August 18, 2017 - ، ساعت 09:28
 
 
همراهی والدین با فرزندان در فضای مجازی ضروری است

صبح ساحل-حوادث:رییس پلیس فتا استان یزد گفت: در دنیای خوش خط و خال فضای مجازی به نفع سلامت خانواده است که همراه فرزندان در فضای مجازی باشیم.
کودکی با طعم خشونت

صبح ساحل-حوادث:جلوی ویترین مغازه ایستاده، پاهایش را روی زمین می‌کوبد و به پهنای صورت اشک می‌ریزد. مادر که دست کودک را می‌کشد، بی‌توجه به گریه‌هایش می‌گوید: پول ندارم، کاش می‌فهمیدی.
8.5 درصد تماس‌های اورژانس اجتماعی مربوط به «کودک آزاری» است

صبح ساحل-حوادث:معاون سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه مطالعه ملی در رابطه با کودک آزاری وجود ندارد گفت: سال گذشته از حدود 700 هزار تماس تلفنی با اورژانس اجتماعی حدود 160 هزار تماس (8.5 درصد) در رابطه با کودک آزاری بوده است.
یک کشته و 7 مجروح در تصادف بین پژو 405، وانت پیکان و موتورسیکلت

صبح ساحل-حوادث:براثر برخورد یک دستگاه پژو 405 با یک دستگاه وانت‌بار و موتورسیکلت یک نفر جان باخت و هفت نفر مجروح شدند.
کشف محموله دوربین های قاچاق 6 میلیاردی در بندرعباس

صبح ساحل-حوادث: فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس از کشف محموله دوربین های مداربسته قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال خبر داد.
سایه سنگین رشد اعتیاد روی وعده های ستاد مبارزه با موادمخدر

صبح ساحل-حوادث:مدت ها از زمانی که دستگاه های مرتبط با حوزه اعتیاد مکلف به انجام اقدام ویژه علاوه بر وظایف ذاتی در امر مبارزه با اعتیاد شده اند، می گذرد اما همچنان خبری از این اقدامات نیست.
انتقاد از بالابودن نرخ زاد وولد مهاجرین افغانستانی

صبح ساحل-حوادث :یک مقام مسئول در وزارت کشور از افزایش مهاجرت ها به کشور خبر داد و گفت: شاهد نسل سوم و چهارم مهاجرین افغانی هستیم.
از شاگرد اولی در مدرسه تا زندگی در میان زباله ها

صبح ساحل-حوادث :شاید باورش خیلی سخت باشد، باور اینکه یک روز در خیابان، معتاد کارتن خوابی را ببینی که به نظرت خیلی آشنا می آید .
تغییر «کودک‌آزاری‌ها» و تشدید «خشونت‌ها» با ورود مخدرهای صنعتی به کشور

صبح ساحل-حوادث:مدیرعامل جمعیت امام علی (ع) ضمن تاکید بر لزوم تصویب لایحه حمایت از حقوق کودکان گفت: حداقل به قید فوریت چند ماده از این لایحه که در خصوص کودک آزاری است .
برخورد قضایی با رانندگانی که اقدام به سگ گردانی می‌کنند

صبح ساحل-حوادث:دادستان یزد گفت: با مزاحمت برای بانوان و اطفال، رانندگی‌های پر خطر و لایی‌کشی، کشف حجاب بانوان در خودرو، سگ‌گردانی و استفاده از شیشه‌های دودی با سابقه تکرار از سوی متخلفین برخورد می شود.
واکنش ناجا به ادعای متهم پرونده بنیتا

صبح ساحل-حوادث:سخنگوی ناجا به ادعای مطرح شده از سوی متهم پرونده بنیتا واکنش نشان داد.
ورود مخدری جدید به کشور

صبح ساحل- حوادث: قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اعلام آنکه مجازات اعدام برای قاچاقچیان مواد مخدر حذف نمی‌شود .
کشف محموله قاچاق ۳۵۰ میلیون تومانی در بندر تیاب

صبح ساحل-حوادث: فرمانده انتظامی شهرستان میناب ازکشف محموله قاچاق با انجام یک عملیات اطلاعاتی در بندر تیاب خبرداد.
توقف رشد بدنی امیرحسین

صبح ساحل-حوادث :امیرحسین کودک 5 ساله‌ هرمزگانی است که از بیماری نادر MPS رنج می‌برد.
امنیت کشور به دلیل همراهی و هوشیاری مردم است

صبح ساحل-حوادث:معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: اگر کشور ما در مقابل ناامنی‌های پیرامون خود از این فضای امن برخوردار است به دلیل توجه، هوشیاری و همراهی مردم است.
نرخ گذاری مادر برای فروش نوزادش قیمت فقط ۲میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

صبح ساحل-حوادث:نوزادش را به خاطر اعتیاد و نداری، قیمت‌گذاری می‌کند و تصمیم می گیرد نوزاد خود را به فردی معتاد بفروشد قیمت اولیه دو میلیون و پانصد هزار تومان.
بلیت‌های چارتری دام جدید کلاهبرداران اینترنتی

صبح ساحل-حوادث:با توجه به روش‌های جدید کلاهبرداری، برای جلوگیری از افتادن در دام فیشرها، هنگام خرید بلیت و تورهای مسافرتی، استفاده از صفحه کلید مجازی و خرید بلیت از سایت‌های معتبر که دارای ای‌نماد هستند، از اهمیت زیادی برخوردار است.
معتادان تزریقی عامل اصلی شیوع ایدز در کشور در دهه ۷۰ بودند

صبح ساحل-حوادث: مدیر گروه جامعه شناسی و پزشکی سلامت انجمن جامعه شناسی کشور یکی از دلایل اصلی شیوع ایدز در کشور در دهه ۷۰ را معتادان تزریقی عنوان کرد.
پیرزن 64 ساله از کاسبی شیشه می‌گوید!

صبح ساحل-حوادث:منصوره یکی از کاسب های محلات جنوبی تهران، پیرزنی 64 ساله که هنوز بعد از بارها دستگیری، به خرید و فروش موادمخدر مشغول است از کسب و کار و مشتریانش می گوید.
تکلیف بقایی و طایفه اش را دادستانی مشخص می‌کند

صبح ساحل-حوادث:صدوپانزدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با حضور نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد.
رفع ابهامات توزیع مواد مخدر دولتی منوط به تدوین آیین نامه است

صبح ساحل-حوادث:عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: جزییات بند توزیع موادمخدر دولتی منوط به آیین‌نامه‌ای است که با هماهنگی قوه قضاییه، وزارت دادگستری و ستاد مبارزه با موادمخدر و در نهایت تصویب دولت تدوین خواهد شد.
موردی از وبا در ایران گزارش نشده است

صبح ساحل-حوادث: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به فصل تابستان و افزایش احتمال بروز بیماری هایی مانند وبا، تاکنون موردی از این بیماری در کشور گزارش نشده است.
افزایش پرونده های کالای قاچاق با ارزش بیش از300میلیون تومان در میناب

صبح ساحل-حوادث: میناب - ایرنا - فرمانده جدید نیروی انتظامی میناب گفت: تشکیل پرونده های کالای قاچاق با ارزش بیش از300میلیون تومان دراین شهرستان ظرف چهارماهه امسال در همسنجی با پارسال 300درصد افزایش یافته است.
ارزیابی امنیتی شبکه های کامپیوتری دستگاه های دولتی الزامی می شود

صبح ساحل-حوادث: سند ارزیابی تجهیزات امنیتی مورد استفاده در شبکه های کامپیوتری دستگاههای اجرایی تدوین شد که با تصویب این سند در شورایعالی فضای مجازی، تمام دستگاهها ملزم به دریافت گواهی تایید امنیت می شوند.
بررسی علل جامعه شناختی قاچاق و مصرف مشروبات الکلی در هرمزگان

صبح ساحل-حوادث: آسیب شناسی اجتماعی خاستگاه مطالعه اختلال ها، بی نظمی ها و نابسامانی های اجتماعی در سطح جامعه است،زیرا اگر در جامعه ای هنجارها رعایت نشود، کجروی پدید می آید و رفتارها آسیب می بیند، به عبارت دیگر آسیب زمانی پدید می آید که هنجارهای مقبول اجتماعی زیرپاگذاشته شده و رعایت نگردد.
سارقان طلافروشی در بندرلنگه دستگیر شدند

صبح ساحل-حوادث: فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از دستگیری زوج سارق که از چند طلا فروشی در سطح کشور سرقت کرده بودند،خبر داد.
آتش سوزی 700میلیون تومان به کشاورزی حاجی آباد خسارت زد

صبح ساحل-حوادث:فرماندار حاجی آباد گفت: وقوع هفت مورد آتش سوزی درسال جاری، 700میلیون تومان به کشاورزی این شهرستان خسارت زد.
آتنا، یوسف و بنیتا قربانی بی احتیاطی بزرگترها

صبح ساحل-حوادث:آتنا، یوسف و بنیتا کودکانی هستند که قربانی بی احتیاطی بزرگترها شده اند.
ترک اعتیاد به الکل وارد برنامه های بهزیستی شد

صبح ساحل-حوادث: معاون پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: مقرر شد تا این سازمان با انعقاد تفاهم نامه ای با انجمن ها و تشکل های مردم نهاد ، برنامه های درمان اعتیاد به الکل و توانمندسازی های مربوط به آن را بطورادغام یافته در برنامه های ترک اعتیاد مراکز درمان اقامتی و سرپایی بگنجاند.
قطعیت حکم قصاص قاتل محیط‌بانان هرمزگانی

صبح ساحل-حوادث: رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در مورد تأیید نهایی حکم قصاص برای قاتل دو محیط بان هرمزگانی گفت: پرونده قاتل محیط بانان هرمزگانی پس از صدور حکم در دادگاه کیفری یک استان هرمزگان و سپری شدن مراحل قانونی در دیوان عالی کشور به تأیید نهایی رسید و جهت اجرای حکم ارسال شده است.


نمایش 31 الی 60 از مجموع 3097 خبر