November 16, 2018 - ، ساعت 21:42
 
 
پس از برگزاری اردو 20 روزه؛
شهرداری بندرعباس تمرینات خود را از سر گرفت


صبح ساحل، ورزشی _ تیم فوتبال شهرداری بندرعباس نماینده هرمزگان در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال هرمزگان اردو 20 روزه خود را در شهرهای تهران، همدان و مشهد به پایان برد.

عباس سرخاب سرمربی  تیم فوتبال شهرداری پس از پایان یافتن این اردو به صبح‌ساحل گفت: تمرینات و بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام دادیم وتیم به یک آمادگی خوبی دست یافته است . وی اظهار داشت: برای رفتنن به همدان مجبور بودیم اردو دو روزه در تهران داشته باشیم و در این دوروز یک بازی دوستانه با تیم دانشجویان تهران انجام دادیم و با پیروزی به اردوی 8 روزه همدان رفتیم . وی گفت: خوشبختانه تمرینات بسیار خوبی در همدان پشت سر گذاشتیم و حتی تمرینات در سه نوبت انجام می‌شود .

سر مربی تیم فوتبال شهرداری گفت: پس از آنکه 8 روز در همدان بودیم به مشهد رفتیم و طی 9 روزی که در مشهد بودیم سه دیدار دوستانه با تیم‌های مشهدی برگزار کردیم که حاصل آن سه پیروزی بود. سرخاب گفت: در مقابل منتخب طرقبه  با 7گل  مقابل سیاهجامگان با یک گل و مقابل ابومسلم مشهد با دوگل پیروز شدیم . سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس گفت: بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و امید زیادی داریم که در این فصل در حد نام فوتبال هرمزگان ظاهر شویم. سرخاب ادامه داد: برای اینکه بتوانیم ترکیب خوبی داشته باشیم تعداد زیادی از بازیکنان فصل گذشته را حفظ کردیم و در این بین بازیکنان چون علی قربانی ، حمید فرزانه ، شاهین مجیدی و مسلم محمدزاده را به خدمت گرفته‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری از حضور مصطفی افخمی به عنوان کمک  اول خود خبر داد و گفت : این مربی در تیم‌های شهرداری تبریز و پیکان تهران کار کرده و با تجربه‌ای که دارد می‌تواند کمی خوبی برای من و تیم فوتبال شهرداری باشد. عباس سرخاب  اظهار داشت: بازی اول تیم ما روز بیست و سوم شهریور ماه با شهرداری یاسوج می‌باشد که تمام سعی و تلاش من ، کادر فنی و بازیکنان این خواهد بود که این تیم با تجربه را با شکست بدرقه کنیم. وی گفت : گروه ما گروه سختی است و با توجه به اینکه چهار تیم از لیگ دسته اول به لیگ دسته دوم سقوط می‌کنند رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول به مراتب از  سخت‌تراز گذشته  است.

سرخاب از شورا شهر و شهردار بندرعباس به خاطر اعتمادی که به او و مربیان بومی کرده اند تشکر کرد و گفت: خواسته همه هوادارن حضور تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در لیگ برتر است که امیدوار هستم این خواسته به خوبی برآورده شود و هواداران تیم نارنجی‌پوش شهرداری به آرزوی دیرینه خود برسند . سرخاب گفت: علاوه بر اینکه بازیکنان کادر فنی و مدیران تیم تلاش خواهند کرد که شهرداری به لیگ برتر برود نیاز است که هواداران و مسوولان استان شهرداری را برای رسیدنش به اهدافش تنها نگذارند و با حضور خودشان در استادیوم ها یار دوازدهم تیم باشند.ارسال شده: ساعت: 10:52

کلمات کلیدی: تیم فوتبال شهرداری ، مسابقات لیگ دسته اول ، عباس سرخاب ، بازی‌های تدارکاتی

برچسب‌ها: ورزش
 
 
عباس سرخاب با منطقه ویژه همچنان در حسرت پیروزی

عباس سرخاب مشاورشد

شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان شد

منطقه ویژه بندرعباس با حمایت هواداران بدنبال شکست «پاس نوین»

تعویض‌های طلایی «سرخاب» بازی را به تساوی کشاندند