December 17, 2018 - ، ساعت 00:07
 
 
جابجایی نوزادان در بیمارستان میناب در دست بررسی


صبح ساحل ، حوادث - رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب، گفت: طی روزهای اخیر خبری مبنی بر جابجایی نوزاد در بیمارستان میناب در حال انتشار بوده که این موضوع در حال بررسی است.

محمد مورخ در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام جزئیات این خبر، اظهار کرد: طی روزهای اخیر خبری مبنی بر جابجایی نوزاد در بیمارستان میناب در حال انتشار است که این موضوع در حال بررسی است.

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب، افزود: این موضوع در دستور کار قرار دارد و پیرو پیگیری‌های صورت گرفته، اقدامات بعد از تولد اعم از دستبند زدن بر روی دست نوزادان با نهایت دقت انجام شده ولی با توجه به اینکه بعد از گذشت یک ماه و نیم از تولد یکی از خانواده‌ها این دعوی را داشته که نوزاد متعلق به آن‌ها نیست، به خانواده‌های مدعی پیشنهاد انجام آزمایش DNA داده شد.

دکتر مورخ، خاطرنشان کرد: برای روشن شدن دقیق این موضوع باید از هر دو نوزاد و خانواده آزمایش DNA گرفته شود که در صورت اثبات این دعوی، خانواده‌ها می‌توانند از طریق مقامات مسئول دانشگاه علوم پزشکی این موضوع را پیگیری کنند.

به گزارش ایسنا، طی روزهای اخیر خبری مبنی بر جابجایی 2 نوزاد در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب در حال انتشار است که ریاست بیمارستان میناب در گفت‌وگو با ایسنا به این موضوع واکنش نشان داد.ارسال شده: ساعت: 8:03

کلمات کلیدی: محمد مورخ ، جابجایی نوزاد ، بیمارستان میناب

برچسب‌ها: حوادث
 
 
جوان 32 ساله سیریکی از مرگ حتمی نجات یافت

عمل جراحی موفقیت آمیز تومور مغزی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب

نجات جوان مینابی از فلجی دائم که با عمل ستون فقرات به زندگی بازگشت

درگذشت پزشک عمومی بیمارستان میناب براثر واژگونی اتوبوس

مادر باردار 140 کیلویی مینابی فرزند 4 کیلو و 500 گرمی خود را از دست داد