May 27, 2018 - ، ساعت 20:11
 
 
هزار کودک ناشنوا،پا به این دنیا می گذارند

صبح ساحل ، حوادث -   اعظم رام زن جوان چند روزی است که متوجه شده، نوزادش  ناشنواست ولی نمی خواهد به خود بقولاند که آرمین کوچولو به طور مادرزادی با این بیماری متولد شده است .
توقیف 37 ميليارد ريال کالای قاچاق در آب های هرمزگان

 صبح ساحل ، حوادث - فرمانده دریابانی استان هرمزگان از توقیف 29 فروند شناور ، 5 دستگاه خودرو و کشف بیش از 37 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان خبر داد.
مرگ ۹۳ بیمار تالاسمی بدلیل عدم دریافت دارو و تزریق داروی بی‌کیفیت

صبح ساحل ، حوادث -   اعظم رام : ۹۳ بیمار تالاسمی بدلیل عارضه قلبی ناشی از عدم دریافت دارو و تزریق داروی بی‌کیفیت جان خود را  از دست دادند .
اصلاحیه نجات جان ماهیگیر بندرعباسی توسط مرزبانان

صبح ساحل ، حوادث - فرماندهی مرزبانی هرمزگان اصلاحیه خبر نجات جان ماهیگیر بندرعباسی توسط مرزبانان این شهرستان را اعلام کرد.
بندرعباس رتبه یازدهم جریمه‌های رانندگی را داراست

صبح ساحل ، حوادث - سهم شهرداری‌ها از محل 60 درصد جریمه‌های تخلفات راهنمایی و رانندگی پرداخت نشده است.
دستگیری عامل هک ایمیل در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - اعظم رام :هکر جوان در بندرعباس به دام افتاد.مدتی قبل  فردی در بندرعباس ، قصد داشت ایمل خود را باز کنداما ایمل باز نمی شود .
کاهش ۳۶ درصدی موجودی پرونده‌های مسن در محاکم قضایی هرمزگان

 صبح ساحل ، حوادث - حجت الاسلام والمسلمین صادق اکبری از کاهش ۳۶ درصدی موجودی پرونده‌های مسن در محاکم قضایی استان هرمزگان خبر داد.
چاه‌های غیرمجاز در اسرع وقت پلمپ می‌شوند

صبح ساحل ، حوادث - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان اظهار داشت: با توجه به بحرانی شدن وضعیت منابع آبی استان چاه‌های غیرمجاز جهت حفاظت از منابع آب در کوتاه‌ترین زمان ممکن پلمپ می‌شوند.
123 ناجی «امید وآرزو»های کشورمان

صبح ساحل ، حوادث -   اعظم رام صورت زیبای  دختر   و پسر بچه معصوم،  کبود است و زخم های جدید و کهنه ناشی  از سوختگی و ضرب و شتم  در بدنشان جا خوش کرده است ..
فرآیند درمان و حذف بیماری مالاریا

صبح ساحل ، حوادث -   اعظم رام مدتی قبل  نمایندگان سازمان جهانی بهداشت که به بندرعباس سفر کرده بودند که   در بازدید از مجتمع درمانی پیامبر اعظم (ص)، فرایند خدمات پیشگیری، درمان و حذف بیماری مالاریا ..
خاطره رئیس شعبه اول دادگاه نظامی یک استان هرمزگان از بررسی یک پرونده امنیتی

صبح ساحل ، حوادث - رئیس شعبه اول دادگاه نظامی یک استان هرمزگان در بخشی از خاطره خود از بررسی یک پرونده امنیتی گفت: متهم این اسناد را به‌گونه‌ای طراحی کرده که در رایانه خودش نمایش داده نمی‌شد .
سهل انگاری مال باختگان؛ عامل اصلی سرقت‌ها است

صبح ساحل ، حوادث -   اعظم رام چراغهای حیاط منزل  را  روشن را کردند و با برداشتن چمدانها به بیرون از حیاط رفتند و منتظر آژانس شدند، پدر خانواده خودروی  پراید  را  کنار درب منزل    پارک کرد .
خدمت داوطلبانه جوانان هلال احمر هرمزگان به مردم

  صبح ساحل ، حوادث -  مهرداداحمدی //هفته هلال احمر هرسال فرصتی است برای معرفی فعالیت‌های خیرخواهانه و بشردوستانه زحمت کشانی که در راه ترویج ..
امیدوارم شاهد ورود فاضلاب به دریا نباشیم

صبح ساحل ، حوادث - مدیر گروه سلامت محیط و کار مرکز بهداشت استان هرمزگان گفت: بندرعباس نیاز به کار و تلاش جدی‌تری برای رساندن به استانداردهای لازم در تخلیه پساب به دریا دارد.
محکوم به اعدام،از چوبه دارنجات یافت

صبح ساحل ، حوادث -   اعظم رام جوان ‪ محکوم به قصاص نفس با رضایت اولیای دم در بندرعباس  از قصاص نجات یافت.

بندرعباس، اولین شهر ایران در ثبت بازی مقابله با بحران

 صبح ساحل ، حوادث -  اعظم رام پسرها و دخترها با خنده و شیطنت های کودکانه در حال بازی و آموزش مقابله با بحران هستند  .
کشف 71 میلیاردی انواع کالای قاچاق با دستگیری 123 متهم در هرمزگان

 صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 71 میلیارد و 815 میلیون ریال و دستگیری 123 متهم، طی یک هفته گذشته خبر داد.
ایران در مسیر حذف مالاریا

صبح ساحل ، حوادث -   اعظم رام احساس سرماو لرزش،گاهی تب،سردرد، تهوع،حمله ها در بچه ها و در نهایت مرحله تعریق (عرق،برگشت بدن به دمایی عادی،خستگی)  و...
میناب، گلستان خلیج فارس

صبح ساحل ، هنری - در راستای رسالت های خود در معرفی استان هرمزگان، اقدام به انتشار سلسه گزارش هایی از شهرستان های این استان کرده است تا در شناساندن این مناطق نیز گامی برداشته باشد.
ممنوعیت ورود کارگران بدون لباس کار به بندر شهیدرجایی

صبح ساحل ، حوادث -   اعظم رام علی 30 ساله مدتی است ولیچرنشین شده است و پاهایش قادر  به حرکت نیست،  وی که در میان اقوام و نزدیکان به فردی شاد و پر انرژی معروف بود .
کشف بالغ بر 985 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای دریایی

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی استان از کشف بالغ بر 985 میلیارد ریال کالای قاچاق و رشد یک هزارو343 درصدی کشفیات در فروردین ماه امسال خبر داد.
مدارک قاچاق خودرو در بندرعباس موجود است

صبح ساحل ، حوادث -   اعظم رام «مدارک قاچاق خودرو در بندرعباس موجود است  اما مسئول یکی از گمرکات  بر چه مبنای طی مصاحبه ای اعلام داشته که مراحل قانونی ورود این خودروها طی شده است».
افزایش مرگ بیماران قلبی بعد از حوادث جاده‌ای

صبح ساحل ، حوادث -  اعطم رام  زنگ تلفن  115 به صدا در می آید  اپراتور  پس از راهنمایی  فرد پشت خط  و اینکه  از خود درمانی و تجویز  دارو به صورت خودسرانه به بیمار پرهیز کنند .
آموزش رکن اساسی کنترل و پیشگیری از بروز حوادث

صبح ساحل ، حوادث - مدیربحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس شرکت‌کنندگان در این دوره علاوه بر آمادگی در برابر بحران و شرایط اضطرار ..
پیشگیری از تصرف یک و نیم هکتار از اراضی ملی

صبح ساحل ، حوادث - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرعباس گفت: در فروردین ماه سال 97 از تصرف 5/1 هکتار از اراضی ملی در بندرعباس پیشگیری شد.
بازارچه ملوانی به نام مردم اما به کام عده‌ای خاص

صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان گفت: بازارچه ملوانی به نام مردم اما به کام عده‌ای خاص است و کسانیکه که در قالب کالای ملوانی ..
توقیف 5 دستگاه خودروی خارجی میلیاردی در بندرعباس

 صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شناسایی و توقیف 5 دستگاه خودروی خارجی قاچاق توسط مرزبانان شهرستان بندرعباس خبر داد.
بيشترين جرايم اينترنتی در شبكه‌های اجتماعی خارجی است

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس فتا استان هرمزگان گفت: وقوع بیشترین جرایم اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی خارجی رخ می‌دهد.
احتمال جیره‌بندی و نوبت‌بندی در ۵۷۰ روستای هرمزگان وجود دارد

صبح ساحل ، حوادث - معاون نظارت و بهره‌برداری آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از تنش آبی در ۵۷۰ روستای هرمزگان در سالجاری خبرداد و گفت: احتمال جیره بندی و نوبت بندی آب در این روستاها وجود دارد.
رفع تصرف 60 هزار متر مربع از اراضی ملی در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس آگاهی استان از رفع تصرف حدود 60 هزار متر مربع از اراضی ملی به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان بندرعباس خبر داد.


نمایش 31 الی 60 از مجموع 3679 خبر