July 24, 2017 - ، ساعت 11:16
 
 
وصیت

صبح ساحل، اجتماعی _...... آمدم در جبهه حق، علیه باطل بجنگم و جانم را فدای اسلام و قرآن و رهبر م کنم، چون ر هبرم فر مان داده و اطاعت کردم. به خدا اگر آمدم در میدا ن جنگ، کورکورا نه نیامدم. راهم را شنا ختم رهبرم ، دین و قرآن را شنا ختم و آمدم تا ما نند حسین، جان قربان اسلام کنم.
نگاهی به رخدادهای انقلاب اسلامی در هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ آغاز مبارزات در بندرعباس 

علیرغم دوری مسافت بندرعباس از کانون حرکت های انقلابی در تهران و قم و نیز  در نبود وسایل ارتباط جمعی، مردم هرمزگان توسط افرادی که از تهران و قم به بندرعباس می آمدند از رویدادهای نهضت امام و  تحول های سیاسی کشور مطلع می شدند. 
شهر تاریک، کوچه تاریک!!!

صبح ساحل، اجتماعی _ امشب از آن شب هایی است که خبری از ماه در آسمان نیست. وقتی ماه نباشد یعنی اینکه دربرخی از کوچه، پس کوچه های شهر باید با احتیاط تردد کرد.
بهره برداری از پروژه های دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ همزمان با آغاز دهه فجر با حضور استاندار، معاونان استاندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به بهره برداری رسید.
هرمزگان فقط یک دستگاه سی‌تی‌اسکن سالم دارد!

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: فقط بیمارستان صاحب الزمان شهرستان میناب یک دستگاه سی تی اسکن بی عیب و مطمئن در استان دارد که باید بیمار را به این شهرستان منتقل کرد و گاهی وقت‌ها به دلیل این جابجای‌ها برای انجام سی تی اسکن، بیمار در بین راه فوت می‌کند.
پیرترین کشورهای جهان کدامند؟

صبح ساحل، اجتماعی _ بر اساس پیش‌بینی سازمان ملل، در سال‌های 2011 تا 2050، ایران از نظر سرعت پیر شدن جمعیت، رتبه سوم جهان را به خود اختصاص می‌دهد
شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی هرمزگان از مرز700 هزار نفر گذشت

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان گفت: باهدف گسترش پوشش بیمه ای به اقشار مختلف جامعه جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی دراستان هرمزگان به 748 هزار و 269 نفر رسید.  
سطح جنگل‌های حرای کشور به 30 هزار هکتار می‌رسد

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیرکل منابع امور جنگلی سازمان جنگل‌ها از افزایش 5 هزار هکتاری جنگل‌های حرا خبر داد و گفت: با اجرای طرح توسعه جنگل‌های حرا طی پنج سال گذشته سطح این جنگل‌ها از 26 هزار هکتار به بیش از 30 هزار هکتار رسیده است.
مدرک یا مهارت؟

صبح ساحل، اجتماعی _ در بین بسیاری مشاغل آزاد که نسل به نسل منتقل می شود هنوز رد پای افرادی هست که از طریق استاد شاگردی توانسته اند موقعیت های مختلف اقتصادی، اجتماعی وحتی سیاسی کسب کنند، درگذشته ای نه چندان دور شاگرد در محضر«اوستاد» به حدی قابل اعتماد بود که رابطه استاد شاگردی به فامیلی منجر می شد.
پذیرایی با صابون

صبح ساحل، اجتماعی _ دولت بعثی عراق باشگردهای مختلف علیه جمهوری اسلامی تبلیغات می کرد، برنامه های گوناگونی ازطریق یک ایستگاه رادیویی به زبان فارسی به منظور دلسرد کردن ملت رشید ایران وهم تضعیف روحیه اسرای دربند پخش می کرد.
آغاز بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان خلیج فارس

صبح ساحل، اجتماعی _ صبح دیروز هم زمان با دهه مبارک فجر بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان خلیج فارس تامین اجتماعی آغاز شد. 
رباتیک بازان ایرانی در سیریک

صبح ساحل، اجتماعی _  به مناسبت دهه مبارک فجر جشنواره رباتیک جنوب شرق کشور در سیریک آغاز به کار کرد. فرماندار سیریک گفت: این مسابقات با شرکت استان های جنوب شرق کشور از جمله شهرستان های استان هرمزگان، فارس، بوشهر، کرمان و سیستان و بلوچستان در سیریک  برگزاری شد.
تبدیل چهار روستای هرمزگان به شهر

صبح ساحل، اجتماعی _ دولت با توجه به بافت جغرافیایی منطقه و با هدف توزیع بهینه و عادلانه خدمات، با ایجاد چهار شهر جدید در استان هرمزگان موافقت کرد.
جمع‌آوری مانکن‌های غیرمتعارف در بندرعباس

صبح ساحل، اجتماعی _ رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان هرمزگان از اجرای طرح نظارتی و کنترلی صنوف و جمع‌آوری 9 مانکن غیرمتعارف دراین طرح خبرداد.
قطع 100 اصله درخت اکالیپتوس و نخل در جزیره سیری

صبح ساحل، اجتماعی _ صد اصله درخت اکالیپتوس و نخل بالغ در جزیره سیری به بهانه هرس کردن قطع شد.به گزارش مهر ، در جزیره سیری که به جزیره سبز و پاک شرکت نفت فلات قاره ایران شهرت پیدا کرده است درماه گذشته  با توجیه هرس درختان اقدام به قلع وقمع درختان شده است .
نام های برتر ایرانیان در سال 91

صبح ساحل، اجتماعی _  معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور، 10 نام برتر ایرانیان را طی 10 ماهه اول امسال اعلام کرد و گفت: روند نامگذاری نسبت به قبل تغییر کرده است.
25 سال قبل، این‌روزهای هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی _ آنچه در پی می‌آید بخشی از اخبار ومطالب خواندنی از صبح‌ساحل‌های چاپ شده در دیماه 1366 استخراج وانتخاب شده است، تلاش ما این است که با چاپ مطالب قدیمی ضمن بررسی وعده‌های تکراری از اتفاقات 25 سال قبل استان نیز شما را باخبرسازیم لطفاً ما را از طرح دیدگاه‌های خود محروم نفرمائید.
روزشمار تظاهرات بندرعباس

صبح ساحل ، اجتماعی _ هرمزگانی ها  همراه با مردم سراسر ایران راهپیمایی های خود را آغاز کردندو آنچه می خوانید برگرفته از هم صحبتی جمعی ازمبارزین آن سالهای بندرعباس است وبدون تردید درتمام شهرهای اطراف  و میناب، رودان، بندرلنگه،هرمز، جاسک، قشم و.... این تاریخ تکرار شده است.
مردم درصف

صبح ساحل ، اجتماعی _ جایی شنیده بودم شخصی می گفت ایرانی ها در زندگی وقت زیادی دارندکه نمی دانند چه کنندبه همین خاطر لازم است هرازچندگاهی صف‌هایی تشکیل شود تا آنهاوقت شان را اینطور بگذرانند.
قطع شبانه روزی خطوط ارتباطی در عصر ارتباطات!!

صبح ساحل ، اجتماعی _ در عصری زندگی میکنیم که به عصر ارتباطات مشهور است.عصری که روزانه فنآوریهای نوین علمی در همه زمینه ها به کمک بشر می آیند تا زندگی سهل وآسانتر شود.
زرد قناری و جوانان بیکار !!

صبح ساحل، اجتماعی _ پارکینگ یک مجتمع مسکونی، تجاری یا اداری.اصلا چه فرق می کند، هرجا پارکینگ هست، این زرد قناری هم هست. صاحبان این زرد قناری این موقع روز اینجا چه کار می کنند؟!
عطش

صبح ساحل ، اجتماعی _ از شب گذشته تا آن لحظه که روز به نیمه رسیده بود حدود 10 نفر جلو چشم ما از شدت عطش شهید شده بودند . بچه هایی که در اثر تشنگی شهید می شدند ، قبل از شهادت چشم هایشان نابینا می شد و رفته رفته جان می دادند .
متکدیان وارداتی

صبح ساحل ، اجتماعی _ « هوا بس ناجوانمردانه سرد است.... » دلیل اصلی رونق «متکدیان وارداتی» به شهر بندرعباس شده است. که دوباره  بحث بومی – غیر بومی را در میان گدایان و متکدیان را نیز زنده کرده و بر گسترش ناهنجاری های اجتماعی در شهر افزوده است.
فضای سبز شهر بندرعباس به450هکتار افزایش می یابد

صبح ساحل، اجتماعی _  هجدهمین نشست تخصصی مدیران عامل فضای سبز کلان شهرهای کشور به میزبانی سازمان پارک ها وفضای سبز شهرداری بندرعباس برگزار شد.
هزینـــه‌های برگـزاری یک عروسی متوسط

صبح ساحل، اجتماعی _  هزینه‌هاي برگزاری جشن عروسی، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها و نگرانی‌هاي جوانان دم بخت، خصوصا آقایان است. خانواده‌ها علاقه دارند هرچه زودتر فرزندانشان سرو سامان بگیرند و عروسی کنند اما جوانان همیشه از مخارج عروسی ترس و واهمه دارند.
از خوشحالی کشاورزان تا نجات سرنشینان پراید

صبح ساحل، اجتماعی _  بخش هایی از هرمزگان از جمله شرق این استان طی 3 روز گذشته شاهد بارندگی های شدید بود.به گزارش خبرنگاران صبح ساحل از رودان و میناب رحمت الهی طی شب و روز جمعه (دیروز) در این مناطق بارید و باعث خوشحالی مردم به خصوص کشاورزان منطقه گردید.
هرمزگان دارای ریشه های غنی فرهنگی است

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: در حد توان از خانه مطبوعات هرمزگان حمایت و برای رفع مشکلات مطبوعات ورسانه های استان تا آنجا که به استان مرتبط است تلاش خواهم کرد.
ماجرای توزیع برنج وارداتی در بندرعباس

صبح ساحل، اجتماعی _ چندی است که دولت برای کاهش قیمت برنج ایرانی و تامین نیاز مصرف کنندگان اقدام به واردات برنج هندی نموده است که بنا به گفته خودشان تا کنون 10 هزار تن برنج در کشور توزیع شده است و مسوولین دولتی بر این امر می بالند که با توزیع این مقدار برنج هم اکنون قیمت برنج 300 تومان کاهش یافته است.
زن کوزه به دوش

صبح ساحل، اجتماعی _ دو ماه بود كه در زندان بغداد مانده بوديم. زنداني كه ناگزير گذر همه اسرا براي باز جويي و اعزام به اردوگاه به آنجا مي‌افتاد. 
هنر مدیریت

صبح ساحل، اجتماعی _ تعریف کلاسیک مدیر عبارتست از فردی که کارها را از طریق سایر افراد به انجام رسانده و از طریق کمک کردن به دیگران برای انجام وظایفشان به سمت یک هدف مشخصی حرکت می کند . 


نمایش 4321 الی 4350 از مجموع 5143 خبر