February 25, 2018 - ، ساعت 09:29
 
 
اجرای ویژه بانوان هرمزگانی سالن نیاوران تهران را به ذوق آورد

صبح ساحل ، هنری - در دومین شب از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، اجرای ویژه بانوان هرمزگانی گروه کیدی سبب استقبال ویژه علاقه مندان حاضر در سالن شد.




دیدار مردم انرژی مضاعفی برایم به همراه دارد

صبح ساحل ، هنری - غلامرضا صنعتگر گفت: یکشنبه 24 دی ماه در سالن فجر اجرایی خواهم داشت و تا کمتر از 20 روز بعد از این اجرا ..




می‌خواهم برای طرفدارانم بخوانم و خاطره سازی کنم

   صبح ساحل ، هنری - غلامرضا صنعتگر،خواننده مطرح پاپ هرمزگانی گفت:می خواهم از نعمت خدادادی پروردگارم که در وجودم به امانت ودیعه گذاشته، بهره ببرم ..




نمایشگاه کتاب بزرگترین رویداد فرهنگی هرمزگان است

صبح ساحل ، هنری - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، نمایشگاه کتاب بزرگترین رویداد فرهنگی هرمزگان است.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ..




از اجرای زنده ابراهیم شهدوستی تا تأکید بر تشکیل صندوق حمایت از هنرمندان

صبح ساحل ، هنری - مراسم رونمایی از دومین جلد کتاب آواها و و نواهای هرمزگان به همراه اجرای گروه موسیقی «کاسیا» و تجلیل از زحمات پیشکسوت موسیقی استان هرمزگان «ابراهیم شهدوستی» برگزار شد.




محسن آزادبخش در بندرعباس روی صحنه رفت

صبح ساحل ، هنری - کنسرت محسن آزادبخش خواننده و نوازنده هرمزگانی در میان استقبال گسترده علاقه مندانش در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد. 




«هادی بانوج» از سکوت سیال می گوید

صبح ساحل ، هنری - صدف محمودی//هادی بانوج متولد 1364 و فارغ التحصیل رشته نقاشی ست عمده فعالیت های این هنرمند در زمینه های نقاشی و مجسمه سازی ست و تا کنون چندین نمایشگاه  گروهی و انفرادی ..




رونمایی از سردیس زنده‌یاد«ناصر عبدالهی»به تعویق افتاد

 صبح ساحل ، هنری - مراسم رونمایی سردیس زنده‌یاد ناصر عبدالهی به تاریخ دیگری موکول شد.نوید عبداللهی در گفت‌وگو با ایسنا،، با اعلام این خبر افزود .




به دنبال برگزاری کنسرت دو خواننده بومی طی روزهای اخیر هستیم

صبح ساحل ، هنری - معاون فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: بلیت های کنسرت محمدرضا گلزار که قرار بود دیشب 12 دی ماه در بندرعباس برگزار شود به دلیل فروش نرفتن کافی بلیت ها لغو شد.




دل‌خون از «سیاه زنگی» تا فراموشی

صبح ساحل ، هنری - ترانه «سیاه زنگی» نغمه‌ای است آشنا به گوش اکثر فارسی‌زبانان که در لوح خاطرات چندین نسل حک شده است اما شاید کمتر کسی بداند .




رستمی‌راد:باید به سمت هویت بخشی به موسیقی هرمزگان پیش رویم

صبح ساحل ، هنری -  مراسم رونمایی از دومین جلد از کتاب آواها و نواهای هرمزگان نوشته حسین رستمی راد در فرهنگسرای طوبی بندرعباس برگزار می‌شود.




فیلم «میراث باد» در حوزه هنری هرمزگان تولید شد

 صبح ساحل ، هنری -  رئیس حوزه هنری هرمزگان گفت: فیلم «میراث باد» با حمایت حوزه هنری هرمزگان تولید شد.انوشیروان پیش دار در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد تولید فیلم «میراث باد» بیان داشت .




اکرمی: «بنیاد هرمزگان شناسی» مقدم بر روز هرمزگان است

صبح ساحل ، هنری - یوسف ملایی//همسایه بوشهری ما، هووی بسیار قوی است. بنابراین در خصوص انسجام فرهنگی، فرداها باید پاسخگو باشیم. 




راهیابی 5 قصه گو از هرمزگان به بخش بین المللی بیستمین جشنواره قصه گویی

 صبح ساحل ، هنری - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان از راهیابی پنج قصه گوی این استان به مرحله نهایی جشنواره بین المللی قصه گویی خبرداد.




هرمزگان می‌تواند به قطب تولید نمایشنامه‌های قرآنی تبدیل شود

 صبح ساحل ، هنری - آیین رونمایی از پنج عنوان نمایشنامه کودک و نوجوان با موضوع قصص قرآنی از تولیدات حوزه هنری استان هرمزگان  برگزار شد.




حضور هنرمندان صنایع دستی قشم در 15 جشنواره ملی و بین المللی

 صبح ساحل ، هنری -  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بانوان هنرمند صنایع دستی این جزیره در 15 نمایشگاه ملی و بین المللی حضور داشتند که با استقبال مناسب مردم نیز همراه بود .




ناصر عبداللهی به روایت ناصر عبداللهی

صبح ساحل ، هنری - زنده‌یاد ناصرعبداللهی می‌گفت: من بچه‌ی جنوب و بندرعباس هستم و طبیعتا از سبك موسیقی موجود در این منطقه تاثیر پذیرفته‌ام




نگاهی به فیلم «حریم شخصی» به بهانه اکران آن در سینماهای سراسر کشور

صبح ساحل-هنری:صدف محمودی//این روزها در سینماهای ایران فیلم حریم شخصی در حال اکران است که در بندرعباس نیز در سینمای ستاره شهر همزمان با تهران در حال پخش است




آیین رونمایی از پنج عنوان نمایشنامه کودک و نوجوان با موضوع قصص قرآنی در هرمزگان

 صبح ساحل ، هنری - از پنج عنوان نمایشنامه کودک و نوجوان با موضوع قصص قرآنی  در حوزه هنری رونمایی شد.آیین رونمایی از پنج عنوان نمایشنامه کودک و نوجوان با موضوع قصص قرآنی از تولیدات حوزه هنری استان هرمزگان ..




بلیت کنسرتی که در بازار سیاه به 200 هزار تومان رسید

 صبح ساحل ، هنری - در حالی این روزها بندرعباس به محلی برای عرضه خوانندگان موسیقی پاپ کشوری تبدیل‌شده است که شاید جایگاه موسیقی محلی و خوانندگان محلی که روزگاری شاهد اجرای زنده‌شان بودیم .




فراموش می‌کنیم که ذهن ما به مراقبت نیاز دارد

صبح ساحل ، هنری - اعضای کانون پرورش فکری بندرعباس در جلسه جشن امضا کتاب قدرت ذهن مجید عمیق را نقد کردند.به گزارش ایسنا ،  مجید عمیق، مترجم کتاب‌های علمی در جلسه نقد کتاب « قدرت ذهن « در بندرعباس، اظهار کرد .




همسر غلامرضا صنعتگر:برای دروغ پردازان طلب وجدان و بیداری دارم

   صبح ساحل ، هنری - در پی انتشار شایعاتی در فصای مجازی مبنی بر درگذشت غلامرضا صنعتگر، خواننده مطرح پاپ هرمزگانی، همسر این هنرمند نسبت به این موضوع واکنش داد.




رونمایی از سردیس «ناصریا» 10 دی در بندرعباس

 صبح ساحل ، هنری - رئیس انجمن موسیقی هرمزگان گفت: با رویکرد حفظ و نکوداشت آیین و سنت های اصیل هرمزگان به همت انجمن موسیقی هرمزگان، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و شهرداری منطقه سه بندرعباس ..




شبی برای استاد «قنبر راستگو» پرچم‌دار اصیل موسیقی جنوب

 صبح ساحل ، هنری - به همت آموزشگاه‌های موسیقی و با همدلی و همکاری برخی هنرمندان و نهادهای استان هرمزگان، «شبی برای استاد قنبر راستگو» که شهریورماه بنا به برگزاری بود .




آراء یازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی

 صبح ساحل ، هنری - آراء یازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و  نمایش عروسکی رضوی در  بخش نمایشنامه نویسی توسط نماینده هیات داوران قرائت و از برگزیدگان و مقام آورندگان با اهداء لوح و هدایای نقدی تقدیر به عمل آمد.




حضور بهنام ذاکری عکاس هرمزگانی در برنامه نگاه شخصی ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان ایران

   صبح ساحل ، هنری - در بخش نگاه شخصی این دوره عکاسانی که به نگاه شخصی در کار خود رسیده اند با نمایش عکس، تجربه های خود را از حوزه های مختلف عکاسی و یا برگزاری نمایشگاه و جشنواره برای مخاطبان بیان می کنند.




عود را با دنیا هم عوض نمی کنم

صبح ساحل ، هنری - گفت‌وگو و عکس//یوسف ملایی:زمانی که عطر آویش ها را باد با خود می برد؛ تمشک های کوهی در کمر کش کوه باردار بودند و نخلستان، با نفس های داغ تابستان، خرما پزانش را جشن گرفته بود.




جایزه‌ای با نام خالو محمدقنبر هرمزی محقق می‌شود؟

صبح ساحل ، هنری - مدیر ارشاد هرمز در مراسم اختتامیه هفته هنری هرمز پیشنهاد داد: جایزه‌ای با نام خالو محمدقنبر هرمزی در نظر گرفته شود و طی مراسمی این جایزه اهدا شود تا هرسال، یاد و شان آن بزرگوار حفظ شود.




هنرمندی که در سربازی نی‌نوازی یاد گرفت

صبح ساحل ، هنری - موسیقی برایش معنی عشق، خنده و ارتباط با دنیایی دیگر می‌دهد و می‌گوید: معتاد موسیقی‌ام. بیمه‌ای ندارم و زیر نظر جای خاصی فعالیت نمی‌کنم و فقط زیر نظر خدا هستم.




نگاهی به فیلم تمارض اولین ساخته عبد آبست

صبح ساحل-صدف محمودی//تمارض فیلمی ست که این روزها در سینماهای هنر و تجربه در حال اکران است، این فیلم به‌عنوان اولین فیلم سینمای هنر و تجربه شهر بندرعباس در سینمای ستاره شهر نیز نمایش داده شد، ازاین‌رو نگاهی به این فیلم می‌اندازیم.






نمایش 31 الی 60 از مجموع 1285 خبر