December 14, 2018 - ، ساعت 21:57
 
 
جایگاه رسانه استان باید به شایستگی برسد

صبح ساحل، اجتماعی _ جایگاه رسانه در هرمزگان جایگاه بایسته ای  است،  باید به شایستگی برسد مدیر عامل خانه مطبوعات استان نیزبا بیان اینکه هرمزگان، دارای پتانسیل ها، استعدادها و ظرفیت های بالقوه فراوانی در زمینه های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی و اقتصادی است گفت : جایگاه رسانه در هرمزگان جایگاه بایسته ای است و باید به شایستگی برسد یعنی اینکه  بایدهای زیادی پیش رو داریم که حق هرمزگان است.
یادمان باشد فردا روز خبرنگار است

صبح ساحل، اجتماعی _ صفحات تقویم ورق خورد  و دریکی از گرم ترین روزهای تابستان، هفدهم مردادماه رونمایی شود. 
یاد حاج قاسم بخیر

بح ساحل، اجتماعی _ مردم، مسوولان واصحاب‌رسانه بخوبی حاج‌قاسم کرمی که نام آشنا برای مطبوعات واصحاب‌رسانه دراستان هرمزگان وکشور بود را می‌شناسند.
دعا ملاک توجه خداوند

صبح ساحل، اجتماعی _ هر مقصدی، مسیری دارد که اگر از آن مسیر برویم به مقصد می رسیم درغیر این صورت نه تنها به هدف و مقصد نمی رسیم بلکه ازآن فاصله گرفته ودور می شویم. 
مشاغل "خبرنگاری" مشمول قوانین سخت و زیان آور می‌شود

صبح ساحل، اجتماعی _ عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بخشی از مشاغل "خبرنگاری" مشمول قوانین سخت و زیان آور می‌شود، اظهار کرد: مشاغل سخت و زیان آور، نرخ حق بیمه مشخص دارند و در صورت پرداخت آن می‌توان خبرنگاران را تحت عنوان این مشاغل بازنشسته کرد.
هزار و۵۰۰ نخبه در کشور زیر پوشش کمیته امداد

صبح ساحل، اجتماعی _سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: هزار و۵۰۰ نخبه در کشور زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند.به گزارش  مهر، حسین انواری افزود : به این افراد تسهیلاتی همچون کمک هزینه تحصیلی و تسهیلاتی بانکی به آنان اختصاص می یابد.سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور افزود: نخبگان در زمینه های علمی ،پژوهشی وکار آفرینی در استان فعالیت می کنند.
گران‌فروشی درد بی‌درمان مردم!

 صبح ساحل، اجتماعی _چندگانگی نرخ میوه‌وتره‌بار دربندرعباس همه را کلافه کرده است. مردم مانده‌آند که از کدام سوپرمیوه خرید کنند. 
از خداوند عزت بخواهید

 صبح ساحل، اجتماعی _شناخت از خداوند مقدمه تحول، پیشرفت وموفقیت است، یعنی هر اندازه شناخت خداوند بیشتر باشد به همان اندازه رشد معنوی ما سرعت می گیرد.
لیست وزرای پیشنهادی حسن روحانی

 صبح ساحل، اجتماعی _لیست قطعی کابینه حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور مشخص شد.
نظارت موازی

 صبح ساحل، اجتماعی _بادیدن انواع گزارش های آماری که دستگاههای اجرایی در طول سال از مجموعه خود ارائه می دهند این پرسش به وجودمی آید که چرا گزارشها تا این حد یکدست و بدون بازخورد ارائه می شود؟چرا مراجع رسمی اعلام گزارش   عملکرد یک دستگاه مسئولان و مدیران همان دستگاه ها هستند
امید به دولت تدبیر و امید

 صبح ساحل، اجتماعی _ملت ایران در 24 خرداد ماه حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری را تحقق بخشید و دکتر روحانی که با شعار اعتدال گرایی و پایان افراط و تفریط ها به میدان آمده بود پیروز انتخابات شده و پس از برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف رسما کار خود را آغاز کرد.
خدمت رسانی محض به شورای شهر

صبح ساحل، اجتماعی _هر انتخابات جدید فرصتی جدید برای تحول و نو آفرینی است، اما اگر هر فرصتی به خوبی استفاده نشود خود به یک تهدید و معضل تبدیل خواهد شد. 
حجامت بهتر است یا اهدای خون؟

 صبح ساحل، اجتماعی _«حجامت بهتر است یا اهدای خون؟» این سوالی است که ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده و مدیرکل انتقال خون به عنوان یک فرد مطلع و آگاه به آنها پاسخ داده است.
تکثیرماهیان دریایی، صنعتی اشتغالزا

صبح ساحل، اجتماعی _معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان از صنعت تکثیر و پرورش ماهیان دریایی به عنوان صنعتی اشتغال زا، پر سود و ارز آور یاد کرد.علی کریمی گفت: در چند سال اخیر و باتوجه به نیاز بازار و ذخایر آبزیان دریا، شیلات هرمزگان فعالیتهای چشمگیری در زمینه راه‌اندازی مراکز تکثیر و همچنین پرورش ماهیان دریایی انجام داده است.
تداوم پروژه مهر در 418 مدرسه بندرعباس

 صبح ساحل، اجتماعی _مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس از تداوم اجرای پروژه مهر در 418 مدرسه تحت پوشش این ناحیه تا 15 مهرماه خبر داد.
آغاز کتابت سی جزء قرآن کریم در بندرعبّاس

 صبح ساحل، اجتماعی _کتابت سی جزء قرآن کریم در بندرعبّاس آغازشد.حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی مدیر کل ارشاد اسلامی هرمزگان  گفت: همیشه بین هنر خوشنویسی و قرآن کریم الفت و انس عمیقی وجود داشته است و از قدیم الایام این ارتابط باعث تعالی هنر خوشنویسی شده است.
كميته امداد مهمترين نهاد در ترويج فرهنگ اشتغال است

  صبح ساحل، اجتماعی _استاندار هرمزگان گفت:نخبگان الگوي موثر و كارآمد جامعه هستند و كميته امداد توانسته با ايجاد شبكه اي موفق از نخبگان و كارآفرينان،به عنوان يك نهاد مهم در ترويج فرهنگ اشتغال نقش خود را ايفا كند.
مشارکت فولادهرمزگان در جشن گلريزان آزادي زندانيان

صبح ساحل، اجتماعی _مدیران، کارکنان و شرکتهای پیمانکاری تلاشگر و غيرتمند شرکت فولاد هرمزگان همزمان با شبهای قدر و در راستاي انجام رسالت اجتماعي و همچنین با توجه به تاکیدات دین مبین اسلام به منظور آزادي زندانيان جرايم غير عمد هرمزگان، 2 ميليارد و 500 میلیون ريال کمک نمودند تا بار ديگرثابت نمايند علاوه بر اقتدار در صنعت کشور در مسائل معنوي نيز پيشگام مي باشند.
افتتاح نخستین مرکز نیکوکاری بندرعباس

 صبح ساحل، اجتماعی _ نخستین مرکز نیکوکاری در مسجد مالک اشتر واقع در محله بهشت بندر شهرستان بندرعباس افتتاح شد.
کتابخانه شهدای بندرعباس تخریب نمی شود

صبح ساحل، اجتماعی _مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان تخریب و یا تغییر کاربری کتابخانه شهدا را منوط به تصمیم هیئت امنای کتابخانه های عمومی کشور دانست و تاکید کرد: تلاش بر این است که این بنای فرهنگی شهر تخریب نشود.
یکی از میادین بندرعباس"میدان گاز" نام گرفت

 صبح ساحل، اجتماعی _ در راستای گازرسانی به منطقه گلشهر جنوبی، یکی از میادین این منطقه با نام گاز نامگذاری شد.
پیش‌بینی ناسا در مورد خشکسالی 30 ساله ایران غیرعلمی است

صبح ساحل، اجتماعی _معاون توسعه و پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور با غیرعلمی خواندن پیش‌بینی جدید ناسا مبنی بر وقوع خشکی 30 ساله در ایران گفت: نظام طبیعت به صورت مداوم خود را کنترل می‌کند و اگر قرار بود اقلیم کره زمین با کارهای انسان تغییر کند زندگی بشر سالها پیش تمام می‌شد.
سنجش سلامت 23 هزار نوآموز هرمزگانی

صبح ساحل، اجتماعی _مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تا پایان هفته نهم طرح سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان 23 هزار و 311 نوآموز در استان هرمزگان مورد ارزیابی قرار گرفتند.
اکستازی و ریسک ازدواج ناموفق

صبح ساحل، اجتماعی _اگرچه معضل مصرف قرص‌های اکستازی و عواقب خطرناک از ابعاد مختلف مورد بحث قرار گرفته و متخصصان و پژوهشگران از زوایای گوناگونی بدان پرداخته‌اند، اما موضوع مهم ازدواج و تشکیل خانواده در مصرف‌کنندگان قرص اکس است، چراکه اکثر قریب به اتفاق مصرف‌کنندگان اکس را جوانان مجردی تشکیل می‌دهند.
شایسته سالاری کلید موفقیت شورای شهر

صبح ساحل، اجتماعی _از آنجا که شورای شهر نماینده محلی مردم آن شهر هستند، موفقیت این شورا باید موفقیت مردم آن شهر تلقی کرد و در مقابل، شکست این شورا در تحقق اهدافش را باید شکست شهر به حساب آورد.
یدالله قاری کوچولوی اردوگاه رمادی

صبح ساحل، اجتماعی _زیدالله یادت میاد سوت آمار رو که می زدن و آفتاب که ما البته نمیدیدیمش به سمت غروبگاهش می رفت ، می رفتیم پشت پنجره آسایشگاه منتظر می موندیم که سرباز عراقی توی مقر، پیچ آمپلی فایر رو باز کنه و دست بذاره روی دکمه ضبط صوت و صدای ملکوتی قرآن بپیچه توی اردوگاه؟
مقاومت بازاریان تلاش شهرداری

صبح ساحل، اجتماعی _بازار روز بندرعباس، بازاری که در در دهه 40 شکل گرفت تا مردم ما محتاج و نیازهای روزمره خود را از آنجا تهیه و تامین کنند. 
احداث 12 هزار متر پل در هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ مدير ساخت و توسعه راه هاي استان هرمزگان از احداث سه هزار و 452 متر پل بزرگ با دهانه بيش از 10 متر طي 8 سال گذشته در هرمزگان خبر داد.
برگزاری سومین مرحله مانور اطفاء حریق در بنادر صیادی هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ در راستای ارتقای ایمنی در شناورهای صیادی وآشنایی و آمادگی کنترل آتش دوره عملی اطقاء حریق در بنادر صیادی با حضور فرماندهان شناورها وپرسنل آنها به انجام رسید.
برپایی دوره ی آموزشی در منطقه آزاد قشم

صبح ساحل، اجتماعی _ چهل نفر در دوره ی مدیر فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی که به همت مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در مرکز بین المللی رشد برپا شده است، آموزش می بینند.


نمایش 5941 الی 5970 از مجموع 7255 خبر