February 24, 2018 - ، ساعت 15:48
 
 
مشاهده گونه کم نظیرخرس سیاه در غرب هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیرعامل موسسه زیست‌محیطی هرمزگان با بیان اینکه تاکنون مناطق شرقی هرمزگان به عنوان محل زیست خرس سیاه در این استان شناخته می‌شد، از مشاهده این گونه در خطر انقراض در مناطق غربی هرمزگان خبر داد.
تقدیر از نمونه های بخش صیدوصیادی وآبزی پروری هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیرکل شیلات استان هرمزگان، برنامه های شیلات در هفته جهاد کشاورزی را اعلام کرد.  
ستاد استهلال اهل سنت هرمزگان ، نماد تجلی وحدت

صبح ساحل، اجتماعی _ معاون فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در نشست اعطای احکام ستاد استهلال اهل سنت هرمزگان گفت:تشکیل ستاد استهلال اهل سنت ، نماد تجلی وحدت امت اسلامی است .
آغاز ساماندهی خور گورسوزان

صبح ساحل ،گروه اجتماعی - با آغاز طرح ساماندهی و ایجاد منظرآبی خور گورسوزان بندرعباس ،بزرگترین تهدید زیست محیطی و بهداشتی بندرعباس در آستانه تبدیل به یک فرصت تفریحی گردشگری قرار گرفت.
تخصیص یك میلیارد ریال اعتبار به موسسات قرآنی هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از كمك یك میلیارد ریالی به موسسات قرآنی استان خبر داد .
زیر ساخت های پذیرش دانشجو ی پزشکی و پیراپزشکی در واحد بندرعباس آماده است

صبح ساحل، اجتماعی _ معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ، زیر ساخت های لازم برای تاسیس رشته های علوم پزشکی در واحد بندرعباس را مثبت ارزیابی کرد 
«موصلی» مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان شد

صبح ساحل، اجتماعی _  سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره)کشورگفت:در نظام اسلامی مسئولیت هایی که به افراد سپرده می شود امانت است وحق کسی نیست .
امسال 12هزار نفر در هرمزگان معتکف می شوند

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان بیان داشت: پیش بینی می شود در سال جاری، بیش از 12 هزار نفر در استان هرمزگان، معتکف شوند.
صنايع دستي هرمزگان نيازمند توجه و حمايت بيشتر

 صبح ساحل، اجتماعی _ صنایع دستی استان هرمزگان با بیش از 3 هزار و 500 سال قدمت در حال فراموشی است.
تأثیر نور آفتاب روی صورت یک راننده بازنشسته

صبح ساحل، اجتماعی _ تصویر منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان دهنده بیماری است که متخصصان بیماری های پوستی از آن با عنوان پیری ناشی از نور آفتاب یاد می‌کنند و حکایتگر صدماتی است که یک طرف صورت این راننده بازنشسته کامیون در نتیجه برخورد نور آفتاب متحمل شده است.
حاشیه نشینی؛ میهمان همیشگی بندرعباس

صبح ساحل، اجتماعی _ حاشیه‌نشینی پدیده‌ای است که با اسکان غیررسمی و بدون مجوز گروه بزرگی از مردم در اطراف شهرها توسط افرادی که نتوانسته اند جذب نظام اقتصادی - اجتماعی شهر شوند، ایجاد می شود.
قيمت نان چند مي‌شود؟

صبح ساحل، اجتماعی _ براساس اظهارات مديرعامل شركت بازرگاني دولتي ايران، افزايش قيمت گندم از 15 خرداد اجرايي شده است. عباس قبادي اعلام كرده كه قيمت فروش گندم،به ازاي هر كيلوگرم گندم معمولي 4650 ريال و گندم دوروم 4850 ريال تعيين شده است.
پدری که پسرش را در هزار مسابقه قهرمان کرد

صبح ساحل، اجتماعی _ وقتی ریک هویت در دهم ژانویه ۱۹۶۲در زایمانی سخت به دنیا آمد پزشکان متوجه شدند که به خاطر پیچیده شدن بند ناف به دور گردن و نرسیدن اکسیژن به مغز این پسر، او دچار فلج مغزی شده است.
راه اندازی سامانه پیام کوتاه ارسال صورتحساب آب بهاء مشترکین روستایی

صبح ساحل، اجتماعی _ شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان جهت خدمات رسانی و تعامل دو سویه با مشترکین و استفاده از دولت الکترونیک سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه ویژه مشترکین راه اندازی کرد.
احكام صادره درخصوص حفاظت از اراضی ملی باید اجرا شود

صبح ساحل، اجتماعی _ رییس كل دادگستری استان هرمزگان گفت: همه دستگاه ها موظف هستند احكامی كه دستگاه قضایی در خصوص حفاظت از اراضی ملی صادرمی كند را اجرا و هیچ دستگاه یا مقامی حق جلوگیری از اجرای احكام دادگاه را ندارد. 
با استاندار تلفنی صحبت کنید

صبح ساحل، اجتماعی _ استاندار هرمزگان با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط دولت و مردم به صورت تلفنی با مردم شریف استان صحبت کرد.
صدور 1500 کارت معافیت سربازی در هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: برای یک هزار و 579 نفر از مشمولان خدمت سربازی کارت معافیت پزشکی صادر شده است.
خواننده قبل انقلاب همسرش را راهی بیمارستان کرد

صبح ساحل، اجتماعی _ یکی از خواننده های قبل از انقلاب به اتهام ضرب و شتم همسرش تحت بازجویی قرار گرفت. زن سالمندی در حالی که دچار جراحت شدید شده بود به بیمارستانی در غرب تهران منتقل شد.
خودكشي پس از دريافت پيامك اخراج

صبح ساحل، اجتماعی _ كارمند انگليسي پس از دريافت پيامك اخراج از طرف كارفرمايش دست به خودكشي زد.
شناسایی11گونه دلفین در آب های خلیج فارس و دریای عمان

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیر كل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: تاكنون11گونه از خانواده دلفین ها در آبهای كشورمان در خلیج فارس و دریای عمان شناسایی شده است.
یادی از حقوق دان فقید هرمزگانی استاد افروز شهابی پور

صبح ساحل، اجتماعی _ افروز شهابی پور در بخش احمدی متولد شد و تحصیلات مقدماتی خود را در زادگاهش به پایان رساند. 
مدرنیته شدن به چه قیمت؟

صبح ساحل، اجتماعی _ بنگاه های تجاری یا تبلیغاتی همه جانبه از هر سو ما را به مصرف کردن اجبار می کنند،مراقب سحر این جادوگران عصر مصرف باشیم.
فرزندان طلاق حاصل تفریق عاطفه ها وجمع جدالها

صبح ساحل، اجتماعی _ طلاق اگرچه نامطلوب است، اما همانند همه پدیده‌ها ومعضلات اجتماعی برشانه های جوامع سنگینی می کندوبه عنوان یک واقعیت اجتماعی ناچاریم با آن برخورد کنیم.
جنگل های حر ا میان جهانی شدن و تخریب

صبح ساحل، اجتماعی _پرونده جنگل های حرا در حالی مراحل پایانی  ثبت در میراث جهانی را می گذراند که زیستگاه این درختان دستخوش تهدیدات فراوانی قرار گرفته است.
عملکرد سال گذشته جمعیت هلال احمر هرمزگان تشریح شد

صبح ساحل، اجتماعی _مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان، عملکرد سال گذشته این جمعیت را تشریح کرد.  «علی اعمی» به خبرنگار صبح ساحل گفت: جمعیت هلال احمر استان هرمزگان سال گذشته فعالیت خود را در حوزه های آموزش، جوانان، داوطلبان و درمان وتوانبخشی انجام داد. 
ديدار فرماندار بندرعباس با اهالي محله آيت ا... غفاري

 صبح ساحل، اجتماعی _  عباس اميني زاده فرماندار بندرعباس به همراه جمعي از مديران شهرستان در ديداري از محله آيت الله غفاري بازديد و در گفتگو با مردم اين محله با مسائل و مشكلات آنها آشنا شد.
اعطای امتیازات مناسب به مالکین تاکسی های آژانس های تلفنی

صبح ساحل، اجتماعی _  معاون فنی و اجرایی سازمان تاکسیرانی بندرعباس گفت:برابر تصمیم نهایی این سازمان مبنی برتقویت و افزایش تاکسی ها به خطوطی که باکمبود تاکسی مواجه هستند جدایی یکصد و پنجاه تاکسی پراید از سیستم تاکسی تلفنی والحاق آنان به خطوط تاکسیرانی می باشد.
دنیا چه تغییراتی کرده است؟

صبح ساحل، اجتماعی _  آیا فرق دنیای امروز و قدیم را می دانید.به نظرتان کدام دنیا بهتر است؟ دنیای امروز یا قدیم. پس می خوانم تا بدانید دنیا چه تغییراتی کرده است؟ و بعد خودتان قضاوت کنید.
گلزار شهدای گمنام بندرعباس در انتظار تصمیم مسئولان

صبح ساحل، اجتماعی _  گلزار شهدای گمنام بندرعباس که از سال 81 در کنار مصلی قدس این شهر احداث شده هم اکنون به علت قرار گرفتن در دل مسجد جدید مصلی بندرعباس در انتظار اجرای راهکارهایی نظیر ماندن در محل فعلی و یا انتقال به محلی دیگر است.
رای شورا به تیم داری شهرداری

صبح ساحل، اجتماعی _  در جلسه صبح دیروز شورای شهر بندرعباس مصوب شدکه شهرداری در فصل آینده نیز تیم‌داری کند.


نمایش 5761 الی 5790 از مجموع 6067 خبر