October 23, 2018 - ، ساعت 09:19
 
 
فرمانده سپاه امام سجاد(ع):
انقلاب ایران فراتر از مرزها است


صبح ساحل ، سیاسی - فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) و حمایت های مردم به انقلابی جهانی تبدیل شده است و قطعا مردم نیز برای پایدار بودن این انقلاب عظیم تلاش خواهند کرد.

به گزارش هرمز؛سردار ترابی در مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور بندرعباس اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) و حمایت های مردم با بصیرت توانست شکل بگیرد.

فرمانده سپاه امام سجاد تصریح کرد: حرکت خودجوش و انقلابی مردم به حدی موثر بوده به که امروزه کشورهای دیگر نیز با الگو قرار دادن انقلاب ایران، در حال مبارزه با حاکمان ظالم کشور و براندازی نظام دیکتاتوری هستند.

ترابی افزود: همه ی مردم ایران با هر رنگ و نژاد بسیجی محسوب می شوند جز کسانی که اخیرا به بهانه مشکلات اقتصادی اقدام به فتنه و آتش زدن پرچمی کردند که برای حفظ آن خون های زیادی ریخته شده است.

وی ادامه داد: سال ها پیش کشورهای عربی اردن و مصر تلاش کردند تا به رژیم غاصب اسرائیل مبارزه کنند، اما این کشورها بعد ازگذشت ۶ روز بخشی از خاک کشورشان را به اسرائیل تقدیم کردند، در صورتی که امروزه شاهد هستیم که جوانان مبارز فلسطین با الگو گرفتن از تشکل های مردمی ایران در زمان انقلاب، توانستند در مدت ۲۲ روز اسرائیل را تسلیم خود کنند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) ادامه داد: دشمنان ایران از دیرباز تا کنون به دنبال ازبین بردن پایه های اصلی اسلام بودند، به طوری که بعد از انقلاب به دنبال تصرف کشور بودند، اما جوانان غیور ایران توانستند با وجود کمبود امکانات نظامی و با تقدیم کردن جان خود، مدافع حریم های دریایی، زمینی و هوایی کشور باشند.ارسال شده: ساعت: 8:17

کلمات کلیدی: فرمانده سپاه امام سجاد ، مراسم بزرگداشت ، پیروزی انقلاب اسلامی ،

برچسب‌ها: سیاست
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت