September 23, 2018 - ، ساعت 15:57
 
 
دستورکار، از شورای سوم خارج شد

صبح ساحل، اجتماعی _ وقتی آمدند پیام آورسرزندگی بودند،باخود هیجان به ارمغان آوردند و امید،امیداز آن نوع که در دایره تنگ مدیریت متصلب از بین رفته بود، بنابراین پیامشان ازنوع اعتماد بود و دعوت از همه مخاطبان برای حضور داشتن در سرنوشت،سرنوشت شهر.
دعا کردن وآداب وشرایط آن

  صبح ساحل، اجتماعی _ بدون شک دعا،مهم ترین راه و روش برای ارتباط کلامی باخداوند است وبهترین مسیری است که می تواند انسان را بامنبع عظیم الهی وصل نماید.
آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ آیین جشن كلاس اولی ها و ششمی ها درهرمزگان برگزار شد. آیین جشن كلاس اولی ها و ششمی ها بانواخته شدن زنگ شكوفه ها همزمان با سراسر كشور در هرمزگان و بصورت نمادین در دبستان دخترانه شاهد بندرعباس برگزارشد.
استفاده از اینترنت ملی از هفته آینده

صبح ساحل، اجتماعی _ وزیر ارتباطات از آغاز بکار شبکه ملی اطلاعات تا هفته آینده در کل کشور برای تمامی دستگاههای اجرایی خبر داد و گفت: حدود 42 هزار دستگاه دولتی تمامی ارتباطاتشان از شبکه اینترنت به شبکه ملی منتقل می‌شود.
سفر دو جهانگرد تاجیک به بندرعباس

صبح ساحل، اجتماعی _ دو ورزشکار جهانگرد اهل تاجیکستان که سفر خود را پیاده و با شعار صلح و دوستی به مقصد کشورهای اسلامی آغاز کرده اند با استقبال اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان وارد شهر بندرعباس شدند.
خبر می خوانید یا اظهار نظر؟

صبح ساحل، اجتماعی _  زمانی که سخنی را از یکی از مقامات شهر ویا استان می شنوید ذهن شما چه عکس العملی نشان می دهد؟ آیا هیچ تفاوتی بین یک رویداد و یک اظهارنظرقائل می شود؟آیا فارغ از تناسب سخن و گوینده اش آنرا می پذیرید؟ 
هدیه دولت به کارمندان مناطق محروم

صبح ساحل، اجتماعی _  از دیماه سال گذشته هیئت دولت افزایش حقوق کارمندان در قالب فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا برای مشاغل تخصصی را با تبلیغات فراوان اعلام و موجی از خوشحالی را در بین شاغلان حاضر در مناطق محروم ومرزی ایجاد کرد.
محرومیت از خواب مساوی با سر درد، اختلال در تمرکز حواس

صبح ساحل، اجتماعی _  زمانی که سن انسانها  بالا می رود بدن نیز کم کم  خود را برای استراحت بیشتری آماده می کند  چرا که در سیر گذر زندگی،  فعاليت وتحرك برای نشان دادن  توانايي ها ، استعدادها با مصرف  انرژی های زیاد همراه است و در دوره ای از زندگی این انرژی رو به افول می رود.
ثبت11 اختراع در دانشگاه هرمزگان

 صبح ساحل، اجتماعی _ رئیس مرکز رشد واحدهای فن آوری دانشگاه هرمزگان گفت: از سال 89 تاکنون 11 اختراع در مرکز رشد واحدهای فن آوری دانشگاه هرمزگان به ثبت رسیده است.
تفاهم نامه مشترک آموزش و پرورش و پلیس هرمزگان امضا شد

 صبح ساحل، اجتماعی _ تفاهم نامه مشترک آموزش و پرورش و پلیس هرمزگان در آستانه بازگشایی مدارس با حضور فرماندار بندرعباس، مدیرکل آموزش و پرورش و پلیس هرمزگان امضا شد.
طرح فاضلاب بندرعباس به 650 میلیارد ریال اعتبارنیاز دارد

 صبح ساحل، اجتماعی _ مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان اعتبار مورد نیاز جهت اتمام طرح فاضلاب بندرعباس را 650 میلیارد ریال اعلام کرد.
جذابیت های دنیای بیرون از مدرسه، مناقشه دیروز و امروز

صبح ساحل، اجتماعی _  شهریور که به نیمه می رسد شهرها به جنب و جوش می افتند و کمی از رخوت تابستانه دور می شوند. 
ابتکاری نو و هدفمند

صبح ساحل، اجتماعی _ هشتم شهریور ماه و در آخرین روز از هفته دولت و به دعوت استانداری هرمزگان میهمان تور یک روزه بازدید از پروژه های مهر ماندگار استان بودیم.
دنيا در چشمان افراد كور رنگ چگونه ديده مي‌شود؟

صبح ساحل، اجتماعی _ يك متخصص ژاپني موفق شده است نحوه مشاهده دنيا در چشمان افراد كور رنگ را به تصوير بكشد.به گزارش ايسنا، از مدت ها قبل فرضيه كور رنگ بودن «ون گوگ» نقاش سرشناس هلندي با توجه به نوع رنگ هايي كه اين هنرمند در آثار خود استفاده كرده بود، مطرح شد.
میزان طلاق در هرمزگان 12 درصد افزایش یافت

صبح ساحل، اجتماعی _ میزان طلاق در هرمزگان 12 درصد افزایش یافت. مدیر کل ثبت احوال هرمزگان با بیان این خبر گفت: آمار ازدواج در هرمزگان در سال 90 نسبت به سال گذشته 9/7 درصد رشد کرده است و آمار ازدواج موقتی 9/5 درصد رشد کرده است.
شهرداری بندرعباس شهر را برای بازگشایی مدارس آماده می کند

صبح ساحل، اجتماعی _ شهردار بندرعباس از آمادگی کامل شهرداری در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
نخستين پيوند كليه در بیمارستان شهید محمدی انجام می شود

 صبح ساحل، اجتماعی _ نخستين پيوند كليه در مركزآموزشي درماني شهيد محمدي بندرعباس در نيمه دوم سالجاري صورت مي گيرد.
راهیابی هنرمندان هرمزگانی به جشنواره هنرهای تجسمی

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از راهیابی 8 هنرمند برجسته هنرهای تجسمی هرمزگان به نوزدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان کشور در گرگان خبرداد.
آغازصدور دفترچه بیمه خدمات درمانی در ابوموسی

صبح ساحل، اجتماعی _ چاپ وصدور دفترچه بيمه خدمات درماني در شهرستان ابوموسي همزمان با هفته دولت آغاز شد.
تغییر نام بدون نیاز به حکم دادگاه امکان پذیر است

صبح ساحل، اجتماعی _ مهدی عسکری زاده مدیرکل ثبت احوال استان هرمزگان اعلام کرد: با اجرای  دستورالعمل جدید تغییر نام در سال جاری،برای تغییر نام دیگر نیازی برای مراجعه به دادگاه نیست.
بیش از 600 هزارهرمزگانی در طرح پزشك خانواده ثبت نام كردند

صبح ساحل، اجتماعی _ رییس دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی و درمانی هرمزگان از ثبت نام بیش از 600 هزار شهروند استان در برنامه پزشك خانواده خبر داد.
پنج پل هوایی مکانیزه تا پایان امسال در بندرعباس نصب می شود

صبح ساحل، اجتماعی _ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس از نصب پنج پل هوایی مکانیزه در سطح شهر بندرعباس تا پایان امسال خبر داد.
پنج هزارمعلم هرمزگانی درمقطع دوم و ششم ابتدایی آموزش می بینند

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیركل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: پنج هزار معلم در سطح استان برای تدریس درپایه های دوم و ششم ابتدایی سال تحصیلی جدید آموزش می بینند.
استفاده رایگان دانش آموزان بندرعباسی از اتوبوس

صبح ساحل، اجتماعی _ دانش آموزان بندرعباسی روز اول مهر رایگان از اتوبوس استفاده خواهند کرد .مجتبی معین وزیری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی بندرعباس و حومه با اعلام این خبر افزود : سازمان اتوبوسرانی شهر و حومه بندرعباس با هدف تشویق دانش آموزان به استفاده از اتوبوس ، در روز اول مهر دانش آموزان را رایگان جابجا خواهد نمود .
12پروژه آب روستایی هرمزگان به بهره برداری رسید

صبح ساحل، اجتماعی _ درهفته دولت سال جاری با حضوراستاندارهرمزگان، معاونان استانداری ونیزجمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان وشهرستان ها، 12پروژه آب وفاضلاب روستایی با اعتبار52 میلیاردریال وبهره مندی 21 روستا با 2هزار و 389 خانواردرهرمزگان به بهره برداری رسید.
بهره برداری از18 پروژه برق منطقه ای هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _ شرکت برق منطقه ای درهفته دولت سال جاری نیزهمزمان با سراسر استان تعداد 18 پروژه با اعتباری بالغ بر597 هزار و700 میلیون ریال با حضواستاندار، معاونین ومدیران دستگاههای اجرایی استان وشهرستان به بهره برداری رسانید.
راه‌ اندازی مرکز سوانح وسوختگی درهرمزگان ضروری است

صبح ساحل، اجتماعی _ همزمان با آخرین روز ازهفته دولت، استاندار هرمزگان با همراهی جمعی ازمدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران، امامان جمعه و جماعت و اصحاب رسانه در قالب تور بازدید از پروژه های عمرانی دولت از پروژه های مرکز پرتو درمانی و رادیوتراپی و پروژه مرکز سوانح و سوختگی بندرعباس بازدید کردند.
بهره برداری از 15 پروژه شهری بندرعباس در هفته دولت

صبح ساحل، اجتماعی _  شهردار بندرعباس از افتتاح 15 پروژه شهری در هفته دولت در شهر بندرعباس خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، "محمد جواد سلطان زاده" ضمن تبریک هفته دولت با بیان اینکه این پروژه ها متناسب با نیاز شهروندان اجرا شده است، اعتبار این پروژه ها را بالغ بر 400 میلیارد ریال ذکر کرد.
بهره برداری از74 پروژه نوسازی مدارس هرمزگان درهفته دولت

صبح ساحل، اجتماعی _  همزمان با هفته دولت امسال 74 پروژه نوسازی وتجهیز مدارس باحضورمعاونین استاندارومسئولین دستگاههای اجرایی استان افتتاح شد.
نقش روزنامه صبح ساحل در رشد و توسعه فرهنگي استان قابل تقدیر است

صبح ساحل، اجتماعی _  مشاور رئيس سازمان و بازرس كل استان هرمزگان با حضور در دفتر روزنامه صبح ساحل با مدير مسئول اين روزنامه گفتگو كرد .


نمایش 6391 الی 6420 از مجموع 6831 خبر