November 21, 2018 - ، ساعت 05:41
 
 
نائب رئیس شورای شهر بندرعباس:
بازسازی پیاده‌روها هدر رفت سرمایه است


صبح ساحل ، اجتماعی - نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: متأسفانه بیشتر مواقع پروژه ها به درستی و بر طبق قاعده انجام نمی شود، که این خود یک معضل برای شهروندان محسوب می شود و مردم حق دارند نگران باشند.

به گزارش مهر، فیصل دانش در سی و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان داشت: متأسفانه  پیاده روهایی که اجرای دوباره آن هیچ ضرورتی ندارد انجام شده و بعضا مشاهده میشود شهرداری پیاده روهای سالم را خراب کرده و  نسبت به اجرای مجدد اقدام می کند.!! چگونه است که مردم این گونه هدر رفت سرمایه را می بینند ولی ناظران شهرداری قادر به دیدن و کنترل نیستند ؟!!وی عنوان کرد: به نظرم به عنوان نماینده مردم میبایست متذکر شد، مردم بخوبی چنین رفتارهایی را می بینند و حق دارند نگران باشند.

وی با بیان اینکه پروژه مناسب سازی پیاده روها  کار مثبت و خوبی است، اما در اجرا و ساخت پیاده روها مردم تصور میکنند سرمایه آنها که تحت عنوان عوارض پرداخت میشود از سوی شهرداری به هدر می رود.دانش افزود: در بعضی معابر و خیابانها نیاز به کندن دوباره پیاده روها نیست،!! بعضی پیاده روها بدون نقص و ایراد ساخته شده اند ولی شاهد هستیم که شهرداری بدون ملاحظه، اقدام به خراب نمودن این پیاده روها می کند و برای اصناف و مغازه داران مشکلاتی بوجود آورده است.

وی بیان داشت: به عنوان مثال در کنار ساختمان ملکه آسمانها قبلاً پیاده رویی که با هزینه مردم ساخته شده بود بسیار زیبا و مناسب در شان مردم بود ولی شهرداری اقدام به تخریب این پیاده رو نموده و باعث رنجش مردم از این وضعیت شد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: چرا پیاده رو درجایی که هیچ عابر پیاده ای عبور نمی کند و نیازی به ساخت ندارد از سوی شهرداری انجام می شود در حالیکه جاهایی که نیاز است و بایستی اجرا شود، نه  تنها اجرا نمی شود بلکه با تهدید اصناف را دعوت به مشارکت می کند؟!!

دانش با اشاره به اینکه مجموعه شهرداری وظایفش را باید به درستی و طبق قانون انجام دهد تأکید کرد: نمایندگان مردم در پارلمان محلی این اجازه را به مجموعه شهرداری نمی دهد که برای مشارکت مردم پولی اجباری دریافت کند، شهرداری باید وظیفه خود را به درستی و برطبق قانون انجام دهد.طبیعی است که مردم وقتی از سوی شهرداری اقدام مثبتی را ببینند خود حاضر به مشارکت خواهند بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در خصوص  بازسازی و ترمیم جداول در سطح شهر شاهدیم که جدولهای سالم با بیل  مکانیکی خراب می شوند و دوباره  تحت عنوان پروژه ای  نصب می گردند، آیا با اینکار سرمایه مردم به هدر نمی رود؟دانش با بیان اینکه باید در بودجه از هدر رفت سرمایه جلوگیری شود، از دیگر اعضاء محترم شورا خواست تا با دقت نظر بیشتری به بررسی بودجه سال ٩٧ شهرداری بپردازند تا شاهد ارائه خدماتی بهینه و شایسته درخور مردم بندرعباس باشیم.ارسال شده: ساعت: 7:27

کلمات کلیدی: فیصل دانش ، پروژه مناسب سازی ، پیاده روها

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
آزمون ارتقا کمربند

تکواندوی حال حاضر را قبول ندارم

بدهی چند میلیاردی شهرداری بندرعباس به اداره کل کتابخانه‌های هرمزگان