December 17, 2018 - ، ساعت 11:07
 
 
شترها همچنان در سیریک حادثه آفرینند

صبح ساحل، حوادث _  سریال تکراری حادثه آفرینی شترها در بندر سیریک همچنان ادامه دارد وبه یک سریال با پایان بسیار تلخ تبدیل شده است در یک سال گذشته بیش از 20 نفر در سیریک براثر برخورد با شترها کشته یا زخمی شدند که دردناک ترین آن می توان به درگذشت "محمد امین آرام" یکی از فرهنگیان شهرستان اشاره کرد.
واژگونی اتوبوس، هرمزگانی ها را عزادار کرد

 صبح ساحل، حوادث _  واژگونی یکدستگاه اتوبوس با 30 سرنشین در محور فین به بندرعباس (حوالی شهرک صنعتی)به علت لغزندگی جاده،15 مجروح برجا گذشت که 9 نفر به صورت سرپایی مرخص و 6 نفر دیگر بستری شدند.
تلاش برای رهایی پستان دار عظیم الجثه ناکام ماند

صبح ساحل، حوادث _  وال 22 متری از خانواده اسپرمها در آبهای شهرستان جاسک به تور صیادان افتاد و تلف شد. صیادان بومی ششم آبانماه جاری به امید صید بهتر مانند همیشه تور صیادی  چشم درشت خود را در وسط دریا پهن کردند و خود راهی منزل شدند
کلاهبردار 20 میلیاردی در قشم دستگیر شد

صبح ساحل، حوادث _  فرمانده انتظامی شهرستان قشم از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 20 میلیارد ریالی در شهرستان خبر داد.
دستگیری سارقان قطعات فرسوده ریلی در بندرعباس

صبح ساحل، حوادث _  رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری 9 نفر سارقان قطعات فرسوده ریلی در بندرعباس خبر داد.
جایگاه سوخت در "میشی" رنگ خون گرفت

صبح ساحل، حوادث _  درگیری در روستای میشی سیریک، منجر به مرگ یک نفر و زخمی شدن بیش از 3 نفرشد. ظهر یکم آبانماه جاری، راننده های ماشین های سنگین به صف منتظر سوخت گیری گازوییل درمیشی "پنج كیلومتری جنوب شهرسیریك وامتداد جاده اصلی سیریك به جاسك"بودند ...
قاچاقچی انسان درجاسک ناکام شد

صبح ساحل، حوادث _  ماموران پایگاه دریابانی جاسک با توقیف یک دستگاه خودرو موفق به دستگیری 6 تبعه غیرمجاز و یک قاچاقچی انسان شدند.
کاهش 30 درصدی بیماری های اسهالی در رودان

صبح ساحل، حوادث _  مدیر شبكه بهداشت و درمان رودان هرمزگان گفت:میزان ابتلا به بیماری های اسهال از ابتدای امسال تاكنون نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بین 25 تا 30 درصد در این شهرستان كاهش یافته است.
مواد مخدر، جرم 48درصد زندانیان استان

صبح ساحل، حوادث _  "آرش سرش را میان دو دستانش پنهان کرده،در گوشه ای از بازداشتگاه چمباتمه زده و با حالت افسرده، پشیمان به سرنوشتی که خودش ساخته  فرو رفته است که ناگهان با صدای سرباز به خود می آید...
کشف کالای قاچاق به ارزش دو میلیارد تومان در بندرعباس

 صبح ساحل، حوادث _ فرماندار بندرعباس از کشف انواع مختلف کالاهای قاچاق به ارزش بیش از دو میلیارد تومان طی چند عملیات در شهرستان بندرعباس خبر داد.
تخریب 41باب كوخه هاي متخلفان شکار پرندگان

صبح ساحل، حوادث _ فرمانده انتظامي پارسيان از کشف 50 قطعه پرنده غيرمجاز از يک خودرو در شهرستان خبر داد. به گزارش پايگاه خبري پليس، سرگرد علي ندرخاني در تشريح اين خبر گفت: مأموران انتظامي يکي از پاسگاههاي ايست و بازرسي شهرستان  حين کنترل محور و خودروهاي عبوري به يکدستگاه خودرو سواري سمند مشکوک شدند.
یك فروند لنج درآب های قشم آتش گرفت

صبح ساحل، حوادث _ یك فروند لنج فایبرگلاس دارای محموله سوخت بامداد روز پنج شنبه درمحدوده آب های قشم به دلایل نامعلومی آتش گرفت و پس از سوختن بطوركامل غرق شد. 
انهدام باند «کلوچه» در شهرستان قشم

صبح ساحل، حوادث _ اعضاء باند کيف قاپ معروف به باند کلوچه با تلاش کارآگاهان پليس آگاهي قشم  شناسايي و دستگير شدند. 
بخش‌هایی از دوهزار و شهناز بندرعباس پاکسازی شد

صبح ساحل، حوادث _ رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان هرمزگان از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در بندرعباس خبرداد. 
حوادث ناشی از کار، 30 درصد کاهش یافت

صبح ساحل، حوادث _ تعریف حوادث ناشی از کار: اتفاقاتی است که بطور ناگهانی، در اثر یک عامل خارجی بدون تعمد خود کارگر و در جریان کار، برای او پیش آید و منجر به خسارت جانی یا مالی گردد و… زیرا اگر خسارت جانی و مالی نداشته باشدشبه حادثه تلقی می گردد.
دریا

صبح ساحل ، گروه حوادث _قاب عکس هاجر و حسین با روبان کوچک سیاه رنگ در طاقچه خانه خودنمایی می‌کند، قابی که قرار بود چندماه دیگر عکس عروسی و شادی آنها درآن قرار گیرد. در کنار آن قاب، خرماهای مشکی براق که رنگ و طعم عزا را پیشکش می کند. 
کودکان، قربانیان بی احتیاطی والدین

 صبح ساحل، حوادث _  حوادث ترافیکی  شایعترین حوادث در کودکان است که این مهم در اکثر موارد به دلیل بی احتیاطی و سهل انگاری بزرگسالان رخ می‌دهد.
باند سارقان اماکن در بندرعباس شناسایی شد

صبح ساحل، حوادث _ رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری یک باند 7 نفره سارقان اماکن در بندرعباس خبر داد.
سقوط از ارتفاع همچنان در صدر حوادث کارگری

صبح ساحل، حوادث _ بیشترین حوادث به وقوع پیوسته در 6 ماهه نخست سال جاری مربوط به کارگاه های ساختمانی و بالاترین عوامل وقوع حادثه، سقوط از ارتفاع و سقوط اشیاء بر روی حادثه دیدگان بوده است."
نقشه آدم ربای اینترنتی نقش بر آب شد

صبح ساحل، حوادث _ کنج زندان نشسته و نگاهش به میله های سرد زندان گره خورده است، می داندکه دیگر تا مدت ها نمی تواند حتی یک لحظه زیبایی های محیط بیرون از سلول را ببیند و باید حسرت همه چیز را بخورد چرا که طعم ورزی و بدست آوردن پول بدون زحمت در یک شب، عاقبتی جز این نمی تواند باشد.
راننده بی احتیاط تریلی ، حادثه خونین آفرید

صبح ساحل، حوادث _ عدم رعایت حق تقدم حادثه آفرید ...راننده خاطی به علت عدم رعایت حق تقدم کشته شد...عدم رعایت حق تقدم 5 کشته و مجروح برجا گذاشت و...این نمونه تیترهای است که در سایت ها و مطبوعات خودنمایی می کند.
نجات 56مسافر از یك سانحه دریایی

صبح ساحل، حوادث _ معاون دریایی و بندری اداره كل بنادر ودریانوردی هرمزگان گفت: یك كشتی مسافربری جمعه شب با 56 مسافر درحال برگشت ازجزیره قشم بود دچار سانحه شد كه به كمك دیگر شناورهای كمكی تمام مسافران نجات یافتند. الله مراد عفیفی، علت احتمالی بروز سانحه دریایی برای كشتی آذرخش 907 را برخورد با یك شناور غرق شده قدیمی در دهانه ورودی اسكله شهید حقانی قشم اعلام كرد.
98 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شد

صبح ساحل، حوادث _ ماموران انتظامی استان تا پایان 6 ماه اول امسال،43 تن  و 102 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 47 درصد رشد داشته است، همچنین بیشترین کشفیات مربوط به تریاک بوده که با افزایش 71 درصدی، 37 تن و 132 کیلوگرم از این مواد را به خود اختصاص می دهد.
حمله سارقان مسلح به بانک ملی سندرک

صبح ساحل، حوادث _ بانک ملی بخش سندرک میناب مورد حمله مسلحانه سارقان قرار گرفت. سارقان مسلح با حمله به بانک ملی بخش سندرک میناب ضمن تهدید کارکنان و سایر حاضران در بانک 90 میلیون تومان را به سرقت بردند.
بندرعباس، حاجی‌آباد و میناب رکوردار وقوع قتل

 صبح ساحل، حوادث _ بیشترین آمار وقوع قتل درهرمزگان به ترتیب درشهرستانهای بندرعباس، حاجی آباد و میناب بوده و علت 50 درصد قتل ها، نزاع و درگیری توام با مصرف مشروبات الکلی،35 درصد اختلاف مالی وخانوادگی  ومواد مخدر، 10 درصد انگیزه منکراتی، ناموسی و 5 درصد مسایل متفرقه مانند سرقت گزارش شده است.
مرحله دوم پاكسازی منطقه گچین ازسوخت قاچاق اجرا شد

صبح ساحل، حوادث _ فرماندار بندرعباس گفت: طبق مصوبه كمیسیون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان مرحله دوم پاكسازی منطقه گچین از لوله های انتقال سوخت قاچاق با موفقیت انجام شد. احمدی مرادی افزود: قاچاقچیان با استفاده از لوله ها، سوخت قاچاق را از ساحل به شناورها منتقل می كردند كه این امرباهمكاری ماموران نیروی انتظامی ودریابانی استان كشف ومنهدم شد.
دستگیری 300 نفر از مخلان نظم عمومی

صبح ساحل، حوادث _ رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت:در 6 ماهه نخست سال جاری  316 نفر از مخلان نظم عمومی دستگیر شدند و این آمار نشاندهنده رشد 10 درصدی دستگیری اراذل و اوباش است.
بلوار امام حسین وراه آهن رکوردار ثبت تصادفات هستند

صبح ساحل، حوادث _ بلوار امام حسین وبلوارراه‌آهن بندرعباس به دلیل نواقص و معایب جاده‌ای وهمچنین بی احتیاطی رانندگان یکی از جاده‌های پرحادثه  است.رئیس پلیس راهور گفت: درآینده نزدیک باتدابیرلازم با همکاری شهرداری بندرعباس و نصب سرعتگیرهای مختلف،شاهد کاهش تصادفات دراین دو بلوار خواهیم بود. 
مصرف دخانیات بین کودکان و نوجوانان افزایش یافته است

صبح ساحل، حوادث _  مدیرکل مرکز سلامت،خانواده و جمعیت و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش مصرف دخانیات بین کودکان و نوجوانان هم در خارج از مدرسه و هم در مدرسه، خبر داد.
كشف 200 كيلو ترياك طي يك عمليات در بشاگرد

صبح ساحل، حوادث _ فرمانده انتظامي شهرستان بشاگرد از كشف 200 كيلو ترياك و دستگيري يكي از عوامل قاچاق موادمخدر خبر داد.


نمایش 3931 الی 3960 از مجموع 4150 خبر