January 21, 2018 - ، ساعت 11:56
 
 
پدیده ریزگرد‌های هرمزگان منشا خارجی دارد

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان غرب و شرق این استان را منشا ریزگرد‌ها دانست و عنوان کرد: منشا خارجی پدیده ریزگرد‌ها هم بیابان‌های عراق و عربستان است.
طرح جامع هاب انرژی و پتروشیمی قشم بررسی شد

 صبح ساحل ، اجتماعی -  طرح جامع هاب انرژی و پتروشیمی منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل منطقه آزاد قشم و کارشناسان مدیریت نفت و انرژی و مشاورین این سازمان ..
امیدوار به همکاری با جهاد دانشگاهی در زمینه بانک خون بندناف و درمان سرطان پیشرفته هستیم

صبح ساحل ، اجتماعی -  مدیر شبکه و رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: جهاد دانشگاهی هرمزگان از چندی قبل متقاضی همکاری مشترک با سازمان منطقه آزاد قشم بوده است .
فردا، آغاز پانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب هرمزگان در بندرعباس

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان بیان کرد: پانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب هرمزگان از یکم تا هفتم بهمن‌ماه در محل نمایشگاه‌های دائمی بندرعباس برگزار خواهد شد. 
تعامل منطقه آزاد قشم و جهاددانشگاهی منشا اقدامات بزرگی در کشور خواهد بود

صبح ساحل ، اجتماعی -  رییس جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: تعامل سازمان منطقه آزاد و جهاددانشگاهی می تواند منشا اقدامات بزرگی در کشور باشد زیرا انتقال فناوری از ماموریت‌های اصلی هر دو مجموعه است.

درجلسه شورای شهر بندرعباس چه گذشت؟

صبح ساحل ، اجتماعی - حسین نارنجی نسب: سی ویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستور کار بحث وبررسی ..
شهرداری بندرعباس باید سرعت بیشتری به فرآیند الکترونیکی‌سازی دهد

صبح ساحل ، اجتماعی - نماینده حوزه انتخابیه بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری بندرعباس از جمله ارگان‌هایی است که از آن انتظار می‌رود فرآیند الکترونیکی‌سازی امور خود را سرعت بخشد.
قنات‌های هرمزگان احیا می‌شود

صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از تخصیص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای احیای قنات‌های استان در سال‌جاری خبر داد.

برگزاری مسابقه کشوری عکس نماز

  صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان با بیان اینکه مسابقه کشوری عکس نمازی جهت ترویج نماز در تمام استان ها برگزار می شود .
«طرح کارورزی فارغ ‌التحصیلان دانشگاهی» راهی برای مقابله با بیکاری

صبح ساحل ، اجتماعی -  در دنیای امروز بیکاری از اصلی ترین معضل های هر کشوری است که گسترش آن موجب به خطر افتادن امنیت جامعه در تمامی بخش ها می شود .
تنها ۱۶۰ زن هنرمند ژئوپارک قشم، بیمه قالی‌بافان هستند

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر تعاونی صنایع‌دستی ژئوپارک قشم می‌گوید: زمانی بیش از ۶۰درصد زنان بیمه قالی‌بافان بودند اما بیمه بسیاری از آن‌ها، به بهانه حتی یک روز تاخیر در پرداخت، قطع شد.
درد را هرطور بنویسی درد است چه سانچی، چه پلاسکو!

صبح ساحل ، اجتماعی - صدای ضجه های خانواده های دریانوردان که شنیده می شود دل همه به درد می آید، آخر دردشان این است که نمی دانند فرزند، همسر یا پدرشان غرق شده ..
افزایش صددرصدی مأموریت‌های اورژانس هوایی در هرمزگان

 صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس مرکزمدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان از افزایش صددرصدی مأموریت‌های اورژانس هوایی استان ..
بخش خصوصی برای احداث دو بیمارستان در بندرعباس اعلام آمادگی کرد

صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی هرمزگان از اعلام آمادگی بخش خصوصی برای احداث دو باب بیمارستان در بندرعباس مرکز استان خبر داد.
کسب رتبه ششم کشوری برای هرمزگان در جذب سوادآموزان

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از کسب رتبه ششم کشوری در بخش جذب در دوره‌های مختلف سوادآموزی خبر داد.
217 مدد جوی هرمزگانی صاحب مسکن شدند

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: ۲۱۷ واحد مسکونی بااعتبار یک میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان در هشت‌ماهه نخست امسال ..
طرح توسعه پارک کروکدیل قشم در دهه فجر امسال آغاز به کار می کند

صبح ساحل ، اجتماعی - طرح توسعه پارک کروکدیل قشم در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایسنا،  مدیر مزرعه پرورش و پارک کروکدیل قشم گفت: با بهره‌برداری از این طرح مساحت این پارک از ۳ هزار به ۱۰ هزار مترمربع افزایش می‌یابد.
سرنوشت نامعلوم بازارماهی فروشان بندرعباس

صبح ساحل ، اجتماعی - صدف محمودی//نامناسب بودن بازار ماهی‌فروشان فعلی شهر بندرعباس مسئولان شهری و فرمانداری شهرستان را بر آن داشت ..
خلا ارتباطی کارفرما با حوزه ایمنی سبب بالا بودن آمار تلفات ناشی از محیط کار ساختمانی است

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور گفت: در بخش ساختمان کشور به علت خلا ارتباطی کارفرما .

کشف محوطه‌های پارینه‌سنگی در نزدیک‌ترین پس‌کرانه‌های خلیج‌فارس

صبح ساحل ، اجتماعی - سرپرست هیئت بررسی، شناسایی و نجات‌بخشی مسیر آزادراه کرمان - بندرعباس ازجمله نخستین دستاوردهای این طرح را کشف ...
اهمیت دادن به‌سلامتی دندان بستگی به میزان آگاهی افراد دارد

صبح ساحل ، اجتماعی - دلایل فرهنگی از جمله اصلی ترین عوامل عدم تمایل مردم نسبت به درمان به موقع دندان ها به خصوص در کودکان و نوجوانان عنوان شده است .
شهروندان با ما موافق‌اند!

صبح ساحل ، اجتماعی - جوابی که داد برایم عجیب بود، به همین خاطر بر آن شدم ببینم برای دیگران‌هم عجیب است یا خیر. قضیه از آنجا شروع شد .
مهار کانون‌های بحران گالی در هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان از شروع عملیات اجرایی مهار دومین کانون بحرانی فرسایش خاک (گالی) استان در حوزه کندران بندرلنگه خبر داد.
دندانپزشکی و مردمی که روی گردانند!

صبح ساحل ، اجتماعی - مطب دندانپزشک چندان شلوغ نیست دختر جوانی وارد اتاق می شود و پس از معاینه دکتر از او می خواهد برای درمان و عصب کشی دندانش اقدام کند .
کنکور باید از سال ۹۸ متوقف شود

صبح ساحل ، اجتماعی -  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تلاش کمیسیون متبوعش برای پیگیری حذف کنکور از سال ۹۸ خبر داد.

دانشگاه هرمزگان به لحاظ زیرساختی و هزینه‌ای با مشکل روبرو است

 صبح ساحل ، اجتماعی -  رئیس دانشگاه هرمزگان گفت: دانشگاه هرمزگان به لحاظ زیرساختی و هزینه کرد در امور جاری با مشکل مواجه هست.

پوشش 8300 نفر در دوره های مختلف سواد آموزی در هرمزگان

 صبح ساحل ، اجتماعی -   معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: طبق حجم ابلاغی از سوی وزارت آموزش و پرورش به این استان ..
مشکلات سیستم نوبت‌دهی در کلینیک تازه تاسیس

 صبح ساحل ، اجتماعی - هرمزگان طی سالیان گذشته همواره با مشکلاتی در حوزه بهداشت و درمان روبه‌رو بوده است .
پرورش‌دهندگان میگو اگر رعایت کنند، تلفات ندارند

   صبح ساحل ، اقتصادی - رییس موسسه علوم تحقیقات شیلاتی گفت: اگر پرورش‌دهندگان میگو همه دستورالعمل‌های ابلاغ شده که حاصل تحقیقات ایران و جهان در این زمینه است را رعایت کنند .
وقتی رضا صادقی عذرخواهی می‌کند!

صبح ساحل- ساحل بانو - صدف محمودی: ساحل بانو در نوزدهمین شماره خود گزارش کاملی با عنوان‌‌ "فقر نه توهم شیشه این زن را به سمت زباله می‌کشد" منتشر کرد این گزارش در خصوص نازنین زن معتادی بود که با سو استفاده از مردم (نشستن روی ویلچر و کشاندن فرزندانش به‌منظور جمع‌آوری زباله) مواد مخدر خود را تأمین می‌کند. 


نمایش 1 الی 30 از مجموع 5974 خبر