January 17, 2017 - ، ساعت 10:24
 
 
رونمایی رئیس پلیس از صادر کنندگان خیالی سیب!

 صبح ساحل ، حوادث - عده ای که می خواستند از طریق صادرات صوری سیب درختی به هندوستان ، قانون را دست بیاندازند  و دور  بزنند  همچنین  از امتیازات این صادرات برای وارد کردن موز  بهره مند شوند خودشان دستبند خوردند .
پرونده ۱۵ سازه دریایی غیر مجاز روی میز قضات

صبح ساحل ، حوادث - هجدهمین نشست کارگروه ملی ساماندهی سواحل، ‌بنادر و جزایر به همراه نهمین نشست کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل هرمزگان و سومین نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال ..
کشف محموله کالای قاچاق با ارزش دو میلیارد ریال

 صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی بندرعباس گفت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان و با اجرای طرح های مقابله با قاچاق کالا و ارز، چند محموله کالای قاچاق با ارزش دو میلیارد و 962 میلیون ریال کشف شد.
اشتغال در نقاط مرزی از قاچاق و دیگر مشاغل کاذب جلوگیری می کند

صبح ساحل ، حوادث - رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت:  تعزیرات حکومتی که وظیفه  اش رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالاست ،یک دستگاه مظلوم است.
افزایش ۱۰درصدی مرگ ومیر معتادان

صبح ساحل ، حوادث - سخنگوی ستادمبارزه با موادمخدرگفت:عقیم سازی زنان معتاد ازلحاظ شرعی، قانونی واخلاقی به صلاح نیست.
تبلیغ قلیان جرم است حتی در فضای مجازی

صبح ساحل ، حوادث - معضل چالش برانگیز قلیان،به فضای مجازی نیز رسوخ پیدا کرده،گویا بساط این تنگ شیشه ای همچنان به انحای مختلف پهن است و هر روز تعداد بیشتری از جوانان و نوجوانان به استعمال آن روی می آورند.
سه لنج صیادی در آبهای جزیره کیش توقیف شد

 صبح ساحل ، حوادث -  فرمانده دریابانی جزیره کیش گفت: سه لنج صیادی متعلق به کشورهای همسایه در آبهای سرزمین ایران، اطراف جزیره کیش توقیف شد.
محدودیت‌های جدید برای تازه گواهینامه‌ گرفته‌ها

صبح ساحل ، حوادث - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شماره‌گذاری بیش از 950 هزار خودروی سواری در 9 ماهه امسال خبر داد.
اولین عمل جراحی بسته سنگ کلیه دربیمارستان خلیج فارس بندرعباس انجام شد

صبح ساحل ، حوادث - به همت عضو فعال بسیج جامعه پزشکی هرمزگان اولین عمل جراحی بسته سنگ کلیه در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس انجام شد .
دستگیری آرایشگر متخلف در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری یک مرد آرایشگر متخلف در بندرعباس خبرداد که با اقدام به آرایش زنان در منازل می کرد.
زندانیان جرائم غیر عمد را دریابیم

صبح ساحل ، حوادث -  نوسان بازار، شکسته شدن کمر مرد یک خانواده از پول بهره‌ای، وفاداری یک زن به همسر و زندگی، مرد شدن یک نوجوان در سن غرور و درک کردن همه مشکلات پدر ..
تصادف خونین در بستک

صبح ساحل ، حوادث -   به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد باقر سلیمی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره واژگونی خودرو در شهرستان بستک .
پلیس های راهور در معرض بیمارهای پوستی

صبح ساحل ، حوادث - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله اعظم (عج) گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی بیش از سایر پلیس های تخصصی در معرض آلودگی هوا و بویژه نور مستقیم خورشید آفتاب قرار دارند .
قوانین پیشنهادی برای مبارزه با قاچاق کالا باید حساب شده باشد

صبح ساحل ، حوادث - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: قاچاق کالا پدیده ای است که مستقیما به اقتصاد کشور ضربه می زند و قوانین پیشنهادی برای مبارزه با این معضل باید قوی و حساب شده باشد.
پایان تلخ ازدواج خیابانی

صبح ساحل ، حوادث - سوم دبیرستان بودم که با پسری در خیابان آشنا شدم. تمام زندگی من از آن روز تغییر کرد.
متلاشی شدن هفت باند تهيه و توزيع مواد افيوني

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامي استان هرمزگان از کشف چهار تن و 778 کيلو انواع موادمخدر در آذرماه امسال خبر داد.
آزادی ۱۱ زندانی جرایم غیر عمد در هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث -  رئیس کل دادگستری استان هرمزگآن از آزادی ۱۱ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد با مساعدت ستاد مردمی دیه هرمزگان خبر داد.
سهل‌انگاری راننده جوان خانواده‌اش را از او گرفت

صبح ساحل ، حوادث - محسن به خاطر ناتوانی در کنترل خودرو، باعث تصادف با خودرویی شد که در نهایت ۳ تن از اعضای خانواده خود و ۳ سرنشین خودروی دیگر را به کشتن داد.
سه عامل مسمومیت با شربت متادون

صبح ساحل ، حوادث - دبیر ستاد مرکزی اطلاع رسانی کاهش سموم سازمان غدا و دارو، گفت: متادون به عنوان یک دارو از این نظر دارای اهمیت است که با مقادیر کم آن مسمومیت شدید و حتی مرگ در کودکان رخ می‌دهد.
سارق مسلح در بندرعباس دستگیر شد

صبح ساحل ، حوادث -  جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگیری سارق مسلح در شهرستان بندرعباس خبرداد.
بزمی ویرانگر با ره‌آورد اعتیاد و انحراف اخلاقی

صبح ساحل ، حوادث - پارتی های شبانه از نمونه ناهنجاری هایی است که هر از چند گاهی اخباری مبنی بر دستگیری تعدادی از جوانان یا برخی افراد مشهور، بازیگر و یا فوتبالیست های مطرح در لابه لای سطور رسانه ها مشاهده می شود.
مرگ دردناک بانوی فرهنگی در سقوط آسانسور

صبح ساحل ، حوادث - صدای جیغ و سقوط  به گوش نگهبان مجتمع دماوند شهرک نور بندرعباس می رسد ، سریع خود را به پایین می رساند و درب آسانسور را باز می کند اما با صحنه دردناکی روبرو می شود.
از روباه کشی تا گربه آزاری

صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان از بازداشت نوجوان حیوان آزار در روستای گوربند شهرستان میناب خبرداد.
ساخت بیمارستانهای بلندمرتبه ممنوع

صبح ساحل ، حوادث - وزیر بهداشت با اشاره به نشست خود با پیمانکاران بیمارستان ساز در خصوص ساخت بیمارستان‌هایی با بیش از هزار تخت گفت .
پلمب مغازه های فروش قرص روان گردان در میناب

صبح ساحل ، حوادث - دو دهنه مغازه فروش قرص روان گردان درمیناب پلمب شد.
برنج پلاستیکی در کشور وجود ندارد

صبح ساحل ، حوادث -  معاون اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو، واردات برنج پلاستیکی چینی به کشور را تکذیب کرد و از مردم خواست تا به شایعات توجه نکنند و مطمئن باشند .
خروج تومور کلیه با روش سرد کردن در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - طی یک عمل موفقیت آمیز در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس تومور کلیه با روش سرد کردن کلیه خارج شد.
خبرنگار قشمی همچنان بستری است

صبح ساحل ، حوادث - خبرنگار جوان قشمی که هنگام سلفی گرفتن به داخل دره سقوط کرده بود همچنان بستری است. 
انهدام باند تتو با اشکال شیطان پرستی

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان گفت: باند 6 نفره ای که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی به صورت غیر قانونی اقدام به خالکوبی و تتو با اشکال شیطان پرستی می کرد .
زندگی ترد و شیشه ای یک شیشه ای

صبح ساحل ، حوادث - مادری معتاد به شیشه با این وهم که شیطان در وجود دختر شش ساله اش نفوذ کرده و در آینده قصد کشتن او را دارد، دخترک خود را می کشد و این آغاز زندگی ترد، شکننده و شیشه ای یک معتاد شیشه ای است.


نمایش 31 الی 60 از مجموع 2580 خبر