November 18, 2018 - ، ساعت 22:14
 
 
جریان سلامتی در رگ های دست فاقد حرکت

صبح ساحل، حوادث _ جواد در حالی که دست راستش از شانه تا مچ پانسمان شده بود، دو هفته‌ای است که بر روی تخت بیمارستان به سر می‌برد. این جوان 27 ساله فراموش نمی‌کند که تا قطع شدن دستش زمانی نمانده بود
گردشگران توسط دریادلان كیش ازمرگ نجات یافتند

صبح ساحل، حوادث _  فرمانده دریابانی كیش گفت: با اقدام سریع و به موقع اكیپ گشت این فرماندهی، برادر و خواهری از خطر مرگ حتمی در دریا نجات یافتند.
تشکیل 491 پرونده براي متخلفان و پلمپ 168 مغازه

صبح ساحل، حوادث _ همزمان با ادامه التهاب در بازار ارز و طلای کشور موجی از گرانی‌ها بخشی از اقلام اساسی مورد نیاز مردم در بازار را نیز فرا گرفت .
مشاهده عقاب دریایی نادر پالاس

صبح ساحل، حوادث _ یك گونه نادر عقاب دریایی در هرمزگان مشاهده شد :گونه نادر عقاب دریایی پالاس در سر شماری زمستانی پرندگان مهاجر در هرمزگان مشاهده شد.
سرنشینان یدك كش نجات یافتند

صبح ساحل، حوادث _ مدیر کل  حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: یك شناور متعلق به این اداره موفق شد 9نفر از سرنشینان یك یدك كش را كه بخاطر حریق در موتور خانه آن، خود را به درون دریا انداخته بودند، از مرگ حتمی نجات بدهد.  
کشف یک گور دسته جمعی عجیب در میناب

صبح ساحل، حوادث _ گوری دسته جمعی در پی حفر چاه درمیناب کشف شد. در طول روزهای اخیر وطی تماس مردمی مبنی بر پیداشدن پنج جسد پس از حفر یک چاه فاضلاب در روستای دودو ازتوابع میناب، خبرنگار ما با حضوردرمحل حفر چاه که در منزل یکی از اهالی این روستا است استخوان های پیدا شده را مشاهده کرد.
افزایش 50 درصدی عملکرد دریابانی در مقابله با قاچاق انسان

صبح ساحل، حوادث _ فرمانده انتظامی ناجا گفت:طی دو سال اخیر و در پی راه اندازی فرماندهی دریابانی،شاهد رشدکمی و کیفی خوبی در این نیرو بوده ایم.
جوانی با جمجمه چاقوخورده از مرگ رهایی یافت

صبح ساحل، حوادث _ متخصص جراحی مغز و اعصاب مرکز آموزشی درمانی شهید محمدی بندرعباس گفت: مرد جواني كه به دنبال چاقوكشي و درگيري خياباني دچار اصابت تيغه چاقو به قطر 3 سانتي متر در جمجمه شده بود با تلاش تيم جراحي و كادر درماني اين بيمارستان از خطر مرگ نجات يافت.
13مجروح حاصل سوانح جاده ای تعطیلات آخر هفته گذشته

صبح ساحل، حوادث _   چرا بی احتیاطی؟

 تاکنون این سوال به ذهنتان خطور کرده که چرا عده ای از افراد  که نامشان را  راننده گذاشتند بدون توجه  به مقررات راهنمایی و رانندگی در جاده های برون شهری و درون شهری می رانند
انبار بزرگ گوشت در بندرعباس پلمپ شد

صبح ساحل، حوادث _  انبار بزرگ گوشت در بندرعباس به دلیل احتکار اجناس با حضور مسئولان پلمپ شد.
میزان مرگ مادران باردار هرمزگانی کاهش یافت

صبح ساحل، حوادث _ میزان مرگ مادران باردار در هرمزگان کاهش یافته است. خونريزي‌، عفونت‌، سقط هاي‌القايي‌ غير ايمن‌، اختلالات‌ فشارخون‌در حاملگي‌ و زايمان‌ مشكل‌ يا طولاني از عوارضی است که منجر به مرگ مادران باردار می شود.‌
نوزاد مینابی با شکستگی مادرزادي زانو، به دنيا آمد

صبح ساحل، حوادث_  نوزاد دختری با دررفتگی زانو دربخش زایشگاه بیمارستان ابوالفضل میناب به دنیا آمد که اعتراض خانواده او را در پی داشت و در این ماجرا، آنها سهل انگاری مسوولان بخش زایشگاه را علت این حادثه می دانند ولی سرپرست این بیمارستان این حادثه را مادرزادی  بیان می کند.
قلاب های فیشینگ دامی جدید برای کاربران اینترنت

صبح ساحل، حوادث _  فرزاد قصد داشت اولین قسطش را از طریق اینترنت پرداخت کند. این جوان 24 ساله پس از وارد کردن اسم بانک مورد نظر بر روی یکی از موتورهای جستجوگر و ظاهر شدن اسامی این بانک، بر روی یکی از آنها کلیک کرد
خودکشی بيمار 50 ساله از طبقه دوم بيمارستان ميناب

صبح ساحل، حوادث _ رئيس بيمارستان حضرت ابوالفضل ميناب (ع) از سقوط بيمار 50 ساله از طبقه دوم اين بيمارستان به قصد خودكشي خبر داد .

شگرد کلاهبرداران برنده جایزه را نقره داغ کرد

صبح ساحل، حوادث _ نمایندگی یکی از شرکتهای خدماتی معتبر  از مشتری خود ، 6 میلیون ریالی را  کلاهبرداری کرد.

کاهش 68 درصدی کلاهبرداری در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث _ کلاهبرداری کاری بر پایه فریب است که فرد یا افرادی برای کسب نفع خود یا موسسه‌ای انجام می‌دهند. معمولا  این افراد  داراي ظاهري آراسته وفريبنده هستند، اغلب ازخودرو،پوشاک، منزل و وسايل تجملي استفاده مي کنند، اکثرا  قدرت بيان فوق العاده اي دارد وخوش برخورد و حراف هستند.

كشتی ناجی عامل غرق شناور سانحه اخیر بندرعباس نبوده است

صبح ساحل ، حوادث _ مدیركل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و دبیر كمیته بررسی سوانح دریایی كشور گفت:فرضیه مطرح شده مبنی بر شكستگی ناشی از برخورد كشتی ناجی با شناور غرق شده اخیر در مسیر هرمز - بندرعباس نمی تواند درست باشد. 

نکند فراموش کنیم

صبح ساحل ، حوادث _ تعدادی از فرهنگیان بازنشسته استان خراسان رضوی مثل همیشه در یک مسافرت دوره ای، تصمیم گرفتند که تعطیلات را با هم، به مکان دیدنی بروند، مکانی برای دوری از دغدغه های زندگی روزمره، که این بار قرعه به نام  هرمزگان افتاد واین استان را برای گردش انتخاب کردند.

دستگیری عامل تیراندازی در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث _ رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی هرمزگان گفت: عامل تیر اندازی در محله سه راه جهانبار بندرعباس شناسایی و دستگیر شد. 
ورود افراد معتاد به زندان ها ممنوع است

 صبح ساحل ، حوادث _ معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی كشور گفت: ورود معتادان به زندانها ممنوع است و باید از ورود این افراد به زندان جلوگیری وبه مراكز مخصوص بازپروری انتقال داده شوند.
اتوبوس شماره 39؛ غرق شدگان با جلیقه نجات

صبح ساحل، حوادث _ تلفن همراهم به صدا درآمد . یکی از دوستان دانشجویم که در دانشگاه آزاد هرمز مشغول به تحصیل است بی‌مقدمه در مسیر برگشت امروزم از هرمز به شماره 39 برخوردیم و اصرار کردیم ما را به بندرعباس ببرد 
افزایش بارداری پرخطر در هرمزگان

صبح ساحل، حوادث _ یکی از شاخص های مهم توسعه، بررسی میزان مرگ مادران بارداری های پر خطر در هر کشور است چرا که مرگ سالانه بيش از 500 هزار مادر باردار و يا مرگ يک مادر در هر دقيقه در جهان بر اثر عوارض ناشي از حاملگي و زايمان است.
اظهارات دردناک بازماندگان حادثه غرق شدن اتوبوس دریایی

صبح ساحل، حوادث _  یکی از نجات‌یافتگان سانحه دریایی بندرعباس گفت: گارد ساحلی ترس داشت و گفتند کشتی 4.5 میلیارد تومان قیمت دارد.
ناگفته های تکان دهنده مرگ 16مسافر اتوبوس دریایی

صبح ساحل، حوادث _ سانحه غرق یک فروند اتوبوس دریایی و جان باختن 17 نفر در خلیج‌فارس، در دل خود بیان کننده نارسایی‌های بسیاری در حوزه حمل و نقل مسافری دریایی و فاصله این حوزه از استانداردهای جهانی است
کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث -محموله بزرگ قاچاق سوخت در آبهای استان شناسایی و بیش از 40 هزار لیتر گازوییل قاچاق  از این محموله کشف شد.
لطفاً توجیه نکنید برخورد کنید

صبح ساحل، حوادث _ اتوبوس دریایی حامل 21 مسافر که بخش اعظم آنرا مردان و زنان مسن و بازنشسته فرهنگی شهر مشهد تشکیل می دادند ظاهراً پس از آنکه در هوایی نیمه طوفانی از جزیره هرمز به قصد بندرعباس حرکت می کنند در میانه راه به دلیل تمام شدن سوخت اتوبوس دریایی از حرکت بازمانده 
جزییات استفاده از معافیت مجازات دارندگان سلاح های جنگی و شکاری غیرمجاز

صبح ساحل ، حوادث -دارندگان سلاحهای جنگی و شکاری غیر مجاز  با تحویل اسلحه های خود از مجازات مقرر در قانون معاف می شوند.
دختر مينابي از قطع پا نجات یافت

صبح ساحل ، حوادث - رييس بيمارستان ابولفضل (ع) ميناب اعلام كرد : با تلاش پزشكان متخصص اين بيمارستان ، عمل جراحي پيوند عروق بر روي پاي سانحه ديده دختر جوان مينابي ، با موفقيت انجام شد .
خاکبرداری غیراصولی پراید را قورت داد

صبح ساحل، حوادث - خاکبرداری بدون علائم هشداردهنده در خیابان‌ داماهی روبروی کوچه گوهران 17 بندرعباس سبب سقوط یک دستگاه سواری پراید به داخل چاله و منطقه حفاری‌شده شد.
بررسی پرونده تخلف یکی از کارخانه های صنعتی استان

صبح ساحل ، حوادث -پس از بررسی یکی از کارخانه های صنعتی، مشخص شد در 10 ماه گذشته سال جاری، بین حواله دریافت سوخت گازوییل و انرژی مصرفی دو میلیون لیتر سوخت مازاد وجود دارد. 


نمایش 3991 الی 4020 از مجموع 4041 خبر