November 22, 2017 - ، ساعت 20:19
 
 
بهمن ماه؛ بندرعباس میزبان بزرگترین رویداد قرآنی کشور است

 

صبح ساحل ، اجتماعی- مدیرکل اوقاف وامور خیریه هرمزگان گفت: مرحله کشوری سی وچهارمین دوره  مسابقات قرآنی اوقاف 25 لغایت 30 بهمن ماه جاری در هرمزگان با حضورنزدیک به 500 شخصیت های بین المللی قرآنی و نخبگان قرآنی کشور برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی اوقاف وامور خیریه هرمزگان حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی در آیین برگزاری نشست هماهنگی مرحله کشوری مسابقات قرآنی اوقاف با اشاره به اهمیت برگزاری این مسابقات  افزود:
سینما انقلاب بندرعباس تخریب شد

صبح ساحل، اجتماعی _ ساختمان سینما انقلاب بندرعباس که یکی از قدیمی ترین سینماهای بندرعباس بود، طی روزهای اخیر در حال تخریب برای اجرای عملیات تازه عمرانی است.
قرآن نسخه درمان دردهای بشریت است

صبح ساحل، اجتماعی _  استاندار هرمزگان در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم گفت : قرآن نسخه دردهای بشریت است .
اسكله شهيد حقاني به 4 دستگاه ماشين برقي مجهز شد

 صبح ساحل، اجتماعی _  عباس اميني زاده فرماندار بندرعباس در گفتگو با روابط عمومي فرمانداري بندرعباس اظهار داشت:
برخورد قانونی با 47 نانوایی متخلف در هرمزگان

 صبح ساحل، اجتماعی _  سرپرست سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان هرمزگان گفت : طرح نظارتی ویژه آرد و نان استان از اواخره آبان ماه سال جاری با هدف نظارت بر کمیت ،کیفیت و قیمت نان در دستور کار این سازمان قرا رگرفت و به‌شکل مستمرتوسط بازرسان این سازمان پایش شد.
سرشماري نيمه زمستانه پرندگان درهرمزگان آغاز شد

صبح ساحل، اجتماعی _  باشروع فصل سرما هرساله میلیونها پرنده از خانواده های مختلف به منظور زنده ماندن از مناطق سردسیر به نواحی معتدل دنیا مهاجرت می کنند تا زمستان را در اين نواحي سپري كنند.
اجرای طرح "پزشک امین" در سراسر هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان از اجرای طرح "پزشک امین" در سراسر این استان خبر داد.

 
میزان عیدی کارمندان اعلام شد

صبح ساحل، اجتماعی _  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور عیدی کارمندان در سال جاری را نزدیک به 350 هزار تومان اعلام کرد و در خصوص وضعیت پرداخت هدیه رئیس جمهور به خبرنگاران گفت، بهترین عیدی خبرنگاران تصویب و ابلاغ آییننامه مشاغل سخت و زیان آور برای آنان بود. لطف‌الله فروزنده دهکردی در پاسخ به پرسشی مبنی بر عیدی کارمندان دولت اظهار داشت: قانون برنامه حکم مشخصی در این زمینه دارد که 5 هزار امتیاز ضربدر ضریب حقوق می‌شود که نزدیک 350 هزار تومان خواهد بود.
دستگاه خود اسكوپ انسانی در بندرعباس اختراع و به ثبت رسید

صبح ساحل، اجتماعی _  توسط جراح مركز آموزشی درمانی شهید محمدی بندرعباس دكتر 'رسول خوشنواز' دستگاه خود اسكوپ انسانی اختراع و به ثبت رسید.
120 دانش آموزان هرمزگانی به حج عمره اعزام می شوند

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیر سازمان دانش آموزی هرمزگان گفت: 120 نفر از دانش آموزان سال سوم متوسطه و پیش دانشگاهی مدارس استان به عمره دانش آموزی اعزام می شوند.
مجید اخشابی به هرمزگان می آید

صبح ساحل، اجتماعی _  پس از اعلام چندین باره خبر حضور مجید اخشابی در بستک بلاخره حضور این هنرمند کشوری در شهرستان بستک در تاریخ ششم بهمن ماه قطعی شد.
با متخلفان در حوزه کانون های آگهی و تبلیغات برخورد جدی و قانونی می شود

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست مشترک با جمعی از مدیران مسئولان کانون های آگهی و تبلیغات گفت: با متخلفان در حوزه کانون های آگهی و تبلیغات برخورد جدی و قانونی می شود. 
بانک سفال هرمزگانراه اندازی شد

صبح ساحل ، گروه اجتماعی _ معاون میراث فرهنگی استان هرمزگان گفت: بانک سفال استان هرمزگان راه اندازی شد. "عباس نوروزی"  با اشاره به این که بانک سفال با ساماندهی، طراحی و عکاسی از کلیه سفال های استان و در نتیجه بررسی کاوش ها و بازدیدها از سطح استان جمع‌آوری شده است.
جزئیاتی از رسمی شدنبرخی کارمندان پیمانی دولت

صبح ساحل ، گروه اجتماعی _كارمندان شاغل در امور سياسي- امنيتي و آنهايي كه نقش نظارتي و سياستگذاري دارند، مشمول اين طرح مي‌شوند. 
پولدارترین زن ایرانی را بشناسید

صبح ساحل ، گروه گزارش _چندی پیش در سایت‌های خبری فهرستی از میلیاردرهای ایرانی منتشر شد؛ فهرستی که سی ثروتمند ایرانی را به همه معرفی می‌کرد.
از سال آینده مدارس ابتدایی هرمزگان 6 ساله می شود

صبح ساحل ، گروه اجتماعی _مدير كل آموزش و پرورش استان هرمزگان در يك نشستی با مديران مقطع ابتدايي سطح شهر و روستا آموزش و پرورش ناحيه يك بندرعباس در خصوص سند تحول بنيادي آموزش و پرورش و مسائل آموزشي به بحث و گفتگو نشست.
برگزاری نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته‌ای کشور دربندرعباس

صبح ساحل ، گروه اجتماعی _  نوزدهمین نمایشگاه سیار دستاوردهای صنعت هسته‌ایی کشوراز امروز در دانشگاه هرمزگان گشایش یافت وتا 21 دی‌ماه سالجاری ادامه دارد.  
استان هرمزگان كمترین میزان فوتی ثبت شده در بین استانها را دارد

صبح ساحل ، اجتماعی _ قائم مقام رئیس سازمان ثبت احوال كشور در امور استانها گفت: استان هرمزگان كمترین میزان فوتی را در بین استان‌ها دارد.
بیماری قلب و عروق مهمترین عامل مرگ و میر مردم در هرمزگان

 مدیرکل ثبت احوال استان گفت:  هفت واقعه ازدواج دختران زير 10 سال در استان صورت گرفته که سه واقعه در شهرستان ميناب، دو واقعه در جاسک يک واقعه در شهرستان بندرعباس و يک مورد در شهرستان رودان رخ داده است. 
سینما ستاره شهر پس از سه ماه تعطیلی شروع به کار کرد

صبح ساحل، گروه اجتماعی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از شروع به کار سینما ستاره شهر پس از سه ماه تعطیلی خبر داد.
تعداد کودکان خیابانی و کاردر هرمزگان در حال افزایش است

 گروه صبح ساحل، اجتماعی_   معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی هرمزگان گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص منطقه، پدیده کودکان و نوجوانان خیابانی و کار در هرمزگان رو به افزایش است. 
حقوق سال آينده كارمندان چقدر افزايش مي‌يابد

صبح ساحل، اجتماعی _  پايان هر سال براي كارمندان دولت با زمزمه افزايش حقوق همراه است.

موضوعي كه اگر چه قانون بر همسويي آن با تورم تاكيد دارد، اما دولت آن را تابع اقتضائات بودجه‌اي مي‌داند و به همين دليل افزايش حقوق كارمندان، تابع تصميم هيات وزيران شده‌ است.
روایتی خواندنی از ماجرای 26 آذر 1362 اسکله باهنر بندرعباس

صبح ساحل ، اجتماعی - یک روز اراده، تاریخی را در تقویم جدالی کشور رقم زد تا بهانه‌ای باشد برای نشان دادن اهمیت صنعت حمل و نقل و تجلیل از دست‌اندرکاران این حوزه، هر چند کامیونداران کشور بودند که به ندای امام راحل لبیک گفتند اما در کنار آنان دست‌های پنهان و فداکار دیگری نیز فرمان این حرکت تاریخی را در دست داشتند که با گذشت حدود 16 سال از نامگذاری روز حمل و نقل، هنوز آنگونه که بایسته و شایسته باشد تقدیری به عمل نیامده است.
عملکرد حرفه ای «صبح ساحل» باعث محبوبیت آن شده است

صبح ساحل ، اجتماعی -عملکرد حرفه ای« صبح ساحل» باعث محبوبیت آن درمیان اهالی هرمزگان شده است حجت الاسلام والمسلمین «علی مریدی زاده» مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان هرمزگان به همراه «پیشدار» معاون فرهنگی وجمعی از کارشناسان این اداره با حضور در دفتر روزنامه صبح ساحل ضمن تبریک آغاز بیست وهفتمین سالگرد صبح ساحل خدمات وتلاش دست اندرکاران این روزنامه را در حوزه اطلاع رسانی و ارتقاء فرهنگ عمومی ستود.
صدف های مرواریدساز خلیج فارس در آستانه نابودی

صبح ساحل ، اجتماعی -  دهه های پیش سواحل خلیج فارس پوشیده از صدف ها بود . صدفهایی که خود نشان از مروارید گرانبهای دریایی بودند ، در این میان هزاران نفر از مردم منطقه هم از راه صید مرواریدها زندگی خود را می گذراندند.
حضوری دوباره برای ارائه خدمت بیشتر به مخاطبین

صبح ساحل، اجتماعی _ محضر شما مخاطبین گرامی، اینک و در آغاز بیست و هفتیمن سالگرد انتشار روزنامه صبح‌ساحل آغاز دور جدیدی از فعالیت پایگاه اطلاع رسانی صبح‌ساحل در فضای اینترنت با رونمایی از وب سایت جدید را با نهایت افتخار و اشتیاق خدمت شما مخاطبین گرانقدر اعلام می‌داریم. 
کشف 16 شي تاريخي از قاچاقچيان استان هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ معاون ميراث‌فرهنگي استان هرمزگان ازکشف 16 قلم شي تاريخي از قاچاقچيان در شهرستان حاجي‌آباد، استان هرمزگان خبر داد. 
فرهنگیان میناب خواستار برخورد جدی با قاچاقچیان سوخت شدند

صبح ساحل، اجتماعی _ در پی قربانی شدن پنج معلم در حادثه تصادف با خودرو حامل مواد سوختی قاچاق فرهنگیان میناب خواستار برخورد شدید با قاچاقچیان سوخت شدند.
هرمزگان به مرکز اشاعه فرهنگ اهل بیت (ع) تبدیل می شود

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: این استان در آینده ای نزدیک به مرکز اشاعه فرهنگ اهل بیت (ع) در ایران تبدیل خواهد شد.
بهره‌برداری از ایستگاه‌های مکانیزه اتوبوس دربندرعباس آغاز شد

صبح ساحل، اجتماعی _ بهره‌برداری نمادین از 100 ایستگاه مکانیزه اتوبوس درشهربندرعباس آغاز شد.   


نمایش 5761 الی 5790 از مجموع 5806 خبر