February 25, 2018 - ، ساعت 22:45
 
 
هرمزگان نیازمند 600 کلاس درس جدید است

  صبح ساحل ، اجتماعی -  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان نیازمند 600 کلاس درس در مسیر استانداردسازی سرانه آموزشی خود با میانگین کشوری است، گفت: برای احداث این میزان کلاس اعتباری معادل 540 میلیارد ریال نیاز است.

چاقی ، ارمغان فست فودها

صبح ساحل ، اجتماعی -  امروز شنبه است، نخستین روزکاری هفته. دیروز هم جمعه بود. روزی برای باهم‌بودن اعضای خانواده که درطول هفته، کمتر درکنار یکدیگر هستند. این خاصیت زندگی ما ایرانی‌هاست که کمتر همدیگر را می‌بینیم ودرکنار هم هستیم. 
آبزیان اولین قربانیان قاچاق سوخت

 صبح ساحل ، اجتماعی - پدیده شوم قاچاق سوخت که این روزها مشغول به غارت سرمایه ملی است از آن طرف با نابود کردن آبزیان و تخریب زیستگاه های آبزیان ادامه حیات آبزیان را در خلیج همیشه فارس به مخاطره انداخته است. 
برپایی یازدهمین نمایشگاه کتاب استان با حضور 340 ناشر

 صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از افتتاح یازدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان با حضور 340 ناشر از سوم بهمن ماه جاری در بندرعباس خبر داد.

هشدار وزارت نیرو درباره کاهش گازرسانی به نیروگاه‌ها

 صبح ساحل ، اجتماعی - معاون وزیر نیرو با تشریح تبعات افزایش مصرف نفت کوره و کاهش شدید گازرسانی به نیروگاه ها از افزایش هزینه تولید برق، تامین سوخت و آلایندگی ها به عنوان برخی از تبعات مصرف نفت کوره یاد کرد و گفت: کاهش گازرسانی به نیروگاه ها، تخریب و خسارت های جدی را در این حوزه رقم می زند.
انتصابات جدید در شهرداری بندرعباس

 صبح ساحل ، اجتماعی - عباس امینی زاده در آیین تودیع و معارفه معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: فلسفه تغییر و تحولات در مدیریت به این معنا نیست که درآن نقطه سکون ایجاد شده بلکه هدف سریعتر کردن حرکت و تغییر و جهت کار است ..
جانی دوباره برای سازمانهای غیردولتی

 صبح ساحل ، اجتماعی - نماینده سازمانهای غیردولتی هرمزگان گفت: باتدبیردولت یازدهم باردیگر فضا برای رشد وشکوفایی تشکها و سازمانهای غیردولتی فراهم شده است.
اوضاع نابسامان مدارس هشتبندی

صبح ساحل ، اجتماعی- فرسودگی کلاس های درس در مدارس روستایی هشت بندی در هرمزگان یکی از نگرانی هایی است که اگر توجه جدی به آن نشود حوادث ناگوار و خسارت های جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.
باز هم روسیه باز هم وعده های اغوا کننده

صبح ساحل ، اجتماعی - در روزهای گذشته خبری مبنی بر انعقاد یک پیمان تجاری جدید میان ایران و روسیه که خبرگزاری رویترز آن را مخابره کرد در حوزه اقتصاد و انرژی خبر ساز شد. 
زمان پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی

 صبح ساحل ، اجتماعی -  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ‌امسال عیدی نزدیک به ۲ میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر یک ماه زودتر پرداخت خواهد شد.
2 داروی نایاب وارد بازار شد

  صبح ساحل ، اجتماعی -  مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو گفت: دو قلم دارو که به مدت سه ماه در بازار نایاب شده بود، در داروخانه ها توزیع شد.
قند هم مخدر شد

 صبح ساحل ، اجتماعی -  گروهی از پزشکان دانشگاه «لیورپول» در انگلیس در بخشی از یک برنامه مطالعاتی با موضوع کاهش مقدار غیرضروری قند مصرفی از رژیم غذایی روزانه، هشدار دادند که قند را باید به عنوان یک محصول دخانی جدید در نظر گرفت.
صدور شناسنامه‌ مکانیزه در ۷ استان مرزی

 صبح ساحل ، اجتماعی - معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال از ارائه طرحی به وزارت کشور مبنی بر صدور شناسنامه‌ مکانیزه در ۷ استان مرزی کشور خبر داد و گفت در صورت تخصیص اعتبارت لازم متقاضیان استانهای مرزی شناسنامه مکانیزه دریافت می کنند.
از شورای شهر چه خبر؟

صبح ساحل ، اجتماعی - در نشست مشترک اعضای شورای اسلامی  شهر و شهردار بندرعباس با سرپرست بازرسی، پرویز سالاری عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه نگرش ما به نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه است گفت: با توجه به محدودیت و معدودیت مدیران وکارشناسان خبره در بدنه شهرداری، خود را موظف به صیانت از این افراد می دانیم تا گرفتار خطای اداری نشوند.
همدلی و برادری در سایه وحدت اسلامی

  صبح ساحل ، اجتماعی -  پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سرآمد برکات بسیاری بوده است که یکی از این برکات تلاش برای وحدت میان مسلمانان است. 
اعمال قانون راهنمایی ورانندگی، یک بام ودو هوا!!

 صبح ساحل ، اجتماعی -  هرگاه قانونی وضع می‌شود، همه ملزم به رعایت آن خواهند بود. بسیاری از قوانینی که دریک جامعه وضع می‌شود، رفاه وآسایش مردم را تامین خواهد کرد، البته در صورتی که آن قوانین به درستی اعمال شود. 
گونه های جدید فیل دریایی و فرشته دریایی در خلیج فارس

صبح ساحل ، اجتماعی - رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی از مشاهده و ثبت علمی چند نمونه جانور دریایی جدید از قبیل فیل دریایی، عنکبوت دریایی و فرشته دریایی در آب‌های خلیج فارس و دریای عمان خبر داد.
چه کسی ترمز تعریض خیابان سید قطب را کشید

صبح ساحل ، اجتماعی -  دردنیای امروز دربسیاری از کشورها، هنگامی که شرکتی خدماتی در صدد توسعه خدمات یا جابجایی یا تعویض زیرساخت خدماتی مربوط به خودش برمی آید اصولی برروند کاری حاکم است که براساس آن نماینده آن شرکت باید....
بارندگی‌ها در هرمزگان 70 درصد کمتر از متوسط کشوری است

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای هرمزگان گفت: بارندگی‌ ها در هرمزگان 70 درصد کمتر از متوسط کشوری است.
پرداخت تسهيلات به زلزله زدگان بستك

 صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: بنیاد مسکن جهت سرعت بخشي به روند بازسازي واحدهاي مسكوني مردم بستك تا زمان اختصاص اعتبارات مصوبه دولت، از منابع داخلی خود ارقام مورد نیاز را پرداخت كرده و مردم مي توانند از هفته آينده براي اخذ تسهيلات اقدام كنند.
آغازمرحله نخست اعزام عمره گذاران هرمزگان از بهمن ماه

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: در مرحله نخست بیش از دو هزار نفرعمره گذار در قالب 13کاروان از نیمه پایانی بهمن ماه امسال تا هفتم فروردین سال 93 به مدینه منوره و مکه مکرمه اعزام می شوند.
انتقاد شهردار بندرعباس از وضعیت بلوار غدیر

 صبح ساحل ، اجتماعی - شهردار بندرعباس از نیروی دریایی به خاطر شرایط ایجاد شده در بلوار غدیر انتقاد کرد.
آغازطرح واکسیناسیون فلج اطفال

صبح ساحل ، اجتماعی - فلج اطفال نوعی بیماری حاد ویروسی است که در افراد مبتلا موجب تحلیل عضلانی، فلج و حتی مرگ می شود ، نخستین مرحله ایمنسازی خانه به خانه فلج اطفال در سراسر استان هرمزگان آغاز شد و تا 25 دی ماه سالجاری ادامه دارد.
تامین اعتبار دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان خلیج‌فارس

 صبح ساحل ، اجتماعی - معاون درمان سازمان تامین‌اجتماعی وچندتن از مدیران این سازمان به همراه مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان از بخش‌های مختلف بیمارستان خلیج‌فارس بازدید کردند.    

جزئیات افزایش سالانه حقوق مستمری بگیران

  صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه تناسبی میان افزایش حقوق بازنشستگان و کارگران وجود ندارد ، گفت: افزایش مستمری بازنشستگان باید به تصویب هیئت وزیران برسد.
هدر دادن پول بیت‌المال!!

صبح ساحل ، اجتماعی - بندرعباس به دلایل شرایط خاص ودارا بودن 4 ناوگان حمل‌ونقل که درکشور بی‌نظیراست، همیشه موردتوجه مقامات عالی رتبه‌کشور ومسوولان بوده است.

اجرای مرحله اول طرح ساماندهی سرپرستی روزنامه های سراسری در هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از آغاز اجرای مرحله اول طرح ساماندهی سرپرستی روزنامه های سراسری در هرمزگان خبر داد.
این مبتکر ایرانی در سال 1341 نخستین مشعل گازسوز در ایران را ساخت

  صبح ساحل ، اجتماعی -  محمود دنیانور از مخترعان و مبتکران ایران، پس از سال‌ها تلاش و جهاد علمی در سن 73 سالگی درگذشت.

برداشت گوجه‌فرنگی در روستای پُدل

صبح ساحل ، اجتماعی -  مدیر جهاد کشاورزی بندرلنگه گفت: میزان کشت گوجه‌فرنگی امسال 350 هکتار بوده که 320 هکتار آن در روستای پُدل از توابع بخش مهرآن بندرلنگه کاشته شده.
حقوق ۱۷ میلیونی زنجانی

 صبح ساحل ، اجتماعی -  رئیس کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه ریشه بابک زنجانی به 20 سال قبل بازمی‌گردد، گفت: عامل پیدایش اشخاصی مانند بابک زنجانی و مه‌آفرید خسروی ولنگاری دستگاه‌های اجرایی و نظارتی است.


نمایش 4321 الی 4350 از مجموع 6068 خبر