November 19, 2018 - ، ساعت 08:45
 
 
نگاهی به فیلم « عرق سرد » به بـــــهانه اکـــرانش در بــــندرعـباس

صبح ساحل ، هنری - صدف محمودی:فیلم عرق سرد که این روزها در سینماهای سراسر کشور و همچنین سینما ستاره شهر بندرعباس در حال اکران است .
رقابت قصه‌گویان هرمزگان در بیست‌ویکمین جشنواره قصه‌گویی

صبح ساحل ، هنری - بیست‌ویکمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در مرحله استانی آن در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان در مجتمع فرهنگی و هنری آفرینش شهر بندرعباس درحال برگزاری است.
طبیعت بکر جزیره رنگین کمان در معرض نابودی

صبح ساحل ، هنری - روند پرشتاب برداشت و فروش خاک سرخ از جزیره هرمز، تخریب کوهها به بهانه توسعه از یک سو و ورود نرخ قابل ملاحضه گردشگر به جزیره در عین کمبود امکانات تفریحی و گردشگری ....
برای گردشگری هرمزگان هویت سازی می کنیم

صبح ساحل ، هنری - مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان گفت: برای گردشگری هرمزگان هویت سازی می کنیم.
برگزاری دومین نشست ادبی حافظ در مدرسه ابتدایی دخترانه سما

صبح ساحل ، هنری - نشست ادبي حافظ در جشن دو سالگي خود ، مهمان شش شاعر گرانقدر و دو استاد برجسته ي ادبيات بود .
نمایش «دعوت» تا ۲۶ مهر ماه در پلاتو آفتاب

صبح ساحل ، هنری - صدف محمودی:نمایش «دعوت»  به کارگردانی محمد سایبانی  از  ۲۲ تا ۲۶ مهر ماه ساعت ۷ شب در پلاتوی آفتاب  واقع در میدان صادقیه اجرا می شود.
حفظ بناها و اشیای تاریخی در گرو داشتن نیروی های کارآمد است

صبح ساحل ، هنری - به منظور طرح و بررسی مسائل معاونت میراث فرهنگی هرمزگان و کوشش برای رفع مشکلات آن، جلسه ای با حضور مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان،  معاون و کارشناسان این حوزه برگزار شد.
«سوفی و دیوانه» و «لس آنجلس تهران» در سینما ستاره شهر بندرعباس

صبح ساحل ، هنری -  صدف محمودی:دو فیلم «سوفی و دیوانه» و «لس آنجلس تهران»در سینمای ستاره شهر بندرعباس در حال اکران است ....
از دغــدغه انتصاب مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی تا شفاف سازی حضور بایرامی در هرمزگان

صبح ساحل ، هنری - نشست استاندار هرمزگان با جمعی از روسای انجمن‌های هنری و هنرمندان استان هرمزگان برگزار شد.
«واکس چِه» تازه ترین اثـر کامران حیدری

صبح ساحل ، هنری - صدف محمودی: کمتر کسی ست که در جنوب زندگی کند و نام دینگومارو به گوشش نخورده باشد، چه زاری به نام دینگومارو چه مستندی به همین نام از کامران حیدری .....
جای خـــالی کـــتابخانه تخصصــی کــــودک و نوجوان در بندرعباس

صبح ساحل ، هنری -  صدف محمودی:کودکان و نوجوانان یکی از مهمترین اقشار جامعه هستند که باید  از سنین پایین آموزش کافی ببینند تا فردا در جامعه عملکرد مناسبی را از خود ارائه دهند.

نمی‌خواهم کوچه‌بازارم را از دست بدهم

صبح ساحل ، هنری - صدف محمودی رضا کولغانی برای بسیاری از ما خاطره‌‌ی سال‌های دورمان است، وقتی‌که جوان‌تر بودیم، سال‌هایی که هنوز در بندرعباس کافه می‌رفتیم ..
مجتمع فـــــرهنگی-هنــــــری نیــمه کـــاره میـــناب پاتوقی بـــرای معتــــادها

صبح ساحل ، هنری - مجتمع فرهنگی چند منظوره شهرستان میناب که پنج سال از شروع ساخت و نیمه کاره ماندن آن می گذرد، این روزها حال خوشی ندارد و در حال تخریب و از بین رفتن است.
خواب در انتهای بندرعباس

صبح ساحل ، هنری - بهروز عباسی در ادامه سلسله یادداشت ها شبانه از شهر بندرعباس در این شماره نگاهی می اندازیم به خیابان های اطراف پارک جنگلی تا اول فرودگاه.

محـــرومیت؛ اصلی ترین دلایل گـــمنام مــــاندن هنـــرمندان بشـــاگـــردی است

 صبح ساحل ، هنری - شهرستان بشاگرد یکی از مهدهای استعداد های مختلف در کشور است و از قرن های گذشته تا کنون تاریخ بشاگرد با فرهنگی غنی گره خورده ...
پیام تسلیت قائم مقام وزیر فرهنگ برای درگذشت روزنامه‌نگار هرمزگانی

صبح ساحل ، هنری - قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت فعال و پیشکسوت رسانه‌ای استان هرمزگان را تسلیت گفت.
نگاهی به «جاده قدیم» تازه ترین اثر منیژه حکمت

صبح ساحل ، هنری - صدف محمودی:«جاده قدیم» تازه ترین اثر منیژه حکمت است که این روزها در سینماهای کشور در حال اکران می باشد. این کارگردان پس از ده سال دوری از سینما با فیلمی زنانه به آن بازگشته است. 

 
عــــــــود با مغــــــــز و جــــــانـــش با من سخـــن می‌گوید

صبح ساحل ، هنری - «جعفر اوج هرمزی» از هنرمندان موسیقی فولکلور بندرعباس بود که در سن 67 سالگی درگذشت، به همین منظور گفت و گویی از وی که در حدود دو سال پیش انجان داده بود را بازنشر می کنیم. 
چرا «مغزهای کوچک زنگ زده» در سینما ستاره شهر اکران نشد؟

صبح ساحل ، هنری - صدف محمودی:مدیر سینمای ستاره  شهر می گوید تا کنون موفق به اکران فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» نشدیم ...
از 5 مـــــــهر در پـــــــلاتو آفتـــــــاب

 صبح ساحل ، هنری -  صدف محمودی :"منسوخ"تازه ترین اثر تئاتر تاگ بندر عباس است  که با همكاری موسسه طلیعه نیكوكاران نامدار از پنجم مهر تا چهاردهم مهر ساعت  20  در پلاتو آفتاب بندر عباس اجرا می شود. 
برکت ساحل نشینان هرمزگان هنوز از دریا می آید

صبح ساحل ، هنری - صنایع دستی دریایی هرمزگان یکی از محبوبترین هنرهای بومی ساحلنشینان است که با وجود پشتکار فراوان فعالان این عرصه ...
صدای ایران؛ پاره‌ای از خاک وطن

صبح ساحل ، هنری - اول مهر زادروز کسی‌ بود که «پاره‌ای از خاک وطن» می‌نامندش؛ مردی که از سال 52 تا کنون بازتاب وقایع تاریخ معاصر ایران است ..
لذت تجربه نخلگردی در منحصر به فردترین باغ شهر تاریخی

صبح ساحل ، هنری - فین هرمزگان یکی از زیباترین جلوه های شهرنشینی در میان باغ های انبوه و نخلستان ها می باشد که به صراحت گفتار تنها نمونه باغ شهر کشور می باشد.
چشمه‌های آبگرم؛ ظرفیتی مغفول در هرمزگان

صبح ساحل ، هنری - برخورداری از دهها چشمه آبگرم طبیعی و جایگاه آن در جذب توریسم از امتیازات ویژه هر منطقه در رونق صنعت گردشگری به شمار می رود  .
آیین و سنت‌های محرم در هـــــرمـــــزگان

صبح ساحل ، هنری - ماه محرم بهترین فرصت برای معرفی شاخص های معنوی اقوام و مردم سرزمین کشورمان به ویژه منطقه هرمزگان بوده که همواره مورد توجه ساکنان این خطه، مهاجران و رهگذران است.
از تالاب بین المللی گرفته تا جنگل های حرا

صبح ساحل ، هنری - بندرتیاب یکی از بنادر مهم و زیبا هرمزگان با دارا بودن ساحل بکر هر ساله میزبان خیل عظیمی گردشگر از داخل و خارج کشور است.
از پری خلیج فارس تا خمره‌هایی برای تدفین مردگان

  صبح ساحل ، هنری -  آب‌های خلیج فارس مملو از داستان‌ها و اسطوره‌هایی است که هریک داستانی در دل خود دارند. از پری دریایی گرفته تا درختی که گفته می‌شود در عمق ۳۰ متری آب وجود دارد. 
مادربزرگ‌های هرمزگانی مهمان جدیدترین کتاب صابر ابر

صبح ساحل ، هنری - معاشرت در مورد «تا هفت خانه آن‌ور تر» با حضور «صابر ابر» در شهرکتاب مرکزی برگزار شد.
تازه‌ترین اثر ابراهیم پشت‌کوهی با بازی «اما تورمن»

صبح ساحل ، هنری -  صدف محمودی :ابراهیم پشت‌کوهی، کارگردان «کمدی الهی؛ جلد برزخ» که این روزها در مرحله تمرین است، از همکاری با اما تورمن، بازیگر سرشناس آمریکایی در این نمایش خبر داد.
صنایع دستی نان آور دیرین در روستا‌های هرمزگان

صبح ساحل ، هنری - نزدیک به ۷۰ هزار نفر از مردان و زنان هنرمند هرمزگانی در تولید صنایع دستی فعالیت می‌کنند.


نمایش 31 الی 60 از مجموع 1506 خبر