March 24, 2018 - ، ساعت 04:34
 
 
بندرعباس شهری که فاضلاب آن به دریا می ریزد

صبح ساحل ، اجتماعی - مدت مدیدی است که از اجرایی شدن طرح جمع آوری فاضلاب و بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس می گذرد .
عرضه پرتقال و سیب شب عید با قیمت دو هزار ۵۰۰ تومان

 صبح ساحل ، اجتماعی -  پرتقال و سیب تنظیم بازار شب عید در هرمزگان با قیمت مصوب دو هزار و پانصد تومان عرضه می شود.
سرسال نوهرمز فروردین بر آسوده از رنج تن دل زکین

  صبح ساحل ، اجتماعی - بسیاری از رسم ها و آئین هایی که از گذشته به یادگار مانده و تابه امروز درسواحل خلیج فارس رواج دارد ، همگی ریشه درفرهنگ دریائی ایرانیان دارند.
آداب و رسوم مردم هرمزگان در استقبال از سال نو

صبح ساحل ، اجتماعی - مردم هرمزگان با آداب و رسوم ویژه خود به استقبال از سال نو می روند .
قدرت از اسطوره تا سیاست در «نوروز صیاد»

 صبح ساحل ، اجتماعی -  بنیامین انصاری نسب در آیین هاومراسم مختلف اساطیردارای قدرت پیدا و پنهان بسیاری هستند که با درهم تنیدن شدن با مذهب رنگ و لعابی متفاوتی به خود گرفته اند .
*اندر حکایت استیضاح‌های سه وزیر دولت دوازدهم*

صبح ساحل ، اجتماعی - در تاریخ مجلس شورای اسلامی سه استیضاح همزمان سه وزیر آنهم در آستانه سال جدید بی سابقه بود.
سال تلخی که رفت

صبح ساحل ، اجتماعی - درآستانه حلول سال جدید، فرارسیدن جشن باستانی نوروز و زایش دوباره طبیعت در فصل رویایی بهار هستیم، سال 1396 با تمام فراز و نشیب ها والبته تلخی های بسیاری به پایان رسید .
نرم نرمک می رسد اینک بهار....

  صبح ساحل ، اجتماعی - جنب و جوش مردم، شلوغی بازار،ایجادغرفه های عرضه و سایل سفره هفت سین درگوشه و کنار شهرنشانه‌ای است از نزدیکی بهار. نرم نرمک اینک می رسد بهار.
پلیس هرمزگان، امنیت مردم را در تعطیلات نوروزی تامین می‌کند

صبح ساحل ، اجتماعی - استاندار هرمزگان گفت: تدابیر لازم امنیتی و انتظامی برای نوروز 97 پیش بینی شده و گردشگران با آرامش و اطمینان خاطر به این استان مسافرت کنند.
بندرعباس نخستین شهر دارای شبکه اعلام حریق شهری در کشور است

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرعامل آتش‌نشانی شهرداری بندرعباس گفت: به منظور کشف سریع و به موقع حریق و افزایش ایمنی، سامانه‌ی شبکه اعلام حریق شهری، در این سازمان نصب و راه‌اندازی شد.
برپایی نماز جماعت در تمامی بوستان‌های مسافران نورزی شهر بندرعباس

صبح ساحل ، اجتماعی - در تمامی بوستان‌های محل استقرار مسافران نورزی در شهر بندرعباس نماز جماعت برپا می‌شود.
مبارزه با آفت سن گندم در بیش از ۱۲ هزار هکتار زمین‌های کشاورزی هرمزگان

 صبح ساحل ، اجتماعی - تاکنون دو هزار و ۶۱۱ هکتار از زمین‌های کشاورزی هرمزگان، علیه آفت سن گندم سمپاشی شده است.
اختتامیه طرح جابر حیان در ناحیه یک بندرعباس

صبح ساحل ، اجتماعی - طرح جابرحیان در ناحیه یک بندرعباس پایان یافت .
جزئیات استخدام 18 هزار نفر در آموزش‌وپرورش

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از رایزنی برای توزیع شیر در مدارس۷ استانِ محروم کشور از ۱۵ فروردین ماه در صورت تامین اعتبار خبر داد.
وجود 19نوع ماده معدنی در معادن استان هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان از شناسایی 19نوع ماده معدنی در معادن این استان خبر داد.

بیمارستان خلیج فارس در جایگاه نخست بیمارستان‌های سراسر کشور

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر درمان استان خبر داد: بیمارستان خلیج فارس در بین بیمارستانهای بالای 200 تخت تامین اجتماعی در سراسر کشور مقام اول عملکردی را از آن خود کرد.
لاتیدان،بزرگترین پل تاریخی کشور با قدمت ۵۰۰ ساله

صبح ساحل ، اجتماعی - لاتیدان طولانی ترین پل تاریخی کشور که در مقایسه با سی وسه پل اصفهان سه برابر طول دارد و در ۵۰ کیلومتری غرب بندرعباس در روستای نیم کار واقع شده است.
صورت زخمی یک مسئله

صبح ساحل ، اجتماعی - مدتها پیش به این فکر می‌کردم که فوتبال ما به ازای امروزی جنگ گلادیاتورهای چندمیلیاردی برای لذت و فریاد و فوران قشر فرودست و متوسط جامعه ..
نظارت فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی بر وضعیت نمازخانه‌های بین راهی

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط استان ..
اعزام کاروان دانشجویی راهیان نور به مناطق جنگی کشور

صبح ساحل ، اجتماعی -  کاروان دانشجویی راهیان نور استان هرمزگان متشکل از 285 دانشجو برای بازدید از مناطق جنگی کشور عازم استان خوزستان شدند.
28اسفند ؛ آغاز طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون امور جوانان هلال احمر هرمزگان گفت: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی استان هرمزگان با مشارکت ۲۱۰ جوان در قالب ۱۷پست ثابت و سیار در ایام نوروز اجرا می شود.
رسم تکراری کاهش محصولات کشاورزی

صبح ساحل ، اجتماعی - طی سال های اخیر هرسال زمستان استان هرمزگان شاهد یک رسم تکراری شده است وآن کاهش قیمت بخشی از محصولات کشاورزی ..
نسیم بهار در هیاهوی سودجویی گم نشود

صبح ساحل ، اجتماعی -  از روزگاران قدیم، شلوغ ترین و اقتصادی ترین زمان فعالیت بازارها در روزهای پایانی هر سال است که همواره از آن به عنوان بازار شب عید یاد می شود .
اولین یادواره شهدای شبکه بانکی استان برگزار شد

صبح ساحل ، اجتماعی - به همت کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان هرمزگان اولین یادواره شهدای شبکه بانکی استان به میزبانی اداره امور شعب بانک ملی هرمزگان برگزار شد. 
قاچاق درختان جنگلی از میناب صحت ندارد

صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میناب گفت: درختان آبدوست و غیربومی پارک جنگلی میناب با برنامه ریزی چهارساله با درختان بومی منطقه جایگزین خواهد شد.
وقتی اعتبارات قطره چکانی دولت چاره ساز نیست

صبح ساحل ، اجتماعی - در حال حاضر مردم با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال مشغول به خانه تکانی هستند اما ساکنان روستاهای جاسک و سیریک این روزها با شن های روان هم نشین شده اند.
زنان باید برای مدیریت کشور تربیت شوند

صبح ساحل ، اجتماعی -  مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان گفت: زنان ایران اسلامی باید برای مدیریت کشور و مدیریت خانواده تربیت شوند و می توان از توانمندی زنان در عرصه های مختلف جامعه استفاده کرد.
نیاز مبرم به تمامی گروه‌های خونی خصوصاً گروه‌های منفی

صبح ساحل ، اجتماعی - از افراد دارای تمامی گروه های خونی خصوصاً گروه های منفی و سن 18 تا 60 سال درخواست می کنیم با همراه داشتن کارت ملی برای اهدای خون و کمک به تامین خون بیماران ..
جمع آوری حدود سه میلیارد تومان در جشن نیکوکاری

صبح ساحل ، اجتماعی -  جشن نیکوکاری به صورت نمادین در دبستان پسرانه شاهد ناحیه یک بندرعباس برگزار شد و دانش آموزان کمک‌های خود را به صندوق انداختند.
شعرا و نویسندگان نقش مهمی در مردمی كردن فرهنگ منابع طبیعی دارند

صبح ساحل ، اجتماعی - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان ؛امید ذاكری در دومین شب شعر طبیعت با حضور شاعران استانی  و علاقه مندان به شعرو ادب .. نمایش 1 الی 30 از مجموع 6140 خبر