دستگاه‌های دولتی نیست.
بررسی طرح تفصیلی شهر پارسیان

صبح ساحل ، ورزشی - شهر پارسیان از شهرهای مهم استان هرمزگان است که با توجه به گذشت مدت زمان زیادی که از تصویب طرح جامع آن میگذرد، نیازمند طرح تفضیلی می باشد.
همکاری با مرکز اقیانوس‌شناسی بستر تحقیقات علمی را فراهم می کند

صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با مرکز اقیانوس‌شناسی خلیج‌فارس خبرداد و گفت: این تفاهم‌نامه بستر فعالیت‌های تحقیقات علمی را فراهم می‌کند.
هنرستان علوم فنون دریایی در جاسک ساخته می‌شود

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرآموزش و پرورش شهرستان جاسک گفت: ساخت ساختمان هنرستان علوم وفنون دریایی جاسک در مساحتی بیش از 10 هزار متر مربع طی روزهای آینده ..
آغاز مرحله دوم گشت تحقیقاتی کاوشگر خلیج‌فارس

صبح ساحل ، اجتماعی - شناور کاوشگر خلیج‌فارس دومین مرحله پایش خود در دریای عمان و خلیج‌فارس را آغاز کرد.
روابط عمومی شرکت مدیریت تولید بر ق هرمزگان ، روابط عمومی برترشد

صبح ساحل ، اجتماعی - محمد خداکریمی//برگ زرین دیگری از افتخارات روابط عمومی شرکت مدیریت تولید بر ق هرمزگان ورق خورد.
برگزاری جمع خوانی قرآن کریم در هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل اوقاف و امورخیریه هرمزگان گفت : جمع خوانی قرآن کریم در ۲۱ بقعه متبرکه هرمزگان در حال برگزاری است.
بازار دام میناب هرچه سریعتر ساماندهی شود

صبح ساحل ، اجتماعی - فرماندار ویژه میناب گفت: بازار دام یکی از نقاط قابل توجه در بحث ایجاد اشتغال ورنق اقتصادی میناب محسوب می شود که نیازمند تسریع در ساماندهی آن است.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 6365 خبر