December 19, 2018 - ، ساعت 09:41
 
 
راه‌ اندازی مرکز سوانح وسوختگی درهرمزگان ضروری است

صبح ساحل، اجتماعی _ همزمان با آخرین روز ازهفته دولت، استاندار هرمزگان با همراهی جمعی ازمدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران، امامان جمعه و جماعت و اصحاب رسانه در قالب تور بازدید از پروژه های عمرانی دولت از پروژه های مرکز پرتو درمانی و رادیوتراپی و پروژه مرکز سوانح و سوختگی بندرعباس بازدید کردند.
بهره برداری از 15 پروژه شهری بندرعباس در هفته دولت

صبح ساحل، اجتماعی _  شهردار بندرعباس از افتتاح 15 پروژه شهری در هفته دولت در شهر بندرعباس خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، "محمد جواد سلطان زاده" ضمن تبریک هفته دولت با بیان اینکه این پروژه ها متناسب با نیاز شهروندان اجرا شده است، اعتبار این پروژه ها را بالغ بر 400 میلیارد ریال ذکر کرد.
بهره برداری از74 پروژه نوسازی مدارس هرمزگان درهفته دولت

صبح ساحل، اجتماعی _  همزمان با هفته دولت امسال 74 پروژه نوسازی وتجهیز مدارس باحضورمعاونین استاندارومسئولین دستگاههای اجرایی استان افتتاح شد.
نقش روزنامه صبح ساحل در رشد و توسعه فرهنگي استان قابل تقدیر است

صبح ساحل، اجتماعی _  مشاور رئيس سازمان و بازرس كل استان هرمزگان با حضور در دفتر روزنامه صبح ساحل با مدير مسئول اين روزنامه گفتگو كرد .
جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در بندرعباس برگزار می شود

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران هم زمان در بندرعباس خبر داد.
بهره گیری درست از رسانه انجام بسیاری از امور را تسهیل می کند

صبح ساحل، اجتماعی _  بهره گیری درست و به جا از رسانه ها می تواند انجام بسیاری از امور را آسان  و از  هزینه های مادی و معنوی اضافی جلوگیری کند.
دمای هوا در سه ماهه آینده کاهش می‌یابد

 صبح ساحل، اجتماعی _  مدیرکل هواشناسی استان هرمزگان گفت: وضعیت دمای هوا در سه ماه شهریور، مهر، آبان ماه 1391 نرمال تا کمتر از نرمال پیش‌بینی می‌شود.
اجازه كار به اتباع خارجی درهرمزگان داده نمی شود

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیركل اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: برای حمایت از نیروز كار و تولید داخلی تحت هیچ شرایطی به اتباع بیگانه اجازه كاردراین استان داده نمی شود. 
حضور صبح ساحل درسیریک باعث تحول در اطلاع رسانی منطقه خواهد شد

صبح ساحل، اجتماعی _  بمناسبت 17 مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار مراسم گرامیداشت این روز با حضور جمعی از مسوولین و اصحاب رسانه درمحل سالن اجتماعات فرمانداری سیریک برگزار شد. 
افتتاح 4 پروژه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در هفته دولت

صبح ساحل، اجتماعی _  رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان هرمزگان بیان کرد: در هفته دولت  چهار پروژه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی  با حضور  استاندار و وزیر بهداشت افتتاح می شود.
بخشش از سهم خویش به خویشاوندان!

صبح ساحل، اجتماعی _  در فرهنگی که ما از آن آموخته ایم همواره تواضع و فروتنی تشویق شده و به کرات در گوشمان خوانده اند که درخت هرچه پربارتر سربه زیر تراست.
« پیام های قرآن»

 صبح ساحل، اجتماعی _  قسمت چهارم : تقوای الهی
لزوم بومي سازي آبياري در هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _  هرمزگان یکی از استان های گرم و مرطوب کشور است که به علت کمبود بارندگی جز مناطق کم آب و خشک محسوب می شود.
ضیافت افطاری دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت جاسک

صبح ساحل، اجتماعی _  ضیافت افطاری دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت جاسک با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامی امام جمعه جاسک،حجت الاسلام والمسلمین صفری مسوول فرهنگی و امور روحانیون دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان و شیخ محمد عقیل شیهك زهی امام جمعه اهل سنت جاسك و جمعی از روحانیون شیعه و اهل سنت منطقه در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.
سفره افطاری 4 هزار نفری درحاجی‌آباد گسترده شد

صبح ساحل، اجتماعی _  همزمان با لیالی قدر اولین سفره افطاری 4 هزار نفری در حاجی‌آباد گسترده شد. این ضیافت الهی, شامگاه یکشنبه در خیابان اصلی شهر حاجی‌آباد از میدان امام تا میدان ولایت بطول یک کیلومتر برای اولین بار در استان برپا شد .
رفتار توهین آمیز با خبرنگار در روزخبرنگار

صبح ساحل، اجتماعی _ در اقدامی عجیب فرماندار بندرلنگه از ورود خبرنگار صبح ساحل به جلسه تجلیل از خبرنگاران در فرمانداری جلوگیری کرد!  خبرنگارانی که در طول یکسال همه اخبار وسخنرانی های مدیران و مقامات را برای اطلاع رسانی از اقدامات دولت و انعکاس آن پوشش می دهند 
رونمایی از سند هویتی مبارز نستوه انقلاب اسلامی و خبرنگار فقید حاج حسین فرج زاده

صبح ساحل، اجتماعی _ همزمان با برگزاری یادواره شهید خبرنگار محمود صارمی و آیین تجلیل از خبرنگاران هرمزگانی با حضور استاندار هرمزگان از سند هویتی مبارز نستوه انقلاب اسلامی و خبرنگار فقید حاج حسین فرج زاده رونمایی شد.
بیانیه جامعه روحانیت، علما وطلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان هرمزگان به مناسبت روز قدس

صبح ساحل، اجتماعی _ به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان ، جامعه روحانیت ، علما  وطلاب مدارس علوم دینی اهل سنت این استان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.
« افتتاح اردوگاه معتادان موفقیت بزرگی است» اگر به کار آید

صبح ساحل، اجتماعی _ شهر ما از خیلی جهات شهر عجایب است ، مثلا اینکه بیشترین منابع درآمدی گمرکی دارد اما عوارضش به اینجا نمی رسد، صنایع غرب بندرعباس سالها بیشترین هزینه ها را به شهر تحمیل کرده اند اما سرانجام توانسته اند با محدود کردن محدوده شهری سهمی از عوارض به شهرداری پرداخت نکنند
تمام امكانات براي اجراي برنامه پزشک خانواده بسيج شوند

صبح ساحل، اجتماعی _  تمام امكانات استاني براي اجراي برنامه پزشک خانواده در استان بسيج شوند تا اين برنامه با كمترين مشكل به مرحله اجرا برسد و مردم طعم عدالت در سلامت را همزمان با هفته دولت در شهر هاي استان بچشند. 
رضا صادقی «بی خداحافظی» سینمایی شد!

صبح ساحل، اجتماعی _ با اکران فیلم سینمایی «بی‌خداحافظی» زندگی رضا صادقی عید فطر روی پرده سینماها می‌رود. فیلم سینمایی “بی‌خداحافظی” به کارگردانی احمد امینی با نیم‌نگاهی به زندگی رضا صادقی در اکران عید فطر روی پرده می‌رود.
مسئولیت اجتماعی خبرنگار، بدون آزادی

صبح ساحل، اجتماعی _ روز خبرنگار با پیام های تبریک و مراسم و تجلیل های مختلف و متعدد آغاز می شود و درددلهای فعالان این عرصه نشنیده برجای می ماند.همه برضرورت حضور مطبوعات و خبرنگاران تاکید می کنند و  شرایط را برای آنها تشریح می کنند، اما نمی گویند خبرنگار هم می تواند تشخیص بدهد و متعهدانه کارش را به انجام برساند. 
پیامک زدن گوسفندان به چوپان در هنگام خطر

 صبح ساحل، اجتماعی _ محققان سوئیسی مشغول تحقیق بر روی طرحی هستند که مطابق آن گوسفندان بتوانند در مواقع خطر و حمله توسط حیوانات درنده، چوپانان خود را به وسیله فرستادن پیام کوتاه آگاه سازند.
« پیام های قرآن»

 صبح ساحل، اجتماعی _  خداوند با بندگان خود  به سه صورت ارتباط برقرار می کند:
اعلام دلایل تعویق بهره برداری از ایستگاه مکانیزه اتوبوس

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری بندرعباس دلایل تعویق بهره برداری از ایستگاههای مکانیزه اتوبوس در بندرعباس را اعلام کرد. 
هرمزگان؛ رتبه سوم کم بارش ترین استان

 صبح ساحل، اجتماعی _  گیلان و سيستان و بلوچستان از ابتداي سال آبي جاري (مهرماه 90) تاكنون، به ترتیب به عنوان پربارش‌ترين و كم بارش‌ترین استان‌های كشور گزارش شده‌اند.
21پایگاه انتخاب رشته كنكور در هرمزگان

صبح ساحل، اجتماعی _  مدیركل آموزش وپرورش هرمزگان گفت:21 پایگاه برای انتخاب رشته كنكور سراسری در استان درنظر گرفته شده است.
مهلت ثبت نام پزشك خانواده تمدید نمی شود

صبح ساحل، اجتماعی _  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی وخدمات بهداشتی و درمانی هرمزگان گفت: ثبت نام در برنامه پزشك خانواده شهری در استان فقط تا نیمه مرداد ماه سالجاری انجام می شود و این مهلت غیرقابل تمدید است.
اجرای طرح ارتقای تمهیدات حفاظتی بانک‌ها

صبح ساحل، اجتماعی _  اجباری تمهیدات حفاظتی موسسات مالی و بانک‌ها با هدف جلوگیری از سرقت خبر داد.
13هزار و 500یتیم هرمزگانی نیازمند کمک نیکوکاران هستند

صبح ساحل، اجتماعی _ مدیركل كمیته امداد هرمزگان خواستار مساعدت بیشتر نیکوکاران در کمک به ایتام شد.


نمایش 6901 الی 6930 از مجموع 7315 خبر