December 15, 2018 - ، ساعت 04:22
 
 
گزارش خونین در بندرعباس

صبح ساحل ،حوادث -  ظهر شنبه گذشته صدای چند شلیک تیر، عابران خیابان دانشگاه آزاد بندرعباس را به سمت خود کشاند و دقایقی بعدصدای آژیر آمبولانس به گوش رسید...

دستگیری کلاهبردار 12 میلیاردی پس از 6 سال

صبح ساحل ،حوادث -  رییس پلیس اطلاعات وامنیت عمومی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 12 میلیاردی پس از 6 سال متواری شدن خبرداد.
نگهبان بازار میناب، قاتل را لو داد

صبح ساحل ،حوادث -  هفته گذشته زن 38 ساله ای با ضربات میله ای به سر در میناب به قتل رسید که قاتل آن در حین انتقال جسد شناسایی و دستگیرشد.دادستان عمومی و انقلاب اسلامی میناب در این مورد گفت: فردی به نام (عباس ـ ح) 65 ساله با زدن دو ضربه میله به سر مقتول (مریم ـ خ) 38 ساله او را به قتل رساند.
بداقبالی بر شانه قوش بازان عرب نشست

صبح ساحل ،حوادث -  همه چیز در یک چشم بر هم زدن تمام می شود، شکارچی آسمانها خود در دام سودجویان و قاچاقچیانی گرفتار می شود که ساعت ها در کوخه ها انتظار انوع پرندگان شکاری را می کشند.

دستگیری سارقان مسلح 40 میلیونی طلا و جواهرات

صبح ساحل ، حوادث -  فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان سیریک گفت: 5 نفر از سارقان مسلح در شهرستان سیریک که اقدام به سرقت طلا و جواهرات از منازل مردم داشتند طی دو عملیات جداگانه توسط نیروی انتظامی دستگیر و برای رسیدگی بیشتر تحویل مراجع قضایی شدند .
انفجار سیلندرگاز، جان دختر سیریکی راگرفت

صبح ساحل ، حوادث -   بی احتیاطی و نشت شیلنگ کپسول گاز در آشپزخانه منزلی در روستای شمع جو از روستاهای جنوب شرق بخش مرکزی شهرستان سیریک یک نفر از اعضای این خانواده جان را از دست داد وکام خانواده را تلخ کرد .

 
به دام افتادن 13هزار مخل امنیت

صبح ساحل ، حوادث -   رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی نیروی انتظامی استان گفت:مردم فهیم استان  می دانند برای بیان انتقادات و اعتراضات خود در چارچوب و مواضین قانونی حرکت کنند.
راننده لودر راهی بخش سوختگی بیمارستان شد

صبح ساحل ، حوادث -   حریق ،کارخانه دپوی دفع زباله شهری بندرعباس  را بلعید.چهارشنبه گذشته راننده حمل زباله در مجاورت کارخانه دپوی دفع زباله شهری بندرعباس در کیلومتر 17 جاده تازیان مشغول به کار بود که متوجه شعله های آتش شد .
مرگ فاطمه کوچولو با سرماخوردگی ساده

 صبح ساحل، حوادث -  مرگ ناگهانی دختربچه بیمار پس از تزریق اشتباهی آمپول سناریوی تلخی را کلید زد.

واژگونی اتوبوس در مسیر داراب به بندرعباس

 صبح ساحل، حوادث -  مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان هرمزگان از واژگونی اتوبوس در مسیر داراب به بندرعباس و مصدومیت 11 نفر در اثر این حادثه خبر داد. این سانحه  در مسیر داراب به بندرعباس واقع در دو راهی سیاهو اتفاق افتاده که در اثر آن 11 نفر از مسافران دچار صدمات و جراحت شدند.
دستگیری بیش از 13 هزار متخلف

صبح ساحل، حوادث -  «در 7 ماهه گذشته سال جاری ماموران انتظامی پلیس اطلاعات استان در اجرای 132 طرح ارتقاء امنیت ونظم عمومی، 3 هزار و 358 نفر متهم  جرایم مختلف را دستگیر کردند وتحویل مقامات قضایی دادند.»
غفـلت راننده ،سـارقان را به سمـت خـودرو می کشاند

صبح ساحل ،- حوادث  -  برق برگه چک کنار داشبورخودرو، سارق را وسوسه کرد...
کشتارگاه سنتی بندرعباس از چرخه فعالیت خارج می شود

 صبح ساحل ،- حوادث  -  مسوول بهداشت محیط مرکز بهداشت بندرعباس از خارج شدن کشتارگاه سنتی این شهرستان از چرخه فعالیت خبر داد.
پایان درگیری دو طایفه دربشاگرد پس از 14سال

صبح ساحل ،- حوادث  -  دو طایفه کشاورزی و میردادی که مدت 14سال با هم اختلاف داشتند با پادر میانی مسوولان، ریش سفیدان ، معتمدان وبزرگان قبایل صلح وسازش کردند.
سرنوشت سیاه دوستی‌های اینتـرنتی

صبح ساحل، حوادث ـ سرپرست معاونت تشخیص و پیشگیری پلیس فتا نسبت به دوستی‌های اینترنتی و سرنوشت سیاه این دوستی‌ها به نوجوانان، جوانان و خانواده‌های آنها هشدار داد.
اخاذي بازيگر قـلابي از دختران دم بخت

صبح ساحل، حوادث ـ چند روز بعد متهم در تماس تلفني دختر جوان را تهديد مي‌کند که اگر چند ميليون تومان پول به وي ندهد فيلم و عکس‌هايي را که از او در باغ گرفته است در سايت‌هاي غير اخلاقي و فضاي مجازي به همراه شماره تلفن وي منتشر مي‌کند.
جنایت زیست‌ محیطی در جزیره قشم

صبح ساحل، حوادث ـ جنایت زیست‌محیطی در بزرگترین جزیره خاورمیانه رقم خورد. دریا خشک شد. جای آن قرار است مرکز خریدهای بزرگ ساخته شود. بزودیِ زود باید مسئولان در مراسم خاکسپاری این جزیره شرکت کنند.
کشف مواد مخدر شیشه در معده یک قاچاقچی

صبح ساحل، حوادث ـ رئیس پلیس فرودگاه بین المللی کیش از کشف یک کیلو و 95 گرم مواد مخدر از نوع شیشه درمعده یک قاچاقچی در فرود گاه کیش خبرداد.
اعدام دوباره یا رهایی کدام یک؟

صبح ساحل، حوادث ـ اعدام دوباره یا آزادی؟ پرسش اصلی این است، سوالی که حتی قانون هم جواب روشنی برای آن ندارد چرا که شاید هرگز تصور نمی‌شد مردی یک روز بعد از اعدام دوباره به زندگی بازگردد. «
اتباع بیگانه غیرمجاز سلامت مردم رودان را تهدید می‌کنند

 صبح ساحل، حوادث ـ مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان گفت: ورود غیرقانونی اتباع بیگانه به این شهرستان سلامت مردم را تهدید می‌کند.
عقاب سفید ایرانی در کویت ۷۵۰ هزار دلار فروخته شد

صبح ساحل، حوادث ـ یک جوجه عقاب سفید ایرانی که توسط کبوتر مجهز به تور ویژه شکار شده بود، در مزایده‌ای در کویت به مبلغ ۷۵۰ هزار دلار (بیش از ۲/۲ میلیارد تومان) به فروش رفت. 
عفو محکوم به قصاص نفس از پای چوبه‌دار در بم

صبح ساحل، حوادث ـ با اعلام گذشت پدر مقتول، قاتل از پای چوبه‌دار در شهرستان بم از مرگ رهایی یافت.با اعلام گذشت پدر یک مقتول، قاتل از پای چوبه دار در شهرستان بم از مرگ رهایی یافت.
قتل، سرانجام علاقه به دختر معتاد

 صبح ساحل، حوادث ـ علاقه یکی از اراذل و اوباش به یک دختر جوان که همراه با پسری مشغول مصرف مواد مخدر بود، به دعوا و قتل انجامید. 
گـم شـدن 6 فروند کشتـی باورکردنـی نیست

 صبح ساحل، حوادث ـ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه مسئولان شرکتی مدعی‌اند که شش فروند کشتی متعلق به این شرکت که از تسهیلات ارزی و دولتی استفاده کرده، گم شده است، گفت: این امر باور نکردنی و غیرقابل قبول است.
مسافر متخلف محيط زيست دستگيرشد

صبح ساحل، حوادث _ مسافر متخلف حوزه شكاروصيد محيط زيست در فرودگاه شهرستان بندرعباس دستگيرشد. پليس فرودگاه بندرعباس در بازرسی از یکی از مسافرین عازم کشور امارات متحده عربی (دبی ) لاشه یک سر تشی را کشف و ضبط نمودند.
کابـوس زلـزله در محلات چاهستانیها، آیت ا... غفاری و نخل پیرمرد

صبح ساحل، حوادث _ زمین می لرزد ... دقایقی بعد خودروهای آتش نشانی و اورژانس آژیرکشان وارد محله می شوند اما به سختی می توانند از کوچه ها تنگ عبور کنند ... اکثر خانه ها فرو ریخته و اهالی در زیر آوار ماندند... 
قاچاق کود شیمیایی در پوشش نمک صنعتی به تایوان

 صبح ساحل، حوادث _ دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هرمزگان از کشف و جلوگیری قاچاق محموله کود شمیایی در پوشش نمک صنعتی به مقصد تایوان، در بندر شهید رجایی خبر داد.

حوزه غرب هرمزگان رکوردار تصادفات جاده ای

صبح ساحل، حوادث _ فرمانده پلیس راه استان گفت:37 درصدتصادفات  فوتی  ها و 22 درصد تصادفات جرحی در غرب استان رخ داده است این در حالی است که  در6ماه نخست پارسال بیشترین آمار تصادفات در شرق استان به ثبت رسیده است.

زلزله چهار و هشت دهم ريشتر دیروز، خسارتی نداشته است

صبح ساحل، حوادث _ مديرکل مديريت بحران استان هرمزگان گفت:زلزله صبح دیروز هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است. ساعت ۶ و ۲۲دقيقه و هشت ثانيه دیروز زلزله اي به شدت چهار و هشت دهم ريشتر درگهان هرمزگان را لرزاندکه این زمین لرزه در بندرعباس احساس شد.
25 مورد سانحه تصادف به علت تخلف ادارات

صبح ساحل، حوادث _ بی احتیاطی راننده حادثه آفرید...عابرپیاده با رعایت نکردن قوانین،جان خود را از دست دادو...این نمونه تیترهای است که هر روزه در نشریات و رسانه ها بیان شود و بر نقش انسانی در بروز سوانح رانندگی تاکید شده است. 


نمایش 3481 الی 3510 از مجموع 4134 خبر