March 30, 2017 - ، ساعت 07:16
 
 
حوادث ناشی از کار، 30 درصد کاهش یافت

صبح ساحل، حوادث _ تعریف حوادث ناشی از کار: اتفاقاتی است که بطور ناگهانی، در اثر یک عامل خارجی بدون تعمد خود کارگر و در جریان کار، برای او پیش آید و منجر به خسارت جانی یا مالی گردد و… زیرا اگر خسارت جانی و مالی نداشته باشدشبه حادثه تلقی می گردد.
دریا

صبح ساحل ، گروه حوادث _قاب عکس هاجر و حسین با روبان کوچک سیاه رنگ در طاقچه خانه خودنمایی می‌کند، قابی که قرار بود چندماه دیگر عکس عروسی و شادی آنها درآن قرار گیرد. در کنار آن قاب، خرماهای مشکی براق که رنگ و طعم عزا را پیشکش می کند. 
کودکان، قربانیان بی احتیاطی والدین

 صبح ساحل، حوادث _  حوادث ترافیکی  شایعترین حوادث در کودکان است که این مهم در اکثر موارد به دلیل بی احتیاطی و سهل انگاری بزرگسالان رخ می‌دهد.
باند سارقان اماکن در بندرعباس شناسایی شد

صبح ساحل، حوادث _ رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری یک باند 7 نفره سارقان اماکن در بندرعباس خبر داد.
سقوط از ارتفاع همچنان در صدر حوادث کارگری

صبح ساحل، حوادث _ بیشترین حوادث به وقوع پیوسته در 6 ماهه نخست سال جاری مربوط به کارگاه های ساختمانی و بالاترین عوامل وقوع حادثه، سقوط از ارتفاع و سقوط اشیاء بر روی حادثه دیدگان بوده است."
نقشه آدم ربای اینترنتی نقش بر آب شد

صبح ساحل، حوادث _ کنج زندان نشسته و نگاهش به میله های سرد زندان گره خورده است، می داندکه دیگر تا مدت ها نمی تواند حتی یک لحظه زیبایی های محیط بیرون از سلول را ببیند و باید حسرت همه چیز را بخورد چرا که طعم ورزی و بدست آوردن پول بدون زحمت در یک شب، عاقبتی جز این نمی تواند باشد.
راننده بی احتیاط تریلی ، حادثه خونین آفرید

صبح ساحل، حوادث _ عدم رعایت حق تقدم حادثه آفرید ...راننده خاطی به علت عدم رعایت حق تقدم کشته شد...عدم رعایت حق تقدم 5 کشته و مجروح برجا گذاشت و...این نمونه تیترهای است که در سایت ها و مطبوعات خودنمایی می کند.
نجات 56مسافر از یك سانحه دریایی

صبح ساحل، حوادث _ معاون دریایی و بندری اداره كل بنادر ودریانوردی هرمزگان گفت: یك كشتی مسافربری جمعه شب با 56 مسافر درحال برگشت ازجزیره قشم بود دچار سانحه شد كه به كمك دیگر شناورهای كمكی تمام مسافران نجات یافتند. الله مراد عفیفی، علت احتمالی بروز سانحه دریایی برای كشتی آذرخش 907 را برخورد با یك شناور غرق شده قدیمی در دهانه ورودی اسكله شهید حقانی قشم اعلام كرد.
98 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شد

صبح ساحل، حوادث _ ماموران انتظامی استان تا پایان 6 ماه اول امسال،43 تن  و 102 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 47 درصد رشد داشته است، همچنین بیشترین کشفیات مربوط به تریاک بوده که با افزایش 71 درصدی، 37 تن و 132 کیلوگرم از این مواد را به خود اختصاص می دهد.
حمله سارقان مسلح به بانک ملی سندرک

صبح ساحل، حوادث _ بانک ملی بخش سندرک میناب مورد حمله مسلحانه سارقان قرار گرفت. سارقان مسلح با حمله به بانک ملی بخش سندرک میناب ضمن تهدید کارکنان و سایر حاضران در بانک 90 میلیون تومان را به سرقت بردند.
بندرعباس، حاجی‌آباد و میناب رکوردار وقوع قتل

 صبح ساحل، حوادث _ بیشترین آمار وقوع قتل درهرمزگان به ترتیب درشهرستانهای بندرعباس، حاجی آباد و میناب بوده و علت 50 درصد قتل ها، نزاع و درگیری توام با مصرف مشروبات الکلی،35 درصد اختلاف مالی وخانوادگی  ومواد مخدر، 10 درصد انگیزه منکراتی، ناموسی و 5 درصد مسایل متفرقه مانند سرقت گزارش شده است.
مرحله دوم پاكسازی منطقه گچین ازسوخت قاچاق اجرا شد

صبح ساحل، حوادث _ فرماندار بندرعباس گفت: طبق مصوبه كمیسیون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان مرحله دوم پاكسازی منطقه گچین از لوله های انتقال سوخت قاچاق با موفقیت انجام شد. احمدی مرادی افزود: قاچاقچیان با استفاده از لوله ها، سوخت قاچاق را از ساحل به شناورها منتقل می كردند كه این امرباهمكاری ماموران نیروی انتظامی ودریابانی استان كشف ومنهدم شد.
دستگیری 300 نفر از مخلان نظم عمومی

صبح ساحل، حوادث _ رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت:در 6 ماهه نخست سال جاری  316 نفر از مخلان نظم عمومی دستگیر شدند و این آمار نشاندهنده رشد 10 درصدی دستگیری اراذل و اوباش است.
بلوار امام حسین وراه آهن رکوردار ثبت تصادفات هستند

صبح ساحل، حوادث _ بلوار امام حسین وبلوارراه‌آهن بندرعباس به دلیل نواقص و معایب جاده‌ای وهمچنین بی احتیاطی رانندگان یکی از جاده‌های پرحادثه  است.رئیس پلیس راهور گفت: درآینده نزدیک باتدابیرلازم با همکاری شهرداری بندرعباس و نصب سرعتگیرهای مختلف،شاهد کاهش تصادفات دراین دو بلوار خواهیم بود. 
مصرف دخانیات بین کودکان و نوجوانان افزایش یافته است

صبح ساحل، حوادث _  مدیرکل مرکز سلامت،خانواده و جمعیت و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش مصرف دخانیات بین کودکان و نوجوانان هم در خارج از مدرسه و هم در مدرسه، خبر داد.
كشف 200 كيلو ترياك طي يك عمليات در بشاگرد

صبح ساحل، حوادث _ فرمانده انتظامي شهرستان بشاگرد از كشف 200 كيلو ترياك و دستگيري يكي از عوامل قاچاق موادمخدر خبر داد.
هرمزگان در سکوی افزایش کشته های جاده ای

 صبح ساحل، حوادث _  هرمزگان در 6 ماهه نخست سال جاری در سکوی افزایش کشته های جاده ای در بین استان های دیگر قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان گفت:در این مدت 232 نفر در جاده های برون ودرون شهری بر اثر تصادفات جاده ای جان سپردندو بیش از 200 خانواده بی سرپرست شدند.
بحران مالی، احداث ایستگاه های آتش نشانی را متوقف کرد

صبح ساحل، حوادث _ "بحران مالی در شهرداری بندرعباس باعث شده است که ساخت دو ایستگاه آتش نشانی بندرعباس به تعویق بیافتد و همچنین این بحران مالی دامنگیر تامین تجهیزات تخصصی به این سازمان شده است".
توقیف و قطع سوخت در انتظار شناورهای بدون پلاک

صبح ساحل، حوادث _ شناورهای بدون ثبت شماره پلاک از شنبه هفته دیگر حق تردد در دریا را ندارند و تا زمانی که صاحبان شناورها  این شماره را از ادارات مربوطه (شیلات واداره كل بنادر و دریانوردی) دریافت نکردند نمی توانند تحت عناوین مختلف از جمله صیادی، تفریحی، تجاری و غیره فعالیت نمایند و اگرنه شناور به مدت 6 ماه توقیف می شود .
گازتینر،مغازه رنگ فروشی را به آتش کشید

صبح ساحل، حوادث _ گاز تینر موجود در هوا موجب آتش سوزی در مغازه رنگ فروشی شد. صاحب مغازه پس از تخلیه اجناس، درب مغازه را بست و با خیال آسوده به سمت منزل رفت  اما دقایقی  نگذشته بود که صدای انفجار درون مغازه، وی را سراسیمه به محل کشاند. 
شش تبعه بیگانه براثر واژگونی خودرو در جاسك كشته شدند

صبح ساحل، حوادث _ رئیس اورژانس 115  جاسك گفت:یك دستگاه خودروی وانت حامل 10 تبعه بیگانه غیر مجازدر روستای 'كاشی' بخش لیردف این شهرستان واژگون شد و شش كشته و چهار زخمی برجای گذاشت. 
نجات غریق

 صبح ساحل، حوادث _ جوانی که به قصد شنا وارد حوضچه ساحلی پشت فرمانداری شده بود هنگام مد دریا ر جریان آب گرفتار شد. پس از اعلام حادثه به مرکز 125 گروه امداد ساحلی سازمان آتش نشانی بندرعباس از ایستگاه امداد و نجات آبی به محل اعزام شده و حادثه دیده را به ساحل منتقل نمودند.
حسابدار شرکت،سارق ازآب درآمد

 صبح ساحل، حوادث _ سعید در حالی که هنوز از اتفاقی که برایش رخ داده بود در شوک به سر می برد در سالن انتظار دادگاه نشسته بود تا نوبت پرونده اش فرا برسد. وی هرازگاهی  به اطرافش نگاهی می انداخت تا متهم را ببیند و علت سوء استفاده از اعتمادش را بپرسد...
پلمپ دو واحد نانوایی متخلف در بندرعباس

صبح ساحل، حوادث _ فرماندار بندرعباس گفت: بازدیدهای سرزده از واحدهای نانوایی در این شهرستان تا دسترسی به نتیجه مطلوب ادامه می‌یابد. احمد مرادی در حاشیه بازدید سرزده از تعدادی از واحدهای نانوایی در سطح شهر اظهار داشت: نان از مهم‌ترین اقلام سبد غذایی خانوارهاست که باید با سهولت و با بهترین کیفیت به دست مردم برسد.
بندرعباس از ضریب امنیتی خوبی برخوردار است

صبح ساحل، حوادث _ "بندرعباس از ضریب امنیتی خوبی برخوردار است وتامین امنیت ازمهمترین اولویت كاری  من است". فرماندار جدید بندرعباس در اولین نشست خود گفت:درنخستین روز انتصاب خود نشست شورای تامین شهرستان بندرعباس برگزار كردم تا اهمیت این موضوع كاملا تبیین شود. 
ساخت ترالی شستشو و پانسمان اتوماتیک

صبح ساحل، حوادث _ ترالی شستشو و پانسمان اتوماتیک در تمام بخش های بیمارستان و درمانگاه ها که بیماران دارای زخم  می باشند جهت شستشو و پانسمان زخم بیمار است. 
تومور نیم کیلویی ازقلب یک بیمار خارج شد

صبح ساحل، حوادث _ با تلاش متخصصان مرکز آموزشی و درمانی شهید محمدی بندرعباس و دریک عمل جراحی نادر یک تومور نیم کیلویی از قلب یک بیمار زن 56 ساله خارج شد.
كاهـش 45 درصدي بيماري مـالاريا در هرمـزگان

صبح ساحل، حوادث _ از اوايل سالجاري تا25 شهريور سالجاري آمار مثبت بيماري مالاريا در هرمزگان 105 مورد مثبت به ثبت رسيده است.بر پایه گزارش مديريت مبارزه با بيماريهاي واگير مركز بهداشت استان هرمزگان  از تعداد 105 مورد مثبت بيماري مالاريا 13 مورد مثبت ايراني و 92 مورد مثبت مربوط به غير ايراني مي باشد.
رستورانهای غیربهداشتی در بندرعباس تعطیل شد

صبح ساحل، حوادث _ "هنگام برگشت از مسافرت چند روزه، درحالی که گرسنه بودیم خودرویمان را جلوی یکی از رستوران های بین راهی متوقف کردیم و وارد رستوران شدیم اما دقایقی بعد از صرف غدا من و دو نفر از دوستانم دچارحالت تهوع شدیم"
کشف خط لوله انتقال سوخت قاچاق درروستای گچین

صبح ساحل، حوادث _ فرماندار بندرعباس گفت:خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول حدود10 کیلومتر که توسط قاچاقچیان سوخت ازروستای گچین از توابع این شهرستان به سمت دریا احداث شده بود ،کشف و جمع آوری شد.


نمایش 2551 الی 2580 از مجموع 2756 خبر