January 18, 2018 - ، ساعت 15:10
 
 
حاجی‌آباد رتبه نخست ازدواج هرمزگان را به خود اختصاص داده است

صبح ساحل ، شهرستانها_ قائم‌مقام رئیس ثبت‌واحوال کشور دراموراستان‌ها گفت: درسال‌جاری شهرستان حاجی‌آباد با ثبت 22 درهزار نفر بیشترین ازدواج دراستان هرمزگان به خود اختصاص داده است.
پیشگیری100 درصدی تالاسمی ماژوردر هرمزگان

صبح ساحل، حوادث - تولد نوزاد مبتلا به بیماری تالاسمی ماژور در استان به صفر رسیده است.رییس دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان با تایید این خبر، آگاهی مردم از این بیماری، الزامی بودن آزمایشهای پیش از ازدواج برای جلوگیری از تولد نوزاد دارای بیماری تالاسمی از جمله عوامل موثر در كاهش این بیماری ژنتیكی در هرمزگان ذکر کرد.
عدم توجه به جلو، بیشترین علت تصادفات در آذرماه

صبح ساحل، حوادث _  جواد طبق معمول با دوستانش قرار گذاشتند آخر هفته شان را بیرون از شهر بگذرانند. آن روز فرا رسید و این جوان 25 ساله  با خودروسواری اش  به همراه سه نفر از دوستان به سمت خارج از شهر حرکت کردند
رانندگان قانون گریز، نقره داغ می‌شوند

صبح ساحل ، حوادث - وضع قوانین جدید راهنمایی و رانندگی سوژه داغ اغلب محافل است. رسانه ها و مسئولان بارها و با اعلام قانون اجرای جرائم جدید، رانندگان و شهروندان را در جریان این موضوع قرار داده اند رانندگانی که با سعه صدر و توجه دقیق به قانون در خیابان ها و جاده‌ها رانندگی می کنند، احترام به قانون را  احترام به حریم هموطنان می دانند.
زنگ ورزش، جان دانش آموزان را نجات داد

صبح ساحل ، حوادث - یکی از کلاس‌های دبستان پسرانه غیردولتی درحوالی مجتمع بهاران به علت اتصالی برق دچار حریق شد، این سانحه بدون هیچگونه خسارت جانی با تلاش اکیپ آتش‌نشانی بندرعباس مهار گردید.
رهایی گروگان 3 میلیارد ریالی در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - مردان آدم ربا که سودای 3 میلیارد ریال را در سر داشتند با ربودن نوجوان 13 ساله، قصد اخاذی از خانواده وی نموده اما با عملیات به موقع کارگاهان پلیس آگاهی هرمزگان، نقشه شومشان نافرجام ماند و مجبور شدند گروگان را رها کنند.
مرگ مهندس جوان حاصل کینه قدیمی

صبح ساحل، حوادث _ مهندس و دبیر جوان شورای حل اختلاف روستای جلابی، بامداد یکی از روزهای مهرماه جاری در مراسم عقد یکی از دوستانش ،مظلومانه و بر اثر کینه افراد شرور، در محله نخل ناخدا جانش را از دست داد.  
شناسایی و دستگیری قاتل فراری

صبح ساحل، حوادث _ قاتل فراری، در محله کمربندی دستگیر شد. رئیس پلیس اطلاعات و امنیت هرمزگان گفت: در راستای طرح ممنوعیت تردد و اسکان اتباع خارجی غیر مجاز در سطح استان، اکیپ گشتی سواره  مهاجرت و گذرنامه در حین گشت‌زنی در مناطق آلوده به تردد اتباع بیگانه، در  محله کمربندی شهرستان بندرعباس به فردی با گویش و لهجه شبیه اتباع افاغنه فاقد مدارک شناسایی مواجه شدند.
دریا را برای مزاحمان اقتصادی ناامن میکنیم

صبح ساحل، حوادث _ قاچاق کالا ضربات مهلکی بر اقتصاد داخل، وارد می‌ کند که وظیفه ما مبارزه جدی با این کالا و عناصر ورود و توزیع قاچاق است
نجات دلفین

صبح ساحل، حوادث _ دلفینی که در ساحل پارک غدیر به گل نشسته بود توسط امدادگران ایستگاه امداد و نجات دریایی ، نجات داده شد.
مرگ 28 نفرناشی از حوادث کار

صبح ساحل، حوادث _ کار بزرگترین سرمایه زندگانی و موثر ترین وسیله موفقیت و پیشرفت یک جامعه است. سیر مدنیت هر اجتماع و تعالی و ترقی هر ملت وابسته به نیروی کار افراد آن است


نمایش 3481 الی 3491 از مجموع 3491 خبر