April 25, 2018 - ، ساعت 09:32
 
 
رضایت مردم از یک حرکت خوب

 صبح ساحل ، اجتماعی -  سال گذشته به یکباره سایه سنگین گرانی، اقتصاد خانواده ها را دچار تغییر و مشکل کرد. خودرو گران شد. 
ما بیمه نیستیم

  صبح ساحل ، اجتماعی - پیشه صیادی در هرمزگان زن ومرد نمی شناسد.صیادان با حضور در دریا باصیاد وصیادی رزق و روزی خود را با سختی ومشقت از دل دریا می گیرند ولی زنان صیاد از ابتدایی ترین حقوق که همان بیمه است،محروم هستند.
ته دیگ هیچ غذایی را نخورید

صبح ساحل  ، اجتماعی - سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت اعلام کرد حدود نیمی از افراد 15 تا 65 ساله کشور چاق هستند یا اضافه وزن دارند.

انگ زدن به دیگران باعث تنهایی می‌شود

  صبح ساحل  ، اجتماعی - یک روانپزشک با اشاره به شعار هفته سلامت، آگاهی افراد نسبت به انسان‌ها، جنسیت و صفات شخصیتی‌شان را در پیشگیری از ابتلا به اختلالات روانی مؤثر دانست و از آنها خواست تا رفتار را به موقعیت نسبت دهند نه صفت افراد.

تزریق نخستین خون مصنوعی به انسان

 صبح ساحل  ، اجتماعی - در یک کارآزمایی پبشرفته، محققان اسکاتلندی قصد دارند برای نخستین بار خون مصنوعی ساخت بشر را بر روی انسان آزمایش کنند.
انتخابی که راه توافق را بست

 صبح ساحل  ، اجتماعی - هیاهوهای روزهای اخیر در مورد حمید ابوطالبی نماینده انتخابی ایران در سازمان ملل به گونه بی سابقه ای در صدر اخبار رسانه ای امریکا قرار داشت.
فاصله صنایع با توسعه کیفی هرمزگان

 صبح ساحل  ، اجتماعی - از  هنگامی که مشاغل دنیا از حالت مشاغل خانگی بیرون آمده و  افراد صاحب تخصص شده و دولت ها برنامه ریز و پیونددهنده ی بخش های مختلف جامعه......
پارک کروکودیل قشم در آستانه تعطیلی

 صبح ساحل  ، اجتماعی - پارک کروکودیل نوپک قشم واقع در نزدیکی شهر سوزا مرکز بخش شهاب از توابع شهرستان قشم که از نظر نوع حیواناتی که در آن نگهداری می شود در نوع خود در ایران منحصر بفرد است، به حالت نیمه تعطیل درآمده است. 
نبود کشتارگاه و مصرف گوشت های بی هویت

 صبح ساحل  ، اجتماعی - سیریک؛ شهری که قصابی ندارد، مردم این شهرستان از گوشت هایی استفاده می کنند که نه مورد تائید دامپزشکی و نه شبکه بهداشت است.
تامین امنیت سرمایه گذاری در قشم

صبح ساحل  ، اجتماعی - رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تشریح سیاست های کلی سال 93 این سازمان، از تامین امنیت سرمایه گذاری در قشم به عنوان یکی از مهمترین اولویت های کاری سازمان منطقه آزاد قشم نام برد.
ویتامین D را سربکشید!

 صبح ساحل ، اجتماعی -   فرا رسیدن بهار بهترین فرصت برای رساندن ویتامین D لازم به بدن است و در این راه نورخورشید شناخته‌شده‌ترین منبع تامین این ویتامین حیاتی محسوب می‌شود.
بررسی چگونگی ایجاد صنایع فولاد در منطقه آزاد قشم

 صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: راههای ایجاد صنایع فولاد در منطقه آزاد قشم از جمله احداث کارخانجات.....
یک خیر هرمزگانی حامی 150 یتیم شد

  صبح ساحل ، اجتماعی -   مسئول اکرام و ایتام کمیته امداد هرمزگان گفت : یک حامی خیر و سخاوتمند استان حامی 150 یتیم دختر و پسر تحت حمایت این نهاد شد .ر
مسوولان در رشد دانش آموزان کوشا باشند

صبح ساحل ، اجتماعی -   اولين جلسه شوراي آموزش و پروش شهرستان در سال 1393 سال اقتصاد و  فرهنگ با عزم ملي و مديرت جهادي به رياست احمد مرادي در محل فرمانداري تشكيل شد.
تامین اعتبار اجرای افزایش مرخصی زایمان

 صبح ساحل ، اجتماعی -   معاون فنی درآمد سازمان تامین اجتماعی از اختصاص 294 میلیارد تومان برای اجرای افزایش 9 ماه مرخصی زایمان در آینده نزدیک از سوی دولت خبر داد....
از اهدای خون دریغ نکنیم

صبح ساحل ، اجتماعی -   روزی نیست که در روزنامه‌ها از انجام کارهای عام‌المنفعه وخیرخواهانه خبری منتشر نشود. نیازمندان، کمک به فقرا،حمایت از دردمندان،درجامعه ما جاری وساری است.
اول اردیبهشت؛آغاز ثبت‌نام متقاضیان بیمه همگانی رایگان

صبح ساحل ، اجتماعی -   مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان از اجرای طرح پوشش بیمه پایه همگانی و اجباری خبرداد.
افزایش آمار اهدای خون سالم از اولویت های انتقال خون است

صبح ساحل ، اجتماعی - دکتر ایمان زارعی مدیر کل انتقال خون هرمزگانگفت: افزایش آمار اهدای خون سالم وتکریم ارباب رجوع از اولویت های این اداره کل  در سال جاری است.
عقب ماندگی محلات بندرعباس فاجعه‌آمیز است

صبح ساحل ، اجتماعی -   استاندار هرمزگان گفت: بندرعباس شهر پر مسئله‌ای است ،چرا که عمق محلات آن با این همه عقب ماندگی و توسعه نیافتگی، فاجعه‌آمیز است.
هزینه‌های سفر عمره کاهش یافت

  صبح ساحل ، اجتماعی -  رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: با کاهش هزینه های سفر عمره مفرده، امسال حدود چهار میلیارد و 900 میلیون ریال صرفه جویی شده است.
آب منطقه ای به تعهدات خود عمل کند

صبح ساحل ، اجتماعی -  عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به اهمیت و جایگاه شورا در حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: شوراها یادگار و ماندگار و حضرت امام (ره) و جلوه ای از مردم سالاری دینی است .

3 عدد محبوب دنیا

  صبح ساحل ، اجتماعی -  محققان در یک نظرسنجی آنلاین از 44 هزار نفر، عدد هفت را محبوب ترین عدد در دنیا شناسایی کرده که پس از آن به ترتیب اعداد  سه و هشت جزو محبوب ترین ها قرار گرفتند. 
پرونده‌ای برای تمام فصول

 صبح ساحل ، اجتماعی -   آخرین باری که برای چکاپ یا به عبارت دیگر مطمئن‌شدن از وضعیت سلامتی‌تان نزد پزشک رفتید، چه زمانی بود؟ اصلا شما تا زمانی که بیمار نشوید برای بررسی وضعیت سلامتتان به پزشک مراجعه می‌کنید؟اگر جوابتان منفی است....
ثبت جهانی غار نمکدان

صبح ساحل ، اجتماعی -  رئیس انجمن غار و غارشناسی ایران از ثبت جهانی غار نمکدان قشم خبر داد.
انصراف دهندگان از دریافت یارانه رایگان بیمه می شوند

 صبح ساحل ، اجتماعی -  معاون مطالعات و توسعه خدمات بیمه ای سازمان بیمه سلامت گفت: افرادی که از دریافت یارانه انصراف دهند و فاقد بیمه باشند بطور رایگان از سوی این سازمان تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

وفات 7 هزار نفر در هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر کل ثبت احوال هرمزگان با بیان اینکه به طور میانگین در سال 92، هر ساعت چهار واقعه تولد در هرمزگان به ثبت رسیده است از ثبت بیش از 7 هزار واقعه وفات طی این سال خبر داد. 
ناگفته‌هایی تلخ از اعتیاد زنان

 صبح ساحل ، اجتماعی -  مشاور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در امور زنان و خانواده با ابراز تاسف از سرعت شیوع اعتیاد در بین زنان در سال‌های اخیر گفت: افزایش دو برابری آمار زنان معتاد در مدت زمان کوتاه یک زنگ خطر و هشدار محسوب می‌شود......
مدیران برای انصراف از یارانه نقدی پیشقدم شوند

صبح ساحل ، اجتماعی -  استاندار هرمزگان گفت: مسئولان و مدیران برای انصراف از دریافت یارانه نقدی پیشقدم شوند.

 
نظرات مراجع تقلید درباره دریافت یارانه

  صبح ساحل ، اجتماعی -  تعدادی از مراجع تقلید در پاسخ به استفتاء های جداگانه، نظرات خود را درباره دریافت یارانه اعلام کردند. آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی در پاسخ به استفتایی در رابطه با دریافت یارانه نقدی نظر خود را اعلام کرد. 
جابه جایی کتابخانه شهدا ظرف مدت 15 روز

 صبح ساحل ، اجتماعی -  فرماندار بندرعباس ضمن انتقاد شدید از وضعیت فعلی کتابخانه شهداء از انتقال این کتابخانه به محل جدید خبر داد.


نمایش 4321 الی 4350 از مجموع 6219 خبر