December 16, 2018 - ، ساعت 23:48
 
 


محاکمه عجیب زن جوان

صبح ساحل-خواندنیها،به گزارش پلیس پس از فاش شدن رابطه پنهایی زن جوان با مردی متاهل، وی در یکی از خیابان‌های شهر پویانگ در شمال هنان چین پس از برهنه شدن مورد ضرب و شتم قرار گرفت
پنکه چگونه وارد هرمزگان شد

صبح ساحل-خواندنیها،اولین پنکه های سقفی برای نخستین بار توسط نیروهای انگلیسی در بندر جاسک مورد استفاده قرار گرفت.
قلبی در دهتل خارج از سینه می تپد

صبح ساحل-خواندنیها،روستای دهتل از توابع شهرستان بستک با قدمتی هزار ساله و سنگ نوشته هایی که تمدن روستا را به رخ می کشد،شاهد تولد گوسفندی بود که قلب آن خارج از قفسه سینه می تپد.
واردات برنج ممنوع شد

صبح ساحل-خواندنیها،نایب رییس کمیسیون واردات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اعلام کرد: واردات شکر و برنج برای تنظیم بازار داخلی توسط دولت ممنوع شده است.
زنان مبارز کُرد در خط مقدم

صبح ساحل-خواندنیها،کمتر از ۲ کیلومتر با تروریست‌های داعش فاصله دارند، آن هم با هدف باز کردن یک کریدور انسانی، روزانه به طور پی در پی مواضع تروریست‌های داعش را هدف قرار می‌دهند و آنها را ناچار به عقب‌نشینی می‌کنند، زیرا نمی‌خواهند اجازه دهند که خون شهیدانشان پایمال شود، اینها زنان مبارز کُرد هستند.
رکورددار جراحی جهان

صبح ساحل ،خواندنیها -منصور رامی پزشک خرمشهری که با انجام پنج هزار جراحی در دوران هشت سال دفاع مقدس رکورد دار جراحی در جهان لقب گرفته، با تعلق خاطر به جبهه و جنگ تاکنون نیز در این شهر به مداوا و جراحی بیماران می پردازد.
پر فروش ترین رنگ خودروها در سال ۲۰۱۲ کدامند ؟

صبح ساحل ، گزارش -امسال پرفروش ترین رنگ سفید بوده و دومین جایگاه به خودروهای مشکی تعلق دارد.رنگ های سفید و مشکی پرتقاضاترین رنگ های خودرو در این سال بوده اند.
گام های بلند شرکت آتیه سازان حافظ

صبح ساحل ، گزارش _صبح پنجشنبه ساختمان نوبنیاد شرکت آتیه سازان حافظ شعبه هرمزگان دربندرعباس به بهره برداری رسید. 
چهاردهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز هرمزگان برگزار شد

صبح ساحل ، گزارش _گویا همین دیروز بود ، مدارس خشت وگلی، مدارس چند  نوبته،مدارس مختلط و مدارسی که دانش آموزان چند پایه دریک کلاس درس می خواندند، ما ازآن نسل هستیم، اما امروز به برکت حضور گسترده خیرین ،شاهد رشد، آموزش وپرورش کودکانمان درکلاسهای درس  هستیم که فرسنگ ها  با دنیای آموزشی وکلاس درس ما فاصله داشت.
ولخرجی‌های عجیب یک میلیونر سعودی

صبح ساحل : دورونزدیک_ یک میلیونر سعودی برای نوشیدن یک بطری نوشیدنی کمیاب ۱۳۶ هزار دلار پرداخت کرد. پایگاه خبری التغییر به نقل از روزنامه انگلیسی «سون دیز» چاپ امارات متحده عربی در گزارشی از ولخرجی‌های عجیب ثروتمندان سعودی نوشت که یک میلیونر عربستانی برای خرید یک بطری مشروب کمیاب ۱۳۶ هزار دلار به کافه شبانه «کافالی» دبی پرداخت کرد. 
جزئیات تکان دهنده ازروابط یک زن بامقامات آمریکا

صبح ساحل : دورونزدیک_یکی از مقامات بلند پایه اف بی آی اعلام کرد که جاسوس روسی دستگیر شده روابط تکان دهنده ای با برخی اعضای ارشد کابینه باراک اوباما برقرار کرده بود.


نمایش 1 الی 12 از مجموع 12 خبر