February 21, 2017 - ، ساعت 07:11
 
 
امواج ، مرکب مرگ مرد جوان را به سوی خود کشاند

صبح ساحل ،حوادث-زن جوان هرگاه به "رویدا"  نگاه می کند به یاد همسرش "جواد" می افتد که وی 9 ماه در انتظار دیدن چهره و صدای این کوچولو لحظه شماری می کرد و با چه  شوق و ذوقی  لباس و اسباب بازی می خرید اما اجل مهلتش نداد و امواج دریاچه هامون  او را از دیدن "رویدا" محروم کرد. 23 روز از آن حادثه می گذرد 23 روزی که آمنه لباس سیاه به تن کرده  واز تنها یادگار جواد  مواظبت می کند.
چهارکشته و زخمی حاصل برخورد 4 دستگاه خودرو

صبح ساحل - گروه حوادث: برخورد چهار دستگاه خودرو در جاده بندرعباس- سیرجان سه کشته و یک زخمی برجای گذاشت فرمانده پلیس راه هرمزگان در این رابطه گفت: در این حادثه که ساعت 21 و30 دقیقه ششم تیرماه  جاری در کیلومتر 25 پلیس راه گهکمِ حاجی آباد رخ داد یک دستگاه کامیونت ایسوزو با یکدستگاه خودروی سواری پژو و دو دستگاه تریلی کشنده برخورد کردند. 
نجات جان يك مادر در جزيره هرمز

صبح ساحل، حوادث _ مسئول مركز جستجو ونجات دريايي اداره كل بنادر ودريانوردي استان با بیان اینکه جزيره هرمز در 5مايلي بندر عباس قرار دارد و اهالي اين جزيره براي درمان به بندر عباس مراجعه مي كنند 
تصادفات ، مرگ طبیعی و حوادث کار بیشترین پرونده های فوتی در استان

صبح ساحل، حوادث _ بیشترین پرونده های فوتی ارجاعی به اداره کل پزشکی قانونی هرمزگان  در زمینه تصادفات ، مرگ طبیعی و حوادث کار بوده  است.
وضعيت نيروي انساني در پزشكي قانوني هنوز مطلوب نیست

صبح ساحل، حوادث _ معاون پزشكي و آزمايشگاهي سازمان با اشاره به پرمشقت بودن کار در پزشکی قانونی و حجم بالای کار در اين سازمان افزود: علی رغم تصویب قانون فوق العاده خاص از سوی مجلس شورای اسلامی، هنوز انگیزه ها برای ورود به سازمان به نقطه قابل قبولی نرسیده‌است
دوهزار و 887فقره پرونده منجر به صلح شد

صبح ساحل، حوادث _ رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت:در دوماه ابتدای امسال،10هزار و 361 فقره پرونده به شوراهای حل اختلاف استان وارد شده و تعداد پرونده های مختومه در این شوراها نیز در همین مدت 10هزار و 66فقره بوده است
کاهش40 درصدي تصادفات فوتی درون شهري

صبح ساحل، حوادث _ رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان هرمزگان در تشريح اقدامات و فعاليت هاي پليس راهور استان دردو ماه گذشته از کاهش 40 درصدي تصادفات فوتی درون شهری خبر داد.
پرونده حادثه غرق شدن اتوبوس دریایی به شدت پیگیری می شود

صبح ساحل، حوادث _ رییس کل دادگستری استان گفت:دوپرونده مهم اختلاس درسال 90 تشکیل شدکه یکی مربوط به تخلف بانکی 100 میلیون یورویی و دیگری مربوط به ورود موقت ماشین آلات بودکه همچنان درحال بررسی است .
دستگیری مردی که اقدام به هتک حرمت دوست همسرش می‌کرد

صبح ساحل، حوادث _ رییس پلیس فتای کیش خبر از دستگیری مردی که با همکاری دوستش اقدام به هتک حرمت دوست همسرش در کیش کرده بود، داد.
دود دخانيات قاتل سلامت غیرسیگاری ها

صبح ساحل، حوادث _ ناصر هر از چند گاهی دچار تنگی نفس زیاد، خلط خونی،درد مبهم و یا مشخص در قفسه سینه می شود.  او چند سالی است  که سرطان ریه  باعفونت‌های مکرر ریه و مجاری تنفسی مهمان زندگی اش شده است.
توموری که قلب و آئورت را درگیر کرده بود جدا شد

 صبح ساحل ، گروه حوادث: توموری که قلب و آئورت را درگیر کرده بود جدا شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان فوق تخصص جراحی قفسه سینه در این خصوص گفت: بیمار آقای 72ساله ای که با توده ی جناغ قفسه سینه و درد ناشی از آن مراجعه کرده بود، طی بررسی اولیه و انجام سی تی اسکن مشخص شد که توده ای بزرگ قفسه سینه ، پریکارد قلب، آئورت، ورید اجوف فوقانی و ترقوه دوطرف را درگیر کرده است.
استاد مکانیکی در تله شاگردش جانش را از دست داد

صبح ساحل، حوادث _ فرهاد خوشحال بود از اینکه پس از مدتی می تواند  50 میلیون ریالی را که به عنوان قرض به شاگرد مغازه اش داده بود را پس بگیرد  اما نه خود پول بلکه ماشینی که در حاجی آباد بود.
تکذیب شایعه مرگ انترن بر اثر بیماری کریمه کنگو در هرمزگان

صبح ساحل، حوادث _ معاون فنی مرکز بهداشت استان هرمزگان شایعات مربوط به مرگ یک انترن بر اثر بیماری کریمه کنگو در استان هرمزگان را تکذیب کرد.
کلاهبرداري از ۸۰ زن در سایت همسريابي

 صبح ساحل، حوادث _ مردي که با راه اندازي سايت همسريابي از ۸۰ زن و دختر جوان خواستگاري و از تعدادي از آن ها کلاهبرداري کرده بود دستگير شد.
چشمان منتظر خانواده زندانیان به دستان خیران هرمزگانی

صبح ساحل، حوادث _چند روزی است که آریانا 7 ساله در کنار خانواده اش احساس آرامش می کند و شب ها در نبود پدر بهانه نمی گیرد.
رانندگان متخلف بیش از 50 میلیارد ریال جریمه شدند

صبح ساحل، حوادث _  رانندگان متخلف بیش از 50 میلیارد ریال برابر قانون جرایم جدید، اعمال قانون شدند .
پرونده حادثه دریایی دوباره به جریان می افتد!!

صبح ساحل، حوادث _ خانواده قربانیان حادثه دریایی مسیر جزیره هرمز- بندرعباس دادخواستی علیه 3 تن از مسوولان اداره کل بنادر ودریانوردی هرمزگان تحویل دادگاه کرده اند و مراحل تحقیقات قضایی دراین زمینه آغاز شده  است.
دستگیری عامل اشاعه‌ فحشاء در اینترنت در كیش

صبح ساحل، حوادث _ رییس پلیس فتا كیش اعلام كرد:كارشناسان پلیس فتا این جزیره حین رصد شبكه‌های اجتماعی، عامل اشاعه فحشا ومنكرات در اینترنت دستگیر كردند.
دستی که جان خواهر را گرفت

صبح ساحل، حوادث _  "در یکی از روستاهای کهنوج به دنیا آمدم. دو ماه بیشتر نداشتم که پدرم به دلیل حمل مواد مخدر اعدام شد و مادرم را در پنج سالگی به علت بیماری از دست دادم. به همراه سه خواهر و سه برادرم زندگیمان را گذراندیم
کابوس تب کنگو به هرمزگان رسید

صبح ساحل، حوادث _ این روزها نام بیماری کنگو، بر سر زبان ها افتاده ودلهره عجیبی درمردم ایجاد شده است. هرفردی با شنیدن این نام سعی دارد به هر طریق  ممکن از ورود این مهمان ناخوانده به جسمش جلوگیری کند.  
اجرای 37 طرح امنیت اخلاقی

صبح ساحل ، حوادث _اجرای 37 طرح امنیت اخلاقی، دستگیری مردان بد پوشش،ممنوعیت حمل سگ با خودرو و کنترل ویلاهای شمال کشور مهمترین اخبار پلیس در هفته جاری است.
خرید کارت شارژ اینترنتی در هرمزگان با برداشت غیرقانونی از حساب‌ها

صبح ساحل، حوادث _ سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان گفت: با تلاش مأموران مجرب پلیس فتای استان هرمزگان، فرد کلاهبرداری که با استفاده از رمز دوم عابر بانک افراد اقدام به برداشت غیرمجاز و خرید اینترنتی کارت شارژ می نمود در بندرعباس شناسایی و دستگیر شد.
کاهش44درصدی تلفات سوانح رانندگی در هرمزگان

صبح ساحل، حوادث _ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان از کاهش 44 درصدی تلفات ناشی از حوادث و سوانح رانندگی در 45 روز اخیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

 
كنترل بر طلا فروشان بندرعباس توسط پليس

صبح ساحل، حوادث _  رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي فرماندهي انتظامي استان هرمزگان از اجراي طرح كنترل سيتم هاي حفاظتي و امنيتي واحدهاي صنفي طلا فروشي در بندرعباس خبر داد. 
هرمزگان قطب جامع مراقبت بیماری تالاسمی هموفیلی و ام اس می شود

صبح ساحل، حوادث _ زمانی که می بینیم و یا می شنویم کودکی بدنیا آمده دچار بیماری  تالاسمی است خیلی ناراحت می شویم و حتی پدر و مادر  او را مورد نکوهش قرار می دهیم
تكاوران ارتش كشتی ایرانی را نجات دادند

صبح ساحل، حوادث _ با هوشیاری تكاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران یك فروند كشتی تجاری ایرانی از چنگ دزدان دریایی نجات یافت.
کشف 80 درصد جرائم فضای مجازی در استان

صبح ساحل، حوادث _ سرپرست پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از کشف 80 درصد جرائم در فضای مجازی و کشف 95 درصدی جرائم خارج از استان در سال گذشته خبر داد.
افزایش مرگ ناشی از اعتیاد در هرمزگان

صبح ساحل، حوادث _ مدیرکل پزشکی قانونی هرمزگان از افزایش 39.5 درصدی مرگ ناشی از اعتیاد در استان خبر داد.محمود بابایی بیان داشت: در سال گذشته 60 نفر در استان هرمزگان به دلیل سوءمصرف مواد مخدر جان خود را از دست دادند
چگونه از تولد نوزاد با عقب افتادگی ذهنی جلوگیری كنیم

صبح ساحل، حوادث _ عقب افتادگی ذهنی یا منگولیسم(سندروم داون) یكی از اختلالات شایع ژنتیكی است كه در دوران بارداری قابل تشخیص و پشگیری است.
اجرای طرح جامع مبارزه با کالای قاچاق کالای ممنوعه و سوخت

صبح ساحل، حوادث _ فرمانده انتظامی استان گفت:"در راستای اجرایی شدن منویات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر سال تولید ملی و حمایت از سرمایه و كار ایرانی،فرماندهی انتظامی هرمزگان طرح جامع مبارزه با كالای قاچاق، ممنوعه و سوخت را آماده كرده كه آن را به عنوان اولویت اول كاری خود امسال به اجرا می گذارد".


نمایش 2551 الی 2580 از مجموع 2691 خبر