January 19, 2017 - ، ساعت 20:30
 
 
مذاکره تیم مطرح لیگ برتری با دروازه‌بان هرمزگانی

صبح ساحل ، ورزشی_ سنگربان 25 ساله بلند بالا، خوش اخلاق و چالاک رودانی در آستانه پیوستن به یک تیم لیگ برتری است. 
مربی مطرح تهرانی در هرمزگان

صبح ساحل ، گروه ورزشی-تیم هدف مینانخل درلیگ دسته سوم فوتبال کشور تاپایان نیم‌فصل نخست سه مربی تعویض کرد.  
فرماندار بندرعباس رئیس کمیته فوتبال ساحلی کشور می‌شود

گروه ورزشی-فردا پنجشنبه همایش‌بزرگ فوتبال ساحلی دربندرعباس با رویکرد وآوردهای بسیارخوبی برای هرمزگان برگزار خواهد شد. 
شموشک در نوشهر تسلیم البدر بندر کنگ شد

صبح ساحل ،گروه ورزشی-  قرمز پوشان البدر بندر کنگ در پایان نیم فصل رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال ایران با برد به کار خود پایان دادند. 
حق ملی پوشان بادبانی هرمزگان بر باد نرود

بانوان ملی پوش استان بیش از یکسال است که به شیوه نیاکان شان  بادبا نها را نکشیده اند .ورزشی که میراث اباء و اجدادی ماست . رشته ای سخت اما شیرین که با قایقهای خطرناک در دوران بسیار دورمردان دریانورد هرمزگان را برای تجارت به زنگبار ، هندوستان ، افریقا و ....... می برد و اینک نودگان آنها لباس مقدس تیم ملی را برتن کرد ه اند و در پی افتخار آفرینی برای استان و میهن عزیزمان هستند .
آلومینیوم قهرمان نیم فصل شد شهرداری یک پله سقوط کرد

 صبح ساحل ، ورزشی -  هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور برای آلومینیوم هرمزگان با یک تساوی شیرین و برای شهرداری بندر عباس با یک تساوی تلخ به پایان رسید.نارنجی پوشان هرمزگان دیروز سه شنبه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس میزبان سفید پوشان اتکا گرگان بودند که به تساوی بدون گل رضایت دادند،آلفردوکاسمیرو در این دیدار خانگی با یک ترکیب دفاعی به میدان رفت. نیمه دوم نیز برای گلزنی شاگردانش دیر بود هر چند در این نیمه حملات زیادی روی دروارزه حریف داشت اما نتوانست از موقعیت های گلزنی فراوانی که بدست آورد به گل برسد و در پایان با این تساوی از جایگاه سوم به رتبه چهارم جدول رده بندی گروه الف این مسابقات سقوط کرد.
ورزشکاران چینی در راه شهرداری بندرعباس

صبح ساحل، ورزشی _   سرمربی تیم ووشو شهرداری بندرعباس گفت: در نیم فصل مسابقات اقدام به جذب دو تالوکار چینی خواهیم کرد که سابقه قهرمانی در مسابقات داخلی کشورشان را دارا هستند .
بدشانسی کاپیتان اقبالی درآغاز فصل

صبح ساحل، ورزشی _ لیلا اقبالی کاپیتان تیم فرهنگ ایثار تهران وسردسته ملی‌پوشان فوتسال کشور درآغاز فصل جاری لیگ برتر   فوتسال ایران با بدشانسی مواجه شد. 
«فانوس» درهرنگ خاموش شد

صبح ساحل، ورزشی _  دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر والیبال استان با سه دیدار جذاب پیگیری شد.طلایی‌پوشان آلومینیوم میزبان تیم انتهای جدولی اصناف جاسک بودند که توانستند دریک دیدار یک‌طرفه درسه ست متوالی میهمان خود را بدرقه کنند 
آذرخش هرمزگان ، مقابل نیوسادگیلان ، گلباران شد

صبح ساحل، ورزشی _  تیم آذرخش سرخون هرمزگان تنها نماینده فوتسال استان درلیگ برتر بانوان کشور رقابت های این فصل را با باخت آغاز کرد .
«منطقه ویژه» در کوره «فولاد هرمزگان» ذوب شد

صبح ساحل، ورزشی _  عنوان قهرمانی رقابت های فوتسال ایمیدرو سراسری کشور به قرمز پوشان هرمزگانی رسید . این مسابقات طی سه روز با حضور 16 تیم در بندرعباس آغاز شد و عصر روز پنجشنبه با قهرمان فولاد در سالن پیام مخابرات به پایان رسید. 
«نخل بندر عباس» صبای قم را متوقف کرد

 صبح ساحل، ورزشی _  سبز پوشان نخل بندر عباس در یک دیدار پر گل در زمین اختصاص صبای قم

به تساوی رسید.نماینده استان عصر روز پنجشنبه در یک دیدار تماشایی  و در دقیقه 8 بازی با گل مهدی رجبی از تیم میزبان پیش افتاد، دقیقه 20 از روی نقطه پنالتی گل تساوی را دریافت کرد.
میثاقیان : شانس بزرگی آوردم

صبح ساحل، ورزشی _  آخرین وضعیت های تیم فوتبال آلومنیوم هرمزگان و شهرداری بندرعباس در لیگ دسته اول فوتبال کشور خواندنی است . اکبرمیثاقیان مثل همیشه یک عالمه حرف جالب و نگفته دارد گرم و صمیمی با ما همکلام شد و با شیوه خاص خودش گفت : از این تیترتان که نوشته بودید : مورینیو هستم خیلی خوشم آمد . 
موقعیت طلایی، طلایی پوشان از دست رفت

صبح ساحل ،  ورزشی - حساس ترین رقابت لیگ فوتبال دسته اول کشور در هرمزگان به تساوی رسید و نارنجی پوشان شهرداری در سمنان از صدرنشینی دور شدند ،شاگردان اکبر میثاقیان در مارتن 90 دقیقه ای عصر روز پنجشنبه در ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس برای صدر نشینی ناکام ماندند طلایی پوشان آلومینیوم طلایی ترین موقعیت صدرنشین را با تساوی بدون گل در برابر ماشین سازی صدرنشینی از دست داد تا به امید اما و اگرها بنشیند.
کمرکاراته هرمزگان در سوپرلیگ شکست

صبح ساحل ،  ورزشی - سقوط وسکوت کاراته هرمزگان در سوپرلیگ کشور، سرنوشت تلخی را برای این رشته پرطرفدار رقم خواهد زد. زمانی که هشدارهای جدی وتحلیل‌های اهالی رسانه جدی گرفته نشود شاهد تحقیرتیم‌ها و ورزش استان‌مان درکشور خواهیم بود باخت‌های شکننده شهرداری و صنعت‌برق درسوپرلیگ کاراته کشور با نتایج عجیب 25 بریک وغیره، غرور کاراته‌کاران واهالی ورزش هرمزگان را جریحه‌دار کرد. بنابراین درگفت‌وگو با دست‌اندرکاران وچهره‌های شاخص این رشته، موضوع را پیگیری و واشکافی کردیم.
ورزشکار هرمزگانی به چین رفت

صبح ساحل ، ورزشی - ژیمناست هنری بندرعباس به عنوان یکی از چهار ملی‌پوش کشور عازم چین شد.
وعده مسوولان عملی نشد

صبح ساحل ، ورزشی - تمرینات سخت ورزشکاران دراگون‌بوت و موفقیت اخیر آنها در رقابت‌ها قهرمانی کشور عواملی بودند تا با کاپیتان تیم منتخب هرمزگان به گفت‌وگو بنشینیم.
ملی‌پوشان قایقرانی هرمزگان در صدر بهترین ها ایران

صبح ساحل ، ورزشی - حضور مقتدرانه هدیه کاظمی و مینا عبداللهی ملی‌پوشان کایاک استان در صدر بهترین‌های کشور مایه مباهات ورزش هرمزگان است کاظمی 17 ساله در اردوی تیم ملی جوانان در دریاچه آزادی پیشتاز پارو زنان ایرانی می‌باشد و مینا عبداللهی دیگر ستاره درخشان کایاک کشور نیز همه حریفان و رقیبان را در تیم نوجوانان مبهوت هنرنمایی خود کرده است.
عزیزی: اشتباه کردم سر تمرین آلومینیوم آمدم!

 

صبح ساحل، ورزشی - استاندار هرمزگان در آستانه دیدار حساس و سرنوشت ساز تیم فوتبال آلومینیوم و ماشین‌سازی تبریز در لیگ دسته اول کشور در جمع طلایی پوشان حاضر شد.

ابراهیم عزیزی عصر روز دوشنبه با لباس ورزشی به زمین ساحل بندرعباس محل تمرینات آلومینیوم رفت تا باایجاد انگیزه آنها را برای صعود به صدرجدول امیدوار کند اما اتفاقاتی پیش آمد که از این بازدید اظهار پشیمانی کرد وبا ناراحتی محل را ترک کرد.

 
دختر هرمزگانی در اردوی بلند قامتان بسکتبال کشور

صبح ساحل ، ورزشی - اردوی بلندقامتان بسکتبال بانوان سراسر کشور با شرکت 23 بازیکن تشکیل شد.
میثاقیان : من مورینیو هستم

صبح ساحل ، ورزشی - پس از برد شیرین طلایی‌پوشان هرمزگانی در مصاف با سرخ جامگان یزد در آستانه دیدار حساس و 6 امتیازی با صدرنشین گروه \"ب\" اظهارات سکاندار حرفه‌ای آلومینیوم جالب بود.
«سرمربی» شهرداری استعفا کرد

صبح ساحل ، ورزشی -  «صنعت برق» وشهرداری بندرعباس از هفته دوم سوپرلیگ کاراته کشور با شکست‌های متوالی به کار خود پایان دادند.
سازمان«فرهنگی» یا «ورزشی»

ششمین مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با 6 تیم لیگ‌برتری کشور با رویکرد فرهنگی معارفه شد. تکنیک تعویض مدیرعامل این سازمان خیلی گیج‌کننده و کاملاً هم پیچیده به نظر می‌رسد زیرا ورزش حرفه‌ای وقهرمانی درهرمزگان بزرگترین زنگ خطرش را می‌شنود.
شهرداری بندرعباس ایران جوان بوشهر را پیر کرد

صبح ساحل ، ورزشی - نارنجی پوشان شهرداری در یک دیدار حساس و دیدنی از هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور ایران جوان بوشهر را مغلوب کردند. 
کولاک بنی‌اسدی درپرسپولیس تهران

صبح ساحل، ورزشی _  هفته‌اول از دوربرگشت مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران با درخشش فوتسالیست هرمزگانی در تیم پرسپولیس تهران همراه بود. 
داور هرمزگانی، رئیس کمیته والیبال ساحلی آجا

صبح ساحل، ورزشی _ ریاست کمیته والیبال ساحلی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران به داور 46 ساله استان رسید.

این داور ملی درگفت‌وگوی اختصاصی با صبح‌ساحل حمایت‌های هیات والیبال هرمزگان و درخشش دررقابت‌های آسیایی تهران را عامل اصلی این انتخاب دانست.
«ورزش هرمزگان» به «موش‌آزمایشگاهی» تبدیل شده است

صبح ساحل، ورزشی _ دردهای بزرگ ورزش هرمزگان کدامند؟ چه کسی یا کسانی در شطرنج ورزش استان کیش‌ومات می‌شوند؟
مشکل استخر رودان را پیگیری می‌کنیم

صبح ساحل، ورزشی _  اینکه سرنوشت استخر رودان به کجا ختم می شود برهمگان پوشیده است. 
«نخل هرمزگان» فجر سپاسی را درهم شکست

صبح ساحل، ورزشی _ هفته سوم لیگ برتر فوتبال نوجوانان ایران با بردشیرین سبزپوشان هرمزگانی در خانه همراه بود. 
«فولاد هرمزگان» آبرو داری کرد

 صبح ساحل، ورزشی _ قرمزپوشان فولاد هرمزگان درجام ولایت وزارت صنعت، معدن و تجارت با درخشش قابل‌توجه به دوربعد صعود کرد. 


نمایش 2431 الی 2460 از مجموع 2470 خبر