August 18, 2017 - ، ساعت 09:27
 
 
تشریح برنامه آموزش و پرورش برای ادغام کتب درسی

صبح ساحل-اجتماعی:رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از مطالعه بر روی ادغام کتب درسی و تالیف تلفیقی کتب خبر داد و گفت: با اتمام بازه زمانی پنج ساله اجرای آزمایشی، کتب درسی را مورد بازنگری قرار می‌دهیم. اکنون در حال مطالعه برای بازنگری پایه‌های اول، دوم و سوم ابتدایی با رویکرد تلفیقی هستیم.
حمام تاریخی پشته ایسین در معرض تخریب دوباره

صبح ساحل-اجتماعی:حمام تاریخی «پشته ایسین» واقع در روستایی به همین نام در شمال شهرستان بندرعباس که از معدود بناهای باقی‌مانده از دوره قاجار در استان هرمزگان است.
بهره برداری از مجتمع گردشگری در بستک

صبح ساحل-اجتماعی:مجتمع گردشگری روستای هرنگ شهرستان بستک به بهره برداری رسید.
20 هزار 700 دوره کتب درسی در شهریورماه توزیع می شود

صبح ساحل-اجتماعی:مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: بیش از 20 هزار 700 دوره کتب درسی توسط آموزش وپرورش و 27 کتابفروشی سطح شهر و روستا جزیره قشم در شهریورماه 96 توزیع خواهد شد.
اجرای طرح فاضلاب در روستای خمینی شهر شهرستان بشاگرد

صبح ساحل-اجتماعی:مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از اجرای طرح فاضلاب در روستای خمینی شهر شهرستان بشاگرد خبر داد. مهندس عبدالحمید حمزه پور در این خصوص عنوان کرد: دستور اجرای این طرح طی سفر استاندار هرمزگان و وزیر نیرو به شهرستان بشاگرد  داده شد که در راستای آن این طرح اجرایی می شود.وی در ادامه درباره مشخصات این پروژه بیان کرد: از مشخصات این طرح اجرای 4 کیلومتر شبکه توزیع،4 کیلومتر شبکه جمع اوری فاضلاب از نوع متعارف، نصب پکیج تصویه فاضلاب یک دستگاه (از نوع لجن فعال) است.این مقام مسئول تصریح کرد: این پروژه با هزینه ای بالغ بر 40 میلیارد ریال در این روستا اجرایی می شود که امیدواریم در زمان تعیین شده به اتمام برسد.مهندس حمزه پور در پایان خاطر نشان کرد: میزان جمعیت این روستا 71 خانوار معادل 812 نفر است که در برخی از فصول سال جمعیت ان افزایش میابد.
بندرعباس تولید کننده 20 درصد از نخ بخیه کشور

صبح ساحل-اجتماعی:مدیرعامل واحد تولیدی تجهیزات پزشکی بندرعباس گفت: 20 درصد از نخ بخیه مورد نیاز کشور در بندرعباس تولید می شود.
تجهیز اولین اورژانس هرمزگان به دستگاه فیبرو لارنگوسکوپ

صبح ساحل-اجتماعی:صبح ساحل-اجتماعی:رئیس بخش فوریت های بیمارستان شهید محمدی بندرعباس گفت: اورژانس این بیمارستان به عنوان اولین اورژانس در استان مجهز به دستگاه فیبرو لارنگوسکوپ شد.
قشم، هاب بین‌الملل مراکز پیام نور خلیج‌فارس می‌شود

صبح ساحل-اجتماعی:رئیس دانشگاه پیام نور قشم گفت: این دانشگاه با توجه به موقعیت استراتژیک و همچنین توانایی‌های مختلف در عرصه‌های علمی و آموزشی، طبق برنامه‌ریزی‌ها انجام‌شده به هاب بین‌الملل مراکز خلیج‌فارس تبدیل می‌شود.
آغاز پذيرش بدون آزمون دانشجوی کارشناسی

صبح ساحل-اجتماعی:رییس مرکزآموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان هرمزگان از آغاز ثبت نام جهت پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی نیم سال اول تحصیلی ۹۷-۹۶(ترم مهرماه)، موسسه متبوع خود خبر داد .
تجربه تلخ چپ دست‌‌ها، در دنیای راست دست‌ها

صبح ساحل-اجتماعی:مهم‌ترین عامل در تعیین چپ دستی و راست دستی، عوامل ژنتیکی است. چنانکه اگر پدر و مادر هر دو چپ دست باشند، احتمال چپ دست بودن فرزندشان ۵۰٪ است.
نکات طلایی درباره چیدمان اصولی مبلمان

صبح ساحل-اجتماعی:این مطلب شما را یک‌شبه تبدیل به یک طراح داخلی نمی‌کند اما کمک می‌کند در مسیر درستی قرار بگیرید و به نتایج حرفه‌ای و بهتری برسید.
چه کنیم تا مشترک مورد نظر خاموش نباشد؟

صبح ساحل-اجتماعی:مصرف بالای باتری‌های موبایل و از طرفی در دسترس نبودن محلی برای شارژ آن‌ها در موقعیت‌های مختلف می‌تواند دردسرساز باشد؛ اما چه طور می‌شود عمر روزانه باتری‌ها را طولانی‌تر کرد؟
بیش از 26 هزار نوآموز هرمزگان در طرح سنجش سلامت قرار گرفتند

صبح ساحل-اجتماعی:مدیر آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان گفت: 26 هزار و 533 کودک در استان از آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان (20 خرداد) تاکنون، در طرح سنجش سلامت قرار گرفتند.
ادویه‌هایی که حالتان را خوب می‌کند

صبح ساحل-اجتماعی:ادویه تنها برای طعم بخشیدن به خوراک نیست بلکه ماده‌ای بسیار مفید وضروری برای حفظ سلامت بدن است و می‌تواند سبب جلوگیری ازابتلا به بیماری‌ها در بانوان شود.
«تیزهوشان» با شهریه‌های سنگین از «هوش» می‌روند

صبح ساحل-اجتماعی:مدارس استعدادهای درخشان یا همان تیزهوشان، معادل ۵۰ درصد شهریه مدارس غیردولتی را به عنوان شهریه دریافت می‌کنند. نخبه شدن با پرداخت شهریه‌های سنگین گره خورده است.
آغاز فرایند انتخاب رشته داوطلبان کنکور

صبح ساحل-اجتماعی:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه نتیجه نهایی کنکور سراسری نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.
تامین آب روستای «آخران» شهرستان بشاگرد

صبح ساحل-اجتماعی:مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از تامین آب روستای فاقد آب آخران در شهرستان بشاگرد خبرداد.
همسایگی مهرنشینان با محلات جرم خیز

صبح ساحل-اجتماعی:بحران در مسکن مهر بندرعباس باعث شده تا مردمی که به امید خانه دار شدن چوب حراج به زندگی محقرشان زده بودند امروز در چم و خم مشکلات آرزوی خانه به دوشی کنند.
حسین دیگر نمی تواند طارمی باشد

صبح ساحل-ورزشی :خبر رسید اعضای یک تیم فوتبال روستایی در راه یک مسابقه فوتبال دچار سانحه شدند. کاش این‌طور نگاه‌مان نمی‌کرد.
کلنگ احداث نخستین مسجد روی آب کشور در کیش به زمین زده شد

صبح ساحل-اجتماعی:کلنگ احداث نخستین مسجد روی آب کشور با حضور امام‌جمعه کیش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرماندهان نظامی و انتظامی کیش در منطقه غرب جزیره کیش به زمین زده شد.
چرا مردان بیشتر از زنان بیمار می‌شوند؟

صبح ساحل-اجتماعی:یک تئوری معروف وجود دارد که می‌گوید در مواجهه با ویروس، مردها بیشتر مریض می‌شوند، یا حداقل بیماری آنها را بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهد.
حذف دفترچه‌های کاغذی تأمین اجتماعی در مراکز ملکی

صبح ساحل-اجتماعی:مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی به اعلام آمار پیرترین از کارافتادگان و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی پرداخت و گفت: هم اکنون تأمین اجتماعی ۲۰ مستمری بگیر ازکار افتاده ۱۰۰ تا ۱۲۱ سال و ۲۰ مستمری‌بگیر بازنشسته ۱۱۵ تا ۱۲۱ ساله دارد.
فعالیت ۶۵۰هزار خیر مدرسه‌ساز در کشور

صبح ساحل-اجتماعی:رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور گفت: ۶۵۰ هزار خیر مدرسه‌ساز در داخل و 1000خیر مدرسه ساز در خارج کشور فعالیت دارند.
پدرم به فکر دفاع از خود برابر حمله‌های شبانه و ترورها، بود

صبح ساحل-اجتماعی:روزنامه جمهوری اسلامی در استان هرمزگان از نخستین نشریاتی است که به‌صورت نمایندگی و سرپرستی کار مطبوعاتی خود را در هرمزگان آغاز کرد و همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
تحصیل یکهزار و ۶۵ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان

صبح ساحل-اجتماعی:رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت : یکهزار و ۶۵ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مشغول به تحصیل هستند .
چطور کارمندهای خوشبختی باشیم؟

صبح ساحل-اجتماعی:در عالم کارمندی ترفندهایی وجود دارد که هرکدامشان می توانند عادت های روزانه ای باشند تا در ساعات کاری هم کیفیت کار و هم سلامتی افراد را حین انجام وظیفه تامین کنند
صبح‌ساحل متعلق به همه مردم هرمزگان است

صبح ساحل-اجتماعی:نام مطبوعات در هرمزگان که به زبان بیاید بدون شک «صبح ساحل» نامی قدیمی و ماندگار در اذهان عموم مردم تداعی می‌شود که پس از گذشت سال‌ها همچنان به حیات خویش ادامه می‌دهد.
خبرنگار نباید قلمش را بفروشد

صبح ساحل-اجتماعی:فریدون دبیری (فراز)، پیشکسوت رسانه کشور و استان هرمزگان که سال‌ها عمر و جوانی‌اش را گذاشت تا رسالتی را که بر دوش خود حس می‌کرد...
تشکیل تیم های واکنش سریع در شعب جمعیت هلال احمر

صبح ساحل-اجتماعی:رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از تشکیل تیم های واکنش سریع در شعب جمعیت هلال احمر خبر داد.
دانش‌آموزان بیمار نگران محروم شدن از تحصیل نباشند

صبح ساحل-اجتماعی:وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه حق آموختن یکی از مسائل حقوق شهروندی است گفت: بر این اساس ما با وزارت بهداشت همکاری‌هایی را انجام می‌دهیم تا بتوانیم به دانش آموزانی که در بیمارستان‌ها بستری هستند آموزش‌هایی را ارائه دهیم تا نگران محروم شدن از تحصیلشان نباشند.


نمایش 31 الی 60 از مجموع 5329 خبر