January 21, 2018 - ، ساعت 11:53
 
 
با پرونده محوری به اهدافمان نمی‌رسیم

صبح ساحل ، حوادث - معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: وظیفه تعزیرات کار وسیعی است و تمام مردم در انتظار نتیجه و اثربخشی کار این سازمان هستند .
افزایش پرونده جرائم مالی و اقتصادی در کیش

صبح ساحل ، حوادث -  فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش در حاشیه برنامه هفتگی دیدار چهره به چهره مردمی پایگاه ۱۹۷ پلیس از افزایش پرونده اختلافات مالی واقتصادی در جزیره کیش خبرداد.
مبارزه و برخورد با قاچاق سازمان یافته و باندهای قاچاق كالا و ارز باید در اولویت باشد

صبح ساحل ، حوادث - استاندار هرمزگان گفت: اقدامات ما باید بر مبارزه و برخورد با قاچاق سازمان یافته و باندهای قاچاق كالا و ارز متمركز باشد و وظایف خود در این راستا را به خوبی انجام دهیم.
انتشار تصاویر عروس در فضای مجازی توسط عكاس آتلیه

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس فتا هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در استان هرمزگان خبر داد و گفت: به شهروندان توصیه می‌شود كه به مراكز آتلیه مطمئن مراجعه نمایند.  

مجازات جایگزین حبس راهکاری مهم برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

 صبح ساحل ، حوادث - استاندار هرمزگان گفت: مجازات جایگزین حبس راهکاری مهم برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و کاهش جمعیت کیفری زندان ها باشد.
توقیف 24 شناور قاچاق و دستگیری 55 قاچاقچی در مرزهای آبی هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در طول یک هفته گذشته 2 دستگاه خودرو و 24 فروند شناور حامل کالای قاچاق در مرزهای آبی این استان توقیف شده ..
77 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در هرمزگان کشف شد

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی و با اجرای طرح های مقابله با قاچاق کالا و ارز در استان هرمزگان، در یک هفته گذشته 77 میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شد.
کشف 3 تن انواع مواد افیونی در هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی استان از کشف 3 تن انواع مواد مخدر طی 48 ساعت گذشته در هرمزگان خبر داد.
پایان تلخ تراژدی سانچی ؛ نفتکش ایرانی به دل دریا رفت

  صبح ساحل ، حوادث -   فرض کنید پلاسکو در آب‌های چین می‌سوخت و یک نفتکش ایرانی در چهارراه استانبول، در قلب پایتخت طعمه‌ حریق می‌شد. 
شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت اینترنتی در هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت اینترنتی در این استان خبر داد. 
37 دستگاه خودرو حامل و فعال در قاچاق کالا و ارز در هرمزگان توقیف شد

 صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی و با اشراف کامل بر محورهای مواصلاتی استان، 37 دستگاه خودرو حامل و فعال در قاچاق کالا و ارز در استان در 72 ساعت گذشته توقیف شد.

\r\n

شناسایی و دستگیری 21 خواننده زیرزمینی غیرمجاز در بندرعباس

 صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان از شناسایی و دستگیری 21 خواننده زیرزمینی و پلمپ 6 استودیو غیرمجاز در بندرعباس خبر داد. 

بیش از 6 تن انواع مواد مخدر در مرزهای دریایی هرمزگان کشف شد

 صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق مواد مخدر در استان از ابتدای امسال تا پایان آذرماه 6 تن و 301 کیلوگرم انواع مواد مخدردر مرزهای دریایی کشف شده است.

مناطق آزاد مقر قاچاق در کشور

صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان گفت: مناطق آزاد کشور امروزه تبدیل به مقر کالای قاچاق شده است .
ثبت نام 50 هزار نفر در طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی

 صبح ساحل ، حوادث - جانشین سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: 50 هزار نفر تاکنون در مرحله دوم طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی نام نویسی کرده اند .

وقتی رضا صادقی عذرخواهی می‌کند!

صبح ساحل- ساحل بانو - صدف محمودی: ساحل بانو در نوزدهمین شماره خود گزارش کاملی با عنوان‌‌ "فقر نه توهم شیشه این زن را به سمت زباله می‌کشد" منتشر کرد این گزارش در خصوص نازنین زن معتادی بود که با سو استفاده از مردم (نشستن روی ویلچر و کشاندن فرزندانش به‌منظور جمع‌آوری زباله) مواد مخدر خود را تأمین می‌کند. 
کورس مرگ در خیابان‌های بندرعباس

  صبح ساحل ، حوادث -   خیابان های غیر استاندارد بندرعباس میزبان جوانان موتور سوار و رانندگان خودرویی است که برای به رخ کشیدن مهارت و رها سازی انرژیشان حوادث را به جان می خرند .
خارج کردن توده ای عجیب از شکم یک بیمار

 صبح ساحل ، حوادث - دکتر محمد مورخ، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از وجود یک مایع و توده شکمی بزرگ به حجم کل 15 کیلوگرم در شکم خانم جوان 36 ساله مینابی خبر داد .
کشف ۱۶۰ میلیاردی کالای قاچاق در مرزهای هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان کالای قاچاق و بالغ بر سه تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در سه ماه گذشته در مرزهای دریایی هرمزگان خبر داد.
لطفاً اینگونه طلا نخرید

صبح ساحل ، حوادث -  مدتی است در برخی واحدهای طلافروشی به بهانه‌های مختلف از ارائه فاکتور به خریداران خودداری می‌شود. 
دستگیری کلاهبردار اینترنتی در بندرعباس

 صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس فتا هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل کلاه‌برداری اینترنتی در استان خبر داد و گفت: متأسفانه شهروندان نكات امنیتی را در فضای مجازی رعایت نمی‌نمایند و هنگام استفاده از آن سهل‌انگاری ‌می‌کنند.
زلزله 4 ریشتری بامداد جمعه درشرق هرمزگان خسارتی نداشته است

صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: براساس اعلام فرماندار بشاگرد زلزله بامداد جمعه در شرق این استان خسارت جانی ومالی در برنداشته است.
فاجعه‌ای بزرگ در انتظار پل فرسوده بندرخمیر

صبح ساحل ، حوادث - پل فلزی جاده ترانزیتی بندرعباس- لار و روستاهای کهورستان، نزدیک ترین مسیر مردم شهرستان بندرخمیر به بندرعباس در آستانه تخریب کامل است و زنگ خطر فاجعه ای بزرگ را به صدا درآورده است.
گشت نامحسوس مرگ در مهمترین جاده ترانزیتی کشور

 صبح ساحل ، حوادث - ماهانه میلیون ها تن کالا از طریق جاده پرپیچ و خم و مستهلک بندر شهید رجایی ترانزیت می شود که در کنار کسب درآمدهای کلان ملی مرگ و میر شهروندان و حوادث رانندگی جبران ناپذیری را رقم می زند .
جزییات دستگیری سارقان مسلح طلافروشی در بندرعباس

   صبح ساحل ، حوادث - اعظم رام//پلیس هرمزگان، سارقان طلافروشی در بندرعباس را کمتر از 7 ساعت به تله انداختند.ساعت 8 و 30 دقیقه صبح سه‌شنبه 12 دی‌ماه ..
سرقت مسلحانه از طلافروشی در بندرعباس

  صبح ساحل ، حوادث - اعظم رام //صبح دیروز ٣سارق مسلح با سر و صورت پوشیده به یك مغازه طلافروشی  در پاساژ اشكان دستبرد زدند .
دیوان محاسبات گره گشای مشکلات بودجه ای زندان ها باشد

 صبح ساحل ، حوادث -  مدیر کل زندان های هرمزگان گفت: اعتبارات اندک اداره کل زندان های استان جوابگوی هزینه های جاری نیست و نیاز است دیوان محاسبات با ارشاد و راهنمایی، گره گشای این مشکل در زندان ها باشد.
متصرفان 2 هکتار از زمین های ملی در بندرعباس ناکام ماندند

 صبح ساحل ، حوادث - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بندرعباس با تاکید بر مبارزه جدی با پدیده شوم زمین خواری، گفت: در همین راستا نیز از تصرف 2 هکتار از زمین های ملی در این شهرستان پیشگیری شد .
متصرفان 2 هکتار از زمین های ملی در بندرعباس ناکام ماندند

 صبح ساحل ، حوادث - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بندرعباس با تاکید بر مبارزه جدی با پدیده شوم زمین خواری، گفت: در همین راستا نیز از تصرف 2 هکتار از زمین های ملی در این شهرستان پیشگیری شد .
قاتل متواری شده تبعه افغانستان بعد از ۱۶سال در میناب دستگیر شد

 صبح ساحل ، حوادث -  فرمانده انتظامی میناب گفت: قاتل تبعه افغان که ۱۶ سال پیش در کشور افغانستان مرتکب قتل شده بود در میناب شناسایی و دستگیر شد.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3493 خبر