April 27, 2018 - ، ساعت 01:41
 
 
هفته هشتم لیگ برتر فوتبال سا حلی :
ویژن هرمزگان در وقت های اضافه به پیروزی رسید


صبح ساحل، ورزشی _ هفته نخست دور برگشت  لیگ برتر فوتبال ساحلی  ایران  بابرتری ویژن هرمزگان در وقت اضافه مقابل پرسپولیس شیراز به پایان رسید.

 

تیم فوتبال ساحلی ویژن هرمزگان بااین پیروزی  در رده سوم جدول گروه خلیج فارس باقی ماند.

 

 پیروزی  ویژن هرمزگان در وقت اضافه 

 

 ویژن هرمزگان 5 (بردوقت اضافه – 3-3 )

 

گل ها: حمید رضایی(3)- جاسم زارعی _ فاروق پسنده (2)

 

پرسپولیس شیراز 3

 

گل ها: ایاد بغلانی - رئوف سلمانی - علی اکبر طالبی

 

داوران : حسین ربیحاوی ، علی اصغر یعقوبی ، حامد شهریارپناه ، حسین رکنی

 

پیروزی ویژن  هرمزگان دردیدار رفت  مقابل پرسپولیس شیراز سبب شده بود تا بندری ها در شهر خود یک پیروزی بی دردسر را برای خود پیش بینی کنند و با همین دیدگاه بازی را آغاز کردند . ویژن هرمزگان  بابازی خوبی که از خودبه نمایش گذاشت از پرسپولیس  شیراز جلو افتاد ولی پرسپولیس شیراز با هدایت محمد مرفاوی مربی اسبق تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان توانست گل های خورده شده را جبران نماید و پا به پای میزبان بازی را ادامه دهد. ویژنی ها که گمان نمی کردند در شهر خود با پرسپولیس متحول شده ای رو به رو شوند خود را به آب و آتش زدند تا از زمین برنده خارج شوند. مربی ویژن هرمزگان با تعویض طلایی خود فاروق پسندیده را وارد زمین نمود و روی تیزهوشی این بازیکن که برای اولین بار فوتبال ساحلی را تجربه می کرد موفق شد روی غفلت مدافعان پرسپولیس شیراز دو گل حیاتی برای این تیم به ثمر برساند و پیروزی را برای بندری ها به ارمغان بیاوردالبته نمی توان از بازی خوب و تماشایی دروازه بانان هردو تیم به راحتی گذشت چرا که با واکنش های عالی خود در چندین صحنه بر جذابیت های بازی افزودند و تماشاگران را به وجد آوردند.  ویژن با این پیروزی 15 امتیازی شد و همچنان در تعقیب گلساپوش یزد و دریانوردان بوشهر قرار دارد.

 

 موج گناوه یقه گلساپوش را در یزد گرفت

 

گلساپوش یزد 2

 

گل ها: محمد علی مختاری – سید محمد میرحسینی زاده

 

موج گناوه 1

 

گل ها: مهرداد کاو داری

 

داوران : علی شریفات ، امیر فالحی ، جمشید حقیقت جو ، جواد محمدی

 

موج گناوه بوشهر به یزد آمده بود تا دور برگشت مسابقات لیگ برتر را متفاوت از دور رفت آغاز نماید و با کسب پیروزی در این دیدار به اولین امتیاز خود در لیگ برتر دست یابد و به ادامه مسابقات امیدوار شود. البته در این راه تا حدودی موفق شد و توانست پا به پای گلساپوش میزبان به بازی ادامه دهد.

 

 این تجربه بازیکنان گلساپوش بود که به داد آنان رسید تا در پایان بازی تابلوی نتایج پیروزی پردردسر گلساپوش را نشان دهد و همچنان در صدر جدول باقی بماند. موج گناوه با تحمل این شکست کارش سخت تر از همیشه شد و برای بقا در لیگ برتر کار بسیار مشکلی در پیش خواهد داشت.  شاید حاشیه امنیت 4 امتیازی گلساپوش با تیم دوم جدول و یا تصور دیداری آسان در مقابل موج گناوه بازیکنان گلساپوش را بی انگیزه کرده بود که با سختی موفق به پیروزی شدند . نباید فراموش  کرد که بازی های دور برگشت متفاوت تر از بازی های دوررفت است و از همین هفته اول دو مدعی جدی در رتبه های دوم و سوم جدول در فکر به زیر کشاندن صدرنشین هستند. گلساپوش اگر در فکر صعود بی دردسر به جمع چهارتیم مرحله نهایی می باشد نباید صعود خود را به باز ی های هفته آخر بکشاند .

 

 صید سه امتیازی  دریانوردان در پایتخت 

 

ویژن تهران 2

 

گل ها: احمد شاد – رضا مهرورز

 

دریانوردان بوشهر 4

 

گل ها: مسلم مسیگر (2) – آرش کرمی – مهدی حسنی

 

داوران : رضا عبدی ، رضا ابراهیمی ، ابراهیم کرد ، هادی فلاحت پیشه

 

بازی بی انگیزه بازیکنان ویژن تهران در مقابل دریانوردان سبب شد تا بندری ها به یک پیروزی شیرین و دلچسب دست یابند و با سه امتیاز شیرین از پایتخت خارج شوند. بوشهری ها که از بابت بازی هفته آخر دور رفت در مقابل گلساپوش یزد مهدی حاجی پور دروازه بان ، مصطفی کیانی به همراه طبیب نژاد سرپرست خود را در این بازی به دلیل محرومیت در اختیار نداشتند موفق شدند با درخشش مسلم مسیگر و مهدی حسنی و سایر بازیکنان خود از مانع سختی به نام ویژن در تهران عبور نمایند و تلافی شکست در مقابل یزد را بر سر نماینده پایتخت خالی نمایند .

 

ویژنی ها  که تا آخر بازی متوجه نشدند چرا در حساس ترین بازی خود در دور برگشت اینقدر بی انگیزه ظاهر شدند تنها موفق شدند دوگل خورده را جبران نمایند تا حدودی از غم شکست سنگین رهایی یابند. تهرانی ها باید بدانند اگر در فکر صعود به مرحله بعد هستند نباید امتیازهایی را که به سختی در خانه حریفان به دست می آوردند در خانه خود تقدیم حریفان نمایند.

 

در دور برگشت هیچ حریفی را نباید دست کم گرفت چه بسا که هنوز ته جدولی ها برای بقا در لیگ خود را بیشتر به آب و آتش خواهند زد. ویژن اگر با اندیشه های بازی با دریانوردان به گناوه سفر کند می تواند جنوبی ها را در پایان بازی خوشحال نماید.

 

 زلزله 7 ریشتری تیران

 

شهرداری تیران 7

 

گل ها: امیرحسین اکبری (2) – روح ا... شیرینی (2) – مهدی کریم زاده – مهران شیاسی – محمد مجید هاشمی

 

صنعت کشاورزی مبارکه 2

 

گل ها: چوپانی – باقری

 

داوران : ابراهیم اکبرپور ، بهزاد جلوه نسب ، محمد علی اسحاقیان ، حسین نوروزی

 

شارژ روحی و شوک وارده از سوی مسئولین شهرداری تیران کارساز شد و حضور علیرضا نامداری کهنه کار سبب کشت تا صنعت کشاورزی که در سونامی بی پولی و مشکلات مالی دست و پا می زد گرفتار زلزله هفت ریشتری تیران نماید تا نه تنها تقاص پیروزی دور رفت را پس داده باشد بلکه جایگاه خود در جدول را نیز به شهرداری چی های تیران پیشکش نماید.نامداری به قولی که داده بود عمل نمود و در اولین دیدار دور برگشت و در داربی ساحلی اصفهان سه امتیاز شیرین را به دست آورد تا قدری از منطقه خطر رهایی یابد. حالا شهرداری تیران با هدایت نامداری زیرک و دادخواه جوان در درجه اول به فکر فرار از منطقه سقوط و بعد در اندیشه حضور در جمع بالانشینان جدول می باشند. حسین مرادی خسته از بی پولی و مشکلات مالی باید فکری عاجل برای تیم خود بنماید چرا که با نگاهی به جدول متوجه خواهد شد پرسپولیس شیراز با مرفاوی تهدیدی جدی برای این تیم می باشند و لازم است بدانند که باز ی های صنعت مبارکه را بهتر و دقی تر از خود مبارکه ای ها تعقیب خواهند نمود.

 

دیدار مستقیم پرسپولیس شیراز و صنعت کشاورزی مبارکه گره کور این جدول را باز خواهد کرد.

 ارسال شده: ساعت: 8:13

کلمات کلیدی: لیگ برتر فوتبال ساحلی ، ویژن هرمزگان ، پرسپولیس شیراز ،

برچسب‌ها: ورزش
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت