October 23, 2018 - ، ساعت 13:11
 
 
برگزاری هجدهمین یادواره سردار شهید درویشی و۳۷شهید هرمز


صبح ساحل ، سیاسی -  فرمانده حوزه مقاومت شهدای هرمز گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت سردار خیبر شهید موسی درویشی هفدهمین یادواره سردار شهید موسی درویشی و ۳۷شهید جزیره هرمز برگزار می شود.

مهدی سلامتی در گفتگو با مهر  بیان داشت: شهدا گنجینه ای گرانبها برای مردم ایران هستند که با پیروی از مسیر انسان ساز و حقیقت جوی آنها می توانیم در راه سعادت و کمال گام برداریم.سلامتی تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا بهترین راه برای انتقال ارزش ها به نسل جوان است چرا که نسل سوم و چهارم زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را ندیده اند.

فرمانده حوزه مقاومت شهدای هرمز  عنوان کرد: شهید موسی درویشی یک از چهره های برجسته این جزیره بود که چه قبل از انقلاب و چه بعد از پیروزی انقلاب نقش بسیار ارزنده در جهت روشن گری مردم این منطقه داشته است.

وی شهید درویشی را یک الگوی به تمام معنای ایستادگی خواند و گفت: شهید درویشی در زمان انقلاب در تبعید بودند ولی با ایستادگی و پایمردی توانست جوانان این جزیره در خط رهبری بیشتر کند و اکنون جزیره هرمز با دارابودن ۳۸ شهید و ۴۰۰ایثار گر و جانباز و آزاده به تناسب جمعیت خود در رتبه نخست ایران است که این امر می تواند بار سنگینی بر دوش ما باشد که یاد و خاطر شهدا زنده نگهداریم.ارسال شده: ساعت: 7:39

کلمات کلیدی: مهدی سلامتی ، هفدهمین یادواره ، سردار شهید موسی درویشی ، ۳۷شهید جزیره هرمز

برچسب‌ها: سیاست
 
 
ایران برای ارتقاء توان نظامی خود نیاز به مجوز بیگانه ندارد