December 19, 2018 - ، ساعت 00:52
 
 
قطار باری از ریل خارج شد

صبح ساحل، حوادث _ با خارج شدن یک قطار باری از ریل حرکت تعدادی از قطارهای خروجی از بندرعباس با تاخیر انجام شد. 
کینه خانوادگی یک زندگی را خاکستر کرد

صبح ساحل، حوادث _ مرد جوان پس از 2روز دست و پنجه نرم کردن با مرگ،تسلیم سرنوشت خاموش شد. این جوان حدود 38 ساله مدتی قبل بر اثر کینه با پدرهمسرش، منزل و خودروهای پارک شده در مجتمع مسکونی را به آتش کشید و خود نیز دچار سوختگی 90 درصد شد...
سرقت 5 میلیارد تومانی از یک طلافروشی

صبح ساحل، حوادث _  سرقت 5 میلیارد تومانی از یک طلافروشی در کرمان طی هفته گذشته تحت الشعاع فروش گوشت الاغ در رستورانهای کرمان قرار گرفت با این وجود نحوه سرقت و شایعات در این خصوص برای سایر طلا فروشیهای کرمان هشداری جدی است.
آینده غبارآلود فرزندان زنان ایرانی با مردان خارجی

صبح ساحل، حوادث _ مدتی است که اکبر به کشورشان رفته است و مریم با کارگری در خانه های مردم ، شکم خود و بچه های کوچکش را سیر می کند. 
خاطره تلخ حضور در هرمزگان

 صبح ساحل، حوادث _ درحالیکه به تازگی سالگرد حادثه تلخ غرق شدن 17گردشگر را پشت سرگذاشتیم و هنوز نتیجه رسیدگی به آن پرونده معلوم نیست به چه علتی اعلام نشده است حادثه واژگون شدن اتوبوس حامل گردشگران اصفهانی سابقه دیگری در شرایط نامطلوب میزبانی هرمزگان به جای گذاشت.

 
مرثیه خوانی باران در رودخانه

صبح ساحل، حوادث _ مطابق پیش بینی های سازمان هواشناسی همه منتظر نزول دوباره ی رحمت الهی بودند و از ساعت حوالی 4 بامداد، چکه خوانی باران و شروع ریزش های پیاپی جان دوباره ای به بهار نیامده داد
ماجرای واژگونی اتوبوس به مجلس رفت

صبح ساحل، حوادث _ رییس کمیته حمل و نقل مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور بندر پل-بندرعباس اظهار کرد: نبود علائم و روشنایی در حادثه واژگونی اتوبوس در محور پل-بندرعباس تاثیر داشته است. 
مسافران مصدوم اتوبوس گردشگردی از شب حادثه می گویند

صبح ساحل، حوادث _ هفته پیش شاهد حوادث ناگوار واژگونی یک دستگاه اتوبوس گردشگران اصفهانی و آباده در کیلومتر 15  محور  بندر خمیر به بندرعباس بودیم که بر اثر بی احتیاطی راننده اتوبوس، شناسنامه 5 نفرمسافر باطل شد.
تاجر جوان پس از فریب دختران در اینترنت دستگیر شد

صبح ساحل ، حوادث _ پسر اصفهانی که با چهره تاجر جوان در اینترنت دختران را فریب داده و صفحات مبتذل را مدیریت می‌کرد دستگیر شد.
زن 23 ساله کلاهبردار میلیاردی

صبح ساحل ، حوادث _ دادستان عمومی و انقلاب بافت گفت: زن 23 ساله‌ای که تاکنون یک میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است، در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
عرضه داروی چینی و تقلبی در بندرعباس تکذیب شد

صبح ساحل، حوادث _ مدتی است شایعه عرضه داروی چینی وتقلبی در داروخانه ها و مراکز درمانی در کشور پیچیده که این امر باعث موجی از ترس در بین شهروندان شده است.
واژگونی اتوبوس گردشگری 5 قربانی گرفت

صبح ساحل، حوادث _  یک دستگاه اتوبوس گردشگری حامل 51 سرنشین در جاده بندر پهل به سمت بندرعباس واژگون شد. اتوبوس حامل گردشگرانی که از بندرلافت به بندر پهل عزمیت کرده و قصد بازگشت به دیار خود را داشتند در دو راهی بندرپهل به سمت بندر عباس راننده اتوبوس به دلیل نا آشنا بودن با جاده و عدم توانایی در کنترل دچار حادثه دلخراش شد.
خودرویی با 61 میلیون خلافی

صبح ساحل، حوادث _ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان از توقیف یک دستگاه خودروی کشنده با بیش از 60 میلیون ریال خلافی در بندرعباس خبر داد.
نجات جان جوان افغانی از مالاریای مغزی

صبح ساحل، حوادث _ به اهتمام کادر درمانی مرکز آموزشی درمانی شهید محمدی جوان 20 ساله ای که به بیماری نادر و کشنده مالاریای مغزی مبتلا شده بود از کام مرگ نجات یافت. 
خودکشی نوعروس از ترس انتشار عکس‌هایش

صبح ساحل، حوادث _ دختر نوجوان در آستانه برگزاری مراسم عروسی‌اش از ترس انتشار عکس‌های خصوصی به زندگی‌اش پایان داد. ماموران پلیس وقتی از مرگ مشکوک دختری 17ساله به نام رویا در خانه‌اش در شرق تهران مطلع شدند به آنجا رفتند تا در این خصوص تحقیق کنند.
ناگفته های سلطان مار ايران

صبح ساحل، حوادث _ سلطان مارها، نامي است كه حاج رضا ـ بزرگ ايل ـ روي او گذاشت. آن موقع علي 14 سال بيشتر نداشت و پر بود از شور و شوق نوجواني و البته عاشق ماجراجويي و رفتن به استقبال خطر. همان موقع بود كه علي به ترس مردم يك روستا در شهركرد پايان داد.
قاتل بی‌رحم راز جنایت فجیع را افشا کرد

صبح ساحل، حوادث _  پلیس آگاهی گیلان از وقوع یک جنایت فجیع و دلخراش و دستگیری قاتل در رشت خبر داد.
درگیری مسلحانه شکارچیان غیرمجازبا محیط بانان حاجی آباد

صبح ساحل، حوادث _  فرماندهی یگان حفاظت محیط زیست هرمزگان از درگیری محیط بانان با شکارچیان در مناطق شکار ممنوع شمال استان خبر داد. به گزارش ایسنا امیر جعفری، از درگیری و مصدوم شدن محیط‌بانان اداره محیط زیست حاجی‌آباد در منطقه شکار ممنوع گلزار نیزار(شكارگاه يورت حبيب) خبر داد.
کشف بیش از یک تن مواد مخدر

صبح ساحل، حوادث _ جانشین انتظامی استان هرمزگان در تشریح اقدامات و عملکرد هفته گذشته از انهدام 5 باند موادمخدر و کشف یک تن و 312 کیلو گرم انواع موادمخدر در استان خبر داد.
ناگفته های حادثه دریایی در گفت و گو با خانواده قربانیان

صبح ساحل، حوادث _ با قدم های سنگین و دلی پر از درد تنهایی، بر سر آرامگاه پدر و مادرش در باغ دوم خواجه ربیع مشهد می رود . تا قبرها  را می بیند کمرش خم می شود بر روی قبرمی افتد صدای شیون جوان 19 ساله ، دل هر رهگذری را به درد می آورد چقدر دلش برای آنها تنگ شده است. یک سال از آن شب شوم گذشته است... 
یک سال پس از غرق شدن 17 گردشگر

صبح ساحل، حوادث _ چندروزدیگر سالگرد حادثه کشته شدن 17نفر از گردشگران در دریای هرمزاست.این حادثه که تلخ ترین حادثه دریایی نام گرفت روز خوش گردشگران که اکثرا از بازنشستگان فرهنگی بودند را به آخرین روز زندگی شان بدل کرد.
تیر قاچاقچیان سوخت به خطا رفت

صبح ساحل – حوادث ، جریمه میلیاردی برای سوداگران خارجی سوخت"این از جمله تیترهای مهمی  بود که چندی پیش بر روی خروجی سایتهای خبری هرمزگان قرار گرفت. ماجرا از این قرار است ماه گذشته یک فروند کشتی یدک کش متعلق به یک فرد اماراتی،ازبندر خورفکان امارات عربی متحده با قرار دادن پرچم کشور عمان بر روی دکل کشتی  به آبهای جمهوری اسلامی ایران وارد شده و قصد داشت گازوئیل ها را از لنج های حامل سوخت قاچاق خریداری کرده بودند از ایران را به خارج از کشور منتقل کند.
توقیف خودروهای شیشه دودی

صبح ساحل – حوادث ،رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان ضمن تاکید بر برخورد با خودروهای شیشه دودی گفت: خودروهای شیشه دودی در استان توقیف می شوند.
مرکز تجاری رویال میناب در آتش سوخت

صبح ساحل – حوادث ، به علت بی احتیاطی و اتصال برق،  عصر یکشنبه گذشته مرکز تجاری شهرستان میناب دچارحریق شد. 
مرگ دو نفر و زخمی شدن بیش از 4 نفر در دو ماه گذشته

صبح ساحل، حوادث _ راننده های ماشین های دیزلی در جایگاه سوخت میشی در پنج کیلومتری جنوب شهر سیریک ودر امتداد جاده میناب جاسک  به صف منتظر سوخت گیری گازوییل بودند همه چیز آرام به نظر می رسید و خودروها نیز در نوبت های خود مشغول زدن سوخت بودند 
هرمزگان در محاصره گرد و خاک

صبح ساحل، حوادث _  نمای  شهر در غباری از شن، ماسه، گرد و خاک ناپدید می شود  و نفس‌ها به شماره می افتد، امواج دریا بر اثر وزش باد متلاطم می شود  و تشخیص آدمیان، اشیاء و درختان از چند متری، به سختی انجام می‌گیرد. 
نوزادی که در غسالخانه زنده شده بود توسط پدرش دفن شد!

صبح ساحل، حوادث _ نوزاد یک‌روزه‌ای که توسط پدرش برای دفن به آرامستان بوشهر برده شده بود، زنده شد اما گویا کسی از زنده شدن این نوزاد خوشحال نشد.
کشف اجساد زوج غرق شده در طغیان رودخانه‌ آبنما

صبح ساحل، حوادث _ طغیان رودخانه و سیل در شرق هرمزگان جان زوج موتورسوار رودانی را گرفت که اجسادشان پس از 24 و 48 ساعت پس از غرق شدگی در نزدیکی سد میناب پیدا شد. پنجشنبه گذشته با آغاز بارندگی در استان های همجوار مانند کرمان و بعضی از روستاهای هرمزگان سیلابی در شرق استان به راه افتاد که اهالی منطقه را غافلگیر کرد.
تجاوزان به دختر14ساله در امارات

صبح ساحل ، حوادث _ پنج جوان که به دختر 14 ساله‌ای در شهر ابوظبی امارات تجاوز کرده بودند، دستگیر شدند.
جزیره قشم5 بار لرزید

صبح ساحل، حوادث _  مدیرکل مدیریت بحران استان گفت: در طی یک روز در 18 دی ماه جاری، زلزله  5 بار قشم  را ارزاند.


نمایش 3841 الی 3870 از مجموع 4150 خبر