October 23, 2018 - ، ساعت 13:11
 
 
تشدید طرح پاکسازی نقاط آلوده به قاچاق در میناب


صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی استان از تشدید اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و کشف بیش از ۶۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در مناطق آلوده شهرستان میناب خبر داد.

سرهنگ علی اصغر خرم روی با اعلام این خبر گفت در راستای برقراری امنیت در حریم مرز و بررسی و پایش مناطق آلوده و ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی محلات آلوده به قاچاقبا استعداد حداکثر توان عملیاتی از مرزبانان شهرستان میناب پس از انجام کار اطلاعاتی و هماهنگی با مقام قضایی و با تجهیزات کامل پس از توجیه عملیاتی اقدام به پاکسازی مناطق مرزی آلوده به قاچاق در این شهرستان نمودند.وی افزود: در بازرسی دقیق از خوریات و محل‌های دپو قاچاق که از قبل شناسایی شده بود مقدار ۶۵ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شد.

سرهنگ خرم روی اذعان داشت مرزبانان در این طرح موفق شدند ۱۵ هزار متر خط لوله انتقال سوخت قاچاق را که قاچاقچیان به طرز ماهرانه در زیر ماسه های ساحل به عمق دریا کشیده و از آن طریق سوخت قاچاق را به شناورهای مختلف انتقال می‌دادند مخفی کرده بودند را شناسایی کنند.

سرهنگ علی اصغر خرم روی فرمانده مرزبانی استان خاطرنشان کرد همچنین در اجرای این طرح 3 فروند موتور لنج فعال در امر قاچاق سوخت و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.ارسال شده: ساعت: 7:27

کلمات کلیدی: فرمانده مرزبانی استان ، تشدید اجرای ، طرح پاکسازی ، مناطق آلوده

برچسب‌ها: حوادث
 
 
صدور بليط برگشت براي معتادان مهاجر

توقیف 110فروند شناور غیرمجاز درایام نوروز

ثبت 96 مورد مثبت بیماری مالاریا

کشف خط‌لوله یک کیلومتری‌قاچاق‌سوخت‌درقشم

اعمال قانون 6 هزار و 800 دستگاه خودرو متخلف