February 25, 2018 - ، ساعت 01:00
 
 
عرضه قرص برنج در کشور ممنوع است

صبح ساحل ، حوادث - جلسه مشترکی با حضور کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس، غذا و دارو، محیط‌زیست، و جهاد کشاورزی ..
شن های روان و کابوس زنده به گور شدن در پایتخت مکران

صبح ساحل ، حوادث - بالغ بر ۲۸ کانون فرسایش بادی و یک میلیون و ۵۶۵هکتار از اراضی هرمزگان را بیابان ها تشکیل می دهند که ۵۰درصد از این شن زارها در شهرستان جاسک واقع شده است.
جزییات آتش سوزی در کارخانه تولید قیر بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری بندرعباس از بروز آتش‌سوزی در یکی از مخازن ذخیره مواد نفتی وابسته به کارخانه تولید قیر در غرب بندرعباس خبر داد.
قاچاق مواد مخدر خط قرمز دستگاه قضایی است

صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل دادگستری هرمزگان با اشاره به افتتاح اولین دفتر خدمات الکترونیک قضایی در پارسیان، گفت: دفاتر خدمات الکترونیک ورودگاه به دستگاه قضاست.
رمزگشایی جعبه سیاه سانچی تا جمعه

صبح ساحل ، حوادث - رئیس کمیته بنادر، دریانوردی و صنایع دریایی کمیسیون عمران مجلس، از تشکیل جلسه‌ای با حضور مسئولان مربوطه برای بررسی سانحه سانچی خبر داد .
اعتیاد و بیکاری منشاء زباله گردی در دومین شهر بزرگ هرمزگان

  صبح ساحل ، حوادث -   زباله گردی یکی از پدیده های شوم اقتصادی است که ریشه آن را می توان در اختلافات خانوادگی، اعتیادو بیکاری جستجو کرد.
۳۳روستای هرمزگان در معرض خطر شن های روان هستند

 صبح ساحل ، حوادث -  مدیرکل منابع طبیعی هرمزگان با بیان اینکه ۳۳ روستای هرمزگان در معرض خطر شنهای روان است، گفت: حذف مالیات بر ارزش افزوده مالچ ضروری است.
كشف 16 كانتینر ضایعات استیل در پوشش سنگ گچ

صبح ساحل ، حوادث - اعظم رام :مأموران پلیس هرمزگان موفق شدند در چند روز گذشته از خروج 16 كانتینر قاچاق از كشور كه حاوی ضایعات أستیل به ارزش 50 میلیارد ریال ، جلوگیری كنند. 
کشف بیش از ۲۱میلیاردریال انواع کالای قاچاق در مرزهای هرمزگان

 صبح ساحل ، حوادث - اعظم رام :فرمانده مرزبانی استان از اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزهای دریایی هرمزگان ..
بررسی صحت و سقم خبر تیراندازی در میناب

  صبح ساحل ، حوادث -   طی روزهای اخیر ویدئوهای مختلفی از یک تیراندازی در یکی از روستاهای میناب در فضای مجازی منتشر شده که صحت و سقم این موضوع را از مسئولان منطقه جویا شدیم.
افراد از خرید کالاهای قاچاق توقیفی استقبال نمی‌کنند

 صبح ساحل ، حوادث -  رییس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: از خرید کالاهای قاچاق توقیفی که در انبارهای سازمان اموال تمکیلی نگهداری می‌شود .
افزایش ۷۸ درصدی جرایم سایبری در هرمزگان

 صبح ساحل ، حوادث -  رییس پلیس فتا استان هرمزگان با اشاره به افزایش ۷۸ درصدی جرایم فضای مجازی در ۹ ماه اول امسال، گفت .
بیکاری در هرمزگان عامل گرایش جوانان به قاچاق مواد مخدر!

   صبح ساحل ، حوادث -   نرخ بالای بیکاری و فقر در هرمزگان موجب شده تا جوانان این استان پر درآمد برای تامین معاش خود مجبور به همکاری با سوداگران مرگ و حمل مواد مخدر شوند.
با پرونده محوری به اهدافمان نمی‌رسیم

صبح ساحل ، حوادث - معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: وظیفه تعزیرات کار وسیعی است و تمام مردم در انتظار نتیجه و اثربخشی کار این سازمان هستند .
افزایش پرونده جرائم مالی و اقتصادی در کیش

صبح ساحل ، حوادث -  فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش در حاشیه برنامه هفتگی دیدار چهره به چهره مردمی پایگاه ۱۹۷ پلیس از افزایش پرونده اختلافات مالی واقتصادی در جزیره کیش خبرداد.
مبارزه و برخورد با قاچاق سازمان یافته و باندهای قاچاق كالا و ارز باید در اولویت باشد

صبح ساحل ، حوادث - استاندار هرمزگان گفت: اقدامات ما باید بر مبارزه و برخورد با قاچاق سازمان یافته و باندهای قاچاق كالا و ارز متمركز باشد و وظایف خود در این راستا را به خوبی انجام دهیم.
انتشار تصاویر عروس در فضای مجازی توسط عكاس آتلیه

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس فتا هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در استان هرمزگان خبر داد و گفت: به شهروندان توصیه می‌شود كه به مراكز آتلیه مطمئن مراجعه نمایند.  

مجازات جایگزین حبس راهکاری مهم برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

 صبح ساحل ، حوادث - استاندار هرمزگان گفت: مجازات جایگزین حبس راهکاری مهم برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و کاهش جمعیت کیفری زندان ها باشد.
توقیف 24 شناور قاچاق و دستگیری 55 قاچاقچی در مرزهای آبی هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در طول یک هفته گذشته 2 دستگاه خودرو و 24 فروند شناور حامل کالای قاچاق در مرزهای آبی این استان توقیف شده ..
77 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در هرمزگان کشف شد

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی و با اجرای طرح های مقابله با قاچاق کالا و ارز در استان هرمزگان، در یک هفته گذشته 77 میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شد.
کشف 3 تن انواع مواد افیونی در هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی استان از کشف 3 تن انواع مواد مخدر طی 48 ساعت گذشته در هرمزگان خبر داد.
پایان تلخ تراژدی سانچی ؛ نفتکش ایرانی به دل دریا رفت

  صبح ساحل ، حوادث -   فرض کنید پلاسکو در آب‌های چین می‌سوخت و یک نفتکش ایرانی در چهارراه استانبول، در قلب پایتخت طعمه‌ حریق می‌شد. 
شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت اینترنتی در هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت اینترنتی در این استان خبر داد. 
37 دستگاه خودرو حامل و فعال در قاچاق کالا و ارز در هرمزگان توقیف شد

 صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی و با اشراف کامل بر محورهای مواصلاتی استان، 37 دستگاه خودرو حامل و فعال در قاچاق کالا و ارز در استان در 72 ساعت گذشته توقیف شد.

\r\n

شناسایی و دستگیری 21 خواننده زیرزمینی غیرمجاز در بندرعباس

 صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان از شناسایی و دستگیری 21 خواننده زیرزمینی و پلمپ 6 استودیو غیرمجاز در بندرعباس خبر داد. 

بیش از 6 تن انواع مواد مخدر در مرزهای دریایی هرمزگان کشف شد

 صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق مواد مخدر در استان از ابتدای امسال تا پایان آذرماه 6 تن و 301 کیلوگرم انواع مواد مخدردر مرزهای دریایی کشف شده است.

مناطق آزاد مقر قاچاق در کشور

صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان گفت: مناطق آزاد کشور امروزه تبدیل به مقر کالای قاچاق شده است .
ثبت نام 50 هزار نفر در طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی

 صبح ساحل ، حوادث - جانشین سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: 50 هزار نفر تاکنون در مرحله دوم طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی نام نویسی کرده اند .

وقتی رضا صادقی عذرخواهی می‌کند!

صبح ساحل- ساحل بانو - صدف محمودی: ساحل بانو در نوزدهمین شماره خود گزارش کاملی با عنوان‌‌ "فقر نه توهم شیشه این زن را به سمت زباله می‌کشد" منتشر کرد این گزارش در خصوص نازنین زن معتادی بود که با سو استفاده از مردم (نشستن روی ویلچر و کشاندن فرزندانش به‌منظور جمع‌آوری زباله) مواد مخدر خود را تأمین می‌کند. 
کورس مرگ در خیابان‌های بندرعباس

  صبح ساحل ، حوادث -   خیابان های غیر استاندارد بندرعباس میزبان جوانان موتور سوار و رانندگان خودرویی است که برای به رخ کشیدن مهارت و رها سازی انرژیشان حوادث را به جان می خرند .


نمایش 31 الی 60 از مجموع 3536 خبر