November 18, 2018 - ، ساعت 13:48
 
 
دبیر هیات قایقرانی بندرعباس
قایقرانی ، شناسنامه ورزش های آبی در هرمزگان است


صبح ساحل ، ورزشی - سال هاست که استان هرمزگان به واسطه همجواری با سواحل نیلگون خلیج فارس و دریای عمان فعالان زیادی در رشته ورزش قایقرانی داشته و دارد و ورزش قایقرانی شناسنامه ورزش های آبی در استان هرمزگان به شمار می‌آید. 

هرچند که مدتی مسئولین خیلی بهاء لازم را به این ورزش نمی دادند ، ولی خوشبختانه در سال های اخیر این ورزش آبی جذاب در رشته های مختلف در حال رونق گرفتن است. مجتبی حسین آخوندی دبیر هیات قایقرانی شهرستان بندرعباس  در خصوص ورزش قایقرانی در رشته “دراگون بوت” گفت : خوشبختانه شاهد تکمیل شدن تیم قایقرانی دراگون بوت آقایان شهرستان تازیان و بندرعباس هستیم . وی افزود: مدت ها بود که در تلاش بودیم که از ظرفیت و پتانسیل جوانان شهر تازیان جهت تکمیل و راه اندازی تیم قایقرانی دراگون بوت استفاده کنیم و خدا را شکر توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم .

 آخوندی ادامه داد : ورزش های آبی از جمله قایقرانی شناسنامه ورزش استان هرمزگان می باشد و مسئولین باید نگاه ویژه ای به این رشته داشته باشند ،چرا که جوانان با استعدادی در این حوزه ورزشی در استان هرمزگان وجود دارد .دبیر هیات قایقرانی شهرستان بندرعباس اظهار داشت : بنده این قول را به مسولین ورزشی استان هرمزگان می دهم ، که هر چقدر در این بخش سرمایه گذاری نمایند علاوه بر جذب بالا در حوزه گردشگری با توجه به پتانسیل و تخصص بالای جوانان در هدایت قایق می توانیم مقام های خوبی را در کشور و خارج از کشور کسب کرده و استان هرمزگان را در بین استان های دیگر مطرح نمائیم . 

وی در پایان بیان کرد: از همه مسئولین امر درخواست دارم با نگاه ویژه تری به رونق این ورزش مادر و مهم در استان هرمزگان بپردازند .ارسال شده: ساعت: 8:07

کلمات کلیدی: استان هرمزگان ، ورزش قایقرانی ، دراگون بوت”

برچسب‌ها: ورزش
 
 
سرشماري نيمه زمستانه پرندگان درهرمزگان آغاز شد

بیمارستان خلیج فارس،بیمارستان دوستدار مادر شناخته شد

جهاد کشاورزی هرمزگان با 463 پروژه عمرانی رکورددار در سال جهاد اقتصادی

برچیده شدن مدارس کپری از افتخارات مجمع خیرین استان است

کاهش 63 درصدی بارندگي امسال در هرمزگان نسبت به دوره 30 ساله