October 23, 2018 - ، ساعت 14:09
 
 
لیگ برتر فوتبال هرمزگان
«مقاومت میناب» گلباران شد بازی را رها کرد


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رئیسی:هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان با انجام ۵ بازی به پایان رسید. 

 در این هفته تیم های دریانوردان بندرکنگ، دریانوردان بندرعباس، جبل بر شهرو، آلومینیوم کارگری بندرعباس و اتحاد رودان حریفان خود را شکست دادند و سه امتیاز را از آن خود کردند.  

دريانوردان بندركنگ ۲ بر صفر سيبه كوخرد را برد. برای تیم دریانوردان بندرکنگ در این بازی مهدی دهقانی و محمد راهپیما گلزنی کردند. دريانوردان بندرعباس ۲ بر یک فولاد هرمزگان  را از پیش رو برداشت. صابر رضایی و وحید خدمتکاری برای دریانوردان بندرعباس گل زدند و تک گل تیم فولاد هرمزگان را امیر مجنونی به ثمر رساند.

جبل بر شهرو در یک بازی پر گل والبته عجیب و غریب وبه نوعی  باورنکردنی ۷ بر صفر مقاومت ميناب را گلباران کرد. تیم مقاومت بعد از این که ۷ بار دروازه اش باز شد در دقیقه ۸۷ به دلیل نامعلومی زمین بازی را رها کرد تا داور این بازی را نیمه تمام اعلام کند. 

منصور قلی خانی و محمد شاکری هرکدام دو گل و سیاوش پورنگ ، حمید محمودی و عبدالرسول جمالی سه گل دیگر تیم حبل بر شهرو را به ثمر رساندند. آلومينيوم کارگری بندرعباس ۲ بر یک جنوب انرژی بر  پارسيان را مغلوب خودش ساخت. 

گل های آلومینیوم کارگری را سعید محمودنیا و  پیام مرشدی از روز نقطه پنالتی زدند. برای جنوب انرژی بر پارسیان هم قاسم شمسی گلزنی کرد.اتحاد رودان با  ۲ گل همنام دژگانی خودش را برد. برای اتحاد رودان میلاد رزم آرا و رضازحمتکش گلزنی کردند.  پارس مهرخلیج فارس در این هفته استراحت داشت.

در این هفته تیم آلومینیوم کارگری بندرعباس به عنوان بهترین تیم شناخته شد. عنوان بهترین مربی را  محمد زاهدی مربی تیم آلومینیوم از آن خود کرد‌. احمد مرشدی بهترین داور و هارون چوپان زاده و عيسی يلانبر هم بهترین کمک داوران هفته شناخته شدند. منصور قلی خانی و محمد شاکری هردو از تیم جبل برشهرو به ترتیب به عنوان بهترین بازیکن و بهترین گلزن انتخاب شدند.تا پایان هفته بیستم تیم دریانوردان بندرعباس با ۴۱ امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال هرمزگان ایستاده است. تیم جبل بر شهرو با ۳۸ امتیاز دوم است. جنوب انرژی بر پارسیان با ۲۹ امتیاز سوم است و تیم مقاومت میناب با ۲۷ امتیاز چهارم است.  اتحاد دژگان با ۲۵ امتیاز در جایگاه پنجم جا خوش کرده است. اتحادرودان با ۲۴ امتیاز یک پله صعود کرد و از رده هفتم به رده ششم آمد. 

تیم های سیبه کوخرد با ۲۳ امتیاز ، آلومینیوم کارگری بندرعباس با ۲۰ امتیاز ، دریانوردان بندرکنگ با ۱۹ امتیاز ، فولاد هرمزگان با ۱۴ امتیاز و پارس مهر خلیج فارس با ۱۳ امتیاز در مکان های هفتم تا یازدهم جدول رده بندی قرار گرفتند.ارسال شده: ساعت: 8:24

کلمات کلیدی: هفته نوزدهم ، لیگ برتر فوتبال ، با انجام ۵ بازی

برچسب‌ها: ورزش
 
 
«نخل هرمزگان» فجر سپاسی را درهم شکست

«البدربندرکنگ» ذوب آهن اصفهان را درخانه ‌اش شکست داد

آتیه‌سازان غدیرنماینده هرمزگان در زیرگروه کشور شد

ورزشگاه بندرعباس فاقد جایگاه خبرنگاران

آلومینیوم هرمزگان دست به کار شد