July 23, 2018 - ، ساعت 18:28
 
 
معاون استاندار هرمزگان :
ورزشکاران مینابی با امکانات کم درخشش خوبی در سطح استان و کشور دارند


صبح ساحل-ورزشی : نخستین جلسه   شورای  ورزش با محوریت  ورزش بانوان شهرستان میناب با حضور ابوذرمهدی نخعی معاون استاندار هرمزگان و فرماندار ویژه شهرستان میناب،غلامعلی دانشورمدیر کل ورزش  و جوانان استان هرمزگان،محمد ریاضی معاون امنیتی سیاسی  فرمانداری  میناب در سالن اجتماعات  فرمانداری   برگزارشد.
در ابتدا این جلسه رئیس اداره ورزش وجوانان و دبیر شورای ورزش شهرستان میناب  گفت: امروز ما این جا هستیم تا بتوانیم  مشکلات ورزش بانوان مینابی را  رصد و با همدلی  آن را در حد توان حل کنیم .وی با اشاره به پر فروغ بودن ورزش بانوان در دهه 80 گفت : در این دهه ورزش بانوان شهرستان میناب یکی از بهترین دوران  ورزشی خود را با تلاش و دلسوزی در سطح استان و شهرستان سپری می نمود ولی به ناگاه  با افت رو برو گردید که امیدورایم ما بتوانیم با برطرف نمودن مشکلات روزهای اوج  ورزش بانوان  شهرستان میناب  را یک بار دیگر نظاره گر باشیم.
 در ادامه  خانم کریمی  مسئول امور بانوان در فرمانداری ویژه شهرستان میناب ضمن قدردانی و حمایت اداره ورزش و جوانان میناب  از این بخش گفت:اداره ورزش و جوانان شهرستان در کنار ما بوده و سعی نموده تا  در برطرف نمودن مشکلات ورزشی بانوان مینابی ما را تنها نگذارد.
وی با اشاره به اختصاص سه روز در هفته  استادیوم شهید امینی شهر میناب به بانوان  مینابی جهت پیاده‌روی خانوادگی و  ورزش و نرمش  گفت: وظیفه امور بانوان   شهرستان در کنار هئیت های ورزشی شهرستان  شناسایی نخبگان ورزشی شهرستان  و نهادینه  کردن ورزش در بین خانواده های  مینابی و تشویق آنان  به ورزش  می باشد که در این راه  ما باید با حمایت از هم در این راه گام برداریم.
ابوذر مهدی نخعی فرماندارویژه شهرستان میناب و معاون استاندار هرمزگان در میناب ضمن تبریک به مدیر کل ورزش و جوانان استان جهت انتخاب شایسته این اداره‌کل   به عنوان اداره  کل برتر سال 95 در کشور بیان نمود: کسب رتبه اول کشوری خصوصا  در هرمزگان  با فاصله های بسیاری که در زیر ساختی که وجود دارد بسیار مشکل است و وقتی مدیری در هرمزگان بتواند  رتبه برتر را در کشور کسب نماید  یعنی کاری بسیار مهم و ارزشمند در هرمزگان صورت پذیرفته.معاون استاندار  هرمزگان در میناب با اشاره به استعدادهای فراوان در شهرستان گفت:شهرستان میناب توانسته با امکانات کم و ناچیز کل ورزش  استان را با حضور و  درخشش ورزشکاران مینابی در میادین مختلف کشوری و بین المللی  بخوبی  پوشش دهد که این  نشان از تلاش و همت  ورزشکاران مینابی را می رساند.
 در ادامه غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان  استان هرمزگان  گفت:توفیقی دست یافت تا در کنار  شما خادمان ورزش شهرستان  و مدال آوران  کشوری باشیم که اگر امروز ما شاهد   موفقیتی در سطح  ورزش  استان در سطح کشور  بوده ای م بی شک  همت و تلاش همه دستگاه ها در شهرستان های استان و  خادمین دلسوزی  می باشد که بدون منت در این راه  گام نهاده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان ادامه داد: از سوی اداره کل روزش و جوانان استان  در آینده‌ایی  نزدیک کمک های خوبی به ورزش بانوان شهرستان میناب خواهد شد و با هماهنگی با اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب این کمک ها به بخش بانوان میناب تزریق خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان بیان داشت: شاید مقوله نواب رئیس بانوان چندان شناخته شده نباشد ولی به دلیل شرایط خاص فرهنگی در استان هرمزگان  بانوان باید تلاش نمایند  تا در  نهادینه کردن و تشویق خانواده ها به ورزش  کاملا دیده شود  و    این مهم بایستی توسط شما نائب رئیسان مطرح و پیگیری شود.
 درادامه   حاضرین در جلسه مسایل و مشکلات و سوالات خود را در جهت رفع   مسایل و مشکلات پیش روی ورزش بانوان  شهرستان میناب  مطرح نمودند .
در پایان این جلسه  از فرزانه حیدری  بازیکن مینابی  و  ملی‌پوش تیم ملی والیبال نشسته  جمهوری اسلامی ایران از  رئیسی  شهردار شهر میناب و ازمدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان توسط  فرمانداری ویژه شهرستان میناب  و اداره ورزش و جوانان  این شهرستان  تجلیل شد.
در حاشیه  جلسه شورای ورزش شهرستان میناب   رویا وثقی از سوی اداره ورزش و جوانان  میناب به عنوان مسئول  ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان میناب  طی حکمی از سوی جعفر متقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب منصوب گردیدارسال شده: ساعت: 10:24

کلمات کلیدی: ورزشکاران مینابی با امکانات کم

برچسب‌ها: ورزش