November 21, 2018 - ، ساعت 05:52
 
 
اظهارات رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان


صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توچه به انتظاراتی که مردم از گذشته پر رونق خود دارند باید سیر تحولات اقتصادی را در بندرلنگه بیشتر ببینیم چرا که بندرلنگه بعد از بندرشهیدرجایی مهمترین بندرهرمزگان است.

احمد مرادی اظهار کرد: بندرلنگه یکی از بنادر مهم کشور با قدمتی دیرین است و به‌نوعی تحولاتی که در گذشته در آن وجود داشته همراه با توسعه و رونق اقتصادی بوده است و زمینه اشتغال را برای مردم این منطقه به وجود آورده است.

وی افزود: این بندر مهم کشور باید مثل سابق قلمداد شود و در زمینه کسب و کار حرف اول را در منطقه جنوب کشور بزند.رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بندرلنگه بعد از بندر شهیدرجایی مهم‌ترین بندر هرمزگان است، در بندر شهیدرجائی 60درصد از صادرات و واردات کشور انجام می‌گیرد و بندرلنگه نیز می‌تواند بازوی خوبی برای این بندر به حساب بیاید.

این نماینده مجلس گفت: دومین بندر ما بندرلنگه و سپس بندر شهیدباهنر است که باید تلاش کنیم که روزبه‌روز و سال‌به‌سال وضعیت این بنادر مهم را بهتر کنیم و این بندر را رونق دهیم.ارسال شده: ساعت: 8:24

کلمات کلیدی: احمد مرادی ، بندرلنگه ، بندرشهیدرجایی ، مهمترین بندرهرمزگان

برچسب‌ها: سیاست
 
 
تخفیف20 درصدی سود بازرگانی برای بازرگانان لنگه ای

بندرشهیدرجایی؛ استوار در برابر تحریم ها

ناگفته های فرماندار بندرلنگه از تغییر بخشدار کیش

میزان کالای ترانزیت خارجی از بندرلنگه افزایش یافت

اسکیت بندرلنگه ایستاده مُرد