December 17, 2018 - ، ساعت 00:02
 
 
اعزام کاروان دانشجویی راهیان نور به مناطق جنگی کشور


صبح ساحل ، اجتماعی -  کاروان دانشجویی راهیان نور استان هرمزگان متشکل از 285 دانشجو برای بازدید از مناطق جنگی کشور عازم استان خوزستان شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در این مراسم با اشاره به جان فشانی های رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس گفت : امروز که به مناطق جنگی شرفیاب می شوید از جان گذشتگی و فداکاری های رزمندگان را در آن شرایط سخت به خاطر بسپرید که به خاطر دفاع از این مرز وبوم ،جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا آرامش و آسایش ما را رقم بزنند .

مهدی باقری ، انقلاب اسلامی ایران را یک انقلاب الهی و استثنایی دانست که معادلات غرب و شرق را به هم ریخت و ملت ایران را از زیر یوغ استعمار نجات داد .وی افزود :«دشمنان گمان کردند که با حمله و ایجاد جنگ نابرابر به این سرزمین پهناور می توانند این انقلاب مردمی ایران را از پای در بیاورند ولی تمام محاسبات آنان اشتباه از کار درآمد و به شکست انجامید.»

وی ، مردان و زنان غیور ایرانی را، قهرمانان بزرگی خواند که برخلاف تصور و تفکر ابلهانه شرق و غرب با اهدا جان و مال خود در برابر یورش دشمن ایستادند و آنان را به زانو درآوردند .

باقری، انقلاب اسلامی را به درختی تنومند تشبیه کرد که دراعماق جان و دل مردم ریشه دوانیده و امروز دیگر هر هرز بادی او را تکان نخواهد داد .

وی توصیه کرد که از این سفر معنوی نهایت بهره و استفاده را ببرند و آن را توشه ای برای راه آینده خود سازند.285 دانشجوی دانشگاه برای این سفر معنوی مورد بدرقه مسئولان قرار گرفتند و برای بازدید از مناطق جنگی استان خوزستان به این منطقه اعزام شدند.ارسال شده: ساعت: 7:22

کلمات کلیدی: کاروان دانشجویی ، راهیان نور استان ، 285 دانشجو ، بازدید از مناطق جنگی

برچسب‌ها: اجتماعی