August 20, 2017 - ، ساعت 23:27
 
 
آموزش دهندگان نهضت بلاتکلیف نیستند

صبح ساحل-اجتماعی:رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به مخالفت کمیسیون آموزش با طرح استخدام نیروهای نهضتی و پیش دبستانی گفت: از ابتدا تاکید کرده‌ایم همکاری با نهضت منجر به استخدام نمی‌شود و یک فعالیت پاره وقت موقت است. از سوی دیگر این مسیر ورود نیروی انسانی به آموزش و پرورش مناسب نیست، اما چون مجلس قانونی را تصویب کرده بود موظف بودیم به نمایندگی از آموزش دهندگان آن را دنبال کنیم.
ضرورت بازنگری در الزامات اشتغالزایی داروسازان جوان

صبح ساحل-اجتماعی:دبیر علمی همایش ملی روز داروسازی بر لزوم تنظیم نقشه راه اشتغال داروسازان و استفاده از تجربیات کشورهای دیگر در این راستا، تاکید کرد.
تجهیز اورژانس قشم به سیستم بی سیم دیجیتال

صبح ساحل-اجتماعی:اورژانس قشم مجهز به سیستم بی سیم دیجیتالی شد.
افتخارآفرینی در جشنواره نوجوان خوارزمی

صبح ساحل-اجتماعی:دانش آموزان مستعد هرمزگانی در جشنواره نوجوان خوارزمی در رشته‌های مختلف حائز رتبه شدند.به گزارش فارس، دانش آموزان مستعد هرمزگانی در جشنواره نوجوان خوارزمی در رشته‌های مختلف حائز رتبه شدند.
فاضلاب‌هایی که روانه دریا می‌شود عامل مرگ بسیاری از آبزیان شده است

صبح ساحل-اجتماعی:عضو هیأت علمی دانشگاه هرمزگان گفت: فاضلاب‌هایی که روزانه وارد دریا می‌شود، عامل مرگ و میر بسیاری از آبزیان و تغییر شرایط زندگی ماهی‌ها در خلیج فارس شده است.
راهیابی سه نونهال نخبه رودانی به رقابت‌های جهانی UCMAS

صبح ساحل- اجتماعی: ریحانه کهوری زاده، محدثه خازنی پور و امیرمحمد باقری با کسب عناوین برتر در پنجمین دوره رقابت های کشوری محاسبات ذهنی، جواز حضور در رقابت های جهانی ‹یو سی مس› 2017 اندونزی را کسب کردند.
اجرای طرح پایلوت استفاده از آب كولر در آبیاری فضای سبز

صبح ساحل-اجتماعی:مدیر دفتر فنی و خدمات آبفای هرمزگان از اجرایی شدن طرح پایلوت استفاده از ظرفیت آب خروجی كولر در آبیاری فضای سبز و سیستم بهداشتی ساختمان ها خبر داد.
رفع مشکل هویت فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی

صبح ساحل اجتماعی:عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، گفت: با تعیین تکلیف طرح اصلاح قانون تابعیت، ۷۰ درصد مشکلات هویتی فرزندان ناشی از ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی رفع می شود.
قدرت خواب عمیق در تقویت مهارت‌های حرکتی

صبح ساحل-اجتماعی:محققان طی انجام یک پژوهش جدید دریافتند که خواب عمیق می‌تواند به تقویت مغز کمک کند تا مهارت‌های جدید مانند حمل اشیاء را یاد بگیرد.
قد خود را با «سنگ‌پا» زدن افزایش دهید

صبح ساحل-اجتماعی:استفاده از «سنگ‌پا» دارای خواص و فواید زیادی است؛ استفاده از سنگ‌پا با تحریک هیپوفیز مغز و تولید هورمون رشد به افزایش قد کمک شایانی می‌کند ...
پائیز 2017 صنعت مد و لباس چه رنگی خواهد شد؟

صبح ساحل-اجتماعی:با نزدیک شدن به اواخر پاییز تولیدکنندگان برتر پوشاک دنیا وارد...
هویت این شهرستان را خدشه دار نکنید

صبح ساحل- اجتماعی:فرماندار ویژه میناب گفت: در میناب هیچ گونه مبادی کالای قاچاق وجود ندارد و برخی با دادن عنوان «شهرقاچاق خیز »، به دنبال خدشه وارد کردن به هویت تاریخی و فرهنگی شهرستان هستند.
سردرگمی بزرگسالان برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از ابتدایی

صبح ساحل-اجتماعی:رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش نیازمند سازمان و مجموعه‌ای است که تمام فعالیت‌های آموزش بزرگسالان را در آن سامان دهد گفت: اکنون فقط کار سوادآموزی را برای بزرگسالان انجام می‌دهیم در حالی که افراد برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از ابتدایی با نوعی سردرگمی مواجه‌اند و نیازها و خواسته‌های آنها با برنامه‌های آموزشی تناسب ندارد.
حضور2600 کودک در مراکزبهزیستی به‌دلیل «زندانی»بودن والدین

صبح ساحل-اجتماعی:مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور یکی از شروط صدور مجور احداث مهدکودک در زندانها را وجود بیش از 10 کودک در آن زندان اعلام کرد.
سرمایه‌اجتماعی مهمترین دارایی تامین‌اجتماعی است

صبح ساحل-اجتماعی:مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی با اشاره به دارایی‌های متنوع در سبد سرمایه‌های این سازمان گفت: اصلی‌ترین دارایی تامین‌اجتماعی، سرمایه اجتماعی (social capital) است که بیش از 42 میلیون نفر از جمعیت کشور را شامل می‌شوند.
ایجاد ۳۰ هزار شغل در هرمزگان تا پایان سالجاری

صبح ساحل-  اجتماعی  ، استاندار هرمزگان گفت: سرمایه گذاری در هر بخشی بدون حضور و مشاركت مردم پایدار نیست و باید به سمت جلب مشارکت مردم برویم.
مدرسه‌خیر ساز رویدر چشم‌ انتظار توجه مسئولان نوسازی استان هستند

صبح ساحل-  اجتماعی ، عبدالسلام جمالی رئیس شورای اسلامی شهر رویدر با بیان اینکه شهرستان بندر خمیر همواره شاهد حضور پررنگ و قابل‌تأمل خیرین درزمینهٔ ورود به مباحث آموزش‌وپرورش و ساخت مدرسه بوده است .
روستاها در هرمزگان محور گردشگری و جذب گردشگر می شود

صبح ساحل-اجتماعی:معاون گردشگری میراث فرهنگی هرمزگان گفت: روستاها در هرمزگان محور گردشگری و جذب گردشگر می شود.
تولید برق با جان‎فشانی

صبح ساحل-اجتماعی/ محمد خداکریمی
نیمه تابستان یا همان چله این فصل را در حالی پشت سر می گذاریم که دمای هوای استان هرمزگان همچنان بین 40و 50بالا و پایین می شود.
روایت اولین اسیر فراری

صبح ساحل-اجتماعی:سوز سرما از لای نرده‌ها تو می‌آمد، ساعت از نیمه‌های شب گذشته بود، نگهبان‌ها این موقع شب خواب بودند، حالا وقتش بود، باید دل به دریا می‌زدیم...
مدال نقره جهانی در دستان دانش آموز هرمزگانی

صبح ساحل-  اجتماعی  ، صدف محمودی/مبینا وطن‌خواه دانش‌آموز مرکز آموزش استعدادهای درخشان فرزانگان ناحیه یک بندرعباس، متولد 1380 و کلاس نهم است... 
مردم به شایعات در خصوص فوت زائران توجه نکنند

صبح ساحل-اجتماعی:رئیس سازمان حج و زیارت از سلامت زائران ایرانی حاضر در عربستان خبر داد و با توجه به نشر برخی اخبار در خصوص فوت ۳۰ زائر در شبکه های مجازی، از هموطنان خواست به اینگونه مطالب اطمینان نکنند.
سال ۲۰۱۶ گرم ترین سال جهان در طول ۱۳۷ سال گذشته بود

صبح ساحل-اجتماعی:محققان اعلام کردند سال ۲۰۱۶ از لحاظ گرما از سال ۲۰۱۵ پیشی گرفته و رکورد گرم ترین سال جهان را در طول ۱۳۷ سال گذشته شکسته است.
آبگیری سازه آبخیزداری حوزه كوهیج شهرستان بستك در پی بارندگی اخیر

صبح ساحل-اجتماعی:سرپرست اداره منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستان بستك از ابگیری سازه ابخیزداری حوزه كوهیج این شهرستان خبر داد.
الحاق بیش از 1400 هکتار از اراضی ملی و دولتی به محدوده شهری میناب

صبح ساحل-اجتماعی:رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میناب از تحویل و تحول بیش از 1400 هکتار از اراضی محدوده مصوب شهری به اداره مسکن و شهرسازی شهرستان خبر داد.
4000 خانوار کمیته امدادی خانه دار می شوند

صبح ساحل-اجتماعی:مدیر کل مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد در رابطه با خریداری 5000 واحد مسکن مهر برای مددجویان این نهاد حمایتی، از تحویل 4000 واحد مسکن به مددجویان کمیته امداد خبر داد.
عوارض مصرف داروهای داخلی در بیماران تالاسمی ۹ برابر شد

صبح ساحل-اجتماعی:مدیرعامل انجمن تالاسمی ایران گفت: انصاف نیست هزینه درمان بیماری که بعد از ۳۰ سال تزریق و در حالی که دیگر جایی برای تزریق ندارد، به داروی خوراکی روی آورده، به یکباره ۹ برابر شود.
ذخیره سازی 105خون ‌بند‌ناف نوزاد در بانک خون بند ناف رویان هرمزگان

صبح ساحل-اجتماعی:از ابتدای سال تاکنون 105خون ‌بند‌ناف نوزاد در بانک خون رویان هرمزگان ذخیره‌شده است که نسبت به مدت مشابه پارسال 25 درصد افزایش دارد.
برای مرمت و بازسازی بناهای تاریخی به ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیاز داریم

صبح ساحل-اجتماعی:معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان از ثبت ملی ۵۰ اثر فرهنگی، تاریخی و ناملموس در هرمزگان طی سال جاری خبر داد.
تاثیر مثبت مصرف انبه بر بیماری التهاب روده

صبح ساحل-اجتماعی:مطالعات نشان می دهد مصرف انبه تاثیر مثبتی بر افراد مبتلا به بیماری التهاب روده دارد.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 5350 خبر