May 26, 2017 - ، ساعت 17:29
 
 
عبرت های قیام امام حسین(ع)

 صبح ساحل، اجتماعی _ مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان آغاز شد ومردم ما مثل همیشه عاشقانه وارد ماه محرم شدندو از دل وجان حرمت حرم اهل بیت (علیهم السلام) را بر دیده خود نهادند و سرمه عاشقی کشیدند تا حقیقت دین درنگاه جهان بدرخشد.
تراکم جمعیت کیفری پدیده ای بحران خیز در عصر حاضر

صبح ساحل، اجتماعی _ امروزه ازدحام جمعیت زندانها مشکلی جدی در کلیه جوامع ایجاد کرده به گونه ای که به انحاء مختلف دستاوردهای تادیبی ، اصلاحی و تربیتی را مخدوش کرده 
هفت ميليون ايرانی در دام ديابت

صبح ساحل، اجتماعی _ يكي از بيماري‌هايي كه در دهه‌هاي اخير گريبان ساكنان زندگي شهري را گرفته است بيماري ديابت است. بيماري خاموشي كه هيچ‌يك از اعضاي بدن را راحت نگذاشته و ذره‌ذره بيمار را در خود غرق مي‌كند. 
حقوق از دست رفته شهروندان را چه کسی می ستاند؟

صبح ساحل، اجتماعی _ شهروندی در حین عبور از مجاورت کانال حفر شده، بدلیل تاریکی هوا و عدم نصب حصار و علامت هشدار دهنده به درون آن سقوط کرد. بر اثر این حادثه وی دچار شکستگی پا گردید. بلافاصله پس از اعلام حادثه، گروه آتش نشان از ایستگاه شماره 3 به محل اعزام شده و با همکاری اورژانس و مردم، مجروح به سطح زمین منتقل شد. 
برپایی همایش روی درخت!

صبح ساحل، اجتماعی _ شرکت آلمانی به طراحی یک مرکز همایش مدل خانه درختی پرداخته که نشست های کاری خسته‌کننده را به یک تجربه با منظره جالب تبدیل کرده است.
چشم شهروندان به تابلوی روزشمار خاموش شد

صبح ساحل، اجتماعی _ روز شمار به عنوان ابزار جدید اطلاع رسانی مدتی است که ازسوی برخی دستگاه های اجرایی و اداری برای اطلاع رسانی مردم مورد استفاده قرار گرفته است.
اجرای الگوی کشت راهکار حل مشکلات کشاورزان هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ هرمزگان به علت برخورداری از شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب و وجود هزار کیلومتر نوار ساحلی در خلیج فارس و دریای عمان یکی از استانهای مستعد کشور برای توسعه کشاورزی در همه فصول سال است بطوریکه یک گلخانه طبیعی برای محصولات کشاورزی محسوب می شود .
ضریح جدید امام حسین(ع) به کربلا رسید

صبح ساحل، اجتماعی _ ضریح جدید امام حسین(ع) همزمان با آغاز ماه محرم به کربلا رسید. به گزارش فارس، همزمان با آغاز ماه محرم ضریح جدید امام حسین(ع) به کربلا رسید و مورد استقبال شیعیان کربلا قرار گرفت.هفتاد درصد از قطعات ضریح جدید به کشور عراق و سپس با 5 دستگاه تریلر به کربلا منتقل شد.
نوشیدن قهوه دید انسان را نسبت به جهان زیباتر می کند

صبح ساحل، اجتماعی _ محققان متوجه شده اند که کافئین دید انسان را نسبت به جهان زیباتر می کند و به انسان کمک می کند تا لغات مثبت را بهتر درک کند.
تلفن همراه کودکان را بیش فعال می‌کند

صبح ساحل، اجتماعی _  نتایج تحقیقات جدید حاکی از آن است که پرتوهای تلفن همراه در طول بارداری بر رشد مغز جنین تاثیر می گذارد و می تواند موجب بیش فعالی کودک شود.
جابجایی مجموعه آبسنگ های مرجان های جزیره ابوموسی

صبح ساحل، اجتماعی _  مجموعه آبسنگهای مرجانی جزیره ابوموسی جابه جا می شود. زیستگاههای مرجانی که در ساحل جزیره 25 کیلومتر مترمربعی ابوموسی پراکنده است پناهگاه و محل تخم ریزی برخی از انواع ماهیان و نوزادگاه بسیاری از گونه های آبزی است.
تاخیر بیش از 11 ساعت در پرواز بندرعباس - مشهد

صبح ساحل، اجتماعی _  پرواز 945 بندرعباس - مشهد با بیش از 11 ساعت تاخیر ، ساعت 8 و 45 دقیقه امروز انجام شد.
روش برخورد با مردم

صبح ساحل، اجتماعی _ یکی از راههای مهم در عرصه دین و اخلاق، روش برخورد با مردم است، زیرا برخورد صحیح باعث جذب دیگران به ارزش هاو معنویت می گردد.
کتابخانه هاي هرمزگان در انتظار تخصيص بودجه

 صبح ساحل، اجتماعی _ یکی از بارزترین ویژگی هر جامعه ای که در ارزیابی سطح اندیشه آن موثر است ، علم و فرهنگ آن جامعه است. در این میان ، کتابخانه ها به عنوان نهادی پویا در زمینه علم و دانش ، از نقشی اساسی در اعتلای سطح فرهنگ جامعه برخوردار هستند.
دور برگردان مرگ

صبح ساحل، اجتماعی _ اهالی  شهرک سجادیه باصدای ناهنجارترمز وبوق ممتد اتومبیل ها  به خواب می روند، این لالایی،لالایی مرگ و جراحت است که هر روز با طلوع آفتاب آغاز و تا پاسی از نیمه های شب ادامه دارد.
پرداخت مطالبات حق مطبوعات است

صبح ساحل، اجتماعی _ فرماندار بندرعباس درنشستی با اعضای شورای مرکزی خانه مطبوعات بر پرداخت مطالبات نشریات توسط دستگاه های دولتی تاکید کردو گفت: تمامی تلاش ها باید درجهت مرتفع نمودن مشکلات رسانه ها و مطبوعات استان معطوف شود. 
جرعه ای از دریای دعای کمیل

صبح ساحل، اجتماعی _ دعا، زیباترین صدایی است که از زبان انسان خارج می شود و بزرگ ترین پیامی است که از انسان صادر شده است.
تاکسی های گردشی بندرعباس دارای ایستگاه شدند

صبح ساحل، اجتماعی _ مصطفی خادم مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی بندرعباس با بیان این خبر افزود: با توجه به مشکلات عدیده در نبود فضای مناسب جهت جانمایی و احداث ایستگاه تاکسی در مرکز شهر سازمان تاکسیرانی نسبت به احداث ایستگاه تاکسی مخصوص تاکسیهای گردشی در جلوی بازار روز بندرعباس اقدام نمود .
شرایط شهرداری بندرعباس را بررسی می‌کنم

صبح ساحل، اجتماعی _ در حالیکه در خبرها آمده بود که فرهاد پورغلامی سرمربی سابق تیم ملی هدایت شهرداری بندر عباس را برعهده گرفته اما این مربی بیان کرده که هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است.
آقای شهردار قیمت ماندن تیم فوتبال برای شهر چند؟

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیران برای فرار از پاسخگویی حقیقی به مخاطبانشان دو شیوه را در پی می گیرند یک دسته با اجرای پروژه های بزرگ و تبلیغ آن سعی دارند از انتقادها مصون بمانند و هرزمان انتقادی شد بگویند که ما مشغول فلان طرح بزرگ و عظیم بودیم دسته دوم سعی می کنند با دورماندن از انظارعمومی وافکارعمومی و مطرح نشدن در رسانه ها و خاتمه دادن به ارتباطات رسانه ای و به عبارتی دورماندن از پرسشها دایره امن را برای خویش ایجادکنند.
تبدیل میدان قدس به چهارراه

صبح ساحل، اجتماعی _ معاون فنی و عمرانی شهرداری بندرعباس از آغاز ساخت دروازه قرآن و دروازه خلیج فارس  وتبدیل میدان قدس به چهارراه خبر داد. عبدالرضا بهادرگفت: این پروژه ها در بلوار پیامبراعظم(ع) و بلوار امام خمینی ساخته می شود که شهرداری برای ساخت این دو طرح 7 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته است.
مشاهده عقاب کمیاب "پالاس" در سد استقلال میناب

صبح ساحل، اجتماعی _  برای اولین بار در هرمزگان یک بهله عقاب دریایی پالاس که از پرندگان بسیار کمیاب کشور است، در سد استقلال میناب مشاهده شد.
در جلسه شورای شهر چه گذشت؟

صبح ساحل، اجتماعی _ سیصد و شصت و نه امین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس تشکیل شد. رئیس  شورای اسلامی شهر بندرعباس در این جلسه که به منظور کمک به تامین بخشی از هزینه های جاری مساجد بندرعباس تشکیل شده بود گفت: مسجد به عنوان جایگاه عبادت مسلمان از مهمترین نهادهای جامعه اسلامی است . 
گردشگری دریایی هرمزگان؛ نیازمند توجه

صبح ساحل، اجتماعی _ گردشگري دريايي بعنوان یک صنعت پربازده ،منبع درآمد مهمی برای بسیاری از  کشورهایی است که از نعمت همجواری در کنار دریا برخوردارند. 
جریمه سنگین مسافربرهای شخصی غیرمجاز

صبح ساحل، اجتماعی _ فرماندار بندرعباس گفت: مسافربرهای شخصی غیرمجاز شهر بندرعباس با جرائم سنگینی مواجه خواهند شد. 
جشن ولایت خورشید

صبح ساحل، اجتماعی _ به مناسبت فرارسیدن عید بزرگ غدیرخم جشن بزرگ ولایت خورشید توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با استقبال گسترده مردم برگزار شد.
فیلی که می‌تواند به زبان کره‌ای صحبت کند!

صبح ساحل، اجتماعی _ یک فیل 22 ساله آسیایی در کره جنوبی باعث تعجب دانشمندان شده چرا که می‌تواند به زبان کره‌یی صحبت کند.
ایجاد هویت صنفی وظیفه خانه های مطبوعات است

 صبح ساحل، اجتماعی _ معاون امور مطبوعاتی  تاکیدکرد: اصلاح در روند کار حرفه ای خبرنگاری باید با سختگیری انجام شود وخانه های مطبوعات به موضوع ساماندهی خبرنگاران با جدیت ورود کنند.  
ارزش صادرات صنایع‌دستی هرمزگان به 2 میلیون دلار می‌رسد

 صبح ساحل، اجتماعی _ مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان گفت: براساس پیش‌بینی‌های این سازمان، ارزش صادرات صنایع‌دستی هرمزگان در سال 91 به دو میلیون دلار می‌رسد.
جایگاه امام علی (ع)

صبح ساحل، اجتماعی _ در میان بندگان خداوند، انسانهای برگزیده ای هستند که از روی علم و اخلاص ، پروردگار خود را خوانده اند و خاشعانه سر به سجده الهی ساییده اند. 


نمایش 4321 الی 4350 از مجموع 4885 خبر