April 27, 2018 - ، ساعت 01:41
 
 
نگاهی به بازی های هفته اول دور برگشت فوتبال ساحلی گروه خلیج فارس؛
«ویژن هرمزگان»به مصاف «پرسپولیس شیراز» می رود


صبح ساحل ، گروه ورزشی _هفته اول دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی گروه خلیج فارس از امروز چهارشنبه بیست وششم مهرماه آغاز خواهدشد.  تیم فوتبال ویژن هرمزگان که درپایان دوررفت  این مسابقات با سیزده امتیاز در مکان سوم گروه خلیج فارس قرار  دارد با آغاز دور برگشت به دیدار پرسپولیس شیراز می رود.

 پرسپولیس برای صید امتیاز به بندر عباس آمده است

پرسپولیس شیراز خوشحال از دو پیروزی هفته های پایانی دور رفت و با استفاده از تدابیر محمد مرفاوی به بندر عباس آمده است  تا در نتیجه گیری و پیروزی هت تریک نماید و به سومین پیروزی متوالی خود دست یابد و نیم نگاهی نیز به تیران اصفهان دارد تا ببیند جدال دو اصفهانی به کجا می انجامد تا حداقل خود را در جدول یک پله در هفته اول بالا بکشد.ویژن هرمزگان نیز گوش به زنگ دیدار همنام تهرانی خود و دریانوردان بوشهر می باشد تا در صورت شکست بوشهری ها با پیروزی در مقابل پرسپولیس شیراز به تنهایی در رتبه دوم جدول قرار گیرد. ویژن هرمزگان که دربازی رفت موفق شده است پرسپولیس شیراز راشکست دهد دربازی برگشت دیداری متفاوت خواهد داشت زیرا مرفاوی سرمربی جدید پرسپولیس  تمام توان خود را به کار خواهد گرفت تا با دست پر کاکوهای شیرازی را از بندرعباس خارج نماید. قضاوت این دیدار بر عهده حسین ربیحاوی از کرمان و علی اصغر یعقوبی از مازندران می باشد.

 تیران در دربی اصفهان به فکر انتقام

شهرداری تیران بعد از پایان اولین بازی لیگ خیلی انتظار کشید تا در شهر خود آن شکست حیثیتی راجبران نماید و قطعا" دیداری تماشایی از آب در خواهد آمد چرا که بازنده این دیدار به منطقه قرمز جدول نزدیک می شود و هیچ کدام از دو تیم دوست ندارند که دست خالی میدان بازی را ترک نمایند. تیرانی ها که قرار است بار دیگر نامداری را به عنوان نفر اول کادر فنی بالای سرخود ببینند دوست ندارند بازنده دربی باشند.  در مقابل بازیکنان صنعت کشاورزی مبارکه نیز امیدوارند صنعت آنان همچنان به تولید امتیاز پرداخته تا خود را در جمع بالانشینان جدول گروه خلیج فارس ببینند. البته این دیدار جذابیت های خاص خود رادارد و هر دوتیم به ارزش امتیاز این دیدار پی برده اند چرا که به جرات می توان گفت با توجه به همسایگی این دو تیم در جدول این دیدار امتیازی بالاتر از 2 یا 3 در جدول رده بندی برای تیم برنده خواهد داشت.قضاوت این دیدار بر عهده ابراهیم اکبرپور از تهران و بهزاد جلوه نسب از بوشهر می باشد .

 گلساپوش در فکر فرار بزرگ در جدول

بعد از دیدار جنجالی یزدی ها با بوشهری ها این بار تیمی دیگر از بوشهر به مصاف یزدی های صدرنشین خواهد رفت ولی بر روی کاغذ با توجه به امتیازات کسب شده دو تیم دیداری ساده و پرگل در انتظار یاران گلساپوش یزد قرار دارد. نکته جالب در فوتبال ساحلی اینجاست که اصلا نمی شود مسابقات را پیش بینی کرد. موج گناوه خوب می داند که اگر بخواهد همانند بازی های دور رفت به مصاف حریفان برود هرلحظه کابوس سقوط از لیگ برتر برای این تیم خوب گناوه گوش خراش تر خواهد بود. در اولین دیدار دور رفت که موج گناوه مقاومت جانانه ایی در مقابل یزدی ها از خود نشان دادند و به سختی امتیاز را تقدیم گلساپوش نمودند. باید دید تیم موج گناوه در اولین دیدار دور برگشت  می تواند شگفتی ساز شودو گلسا پوش را شکست دهد. گلساپوش در صورت پیروزی در این دیدار فراری بزرگ را از دست تعقیب کنندگان خود در جدول بازی ها خواهد داشت.قضاوت این دیدار بر عهده علی شریفات و امیر فالحی از خوزستان می باشد .

 ویژن در فکر تصاحب کشتی دریانوردان

دریانوردان که هنوز از شوک ناشی از شکست در برابر گلساپوش یزد خارج نشده  است برای دومین هفته متوالی باید در خارج از خانه به مصاف جدی ترین تعقیب کننده خود برود. دریانوردان بوشهر در بیم وهراس اعلام اسامی بازیکنان محروم خود در مقابل ویژن تهران می باشد چرا که با توجه به اتفاقات صورت گرفته در بازی با گلساپوش قطعا" هردو تیم یزدی و بوشهری محرومانی در دیدارهای خود خواهند داشت و بدترین حالت برای دریانوردان این می باشد که بازیکنان خود را در مقابل جدی ترین تعقیب کننده خود در اختیار نداشته باشند. ویژن تهران هم که با جذب یک دروازه بان نام آشنای فوتبال ساحلی کشور که قصد دارد حراست از دروازه خود را به وی بسپارد امیدوار است در صورت شکست ویژن هرمزگان و پیروزی با اختلاف بیش از دوگل در مقابل دریانوردان خود جایگاه دوم جدول خلیج فارس را به نام خود کند. البته به جرات می توان گفت حساس ترین دیدار هفته همین دیدار می باشد.قضاوت این دیدار بر عهده رضا عبدی و رضا ابراهیمی از البرز می باشد.ارسال شده: ساعت: 10:47

کلمات کلیدی: هفته اول دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی گروه خلیج فارس ، امروز چهارشنبه ، بیست وششم مهرماه ، تیم فوتبال ویژن هرمزگان ، این مسابقات با سیزده امتیاز ، در مکان سوم گروه خلیج فارس ،

برچسب‌ها: ورزش
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت