January 16, 2019 - ، ساعت 06:08
 
 
جشن همسفر تا بهشت برگزار شد

صبح ساحل ، اجتماعی - آئین ازدواج 3 زوج محله کوی گلستان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با عنوان «همسفر تا بهشت» برگزار شد.

مشکلات اقتصادی از دانش آموزان بندری کودک کـــار مـی‌ســـازد

صبح ساحل ، اجتماعی - فقر اقتصادی به عنوان مهم ترین علت رهایی تحصیلی کودکان و نوجوان در پایتخت اقتصادی کشور است که طبق آمار ۸۰ درصد از این دانش آموزان به جمع کودکان کار می پیوندند.

این ۵ ماده غذایی را بدن بیشتر آدمها کم دارند

صبح ساحل ، اجتماعی - دلایل بسیاری وجود دارند که باعث می‌شود بیشتر افراد به کمبود مواد مغذی حیاتی و مهم دچار شوند.

شیوع آنفولانزای خوکی در کشور صحت دارد؟

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت درباره خبر شیوع آنفولانزای خوکی در کشور توضیح داد.

ارتباط کاهش مدت خواب عمیق و علائم اولیه آلزایمر

صبح ساحل ، اجتماعی - محققان دریافتند سالمندانی که مدت زمان خواب عمیق شان کم است با ریسک بالا ابتلا به آلزایمر روبرو هستند.

استراحت یک روزه تنظیف کاران شهری با هدف مشارکت عمومی

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: با حضور 10 هزار نفر از مردم میناب در روز سی ام دیماه با اجرای برنامه پاکسازی شهر ..
عملیات احداث چهار فضای آموزشی در بستک و سندرک آغاز شد

صبح ساحل ، اجتماعی -  مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: عملیات احداث چهار فضای آموزشی در بستک و سندرک آغاز شد. 

جلوگیری از تصرف 4853 مترمربع از اراضی ملی شهرستان میناب

صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب خبر جلوگیری از تصرف 4853 متر مربع از اراضی ملی این شهرستان داد.

یک پایان تلخ برای شروعی شیرین

صبح ساحل ، اجتماعی - سامیه طهورنیان//ده سال از ساخت درباره الی  یکی از فیلم‌های بلند اصغر فرهادی می‌گذرد؛ فیلمی که حتی بسیاری از کارشناسان داخلی و خارجی، آن را آغازکننده ...
چگونه با درد‌های مزمن زندگی کنیم؟

صبح ساحل ، اجتماعی - در این مطلب راه‌هایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که به شما کمک می‌کند درد‌های مزمن خود را مدیریت کرده و با آن‌ها راحت‌تر کنار بیایید.ارتــــباط مصـــرف نــــوشابه رژیــــمی با ریسک نابینایی دیابتی

صبح ساحل ، اجتماعی - طبق نتایج یک مطالعه جدید، نوشیدن نوشابه های رژیمی ریسک ابتلا به نوع شدید بیماری چشمی دیابتی را که می تواند منجر به نابینایی شود افزایش می دهد.

گوشی لوله شونده LG!

 صبح ساحل ، اجتماعی - ​​​​​​​کمپانی ال‌جی قصد دارد موبایلی بسازد که نمایشگر آن لوله می‌شود!ال‌جی به تازگی در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی از تلویزیونی رونمایی کرده که لوله می‌شود.

اجرای طرح غربالگری هرمزگانی‌ها در هفته پرستار

صبح ساحل ، اجتماعی - همزمان با زاد روز حضرت زینب (س) طرح غربالگری چاقی و فشار خون برای افراد بالای ۳۰ سال در هرمزگان آغاز شد. 

المــــاس صحرایی برای قطـــــر 2022

صبح ساحل ، اجتماعی - ترجمه:سامیه طهورنیان  یکی از پیشنهاداتی که در جام جهانی فوتبال 2022 که در قطر داده شد به تحقق پیوست .

در اینستاگرام؛ قابلیت ارسال پست‌ هم‌زمان در چند حساب کاربری

صبح ساحل ، اجتماعی - قابلیت انتشار پست در اکانت‌های مختلف فعلا برای سیستم عامل iOS اجرا خواهد شد.

لزوم توسعه صنعت دریامحور در هرمزگان!

صبح ساحل ، اجتماعی - سراسر نوار ساحلی هرمزگان با وجود نیروهای مستعد و توانمند جوان در حالی بکر و مغفول باقی مانده که سهم حداقلی دانش دریایی به عینه مشهود است.

چاقی ریسک بازگشت سرطان پروستات را افزایش می دهد

صبح ساحل ، اجتماعی - مطالعه جدید نشان می دهد چاقی و سایر مشکلات سلامت احتمال بازگشت سرطان را بعد از برداشتن پروستات افزایش می دهد.

چـــای خشکی یا چـــای دریا

  صبح ساحل ، اجتماعی - سامیه طهورنیان//در مورد چای چه میدانیم ؟ نوشیدنی که در فرهنگ ایرانیان نزدیک به دو قرن  چنان جا خوش کرده است که گویا از دیر باز در جمع صمیمانه ایرانیان حضور داشته است. 

ارتباط بین استفاده از قلیان و ابتلا به دیابت

صبح ساحل ، اجتماعی - مطالعه جدید نشان می دهد رابطه قوی ای بین استفاده از قلیان و ابتلا به دیابت وجود دارد.

۸ عامل بارداری خارج از رحم

صبح ساحل ، اجتماعی - تشخیص بارداری خارج از رحمی امری آسان نیست، اما آزمایش خون و اندازه‌گیری مقدار HCG و سونوگرافی راهی مناسب برای تشخیص بارداری خارج از رحم است.

اینجــــا برای زنـــده مانــــدن می خندنـــــد

صبح ساحل ، اجتماعی - مادر رقیه می گوید در مدت چند سالی که دخترش با بیماری «سرطان خون» مبارزه می کرد، هیچ وقت نخواست از بیماری که به آن مبتلا است، نام ببرد.

عوارضی که با شست و شوی مرغ به جانتان می‌افتد

صبح ساحل ، اجتماعی - شست و شوی مرغ می تواند در مواردی عوارضی را برای سلامت شما و خانواده به دنبال داشته باشد.

تخریب یک حلقه کوره زغال سازی در کوخرد

صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بستک از تخریب یک حلقه کوره زغال سازی غیرمجاز دراین شهرستان خبر داد.

چرا مدیران روزنامه نمی‌خوانند!!!

صبح ساحل ، اجتماعی - محمد خداکریمی  خبرنگارچرا این روزها مدیران روزنامه نمی‌خوانند؟ این سؤالی است که این روزها در عالم روزنامه‌نگاری و خبرنگاری بسیار مطرح می‌شود.

کمبود پرستار مرد؛ بحران مراکز درمانی هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - شهناز حاجی قاسمی:کارشان سخت و پراسترس است. آن‌قدر پراسترس که فشارهای روحی و جسمی بالایی را به آن‌ها وارد می‌کند.

اقدامات خوبی در زمینه بازآفرینی بافت‌های فرسوده بندرعباس انجام شده است

صبح ساحل ، حوادث - صبح ساحل  :معاون فنی و شهرسازی شهرداری بندرعباس گفت : اقدامات خوبی در زمینه بازآفرینی بافت های فرسوده بندرعباس انجام شده است.

مبارزه با قاچاق کالا با استفاده از ابزارهای اقتصادی انجام شود

صبح ساحل ، اجتماعی -  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان قاچاق کالا و ارز را یک معضل اقتصادی در جامعه دانست و گفت ..
افزایش 21درصدی دانش آموزان هرمزگانی شرکت کننده در المپیادها

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: امسال در مجموع یکهزار و 432 نفر از دانش آموزان این استان در المپیادهای مختلف علمی شرکت کردند .
در جلسه شورای شهر چه گذشت

صبح ساحل ، اجتماعی -  رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت:نشست ها و مصوبه های کمیسیون معاملات شهرداری بندرعباس از نظر شورا غیرقانونی است.نمایش 1 الی 30 از مجموع 7503 خبر