October 23, 2018 - ، ساعت 14:04
 
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
جشن‌های گرامیداشت دهه فجر با مشاركت تمامی آحاد جامعه برگزار شود


صبح ساحل ، سیاسی - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: انقلاب اسلامی یك رخداد ملی است و جشن های گرامیداشت دهه فجر باید با مشاركت تمامی آحاد جامعه برگزار شود.

بهروز اكرمی در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر استان هرمزگان، عنوان كرد: همان طور كه همه اقشار، اقوام و مذاهب در شكل گیری انقلاب اسلامی نقش داشتند امروز نیز باید در برگزاری جشن دهه مبارك فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همگان حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی یك رخداد ملی است و جشن های گرامیداشت دهه فجر باید با مشاركت تمامی آحاد جامعه برگزار شود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان تاکید کرد: در این ایام مدیران نیز در جشن ها و مساجد سراسر استان حضور یابند و با توجه به رویکرد مردم محوری برنامه ها، ضمن دیدار با اقشار مختلف جامعه، مشکلات مردم را بررسی کنند.

اکرمی خاطرنشان کرد: همه ما مدیون خون شهدا، امام راحل و انقلاب اسلامی هستیم و به همین دلیل باید آئین ها و برنامه های دهه فجر به شکل باشکوه و خلاقانه ای برگزار شود.وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران دارای پایگاهی مردمی است، تصریح کرد: نباید در ایام دهه فجر به برگزاری مراسم‌های نمادین بسنده شود، بلکه باید نسل امروز این کشور را به درستی با دهه فجر آشنا کنیم.

اعمال محدودیت ترافیکی در روز 12 و 22 بهمن 

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی هرمزگان و رئیس ستاد دهه فجر نیروهای مسلح استان افزود: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، محدودیت و تمهیدهای ترافیکی در روز 12 و 22 بهمن در این استان اعمال می شود.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی دستور در تشریح برنامه های دهه فجر ویژه نیروهای مسلح در یک نشست خبری افزود: پلس راهور هرمزگان امنیت و محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به مراسم گرامیداشت روز 12 و 22 بهمن از قبل اعلام می کند که حرکت خودروها و موتورسیکلت در ساعت های تعیین شده در این مسیرها ممنوع است.

وی بیان داشت: به صدا درآمدن بوق شناورها و قطارهای باری و مسافری، برگزاری رژه موتوری نیروهای مسلح همزمان با ورود امام خمینی (ره) به ایران از محل فرودگاه بندرعباس تا گلزار شهدای،شرکت کارکنان نیروی های مسلح در نماز جمعه روز 20 بهمن، مراسم نور افشانی شب 22 بهمن در سطح استان و در بندرعباس زیر پرچم و شرکت کارکنان و خانواده های نیروی مسلح در راهپیمایی 22 بهمن از مهم ترین برنامه های ستاد دهه فجر نیروهای مسلح هرمزگان است.

رئیس ستاد دهه فجر نیروهای مسلح هرمزگان اظهار کرد: همچنین در این دهه مراسم غبار روبی گلزار شهدا، تجلیل و دیدار از خانواده شهیدان، جانبازان و ایثارگران، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، عیادت از بیماران بستری در بیمارستان ها، برگزاری مسابقه های ورزشی و بهره برداری از چندین پروژه عمرانی از جمله افتتاح ساختمان های راهور، ساختمان های کلانتری و بازسازی پلیس آگاهی هرمزگان انجام می شود.دستور خاطرنشان کرد: امسال در 9 استان کشور از جمله هرمزگان نیروی انتظامی به عنوان متولی برگزاری 39 مین جشن های ویژه انقلاب اسلامی در حوزه نیروهای مسلح انجام وظیفه می کند.ارسال شده: ساعت: 7:39

کلمات کلیدی: بهروز اكرمی ، نشست ستاد ، بزرگداشت دهه فجر

برچسب‌ها: سیاست
 
 
شناسایی 119 طرح سرمایه گذاری در هرمزگان

معرفي حماسه آزادسازي خرمشهر

برنامه های هفته دولت

فلسفه کاري استکبار دشمني با اصل نظام جمهوري اسلامي است

محور اصلی ناجا برخورد با شبکه های مافیایی قاچاق کالاست نه با افراد «کوله بر»