December 19, 2018 - ، ساعت 00:54
 
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان :
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در سطح بالایی برگزار می شود


صبح ساحل، اجتماعی _ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: مراسم گرامیداشت روز خبرنگار هرمزگان در سطح کیفی بالایی برگزار می شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین علی مریدی زاده در جلسه هم اندیشی برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار افزود: مراسم گرامیداشت روز خبرنگار هرمزگان در سطح کیفی بالایی برگزار می شود.حجت الاسلام و المسلمین علی مریدی زاده ضمن تأکید بر برگزاری مطلوب این مراسم افزود: امسال روز گرامیداشت خبرنگاران در قالب جشنواره رسانه خلیج فارس برگزار و از برگزیدگان بخش های مختلف تجلیل به عمل خواهد آمد.وی از حمایت های استاندار هرمزگان در جهت برگزاری باشکوه روز خبرنگار تقدیر و تشکر کرد و اذعان داشت: امسال نیز روز خبرنگار با حمایت ها و مشارکت استانداری هرمزگان، شهرداری، خانه مطبوعات و برخی دیگر از سازمان ها و نهادهای دولتی به صورتی فاخر و در شأن اهالی مطبوعات و رسانه برگزار می شود.

مریدی زاده اضافه کرد: علاوه بر برگزاری جشنواره رسانه خلیج فارس برنامه ها و بخش های متعددی تدارک دیده شده است که می توان از برگزاری کارگاه آموزشی، إهداء بسته های فرهنگی، تجلیل از فعالان و حامیان حوزه مطبوعات، ضیافت افطاری و ... نام برد.

 

در ادامه امیری نژاد، مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان ضمن تأکید بر مشارکت حداکثری بخش های مختلف در برگزاری مراسم روز خبرنگار گفت: نگاه استاندار هرمزگان به مطبوعات و رسانه های استان ویژه و خاص است و بر تقویت و حمایت از این حوزه در جهت بهبود اطلاع رسانی به شهروندان تأکید دارند.وی افزود: نظرات و پیشنهادات ارائه شده در این جلسه در نشست با استاندار و سایر مدیران دست اندرکار ارائه نهایی خواهد شد و مطمئناً مراسم گرامیداشت روز خبرنگار امسال متفاوت با سال های قبل و در سطح بسیار مطلوب و با شکوه برگزار خواهد شد.

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان اذعان داشت: با توجه به همزمانی روز خبرنگار با آغاز شب های قدر در خصوص زمان برگزاری این مراسم تصمیم گیری و اعلام خواهد شد.

 

امیری نژاد اضافه کرد: بی گمان نقش حساس خبرنگاران در إرتقاء سطح نگرش و آگاهی افراد جامعه بر کسی پوشیده نیست بالاخص در شرایط کنونی که عملاً اهالی رسانه در خط مقدم جنگ نرم قرار دارند و با حمایت هایی که صورت می گیرد و تلاش وافری که خود مصرف می دارند در این آزمون دشوار و حساس با عنایت خداوند متعال و رهنمودهای مقام معظم رهبری توفیق و پیروزی نزدیک است.

 

در ادامه نمایندگان خانه مطبوعات هرمزگان و سایر بر أعضاء به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 ارسال شده: ساعت: 9:13

کلمات کلیدی: روز خبرنگار ، حجت الاسلام و المسلمین علی مریدی زاده ، جشنواره رسانه خلیج فارس ،

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت