June 20, 2018 - ، ساعت 10:18
 
 
سقوط با شعله های آتش در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - جوانی با شعله های از آتش از روی پلی در  روبروی پمپ بنزین خلیج فارس بلوار امام حسین سقوط کرد و جان باخت.
واکنش جامعه معلولان هرمزگان به اظهارات مدیر کل استان

صبح ساحل، حوادث _ در پی تجمع معلولان طی روز جهانی معلولان در جلوی ساختمان اداره کل بهزیستی هرمزگان و سخنرانی مدیر کل این اداره در جمع معلولان، این جامعه  با ارسال بیانیه ای به روزنامه صبح ساحل  در مورد صحبت‌های مدیر کل بهزیستی هرمزگان توضیحاتی ارائه داده است.
جان دادن "مادر" پشت طغیان رودخانه

صبح ساحل، حوادث _ پسر خردسال 6 روزی است که  بهانه مادرش را می گیرد و گریه می کند پدر و اطرافیان گفتند که مادرت جای خیلی خوبی رفته است  اما  این پسر به شدت دلتنگ است و گوشش به این حرفها بدهکار نیست
ایدز درهرمزگان284نفر قربانی گرفت

صبح ساحل، حوادث _ ایدز نامی هراس آور، رعب انگیز و کشنده که هر کس با شنیدن آن، ناخودآگاه  ترسی بر او غالب می شود. این بیماری حاصل تکثیر ویروسی به نام" اچ‌آی‌وی" در بدن میزبان است و باعث تخریب جدی دستگاه ایمنی بدن (معروف به نقص ایمنی یا کمبود ایمنی) انسان می‌گردد.
شترها مهمترین عوامل تصادفات جاده ای استان هستند

صبح ساحل، حوادث _ دبیر کمیته ایمنی راههای هرمزگان گفت: شتر های سرگردان یکی از عوامل تصادفات در محورهای استان به خصوص محور شرقی هستند.
کوتاهی مدیران در حل مشکلات معلولان پذیرفتنی نیست

صبح ساحل، حوادث _ " سهل انگاری و کوتاهی از جانب مدیران برای جامعه معلولان پذیرفتنی نیست باید مورد تذکر وپیگیری قرار گیرد و باید تمامی مشکلات و مسائل پیش روی این قشر از جامعه مرتفع گردد".
اعتراض شدید معلولین به عملکرد بهزیستی هرمزگان

 صبح ساحل، حوادث _  "به  معلولان با دیدی ترحم نگاه نکنیم بلکه توانایی های آنان را باور کنیم و یاریشان نماییم تا برای پرورش استعدادهایشان تلاش کنند".
اتصالی برق، مازیار 21 ساله را درحمام از پا درآورد

صبح ساحل، حوادث _ جوان 21 ساله ای دربندرعباس  هنگام استحمام، دچار برق گرفتگی شد و جان سپرد. مادر به همراهی اعضای خانواده در حال جابجایی اثاث منزل به  خانه جدید هستند که چشمش به جریان آبی می افتد که از حمام به سمت اتاق خواب می آید
راه اندازی 14 پایگاه فوریت های پزشکی در هرمزگان

صبح ساحل، حوادث _  43 پایگاه فوریتهای پزشکی در استان هرمزگان شامل 15 پایگاه شهری و 28 پایگاه بین جاده ای  دایر و فعال است  که طبق برنامه پنجم توسعه باید تعداد این پایگاه ها در این استان  به 57 پایگاه برسد. 
جان کودک 6 ساله جاسکی نجات یافت

صبح ساحل، حوادث _ در شرايطي كه راه ارتباطي بين شهرستان جاسك و سيريك به علت سيلاب مسدود شده بود كادر فوريت هاي پزشكي شهرستان جاسك با همكاري فوريت هاي پزشكي این شهرستان موفق به انتقال بيمار 6 ساله به بيمارستان بندرعباس شدند.
دستگیری 100 شکارچی متخلف در هرمزگان

صبح ساحل، حوادث _ مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان  گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 102 شکارچی متخلف دستگیر و مراجع قانونی منتقل شدند.
بیش از 20 خانه در بندرعباس طعمه حریق شد

 صبح ساحل، حوادث _ آتشنشانان بندرعباسی در آبان ماه گذشته،به جنگ  72موردحریق  رفتند و آنها را از پا درآوردند.10مورد شعله های آتش  براثر گاز، 9مورد اتصالی برق، 4مورد مواد نفتی، یک مورد شیمیایی و  48 سایرایجاد شد.48 مورد عامل آتش سوزی عمدی، 31مورد غیرعمدی به ثبت رسیده  است.
معدوم سازی محموله ماهی فاسد در سیریک

صبح ساحل، حوادث _ مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان اظهارداشت: یک محموله ماهی اسکپ‌جک و یلوفین به وزن 38 تن به دلیل نداشتن مجوزات بهداشتی توسط بازرسان بهداشتی دامپزشکی ونیروی انتظامی درشهرستان سیریک توقیف گردید.
برق و باران چشم های خانواده سروش را اشک باران کرد

صبح ساحل، حوادث _ آمبولانس آژیرکشان از چهارراه فاطمیه و از میان ترافیک ناشی از بارندگی و آب گرفتگی خیابان ها به سرعت به سمت بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در حرکت است.
مرد ، همسر و مادر همسرش را کشت

صبح ساحل، حوادث _  مرد پس از به قتل رساندن همسر و مادر همسرش پا به فرار گذاشت.سحرگاه بیست و سوم آبانماه سال جاری سکوت شبانگاهی در کوچه های محله بندر لنگه حکم فرما بود 
چهار دستگاه آمبولانس در سیریک، خدمات رسانی می کند

 صبح ساحل، حوادث _ ساعت چهار و سی دقیقه بامداد بیست و نهم مردادماه سال جاری چهار جوان  در ساحل گروک سیریک بر اثر یک تصادف دچار آسیبهای شدیدی شدند.
صاعقه باعث حریق لنج تجاری در لنگه شد

صبح ساحل، حوادث _  صاعقه باعث حریق  لنج تجاری در  بندر لنگه شد.مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه در این خصوص گفت: این لنج تجاری 400 تنی حامل 25 هزار و 470 حلقه لاستیک وارداتی از امارات متحده عربی بود که در اثر این سانحه به طور کامل در آتش سوخت.
ازدواج اجباری درنوجوانی، طلاق در میانسالی

صبح ساحل، حوادث _ چهره اش بر اثر غم و غصه، تکیده بود ودیگر از شادابی و سرزندگی پیشین در چهره اش اثری نبود. با حالت افسردگی  و ناراحتی روی صندلی نشست و مشاور با دیدن او دریافت که غم بزرگی در دلش خانه کرده است. 
مرگ جوان 16 ساله در بندرعباس بر اثر برق‌گرفتگی

 صبح ساحل، حوادث _  یک جوان 16 ساله در پی بارندگی‌های شدید امروز در بندرعباس بر اثر برخورد با کابل‌های برق جان خود را از دست داد.
دستگیری زنی که از حساب بانکی همکارش کارت شارژ می‌خرید

صبح ساحل، حوادث _  رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان هرمزگان کارمند مورد اعتماد در هرمزگان به رییس خود خیانت کرد و حساب بانکی او را خالی کرد.  
بیماران هموفیـلی با تمامی مشکلاتشان هیچگونه حمایتی نشده اند

صبح ساحل، حوادث _  میثم سالهاست با بیماری هموفیلی دست و پنجه نرم می کند بیماری که يكي از وضعيت‌هاي غير عادي خون است كه در آن خون به طور كلي فاقد يكي از فاكتور‌هاي انعقادي عمده مي‌شود.

 
عدم رعایت بهداشت در هیات های عزاداری ، باعث مسمومیت های گسترده می شود

صبح ساحل، حوادث _  ماه محرم،ماه خون و قیام،ماهی سراسر غم و اندوه فرا رسیده و عاشقان و دلباختگان امام حسین درخانه، مسجد و ... به عزاداری مشغولند،حال‌وهوای تکیه‌های عزاداری و هیئات مذهبی را از کوچه و خیابان‌های شهر می‌توان به وضوح یافت.
عشق محسن به شهرت، او را روانه زندان کرد

صبح ساحل، حوادث _ محسن 19 ساله مدتی است که در پشت میله های زندان، سیر زندگی اش را نظاره می کند و غبطه می خورد که چطور لحظات زیبای عمرش را بیهوده هدر داده واز راه زورگیری، همه را از خود رنجانده و فراری داده و البته شهرت بدی از خود به جا گذاشته است... 
شام عروسي در خمیر41 نفر را مسموم کرد

صبح ساحل، حوادث _ میهمانان مراسم عروسي در روستای لشتغان از توابع خمیر  پس از صرف شام  به دليل دل درد و حالت تهوع به مراكز درماني مراجعه كردند.
سوداگران مرگ در میناب جان پلیس وظیفه شناس را گرفتند

صبح ساحل، حوادث _ قاچاقچیان مواد مخدر نقشه شان را چند بار مرور کرده بودند تا به راحتی بتوانند 100 کیلوگرم موادمخدر شامل تریاک را به مقصد برسانند و روز موعود فرا رسید. سه دستگاه خودروی تویوتا و پژو پارس در حال تردد در محورهای فرعی میناب بودند،خودروی تویوتا به عنوان اسکورت جلو حرکت می کرد. 
هموفیـلی گـریبانگیر بیـش از 170هرمزگانی

 صبح ساحل، حوادث _ زن جوان  زمانی که فهمیده بود کیان 4 ساله اش مبتلا به بیماری هموفیلی است خواب و خوراک نداشت نمی دانست چکار کند ، چه عاقبتی در انتظار  تنها پسرش قرار دارد و اصلا این بیماری چیست؟ آیا کیان مانند بقیه انسانها عمر خواهد کرد یا نه؟...
دستگیری قاتل فراري در پوشش لباس زنانه در ميناب

صبح ساحل، حوادث _   مأموران انتظامي شهرستان ميناب موفق شدند قاتل فراري را کمتر از 10 ساعت پس از ارتکاب جرم شناسايي و دستگير  نمايند.
طوفان، 800 میلیون ریال به تاسیسات برق میناب خسارت وارد کرد

صبح ساحل، حوادث _  طوفان و بارندگی دوشنبه شب 800 میلیون ریال به تاسیسات برق شهرستان میناب خسارت وارد کرد.مدیر برق ناحیه میناب گفت:طوفان و بارندگی  باعث قطع برق به مدت 3 ساعت در اکثر روستاها وشهر میناب  شد.
شترها همچنان در سیریک حادثه آفرینند

صبح ساحل، حوادث _  سریال تکراری حادثه آفرینی شترها در بندر سیریک همچنان ادامه دارد وبه یک سریال با پایان بسیار تلخ تبدیل شده است در یک سال گذشته بیش از 20 نفر در سیریک براثر برخورد با شترها کشته یا زخمی شدند که دردناک ترین آن می توان به درگذشت "محمد امین آرام" یکی از فرهنگیان شهرستان اشاره کرد.
واژگونی اتوبوس، هرمزگانی ها را عزادار کرد

 صبح ساحل، حوادث _  واژگونی یکدستگاه اتوبوس با 30 سرنشین در محور فین به بندرعباس (حوالی شهرک صنعتی)به علت لغزندگی جاده،15 مجروح برجا گذشت که 9 نفر به صورت سرپایی مرخص و 6 نفر دیگر بستری شدند.


نمایش 3481 الی 3510 از مجموع 3728 خبر