October 20, 2018 - ، ساعت 20:45
 
 
گنجینه اسناد مفاخرهرمزگان به بهره برداری می رسد

صبح ساحل، اجتماعی _ بر اساس تصويب شوراي فرهنگ عمومي كشور سوم دی ماه روزي است که در تقويم جمهوري اسلامي ايران به نام روز ثبت احوال نامگذاري شده است که رسالت ثبت احوال همانا صدور اسناد هويتي براي كليه شهروندان ايراني داخل و خارج از كشور و ثبت وقايع حياتي و همچنين توليد و انتشار آمارهاي جمعيتي مي باشد.
دولت الکترونیک لازمه کشورداری نوین و پیشرفته است

صبح ساحل، اجتماعی _  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان دولت الکترونیک را لازمه کشورداری نوین و پیشرفته دانست.
وقتی سوداگری سوخت وسوسه انگیز می شود

صبح ساحل، اجتماعی _  برخوردهای ضربتی با پدیده قاچاق سوخت هرچند به طور مقطعی موجب رکود آن شده اما کمتر اثرات دائمی داشته و مشاهده می شود که پس از فروکش کردن برخوردها، دوباره سوداگری سوخت اوج می گیرد که در این راستا به نظر می رسد کلاف سردرگم ریشه کنی قاچاق سوخت اقدامات فرهنگی و استفاده از کمک مردم است.
آفت ارزش ها

صبح ساحل، اجتماعی _ همان طوری که راه هایی برای پیشرفت انسان در ابعاد مختلف وجود دارد ، به طور یقین راه هایی نیز برای سقوط در میان است که از آن به آفت یاد می شود ، یعنی چیزهایی هستند که اگر در یک جریان رسوخ پیدا کنند ، آن جریان را از لحاظ ساختاری با فاجعه ای بزرگ همراه می سازد .
دنیای رسانه مسیر یک طرفه نیست

صبح ساحل، اجتماعی _ هرجا که اثری از سخن مکتوب و انتشار اندیشه وجود دارد یعنی دری برا نتشار ایده  و افکارواندیشه گشوده شده  دری بر شکل های دیگر نزاع بسته شده است. 
رانندگی به سبک ایرانی

صبح ساحل، اجتماعی _ شتابزده؛ خودخواهانه و بدون گذشت؛ می توان با این سه کلمه رانندگی ما ایرانیها را به خوبی به تصویر کشید. سالهاست از دست فرمانمان انتقاد می‌کنند و ما نیز کوششی برای اصلاح آن نمی‌کنیم. هنوز هم در بد رانندگی کردن در دنیا رکوددار و مثال‌زدنی هستیم. 
فردا آخرین مهلت بخشودگی جرائم بیمه کارفرمایان

صبح ساحل ، اجتماعی -  مهلت طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان تمدید نمی شود.مدیر کل تأمین اجتماعی هرمزگان درگفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ما با بیان این خبرگفت: کارفرمایان بدهکار در صورت پرداخت بدهی های معوقه خود از 90 درصد بخشودگی جرائم برخورد می شوند.
از قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت استان هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی _  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حمایت‌های قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت استان هرمزگان در برگزاری خوب همایش بین‌المللی امام سجاد(ع) قدردانی کرد.
13 هرمزگانی جوایز نفیس بانک انصار را به خود اختصاص دادند

صبح ساحل ، اجتماعی _ اسامی برندگان خوش شانس بانک انصار استان هرمزگان اعلام شد.
ايستادگي در مسير حق

صبح ساحل، اجتماعی _ خداوند در قرآن با صراحت ، پيروزي سپاه حق را وعده داده است و آن را جزء موارد حتمي قرار داده است. اين وعده الهي سبب خواهد شد دل هاي مومنين محكم شود و يكپارچگي سپاه ايمان بيشتر گردد و در واقع جايگاهي رفيع به آنها مي دهد.
مردم هرمزگان روزنامه را با نام "صبح ساحل" می شناسند

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیرکل آموزش وپرورش استان هرمزگان در دیدار مدیر مسوول، قائم مقام مدیرمسوول و کارکنان روزنامه صبح ساحل گفت:درشرایط سخت و مشکلات خاص مطبوعات صبح ساحل توانسته با صبوری وهمراهی کارکنان آن، خودرا به نقطه ای برساند که به عنوان یک روزنامه کثیرالانتشار وجه ملی هم پیدا کند.
حرف های شوخی و جدی آیت الله نعیم آبادی در دیدار با اعضای شورای حمل و نقل استان

صبح ساحل، اجتماعی _ دیدار امام جمعه بندرعباس با جمعی از مدیران عضو شورای حمل و نقل استان که در آستانه 26 آذرماه، روز حمل و نقل و رانندگان انجام شد، حاشیه های جالبی داشت. 
آهن پاره هایی که هیایوی کودکان را گرفتند

صبح ساحل، اجتماعی -رشد و توسعه شهر نشینی که در زندگی امروز با سرعتی روز افزون در حال پیشروی است مصائب، مشکلات و نیازهایی را به همراه خود دارد. 
مسئولان برق وشهرداری پاسخگوی مرگ«سروش» باشند

صبح ساحل ، اجتماعی _  مشاور وزیرکار گفت:« اداره کل کار هرمزگان رای خود درخصوص قصور مسئولان شهرداری وبرق درمرگ نوجوان 16 ساله را طبق اظهارات شهود به دادگاه اعلام می کند».
عدم شفافيت قوانين ومقررات بازدارنده به بروز فساد درنظام اداري منجر مي شود

صبح ساحل ، اجتماعی -  عدم شفافیت قوانین و مقررات بازدارنده به بروز فساد در نظام اداری منجر می شود.
ثبت 356 درخواست تعیین تکلیف املاک فاقد سند هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی _ مدیر کل ثبت اسناد و املاک هرمزگان از ثبت و وصول تعداد 356 فقره درخواست تعیین تکلیف اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی‌، در این استان خبر داد.
عمليات اجرايي پلاژ بانوان در ساحل سورو آغاز شد

صبح ساحل ،اجتماعی_شهرداري بندرعباس، عمليات اجرايي مجموعه تفريحي و توريسيتي پلاژ بانوان با کلنگي که با دست استاندار هرمزگان به زمين زده شد، گام بلندي را براي خدمت رساني به شهروندان آغاز کرد.
چرا پروژه پل خلیج فارس ملی شد ؟

صبح ساحل ، اجتماع - سال 1351 بود كه تصميم گرفته مي‌شود ، با توجه به مساحت 1500 کیلومتری جزیره قشم و  موقعيتش در خليج‌فارس و تنگه هرمز، اين جزيره به سرزمين اصلي متصل شود.
راه اندازی مرکز رادیوتراپی بندر عباس تا سال آینده

صبح ساحل ، اجتماعی -  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت : مرکز رادیوتراپی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد. 
توسعه ناوگان وخطوط اتوبوسرانی در سال91

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی بندرعباس از افزایش میزان حمل و نقل مسافر به وسیله اتوبوس در بندرعباس و توسعه ناوگان و خطوط اتوبوسرانی در سال 91 خبر داد.
ساحل بندرعباس زیباتر شد

صبح ساحل، اجتماعی _ با رشد و توسعه تکنولوژی و فن آوری در زمینه های صنعتی و همچنین شهر نشینی باعث روی آوردن مردم به سمت خرید و مصرف کالا هایی شده که بسیاری از آنها باعث آلودگی محیط زیست می شوند.
خبرهای خواندنی از متن و حاشیه هرمزگان

بزرگترین وقف استان

صبح ساحل، اجتماعی _ جوان ترین واقف هرمزگانی، بزرگترین وقف استان را به نام خود ثبت کرد،« موحد مریدی زاده» 24 ساله املاک خود را به وسعت سه ونیم هکتار در جهت کمک به ایتام و ... وقف کرد.
دی ماه امسال هم مثل دی ماه هر سال سپری خواهد شد

صبح ساحل، اجتماعی _ در پی شایعات بی اساس و مضحک «وجود سه شبانه روز تاریکی!» و «پایان جهان در روزهای آینده!» انجمن نجوم ایران تاکید کرد: هیچ رویداد غیرمنتظره،عجیب یا منحصر به‌ فرد نجومی در روزها یا ماه‌های پیش رو پیش‌بینی نشده است.
تولید آناناس با طعم نارگیل

صبح ساحل، اجتماعی _ یک گروه از محققان استرالیایی مزه آب میوه‌های جهان را با اختراع آناناسی با طعم نارگیل متحول کرده اند.
گام نخستین موجد خودباوری شد

صبح ساحل، اجتماعی _ روزنامه صبح ساحل در شرایطی 28 سالگی اش را پشت سرگذاشت که مطبوعات بدترین شرایط اقتصادی طول فعالتیشان را می گذرانند. 
رشد قبولی کنکور در هرمزگان

 صبح ساحل، اجتماعی _  مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان با بیان اینکه رتبه این استان در رشد قبولی کنکور در کشور سوم است، گفت: این شاخص 47 درصد نسبت به کنکور 90 رشد دارد.
روزنامه صبح ساحل دیدی کلان در انعکاس مسایل استان دارد

صبح ساحل، اجتماعی _ سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت سالگرد 28 سال تاسیس روزنامه صبح ساحل  از این روزنامه  بازدید و از نزدیک با فعالیت ها، مسائل و مشکلات این روزنامه آشنا شد.
خسارت های سیل نقطه تلاقی دستگاه های اجرایی

صبح ساحل، اجتماعی _ سیلاب ناشی از بارندگی ها مدیران شرکتهای تاسیسات شهری مانندگاز، آبفا، برق وشهرداری را دریک نقطه به یکدیگر رساند دربخش خسارت ها.
هرمزگان میزبان دانشمندان بزرگ جهان اسلام

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیر اجرایی دوّمین همایش بین المللی سید الساجدین، امام زین العابدین، علی بن الحسین(ع) گفت: میهمانان خارجی همایش وارد بندرعباس شدند و مورد استقبال جانشین استاندار قرار گرفتند.
قیمت خودرو سقوط کرد

صبح ساحل، اجتماعی _ به دنبال روند کاهشی قیمت خودرو در چند هفته اخیر، قیمت بیشتر خودروهای پرتیراژ داخلی مجددا در حد قابل ملاحظه‌ای کاهش یافت.


نمایش 6301 الی 6330 از مجموع 6940 خبر