March 21, 2018 - ، ساعت 23:41
 
 
شیب مرگبار در تونل دوقلوی حاجی آباد

صبح ساحل، حوادث _ برخی رانندگان خودروهای سنگین محور بندرعباس به سیرجان می گویند:شیب غیر استاندارد باند برگشت تونل دوقلوی حاجی آباد حادثه آفرین است.
كشف بيش از 5 هزار ليتر سوخت قاچاق در ميناب

صبح ساحل، حوادث _  فرمانده انتظامي شهرستان ميناب از كشف 5520 ليتر گازوئيل قاچاق از يك كاميون  خبر داد.
مرگ 241 هزار ایرانی در تصادفات جاده ای در 10 سال گذشته

صبح ساحل، حوادث _ رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: در دهه 80 (1389-1380)، جمعاً 241 هزار و 236 نفر در کشور به دنبال وقوع حوادث رانندگی جان خود را از دست داده‌اند.
برقراری امنیت در مرزهای کشور

صبح ساحل، حوادث _ جانشین مرزبانی ناجا گفت: امنيت حاکم بر مرزهاي کشور متاثر از خدمات و تلاش هاي شبانه روزي و بي شائبه نيروهاي مرزباني است.
ماجرای حمله پلنگ به «محمد»

 صبح ساحل، حوادث _ در روستای دشت از توابع فین حیوانی شبانه بچه شتری را از پای درمی آورد و صاحب شتر برای شناسایی  و نابودی این حیوان هدیه ای را پیشنهاد می‌کندکه چهارنفر از اهالی روستا داوطلب شناسایی حیوان می‌شوند.
مصوباتی که ایمنی را به حاشیه می برد

صبح ساحل، حوادث _ حوادث و سوانح، بخش اجتناب ناپذير از زندگي جوامع بشري است كه با توجه به انواع آنها به شكل‌هاي مختلف بروز مي‌كنند و زندگي، اموال، آسايش و آرامش انسان‌ها را تهدید مي‌كند.
انتقال بیش از 18 هزار مصدوم اورژانسی، به مراکز درمانی

صبح ساحل، حوادث _ مركز مديريت حوادث و فوریت های پزشكی (اورژانس 115)هرمزگان  در 11 ماهه سال جاری 18 هزارو 810 بيمار اورژانسي را به بیمارستانها و مراكز درمانی منتقل كرد که 10 هزار و 882 بيمار توسط پایگاه هاي شهری، 6 هزارو 487 بيمار توسط پایگاه های جاده ای استان ومابقي بين بيمارستانها انتقال يافته اند.
باند سارقان وسایل خودروها دستگیر شدند

صبح ساحل، حوادث _ مهدی، رضا و پیمان از جمله افرادی بودند که صبح زود هنگامی که قصد رفتن به سرکار را داشتند به جای خودروی سالمشان با خودروی دستبرد زده روبرو شدند
شناسایی باند بزرگ تکدی گری در بندرعباس

صبح ساحل، حوادث _ فرمانده انتظامی بندرعباس از شناسایی و دستگیری یك باند 19 نفره تكدی گری در شهرستان طی چند روز گذشته خبر داد.
مجتمع های صنعتی باید در برنامه های سلامت مشارکت کنند

صبح ساحل، حوادث _ رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: صنایع آلومینیوم المهدی، پالایشگاه ها و مجتمع های صنعتی در غرب شهرستان بندرعباس در برنامه های سلامت بی توجه هستند که باید استانداردهای لازم در منطقه غرب را رعایت کنند.
شبح جاده های بندرعباس در پشت میله های زندان

صبح ساحل، حوادث _ شماره قبل از حادثه ای گفتیم که چند نفرسارق در نقش مسافر جلوی خودروها ظاهر می شدند و در بین مسیر  با تهدید اسلحه،  اقدام به سرقت می کردند که با تلاش پلیس استان آنها دستگیر شدند.
شیوه جدید كلاهبرداری از اصناف کیش

صبح ساحل، حوادث _  رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه كیش با تشریح شیوه و شگرد جدید كلاهبرداران، به صاحبان اصناف و مشاغل هشدار داد.
سارقان مسافرنما، مغلوب مقاومت راننده شدند

صبح ساحل، حوادث _ مقاومت راننده مسافربر، منجر به دستگیری سارقان شد. راننده جوان که در حال تردد درخیابان های شهرستان میناب بود با شنیدن کلمه دربست، جلوی پای سه نفر ترمز کرد.
آتش‌سوزی خسارتی به تاسیسات بیمارستان میناب وارد نکرد

صبح ساحل، حوادث _ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب گفت: وقوع آتش‌سوزی در محوطه بیمارستان میناب که ساعتی قبل رخ داد خسارتی به تاسیسات و امکانات این بیمارستان وارد نکرده است.
طرح ضربتی مبارزه با اخلال گران اقتصادی در بازار همچنان ادامه دارد

صبح ساحل، حوادث _ اسفندماه به سرعت در حال سپری شدن است و در اين روزهاي پایانی سال، شهروندان مشغول خريدهاي نوروزي و خانه تکاني هستند تا خود را براي سالي نو  آماده کنند.
بیمار 23 ساله از تعریق شدید رهایی یافت

صبح ساحل ، حوادث _عاطفه از زمانی که یادش می آمد با مشکل بزرگی مانند عرق کردن ناحیه کف دست و زیر بغلش مواجه بود تا حدی که در زمان نوشتن به خاطر عرق دستهایش همیشه برگه هایش خیس می شدو مجبور بود که زیر دست خود چندین دستمال بگذارد.
جزئیاتی از فوت پیرمرد130 ساله بشاگردی

صبح ساحل ، شهرستانها_ جزئیات شنیده شده حاکی است که پیرمرد 130 ساله بشاگردی علاوه بر کهولت سن به بیماری سرماخوردگی نیز دچار می شود که علت فوت بوده است.
پیرمرد 130 ساله بشاگردی در گذشت

صبح ساحل، حوادث _  پیرمرد 130 ساله بشاگردی ملقب به پیر خاندان شهر دار فانی را وداع گفت.
سرباز وظیفه در دریاچه پشت سد استقلال غرق شد

صبح ساحل، حوادث _  مدیر آب منطقه ای شهرستان میناب گفت: یک سرباز وظیفه در دریاچه پشت سد استقلال میناب غرق شد.


تجویز و مصرف دارو در کشور، روند منطقی ندارد

صبح ساحل، حوادث _  ۶۵ درصد بار بیماری ها در کشور به علت رعایت نکردن الگوی صحیح تجویز و مصرف غیر منطقی داروست.
بیش از 8 تن مرغ منجمد در بندرعباس معدوم شد

صبح ساحل، حوادث _ میزان 8هزارو  736 کیلوگرم مرغ تاریخ گذشته کشف شده توسط کارشناسان نظارت بر بهداشت عمومی با حکم مراجع قضایی طی دو مرحله معدوم شد.
لاشه پرپويز به سواحل سورو رسید

صبح ساحل، حوادث _ در طی گشت زنی ساحلی کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان لاشه یک قطعه پورپویز در سواحل بوستان  سورو بندرعباس مشاهده شد
هرمزگان پيشرو در حذف مالاريای بومي است

صبح ساحل، حوادث _  مدير برنامه كنترل مالاريا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي  هرمزگان  گفت: برنامه حذف مالاريا كشور كه از سال 1389 آغاز شده و هدف حذف موارد بومي مالاريا فالسيپاروم را درگام اول پيگيري مي نمايد.
راه‌اندازی خط 123 در پنج شهر هرمزگان

صبح ساحل، حوادث _  معاون امور اجتماعی بهزیستی هرمزگان از راه‌اندازی خط تلفن اورژانس اجتماعی (123) در پنج شهر دیگر این استان خبر داد.


متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر شیشه در بندرعباس

صبح ساحل، حوادث _  رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر شیشه در بندرعباس خبر داد.
جریمه 40 میلیون ریالی ، راننده کامیون را از حرکت باز داشت

صبح ساحل، حوادث _ مجید تا چند ماه پیش بدون توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی ،با سرعت در جاده ها می راند  و  هر از گاهی با فهرست بلندبالایی از جریمه‌های رانندگی راهی شوراهای حل اختلاف می‌شد


اورژانس هوایی به کمک مصدومان هرمزگانی می آید

صبح ساحل، حوادث _ هرمزگان در آینده نزدیک دارای پایگاه اورژانس هوایی می شود. این مطلب را  رییس مركز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشكی كشور بیان داشت


نمایش 3481 الی 3510 از مجموع 3563 خبر