July 23, 2018 - ، ساعت 18:26
 
 
مدیر شبکه نسیم پاسخ داد
چه سرنوشتی در انتظار برنامه مهران مدیری است؟


صبح ساحل- هنری: محمد احسانی ـ‌ مدیر شبکه نسیم ـ‌ از تازه‌ترین اتفاقات این شبکه و ویژه برنامه‌های تابستانی آن سخن گفت.
به گزارش ایسنا، محمد احسانی در ابتدای برنامه «فرمول یک» گفت: من دکترای مبانی حقوق اسلامی دارم و از سال ۷۳ در ۲۸ سالگی وارد صداوسیما شدم، پیش از آن مدیر و معلم مدرسه بودم.
خواست مسؤولان از من حفظ مخاطبان شبکه نسیم است
وی با بیان اینکه کمتر از دو ماه است مدیر شبکه نسیم شده‌ است، افزود: ما وامدار زحمات تیم قبلی از جمله دکتر کرمی و دوستان هستیم و کارهایی را که آنها شروع کرده‌اند ادامه می‌دهیم. اصلی‌ترین دغدغه من و خواست معاون سیما و ریاست سازمان این بود که سطح مخاطب شبکه نسیم را حفظ کنیم و به مرور آن را ارتقاء بدهیم.احسانی در پاسخ به این سوال ضیاء که آیا می پذیرید مخاطبان تلویزیون کاهش پیدا کرده اند، گفت: مخاطب در تلویزیون می‌رود و می‌آید. برخی برنامه‌ها مخاطبان بیشتری را جذب می‌کنند و اگر برنامه‌سازان با خلاقیت کار را ادامه بدهند، ما نباید نگران افت مخاطب فصلی باشیم.
شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟
وی در پاسخ به اینکه آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد، توضیح داد: خطوط قرمز چیز ثابتی است که در همه رسانه ها وجود دارد و بر اساس عرف جامعه است. ممکن است سر و شکل برخی برنامه ها این حس را به مخاطب منتقل کند که خطوط قرمز ما متفاوت است. ما می‌کوشیم با خلاقیت برنامه‌سازانمان برنامه‌های جذاب‌تری تولید کنیم.
احسانی درباره اینکه آیا در دورانی که خارج از صداوسیما پست‌های مدیریتی داشته پیش آمده نظری درباره برنامه‌ای داشته باشد، گفت: من به عنوان کارشناسی کوچک و بیننده گاهی نظراتی درباره برنامه‌ها داشته‌ام. گاهی پیش آمده مستقیما با خود افراد ارتباط برقرار کرده ام.
بعد از پایان پخش «دورهمی» سراغ موزه آن می‌رویم
وی درباره سرنوشت برنامه مهران مدیری در شبکه نسیم گفت: برنامه «دورهمی» تا اواخر مرداد پخش می شود و بعد از آن سعی می کنیم گلچینی از برنامه ها را پخش کنیم. همچنین موزه دورهمی که شامل هدایای مهمانان برنامه است، نیز در قالب خیریه به فعالیت خود ادامه می دهد.احسانی اعلام کرد: «دورهمی» تا پایان سال ۹۶ در شبکه نسیم ادامه پیدا می کند. قرار است بعد از محرم و صفر آقای مدیری ساخت این برنامه در شبکه نسیم را ادامه بدهد اما هنوز برای سال ۹۷ تصمیمی گرفته نشده است.مدیر شبکه نسیم درباره دیگر برنامه پرمخاطب این شبکه نیز گفت: «خندوانه» تا پایان تابستان ادامه دارد و بعد از آن وارد فاز استراحت می شود و فصل پنجم آن در زمستان روانه آنتن خواهد شد.
شرکت‌کنندگان «خنداننده شو» مثل کمدین ها با تجربه نیستند
وی در پاسخ به سوال ضیاء درباره حواشی پیرامون مسابقه خنداننده شو در «خندوانه»، اظهار کرد: «خنداننده شو» ادامه دارد، ما سعی کرده ایم اگر اشکالی وجود دارد رفع کنیم. جوانان حاضر در این برنامه تجربه کمدی ندارند و در حال تجربه هستند.مدیر شبکه نسیم، افزود: دوستانی که اکنون به عنوان کمدین شناخته شده هستند، ۲۰ و چند سال پیش که در گروه اجتماعی شبکه یک، اولین کارهایشان را آغاز کردند به این خوبی نبودند و حالا خودشان را ارتقاء داده‌اند. اگر این سلسله قطع شود ما در چند سال آینده با خلاء روبرو می‌شویم و «خنداننده شو» باعث می‌شود تعدادی کمدین به کشور اضافه شود.
ازدواج در «وقتشه» با اجرای کامران تفتی
وی درباره برنامه های جدید توضیح داد: چند برنامه جدید در تابستان داریم که بخشی از آنها شروع شده و پخش برخی دیگر در مرداد آغاز می‌شود. «وقتشه» برنامه‌ای درباره مقدمات و مراحل ازدواج است، بخشی از آن توسط کامران تفتی اجرا می شود و پیش بینی می کنیم جذاب شود.احسانی تأکید کرد: «دلویزیون» برنامه ترکیبی و در قالب جنگ است که از جمله برنامه های جدید ما است. مستند مسابقه «خانه ما» مسابقه ای خانوادگی است که در آن بحث مدیریت مصرف و درآمد خانواده از اهداف پنهان این برنامه است که کار جذابی است. برنامه «کتاب باز» دیگر برنامه جدید ما است که برای ترویج کتابخوانی و فرهنگ مطالعه پخش می شود و تاثیرگذار است.
شبکه نسیم طنزها و ملودرام‌های ۹۰ شبی تولید می‌کند
این مدیر تلویزیونی همچنین خبر داد: ما اولین سریال این شبکه را با نام «سفر در خانه» در حال تولید داریم که در عید قربان و غدیر در ۱۷ قسمت پخش می شود. من به لوکیشن این سریال رفتم که یک ماهی است تصویربرداری آن آغاز شده است. این سریال به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی عباس اکبری و سعید کمانی توسط علیرضا مسعودی نوشته شده است و خانم مقانلو، آقای پورشیرازی و دیگر دوستان در این کار مفرح خانوادگی بازی می کنند. وی درباره سریال سازی در شبکه نسیم، توضیح داد: ما سریال موظفی در شبکه نسیم نداشته‌ایم اما از من خواسته شده در دوره جدید به طور ویژه روی سریال تمرکز کنیم. از جمله طنزهای قدیمی ۹۰ شبی و ملودرام‌های بلند که قرار است در شبکه نسیم روی آن کار کنیم.
 البته ساختار و زیرسطح های ما متناسب نیست و دوستان قول همکاری داده اند و از سال جدید سعی می کنیم این کار را انجام دهیم.«فرمول یک» به تهیه کنندگی افشین حسین‌خانی، شنبه تا چهارشنبه بین ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۹ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۷:۴۵ بازپخش می شود.



ارسال شده: ساعت: 10:24

کلمات کلیدی: برنامه مهران مدیری

برچسب‌ها: فرهنگ و هنر