October 23, 2018 - ، ساعت 13:29
 
 
غلامرضا صنعتگر:
دیدار مردم انرژی مضاعفی برایم به همراه دارد


صبح ساحل ، هنری - غلامرضا صنعتگر گفت: یکشنبه 24 دی ماه در سالن فجر اجرایی خواهم داشت و تا کمتر از 20 روز بعد از این اجرا برای درمان عازم آلمان هستم.

این خواننده در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، بیان کرد: یکشنبه 24 دی ماه در سالن فجر اجرایی خواهم داشت و تا کمتر از 20 روز بعد از این اجرا برای درمان عازم آلمان هستم.

وی با بیان اینکه چند هدف در پشت این کنسرت است، افزود: دوستانم به من خیلی لطف داشتند و در طول بیماری به عیادت من می آمدند و قصد کمک به من را داشتند که عزت نفس نگذاشت تا کمک های مالی را از این عزیزان قبول کنم که یکی از اهداف این کنسرت با توجه به بیماریم بحث حمایت مالی آن است و بخشی از درآمد این کنسرت برای معالجه بنده است.

صنعتگر با بیان اینکه این کنسرت یک پویش مردمی است، تصریح کرد: دیدار مردم انرژی مضاعفی برای من به همراه دارد و به همین علت تبلیغاتی به طور وسیع برای این کنسرت صورت ندادیم از محبت تمام دوستانی که در این مدت لطف داشتند تشکر می کنم

وی خاطرنشان کرد: دوست داشتم بدون تبلیغات محیطی این اجرا را پیش ببرم و خود را محک زنم و اطمینان دارم که اتفاق بسیار خوبی در سالن فجر رقم می خورد و با حضور پر مهر همشریانم اتفاق خوبی را رقم بزنیم.

این خواننده تصریح کرد: روز گذشته نیز کسالت شدیدی داشتم و حال و احوال این روزهایم زیاد خوب نیست و فردا با تیم پزشکی که همراه من خواهند بود کاملاً کنترل شده روی استیج می روم و امیدوارم اجرایی را در خور شأن مردم شهرم بندرعباس انجام دهم.

وی گفت: این اجرا ساعت 19 در سالن فجر بندرعباس برگزار می شود که در صورت استقبال به دو سانس تمدید می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به درب سالن فجر یا سامانه اینترنتی mousica.ir  اقدام به تهیه بلیت کنند.ارسال شده: ساعت: 7:55

کلمات کلیدی: غلامرضا صنعتگر ، یکشنبه 24 دی ماه ، سالن فجر اجرایی

برچسب‌ها: فرهنگ و هنر
 
 
هم نوایی صنعتگر و عمران طاهری

کنسرت موسیقی هنرمندان هرمزگان با حضور غلامرضا صنعتگر

عیادت شهردار بندرعباس از هنرمند بندرعباسی

از مسوولان گله ای نداریم، مردم دعا کنند

یک خواننده پاپ صدایش را از دست داد