December 17, 2018 - ، ساعت 00:06
 
 
ایثارگران واقعی خانواده شهدا هستند


صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان با اشاره به نیاز جامعه به مسئولان کاردان، عنوان کرد: مسئولان باید برای هرچه بهتر انجام شدن مسئولیت هایشان به خدا و شهدا متصل شوند و به طور دائم برای حل مشکلات مردم در تلاش باشند.

به گزارش ایسنا، فریدون همتی، در کنگره شهدای کارمند استان با اشاره به اهداف شهدا، اظهار کرد: هدف شهدا تحقق ارزش های ملت ایران، بالندگی و سربلندی روز افزون آن است.

استاندار با تاکید بر وظیفه ما در برابر خون شهدا، تصریح کرد: ما باید وظیفه خود را بشناسیم و آن ها را با خلوص نیت و به نحو احسن انجام دهیم تا دینی که به خون شهدا داریم بر گردن ما سنگینی نکند.همتی با بیان خطراتی که انسان را تهدید می کند، گفت: ما دشمنی همیشگی داریم که در هر شرایطی قصد گمراه کردن ما را دارد و به همین دلیل انسان ها به طور دائمی در خطر لغزش قرار دارند و برای کاستن از این خطرات باید به تزکیه نفس بپردازیم و برای این کار بهترین گزینه ارتباط گرفتن با شهدا است.

وی با اشاره به اهمیت برپایی یادواره ها و مراسمات مختص شهدا، عنوان کرد: حضور در این مراسم برای همه شرکت کنندگان توفیقی بود و انقلاب ما برای پایداری و پویایی به استعانت به شهدا و تکریم آنان احتیاج دارد.استاندار با تاکید بر نقش اعتقادات در حکومت اسلامی ایران، بیان کرد: اعتقادات از ارکان اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران است و ما با تکیه بر این اعتقادات همچون شهدای دیروز در مقابل دشمنان امروزی مقاومت می کنیم.

همتی با بیان اینکه ایثارگران واقعی خانواده شهدا هستند، اظهار کرد: خانواده های شهدا بدون هیچ چشم داشتی از عزیزترین دارایی خود، یعنی فرزندانشان گذشتند و برای ادامه راه آنان ما باید تلاش کنیم چرا که دشمن لحظه ای از مبارزه با ما کوتاه نیامده است.ارسال شده: ساعت: 8:37

کلمات کلیدی: استاندار هرمزگان ، کنگره شهدای کارمند استان

برچسب‌ها: سیاست
 
 
بندرعباس نقطه آغاز مراودات تجاری هرمزگان و بندر مرسین ترکیه

استاندار هرمزگان: گران خریدن توجیهی بر گرانفروشی نیست

رییس جمهور در یکصدمین سفر استانی خود به هرمزگان می آید

آغاز ساماندهی خور گورسوزان

از تلاشگران سفرهای دریایی نوروز91تجلیل شد